WWE Tuesday Night SmackDown #925 – 09.05.2017
The O2 Arena – Londyn, Anglia

Gale komentują: John Bradshaw Layfield, Byron Saxton, Tom Phillips

Dzisiejszym main eventem będzie pojedynek: Sami Zayn, AJ Styles & WWE Champion Randy Orton vs. Baron Corbin, Jinder Mahal & WWE United States Champion Kevin Owens.

Smackdown otworzył Randy Orton, który powiedział, że nie przegrał w House of Horrors z powodu Wyatta lub cholernej lodówki, ale przez Jindera Mahala. Nagle pojawił się Jinder wraz z The Singh Brothers, Mahal mówił o tym, że pokona Randy’ego na Backlash. Potem Mahal mówi coś po Pendżabskiemu, ale przerywa mu WWE United States Champion Kevin Owens, który obraża Jindera, Ortona oraz Anglię. Jedyną rzeczą, którą warto oglądać, jest nowa twarz Ameryki – Kevin Owens. Na Backlash Owens ma zamiar zrobić AJ’owi to samo co Y2J’owi w zeszłym tygodniu … zakończyć jego karierę. Kiedy to zakończy, to będzie zmierzał po tytuł WWE, ponieważ na jego liście jest zostanie twarzą WWE. Przerywa mu AJ Styles, który przypomina, że SmackDown to jego dom, który zbudował. AJ mówi, że z całym szacunkiem do Y2J’a, ale on nie jest Jericho oraz nawet Owensem. Następnie przerywa Baron Corbin, ale atakuje go od tyłu Sami Zayn. Segment zakończył się brawlem 3 na 3, który wygrali face’owie.

Singles match
Natalya def. Becky Lynch
Na Backlash zobaczymy pojedynek Naomi, Charlotte Flair i Becky Lynch vs. Tamina Snuka, Carmella i Natalya.

Video promujące debiut Lany.

Na backstage’u Charlotte kłóci się z Naomi. Następnie podchodzi Becky, która mówi, że nie mają szans przeciwko Komitetowi Powitalnemu, skoro nie mogą być po tej samej stronie.

The Fashion Files, gdzie Tyler Breeze oraz Fandango nazwali Braci Usos The Uggos.

Singles match
Erick Rowan def. Luke Harper

W ringu pojawił się Dolph Ziggler, który powiedział kilka słów na temat Shinsuke Nakamury. Nakamura oczywiście pojawił się i wyzwał Zigglera na pojedynek już dziś, Dolph się na to nie zgodził, jednak w zamian zaproponował walkę na Backlash. Ziggy na koniec zaatakował Shinsuke, ale ten skontrował, a Ziggler nie wrócił już do ringu.

Sami Zayn jest na backstage’u z jego Tag Team partnerami i wydaje się być podekscytowany. Sami zamyka oczy i wyobraża sobie, że są zwycięzcami, ale gdy otwiera oczy, jest sam.

Tag Team match
Breezango def. Ascension

The Usos claim that Breezango will be in for a world of hurt in 12 days at WWE Backlash.

Promo Ruseva, który powiedział, że pojawi się na następnym SmackDown LIVE.

Six-man Tag Team match
Jinder Mahal, Kevin Owens & Baron Corbin def. Randy Orton, Sami Zayn & AJ Styles
Jinder zakończył walkę, odliczając Ortona.

Flanked by The Singh Brothers, Mahal stands victorious as SmackDown LIVE draws to a close.

——————————————————–