WWE Monday Night RAW #1251 – 15.05.2017
Prudential Center – Newark, New Jersey

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Show otwiera wideo z zeszłego tygodnia z Braunem Strowmanem oraz Romanem Reignsem.

W drodze na ring Generalny Menadżer RAW Kurt Angle. WWE Hall of Famer dziękuje fanom i mówi, że Braun doznał kontuzji łokcia i wrócił do Stanów, gdzie przebył operację. Braun będzie nieobecny przez 6 miesięcy. Kurt zastanawia się, kto zmierzy się z Brockiem Lesnarem. Angle ogłosił Fatal 5 Way na Extreme Rules, który ma na celu wyłonienie nowego rywala Lesnara. Uczestnikami w tej walce będzie Seth Rollins, Samoa Joe, Finn Balor, Bray Wyatt oraz Roman Reigns. Przerywa mu Roman Reigns, który mówi, że nie potrzebuje walki, bo on jest pretendentem. Reigns dodał, że to jego podwórko i przypomina, że pokonał Undertakera na WrestleManii 33. Roman jest jedynym facetem, który może pokonać Lesnara. Przerywa mu Finn Balor, który przypomina, że nigdy nie stracił tytułu Universal. Balor potem przypomniał mu, że pokonał go w pierwszej walce na RAW. Następnym, który przerywa segment jest Samoa Joe. Joe mówi o tym, że wygra Fatal 5 Way, ale przerywa mu Bray Wyatt. Bray mówi, że Bestia zbliża się, a każdy z nich ma strach na swojej twarzy. Dalej przerywa mu Seth Rollins i rozpoczynamy brawl. Zwycięsko wychodzi z niego Finn Balor.

... and launches himself onto The Big Dog and The Architect to stand tall!

Singles match
Jeff Hardy def. Sheamus

Singles match
Alicia Fox (w/Noam Dar) def. Sasha Banks

WWE Intercontinental Championship match
The Miz def. Dean Ambrose via DQ
Miz próbował wykonać Low Blow, ale Ambrose zablokował to i sam wykonał Low Blow.

Ambrose blocks Miz's low-blow attempt...The Miz wins by disqualification, but Ambrose retains the Intercontinental Championship.

Charly Caruso jest na backstage’u z Finnem Balorem. Finn mówi, ze Reigns może być wielkim psem, ale Finn ma cały świat serc. Może być podwórko Reignsa, ale to jest jego wszechświat.

W ringu jest Alexa Bliss, która mówi, że dzisiaj fani mają okazję zobaczyć pierwszą zawodniczkę, która wygrała mistrzostwo RAW oraz SmackDown Women’s, oraz jedyną boginię WWE. Przerywa jej Bayley, która informuje, że na Extreme Rules odbędzie się ich rewanż. Chwilę później Alexa obraża Bayley i rozpoczyna się brawl. Bliss bierze kij do kendo i atakuje nim byłą mistrzynie RAW Women’s.

Kurt Angle jest na backstage’u i przerywa mu Miz oraz Maryse. Miz opowiada o zakończeniu walki o pas Interkontynentalny. Angle ustala walkę Miz vs. Ambrose na Extreme Rules, ale Miz chce walki, gdzie mistrz może zmienić się po DQ. Kurt zgadza się, a chwilę później kłóci się z Maryse. Obok nich przechodzi „The Drifter” Elias Samson, Kurt pyta się go czy może mu w czymś pomóc, ale Elias gra i odchodzi.

Tag Team match
Neville & TJ Perkins def. Austin Aries & Jack Gallagher

Kurt Angle jest na backstage’u z Bayley. Jej walka z Alexą Bliss na Extreme Rules odbędzie się w „Kendo Stick on a Pole” matchu.

Golden Truth są na backstage’u. Goldust mówi, że dzisiaj rozpoczną nową drogę na szczyt.

Singles match
Roman Reigns def. Finn Balor

Wideo Braya Wyatta, który mówi, że dzisiaj musi ocalić inną duszę.

W ringu jest Golden Truth, po zaśpiewaniu piosenki Goldust nagle zaatakował swojego Tag Team partnera.

Singles match
Big Cass (Enzo Amore) def. Titus O’Neil (w/Apollo Crews)
Po walce Enzo wykonał sobie zdjęcie na tle pokonanego Titusa. Nagle Apollo Crews wykonał na nim kick.

Na 205 Live Austin Aries zmierzy się z TJP.

Singles match
Seth Rollins def. Bray Wyatt via DQ
Podczas walki pojawił się Samoa Joe, który zaatakował Rollinsa. Wyatt nie był zadowolony z tego, ale chwilę później razem z Joe zaatakował Rollinsa. Nagle Bray złapał Samoa i wykonał na nim Sister Abigail. Następnie powtórzył ten ruch na Rollinsie.