Stare nagie zdjęcia Charlotte Flair wyciekły do sieci, zawodniczka napisała na Twitterze, że zdjęcia mają zostać natychmiast usunięte.

WWE opublikowało raport pierwszego kwartału 2017 roku. Z raportu wynika, iż:
*Przychody wzrosły o 10% do 188,4 milionów dolarów w porównaniu do zeszłego roku.
*WWE Network średnio subskrybuje 1,49 milionów osób, jest to o 16% więcej niż w zeszłym roku.
*Zapowiedziano współpracę z HBO Sports i Bill Simmons Media Group, aby wyprodukować film poświęcony życiu Andre the Gianta.
*Ukończono wieloletnie porozumienie o nazwie StubHub (ponownie sprzedawanie biletów dla fanów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie).
Więcej tutaj – http://corporate.wwe.com/~/media/Files/W/WWE/press-releases/2017/Q1-2017-Earnings-Release-FINAL.pdf

Brock Lesnar ma pojawiać się częściej w WWE podczas swojego runu z mistrzostwem Universal, wcześniejsze plany wskazywały tylko na Great Balls of Fire oraz SummerSlam. Zawodnik prawdopodobnie będzie bronił mistrzostwa z takimi rywalami jak Braun Strowman, Finn Balor, Seth Rollins oraz Roman Reigns.

Według The Sun Undertaker był w Szpitalu Specjalistycznym na Manhattanie, gdzie prawdopodobnie przeszedł operacje.

Wtorkowe SmackDown oglądało 2,300 milionów widzów, jest to spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia o 7,7%, gdzie show oglądało 2,493 milionów widzów.

Baron Corbin był nieobecny w tym tygodniu na SmackDown LIVE ze względu na storylinowe zawieszenie zawodnika w Talking Smack.

TJ Perkins jest teraz nazywany w WWE jako TJP.

Wygląda na to, że WWE nie ma planów dla Luke’a Harpera oraz Ericka Rowana.

Chris Jericho wydał koszulkę, która ma uhonorować jego ostatni 16-miesięczny WWE run. Dochód z koszulki zostanie przeznaczony na fundację JDRF.

Ekipa WWE (Titus, Strowman, Reigns, Heath Slater, Matt Hardy oraz Curtis Axel) w Rzymie (zdjęcie zostało usunięte z profilu Titusa O’Neila).