Randy Orton kilka dni temu rozpoczął burzę na twitterze dotyczącą sceny niezależnej. Orton reetweetował post, który dosyć ostro krytykował wygląd pojedynków.
https://twitter.com/RandyOrton/status/863400662666760192
https://twitter.com/RandyOrton/status/863901935107223552

Aktualny plan dotyczący Turnieju Kobiet zakłada 3 lub 4 epizody na WWE Network.

Oczekuje się, że Braun Strowman powróci do ringu w okolicach SummerSlam, gdzie prawdopodobnie zmierzy się z mistrzem Universal Brockiem Lesnarem.

Shirai zaakceptowała ofertę WWE i już wkrótce przybędzie do WWE Performance Center. Shirai jest jedną z topowych zawodniczek w Japonii.

WWE wyda DVD dotyczące NXT w grudniu zatytułowane „WWE NXT: From Secret to Success.”.

Poniedziałkowe RAW oglądało 2,751 milionów widzów, jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, gdzie show oglądało 2,696 milionów widzów.

Były mistrz AWA Tag Team „Pretty Boy” Doug Somers zmarł wczoraj w wieku 65 lat.

John Cena, Nikki Bella zostali usunięci z intro SmackDown. Dodani zostali natomiast m.in. Chris Jericho, Kevin Owens, The New Day, Charlotte Flair, Shinsuke Nakamura, Tye Dillinger, Jinder Mahal.

Przybycie New Day na SmackDown szacuje się na początek czerwca.

Rusev mimo tego, że był reklamowany na stronie WWE, nie pojawił się na SmackDown. Zawodnik napisał na Twitterze, że był na meczu Nashville Predators.

Były właściciel ROH oraz obecny Ambasador ROH Cary Silkin był na backstage’u RAW.

WWE ogłosiło współpracę z Psyonix (Rocket League). Współpraca będzie trwała prócz Backlash, także na Great Balls of Fire oraz SummerSlam.

Erick Rowan opublikował takie zdjęcie na Twitterze, zaraz pojawiły się spekulacje, iż jest to Sister Abigal.

WWE podpisało kontrakt z Kennadi Brink, która ma w federacji pracować jako sędzia.

Scott Hall został hospitalizowany w niedzielę z powodu bólu w klatce piersiowej. Podobno z polecenia doktora Hall wrócił do domu.