W tym roku WWE No Mercy będzie należało do RAW. Gala odbędzie się 24 września w Staples Center w Los Angeles, Kalifornii. Rok temu gala należała do SmackDown i na niej odbył się m.in. pojedynek Braya Wyatta z Randym Ortonem oraz “Career vs. Title” z Zigglerem oraz Mizem.

Oficjele WWE są bardzo wysoko za Aleisterem Blackiem, prawdopodobnie jego pobyt w NXT nie będzie długi.

A propo Blacka, zawodnik pracował ostatnio na live eventach RAW w Zurychu w walce z Ariesem oraz Nevillem i na tapingach Main Event z Curtem Hawkinsem.

WWE planuje, aby w turnieju Kobiet wzięły udział 32 zawodniczki. Turniej ma zacząć się 13 lipca w Full Sail University.

WWE jest zainteresowane zawodniczką Marti Belle, federacja prawdopodobnie chce, aby wystąpiła ona w turnieju Kobiet WWE.

Według najnowszych informacji Jim Ross będzie głównym komentatorem turnieju Kobiet na WWE Network.

Walka Brock Lesnar vs. Braun Strowman nadal jest w planach, możliwe, że odbędzie się na SummerSlam.

Prawdopodobnie pojedynek Luke Harper vs. Erick Rowan zostanie dodany do karty Backlash.

Lana na live evencie w Daytona Beach pokonała Danielle Kamela, używając The Accolade.

Daniel Bryan i Brie Bella powitali swoją córkę Birdie Joe Danielson 9 maja o 11:58 p.m.

  • LuchaLibre

  Jeżeli Strowman ma walczyć z Lesnarem to niestety nie daje dużych szans Big Dog’owi że wygra najbliższą walkę ze Strowman’em.

  • Marky

   No nie wygra, bo z powodu urazu strowmana do niej nie dojdzie. Zamiast tego roman ma się na Extreme Rules zmierzyć z Wayattem

   • LuchaLibre

    Nie no ale myśle że jeszcze będzoe starcie tych dwóch zawodników 🙂 Mówił o tym Kurt že ze sobą nie skończyli a ogólnie jest 1-1 na ppv

 • Mateusz Król

  No i bardzo dobrze Aleister jest świetny w ringu. Ma świetny gimmick, na micu jeszcze nie miałem możliwości go zobaczyć. Wydaje mi się że lepiej byłoby dać mu najpierw NXT Championship, a dopiero potem dołączył do głównego rosteru.

 • Marcin Siek

  Adam Cole chyba wreszcie dogadał się z WWE 😉
  Wydarzenia z tej nocy na War of Worlds są jak dla mnie dosyć jednoznaczne i to była ostatnia walka Adama w RoH/NJPW.

  • John John

   to co po walce ciekawsze

   • papolws

    Adam Cole bye bye 🙂 to wisialo w powietrzu od paru miesiecy :p #JusticeforMartyFinally

    • Kamil J

     Przynajmniej mają godnego zastępce.

  • W tym samym czasie na kanale WWE na YT:

   • Kamil J

    Przydało by się jeszcze dodać Austin przyłącza się do Authority WM 17,Matt Hardy zdradza Jeffa na RR ’09.

   • Kamil J

    Gdzieś na Wrestling Talks przeczytałem coś o tym pomyśle na jakieś scenariusze/postać dla Dean’a.
    Słyszałem plotki o planach żeby The Miz odebrał pas IC Deanowi i zaczął program z Reignsem który doprowadzi do zdobycia przez niego pasa IC,ma to być częścią historii w której Reigns zdobył wszystkie pasy oprócz Universal co miałoby doprowadzić do jego walki z Lesnarem na WM.
    Nie wiem ile w tym prawdy ale załużmy że The Miz w jakimś “dirty spocie”(np.Maryse oślepia Ambrose’a sprayem do włosów,po czym Miz wykonuje dirty pin pokonuje Ambrose’a o pas na Raw,tydzień później broni przegrywając przez DQ (Maryse znów używa sprayu ale sędzia to zauważa).
    W dalszym ciągu gali segment wściekłego Deana z Kurtem Anglem który obiecuje że tak to się nie skończy i mówi mu że jego walka rewanżowa to kwestia czasu.
    Tydzień później galę rozpoczyna segment Stephanie z Mizem który jest obużony decyzją Kurta,Stephanie przyznaje mu racje mówi że po tym jak Miz zdobył pas i sukcesywnie obronił go tydzień później nie widzi powodu dla któergo Dean miałby mieć ofiarowany kolejny match o pas,jest wielu innych zawodników którzy zasługują na szanse bardziej niż on,dlatego dzisiaj w main evencie Raw zostanie wyłoniony nowy pretendent do pasa IC.
    Zostaje zapowiedziana walka o pretendenta o pas IC Wyatt vs Joe vs Reigns vs Balor.
    Jakiś czas później do biura Steph wchodzi wściekły Kurt który mówi że rewanżowa o pas IC zakończyła się zwycięstwem Deana przez DQ,dlatego obiecał mu walkę rewanżową o pas i ma zamiar dotrzymać słowa,Stephanie mówi mu że to ona jest komisarzem Raw i to jej słowo jest ostateczne pozatym walka o pretendenta jest już zapowiedziana i powinien wiedzieć że Mcmahoni nie cofają swoich decyzji.
    Kurt mówi że nie da sobą manipulować,skoro jego słowo nic nie znaczy to po raz kolejny Steph straci menadzera Raw,ciekawe co wtedy inny McMahon pomyśli na temat jej pracy.[koniec segmentu]
    Jakiś czas później Cole oznajmia że na Extreme Rules Miz zmierzy się z Ambrosem i zwyciężcą main eventu Raw,Maryse nie będzie obecna w strefie ringu.
    Wyatt vs Joe vs Reigns vs Balor (Bray i Joe wykonują double suplex dla Finna na stole komentatorskim,wpada pod stół po czym przygniatają go nim,Joe i Bray zaczynają pracować nad Reignsem po czym na arene wchodzi Rollins,Joe wybiega za nim i rozpoczyna się brawl po którym Joe i Rollins lądują na backstage’u,Reigns przypina czysto Braya,ze stołu komentatorskiego zrywa się Miz uderzając Reignsa pasem w tył głowy zaczyna go obijać po czym wbiega Dean,Miz próbuje trafić go pasem unik i Dirty Deads,Ambrose pomaga wstać Reginsowi i wykonuje Dirty Deeds na nim,Dean wznosi pas zamykając show).
    Payback.Miz vs Ambrose vs Reigns.Reigns za ringiem ustawia drabinę między stołem komentatorskim a brzegiem ringu próbuje wykonać Niagara Bomb na Mizie w drabine ale dostaje serie z kendo w plecy od Ambrose’a,po czym Dean ciska Romana w narożnik,Dean i Miz chwytają drabine i ciskają nią 2 razy w Reignsa odwróconego plecami do narożnika po czym wyrzucają go za barierki,po czym Miz wykonuje flapjack na brzegu barierek i tacykle w brzeg ringu,wrzuca Ambrose’a do ringu zasypuje go chairshotami,po czym wyciąga stół z pod ringu i opiera go o narożnik,próbuje wykonać Skull-Crushing Finale na Deanie w stół,Ambrose przechodzi z swinging neckbreakera do Dirty Deeds na stół.
    Ambrose łapie Miza za ręke przeciągając go na środek ringu,wbiega Reigns,spera dla Ambrose który wylatuje za ring,Ostatkiem sił Roman kładzie rękę na mizie wygrywając pas.
    Roman wznosi pas,Ambrose wznosi jego drugą rękę po czym sprzedaje low blow,chwyta mikrofon i mówi “lubisz kraść szanse i title shoty ?Mam tu jeden dla ciebie!”,uderza go pasem w głowe,na ring wrzuca drabine,wkłada głowe Reginsa między szczeble znów bierze mikrofon dociska szczeble nogą i mówi “wrazie gdybys nie dosłyszał za 1 razem,spróbuje wbic ci to do głowy”,udeża kilkukrotnie szczeblami o głowe Romana po czym na rozłożonym krześle wykonuje dirty deeds,Romana wynoszą na noszach,Ambrose znów bierze mikrofon “a prawie zapomniałem gratulacje z powodu wygrania tytułu,należało ci się”.Na backstageu Mike Rome próbuje przeprowadzić wywiad z Ambrosem który chwyta go za ubranie poprawia krawat,klepie po policzku i odchodzi w strone szatni śmiejąc się.
    Następne Raw Dean Ambrose wchodzi do ringu bierze mikrofon “Jak się podobało Extreme Rules” [thank you Dean chant] “Ciesze się że mamy podobne gusta,mimo iż nie odzyskałem jeszcze mojego tytułu,celebracja jaką urządziłem Romanowi z okazji wygranej nieco sołodziła gorycz porażki,mam nadzieje że bawił się choć w połowie tak dobrze jak ja.Kolejną zabawną rzeczą jest to że mimo iż jako 1 z członków The Shield zacząłem przygodę z wrestlingiem najwcześniej to musiałem 3 razy ciężej i 3 razy dłużej urabiać się po łokcie żeby dotrzeć do pozycji którą oni zostali obdażeni,teraz rozumiem że te gnojki po prostu mnie spowalniały,szczególnie Roman 1 raz na Survivor Series 2015 gdzie dotarłem na szczyt z którego mnie zrzucił,Fastlane 2016 2 raz,a Extreme Rules ? Jak to mówią do 3 razy sztuka,jeśli mnie słuchasz Roman pozwól że dam ci przyjacielską radę lepiej nie wracaj do Great Balls of Fire,odwieś pas i wykuruj się w 100% bo jeśli tego nie zrobisz to uczynie z ciebie kalekę,będziesz przyjmował posiłki przez słomke i poruszał sie tylko na 2 kółkach i nie mówie o motocyklu.”,przerywa mu The Miz który mówi że jeśli ten pas miał godnego właściciela to ostatnio był to on,”Oczywiście możemy stoczyć epicki pojedynek o to do kogo powinien należeć pas ale mam dużo prostsze rozwiązanie….”low blow dla Miza i Ambrose idzie po drabine przekłada noge przez szczeble i zaczyna nimi uderzać o nogę bierze mikrofon i mówi “od jutra lekcje tańca możesz sobie wibić z głowy” przeciąga jego nogi przez narożnik uderza 2 razy noge krzesłem i zapina figure 4 przez narożnik dopóki nie rozdzielają ich sędziowie.
    Jakiś czas później Ambrose siedzi w szatni z nogami na stole z popkornem w rękach,ogląda urywki Extreme Rules i śmieje się do rozpuchu,po chwili wchodzi Kurt Angle,Dean:”Sorry,że nie mam więcej popkornu ale nie liczyłem na towarzystwo”.Kurt:wiesz że w tej chwili powinenem cię zawiesić a może nawet zwolnić ,jedynym powodem dla którego tego nie zrobie jest to że Roman będzie zdolny do walki na Great Balls of Fire i jego prośbą było zabokowanie walki o pas przeciwko tobie,Dean odkłada popkorn, “zatem jest tak głupi jak się spodziewałem”,wychodzi z szatni i trafia na Reignsa który zarzuca go serią uppercutów,Dean próbuje uciec ale Roman łapie go za koszulkę i rzuca go o drzwi,ściane,Dean zabiera przechodniowi kubek z kawą oblewa go,popycha na niego szafkę z narzędziami i ucieka,Roman wstaje i biegnie za nim[koniec segmentu].
    W main evencie Reigns & Rollins vs Joe & Miz.Reigns przypina Miza.Po walce Ambrose atakuje Reignsa z krzesłem,przeciąga go za nogi do narożnika,próbuje założyć figure 4 leglock ale Reigns wyrywa nogi i Ambrose trafia głową w narożnik,Dean chwieje się na nogach podciąga się przy brzegu ringu i dostaje drive-by,Dean stara się uciec pod ring ale Roman ciągnie go za nogę,Dean rzuca w niego kolejnym krzesłem i ląduje na barierkach,Ambrose biegnie wprost na Reignsa i dostaje superman punch,Dean dostaje spear przez barierkę która się rozpada,Reigns wchodzi na stół komentatorski z pasem w górze i zamyka gale.
    Następne Raw Reigns wychodz i mówi “Na Extreme Rules Ambrose pokazał że jest nikim więcej jak desperatem i frustratem,wygląda na to że Dean wszystkie swoje porażki i niepowodzenia próbuje zrzucić na mnie,tydzień temu wspominałeś o historii między nami….[Dean wchodzi]”Roman,widze że nie doceniasz desperatów,człowiek który nie ma nic do stracenia nie cofnie się przed niczym żeby osiągnąć cel,na Extreme Rules doświadczyłeś jedynie cień moich możliwości,na Great Balls of Fire zabiore swój tytuł,twoją godność oraz zdrowie fizyczne i mentalne,zniszcze cię do tego stopnia że będziesz partrzeć na odbicie w lustrze z obrzydzeniem.Skoro żądasz walki ze mną to ja postawie warunki,więc jaka stypujacja da mi najwększą swobodę dla mojej ekspresyjności ? Wydaje mi się że falls count anywhere będzie dobrym rozwiązaniem,licze że mój pomysł ci się podoba bo Stephanie już to zatwierdziła,oczywiście jeśli zdołasz dotrzeć do Great Balls of Fire”[Dean idzie w strone szatni]Roman:”Nie raz lądowałem w szpitalu na dłuższy okres,ale ty nawet tego nie potrafiłeś,tydzień temu kiedy mówiłeś o przeszłości między nami dałeś jedynie do zrozumeinia że “mam twój numer”,zawsze miałem,wiesz dlaczego zawsze w matchach z tobą zostałeś przypięty?Bo byłeś łatwym celem,tak było wtedy i tak będzie dalej,na zawsze pozostaniesz ciotą Romana Reignsa!”[Dean wbiega na ring i zaczyna się brawl] Dean wykonuje crossbody i serie ciosów Reigns przekręca się i odpowiada,po czym ciska go w narożnik i wykonuje serie closeline’ów które przerywa Dean gryząc go w ręke i obija Reignsa w narożniku,zdejmuje ochraniacz w sąsiednim narożniku po czym łapie Romana za włosy i próbuje cisnąć jego głową w odsłonięty narożnik,Reigns blokuje,kontra i próbuje wykonać sit out powerbomb w trakcie którego Ambrose wykonuje eye rake i Dirty Deeds.Ambrose z pod ringu wygiąga z torby kajdanki którymi przykłówa Romana do narożnika po czym bierze krzesło,uderza nim w korpus i zaczyna go nim dusić[traci przytomność],DEan zabiera butelke z wodą i oblewa go “chyba nie zamierzasz spać,impreza dopiero się rozkręca”,z torby wyciąga kastet łapie Reignsa za szczęke “a teraz powiedz ser”,na ring wbiega Rollins kolejny brawl w którym Ambrose szybko ląduje za ringiem,Ambrose próbuje wejść do ringu lecz się cofa,Rollinsa atakuje od tyłu Joe,Coquina Clutch na Sethcie,Ambrose się śmieje [koniec segmentu].
    W main evencie Ambrose i Joe vs Rollins i Reigns.Joe walczy z Reignsem za ringiem w tym czasie Dean odsłania ochraniacz z 2 narożnika,Joe i Roman wracają na ring,Dean robi blind tag z Joe,Joe uderza Rollinsa forearmem który wbiega na ring,w czasie gdy sędzia rozdziela Joe i Rollinsa,Dean wykonuje low blow na Romanie po czym łapie go w headlocka i uderza jego głową w odsłonięty narożnik,przypina go Seth próbuje przerwać pin lecz Joe łapie go za nogę,pin fall.
    W następny tydzień obaj zawodnicy mają osobne walki Reigns wygrywa czysto,Dean przegrywa przez DQ kontuzjując kolejnego zawodnika.
    Na GBoF ppv Roman wygrywa z Deanem.na następnym Raw powraca z kontuzji the Miz i walczy z Reignsem walkę rewanżową o pas po Skull-Crushing Finale na Romanie 2 count,Miz z niedowierzaniem łapie sędziego za koszule,z za barierek wychodzi Ambrose który odsłania środkowy narożnik,Miz czołga się do narożnika Reigns wbiega na niego,unik,Reigns trafia w odsłonięty narożnik Miz wykonyje Dirty pin(np. roll up z nogami na linie,sędzia przypina do 3 i Miz odzyskuje pas IC.
    Tydzień później Reigns przegrywa z Ambrosem w Asylum matchu po interwencji Strowmana.Roman i Strowman mają (planowany wcześniej) ambulance match który Strowman wygrywa po czym walczy z Lesnarem na Summer Slam,Ambrose dostaje program na przeczekanie w tym czasie Miz turnuje po czym ma program z Deanem o pas.
    To taki zarys scenariusza/koncepcja,nic gotowego (musiałbym mieć czas żeby nad tym na spokojnie posiedzieć) pomijając ten cały konkurs,można by troche zmienic wygląd Deana nie musi być to nic drastycznego włosy z powrotem zaczesane na tył jakaś nowa koszulka na ramiączkach jeansy do kolan ochraniacze na łokcie cokolwiek co sprawiłoby że wygląda jak rasowy hardcore-wrestler.

    • MrShikamaru15

     Jak Ty wysyłaj CV do WWE Creativ teamu, z chęcią zobaczyłbym takie coś i przede wszystkim tak kozackiego Deana, nie cipo-heela tylko takiego z jajami i szaleństwem w oczach, ja jestem za 😀

     • Savior

      Dokładnie. Dean ma gimmick szaleńca, a ostatnimi czasy nie widać w nim typowego świra. Dlatego federacja powinna zmienić coś w jego postaci, aby po prostu ewentualny Heel turn miał jakiś sens i przydomek “Lunatic” nabrał większego znaczenia.

     • Kamil J

      Już od czasu kiedy zdobył pas wagi ciężkiej można było zobaczyć w jakim kierunku “pokierowali” jego postać,babyfaceowe proma itd. (im bardziej idziesz w babyface’a tym bardziej oddalasz się on anti-hero,kiedy jesteś anti-hero,walczysz z systemem,władzą czy o to co uważasz za słuszne nie przebierając w środkach balansując między faceowymi/heelowymi spotami (jak Stone Cold),postać Ambrose’a stopniowo dostawała więcej spotów charakterystycznych dla face’a,jeśli kogoś atakuje to już nie są face’owie (wcześniej jego postać nie miała takich oporów,nie dostaje też segmentów z Steph która za nim nie przepada,i chce się go pozbyć,w walkach nie wykręca palców,nie łapie za nos,włosy,nie prowokuje przeciwników w trakcie walk,ma nieco mniej brawli więcej pracy w ringu),takie drobiazgi dawały mu “narzędzia do pracy” przy postaci,i dalej rozrywkowe/komediowe segmenty biorą góre (wcześniej też śmieszył ale częściej był to absurdalny/czarny humor wynikający z tego że był “skrajnym szaleńcem/Lunatic Fringe”),własne talk show,segmenty pod publike stopniowo zobiły z niego babyface’a.

  • Kamil J
 • Arkadiusz ArZi Zieliński

  Hideo w swoim tweecie nawiązuje do CM Punka. Ciekawe….

  • LuchaLibre

   Jeszcze przez długi czas Perfect Go 2 Sleep Chicago będzie należało do Cm Punk’a.

  • Marky

   Taki przytyk w stronę CM Punka, który pożyczył sobie wymyślony przez Itamiego ex Kentę GTS.

 • Marky

  Najważniejszy news. Lesnar wraca 12 czerwca i do sierpnia będzie dosyć regularnie pracował, Cena ma wrócić 4 lipca.