Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebooku!

Witajcie, w dzisiejszym artykule w drodze do WrestleManii opowiemy Wam o naszych ulubionych WMkach. Jedyne co chcę dodać na początek, to to, że przedstawialiśmy o WrestleManiach, które oglądaliśmy na żywo (przykro mi Chairman :P).

Chairman:
Dzień dobry. Tutaj Chairman, pewnie już mnie nie pamiętacie albo nie znacie, ale może to i lepiej. WrestleMania, do której mam największy sentyment z tych, które dane było mi obejrzeć na żywo? WrestleMania 30 bez wątpienia. Moment po walce Lesnara z Undertakerem zapamiętam do końca życia. Walkę? No cóż, przespałem… serio, myślałem, każdy myślał, że to będzie walka bez pamięci, ale gdy widziałem już końcówkę i zobaczyłem zakończenie czekałem tylko, aż ktoś wejdzie i powie, że jest jakaś zmiana decyzji, ale była cisza, która trwała prawie przez całą walkę div. Prócz tego pojedynku jeszcze do zapamiętania main event i podwójne zwycięstwo Daniela Bryana, który na koniec był niczym Chris Benoit po WrestleManii 20. Warto wspomnieć także o pierwszym Andre the Giant Memorial Battle Royal oraz segmencie wstępnym, który mocno zaczął tę WrestleManie. WWE musiało się postarać i tamtym razem o dziwo im się to udało. No to chyba tyle. Do widzenia.

Znalezione obrazy dla zapytania WrestleMania 30

Konrad Sobieszek:
Moją ulubioną Wrestlemanią była pierwsza, którą oglądałem jako fan wrestlingu na żywo, czyli Wrestlemania 31. Cały event robił na mnie ogromne wrażenie. Był to dość wczesny etap mojej ?kariery? jako fana profesjonalnych zapasów i może teraz oglądając tamten spektakl, podszedłbym bardziej krytycznie do całego wydarzenia, jednak wtedy razem z moimi kolegami bardzo przeżywaliśmy całą noc. Najlepsze wspomnienia z tamtej gali są nierozerwalne z postacią Setha Rollinsa, który po tej gali stał się jednym z moich pierwszych faworytów. Seth dał nam dwa niezapomniane ?Wrestlemania Moments? Pierwszy to jego perfekcyjne przyjęcie RKO w meczu z Randym, a drugi to oczywiście niesamowity Cash-In, dzięki któremu fani mogli z uśmiechem na ustach wyjść ze stadionu, choć muszę przyznać, że Roman i Brock dali naprawdę imponujący pokaz w Main Evencie i nie można umniejszać im tego, że świetnie przygotowali grunt pod wielki moment Setha. Poza tym na gali było jeszcze całe mnóstwo różnych atrakcji. Bardzo wciągnął mnie mecz Stinga i HHH?a z zupełnie niespodziewanymi powrotami starych gwiazd, który niestety skończył się porażką wrestlera, który debiutował podczas pierwszej oglądanej przeze mnie walki. Pamiętam bardzo emocjonujący ladder match z bardzo zabawnym programem o kradzieży pasa Interkontynentalnego. Do tej pory zastanawiam się, jak Dean Ambrose może dalej się ruszać po tym powerbombie na drabinę od Luke?a Harpera. Bardzo podobał mi się segment Rocka, Rondy i Authority. Nawet Pre-Show dał nam dwa bardzo ważne momenty. Pierwszy to długo oczekiwane oderwanie się Mizdowa od Miza w Andre The Giant Memorial Battle Royal, które było przywitane jednym z najgłośniejszych popów nocy. Drugim wydarzeniem to oczywiście chanty ?New Day sucks?, które pozwoliły grupie złożonej z Kofiego, Big E oraz Xaviera stać się drużyną, którą znamy i kochamy dziś. Moim zdaniem było to świetne show, a błędy były na tyle nieistotne, że można było wyczerpać z eventu pełną satysfakcję jako fan wrestlingu.

Znalezione obrazy dla zapytania Wrestlemania 31

Kuba “PM Rock” Jeziorski:
Moją ulubioną WrestleManią jest WrestleMania 31. WrestleMania w SantaClara to było coś wyjątkowego według mnie. Sam klimat Levi’s Stadium też dołożył sporo od siebie, ale dużym plusem była także karta walk, która była ułożona w sposób świetny. Zaczęliśmy od walki z drabinami, która nas świetnie rozgrzała na pozostałą część show. Później walki osobiste Ortona z Rollinsem i Stinga z Triple H’em, które podgrzały dodatkowo atmosferę. No i na koniec dostaliśmy walkę, której chyba nikt nie chciał, sama walka bardzo średnia, ale Cash-in Rollinsa to jeden z większych WrestleMania Moments w historii. Cała WrestleMania według mnie na duży plus.

Znalezione obrazy dla zapytania Wrestlemania 31 curb stomp

TheArchitect:
Bardzo ciężko jest mi wytypować tę jedną, ulubioną Wrestlemanie. Nie pamięta się już tak dobrze niektórych walk, głównie tych, które były mnie ważne w karcie. Zapamiętuje się najbardziej, te najbardziej szokujące i emocjonujące dla nas momenty. I właśnie tym kierowałem się, wybierając moją ulubioną Wrestlemanie. Najwięcej emocji przysporzyła mi jubileuszowa Wrestlemania 30. Większość walk z karty stała na wysokim poziomie, czy to ringowym, czy to emocjonalnym. Na sukces tej Wrestlemanii przełożyć się mógł fakt, że widzieliśmy na niej tylko osiem walk, przez co, WWE miało mniej możliwości, by to zepsuć. Najbardziej w pamięci utkwiła mi oczywiście świetna historia Daniela Bryana. Cały storyline, który doprowadził do pojedynku Bryana z Hunterem i do walki wieczoru, był wspaniały. Promo walki Bryana z Tryplakiem z piosenkę ,,Monster? zespołu Imagine Dragons do dzisiaj uważam, za najlepsze promo, jakie powstało. Wygrana Bryana z całym Evolution na Największej ze wszystkich scen, cały stadion skandujący ,,YES?, Bryan podchodzący tuż po zwycięstwie do śmiertelnie chorego Connora, który niedługo potem umarł. Wszystko to miało niesamowity ładunek emocjonalny. Można mówić, że Daniel ostro przyterminatorzył podczas tej Wrestlemani, że zakończenie zbyt cukierkowe, ale przymykam na to oko. WWE zaserwowało nam wspaniałą historię, z pięknym zakończeniem. Drugim wielkim wydarzeniem na tej Wrestlemanii, dzięki czemu została ona zapamiętana, było oczywiście przerwanie streaku Undertakera przez Brocka Lesnara. Pamiętam to, jak dziś. Siedzę sobie na łóżku, oglądam galę, jem popcorn. Bestia wykonuje trzecie F-5 i przypina Zmarłego. Myślę sobie, ile jeszcze ta walka potrwa, i jak Undertaker ją wygra, skoro cały czas to Brock atakuje? Sędzia odlicza. 1, 2 ?????????. i 3. Złapałem się za głowę, szczęka mi opadła. W takiej pozycji gapiłem się w ekran dobre dwie minuty, zanim pojąłem, że ja nadal oglądam Wrestlemanię. Można się nie zgadzać z tym, że streak nie powinien zostać przerwany, można mówić, że Brock na to nie zasłużył. Trzeba jednak przyznać, że było to bardzo szokujące. Był to prawdziwy, najprawdziwszy Wrestlemania moment. Podczas tej Wrestlemanii, dostaliśmy również pokaz dominacji The Shield, a także świetną walkę, po bardzo dobrym feudzie, pomiędzy Brayem Wyattem, a Johnem Ceną. Cesaro został pierwszym zwycięzcą ATGMBR, a jeszcze wtedy myślałem, że wygrana w tym pojedynku wywinduje go w górę. To była naprawdę udana Wrestlemania, a przerwanie streaku Takera i wygrana Daniela Bryana były dwoma z czterech najbardziej emocjonujących dla mnie momentów w historii Wrestlemanii. Jeśli ktoś nie oglądał tej WM-ki, to gorącą zachęcam do nadrobienia zaległości.

Znalezione obrazy dla zapytania Wrestlemania 30.

20Y2J15:
No cóż, mówiłem już wiele razy na moim kanale YouTube, że oczywiście WrestleMania 27. Dla mnie był to początek przygody z WWE. Pierwsze show, jakie oglądałem na żywo. Wcześniej oglądałem tylko WWE Superstars na kanale Puls (do dziś pamiętam, gdy sądziłem, iż to główna tygodniówka xD). Wróćmy jednak do samej WrestleManii, w main evencie The Miz zmierzył się z Johnem Ceną. Wcześniej natomiast Rated R Superstar Edge stoczył swój ostatni pojedynek z WWE, Randy Orton zmierzył się z CM Punkiem. Gala miała swoje słabe strony np. Mixed Tag Team match z Nicole Polizzi oraz Michael Cole kontra Jerry Lawler. Gospodarzem gali był natomiast The Rock. Według mnie była to solidna WMka.

Znalezione obrazy dla zapytania WrestleMania 27

A jaka Wasza jest ulubiona WrestleMania? Piszcie!