WWE Tuesday Night SmackDown #921 – 11.04.2017
Arena: TD Garden (Ostatnie SmackDown w tej arenie – WWE Thursday Night SmackDown #866)
Miasto: Boston, Massachusetts (Ostatnie PPV w tym mieście – WWE Hell In A Cell 2016)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się w nocy z 11 na 12 kwietnia (z wtorku na środę); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 4:00. SmackDown obejrzycie między innymi na beat-down.pl (kanały 1-3). Wyniki show znajdziecie w środę na naszym portalu, powtórkę natomiast możecie obejrzeć na fight-poland.com.
SmackDown pozostałe do Backlash: 6 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na SmackDown zapowiadani oficjalnie przez WWE.com są: —
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
  • Który zawodnik RAW przejdzie na SmackDown LIVE? – Czy może będą to mistrzowie RAW Tag Team Hardys Boyz? Czy może mistrzyni Kobiet? Co wydarzy się na SmackDown LIVE podczas Superstar Shake-up?
  • Czy The Usos zakończą walką z American Alpha w Tag Team Title matchu? – Czy Jason Jordan i Chad Gable pokonają braci Usos?
  • Czy SmackDown LIVE przygotuje się na „przerażające” możliwości na Payback? – Czy Stephanie wybrała Wyatta, aby ten przeniósł mistrzostwo na RAW?
  • Czy nowe przybycia na SmackDown LIVE rozpakują swoje torby? – Czy pobyt Nakamury i Dillingera okaże się krótkotrwały? Czy ogromni zawodnicy tacy jak Braun Strowman i Big Show zmiażdżą ich marzenia?
Inne informacje dotyczące SmackDown oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
  • Reklamowany dark match: Randy Orton vs AJ Styles vs Bray Wyatt oraz Intercontinental Champion Dean Ambrose vs Baron Corbin