WWE Tuesday Night SmackDown #916 – 7.03.2017
Bankers Life Fieldhouse – Indianapolis, Indiana

Gale komentują: John Bradshaw Layfield, Mauro Ranallo, Tom Phillips & David Otunga

Smackdown otworzyli Shane McMahon oraz Daniel Bryan. Powodem ich spotkania było to, kto powinien zmierzyć się z Brayem Wyattem na WrestleManii. Zdaniem Daniela powinien być to Randy Orton, gdyż tradycją jest, że to zwycięzca Royal Rumble matchu walczy o pas na WrestleManii, zdaniem Shane’a o pas powinien zawalczyć AJ Styles, który wywalczył to miano, gdyż Orton przyrzekał wierność Wyattowi. Po chwili ogłoszono to, co było nieuniknione, czyli pojedynek o 1 contendera – AJ Styles vs. Randy Orton jeszcze dziś na Smackdown.

Mixed Tag Team Match
John Cena & Nikki Bella def. Carmellsworth (Carmella & James Ellsworth) (7:06)

Po walce Maryse i Miz wyciągnęli Nikki i Johna z ringu oraz zaatakowali ich. Miz wziął mikrofon i powiedział, że nie mógł już patrzeć na to, jak John oszukuje widzów, jak jego związek z Nikki jest jednym z największych kłamstw w historii. Miz wie, co znaczy prawdziwa miłość, bo poświęca swój czas Maryse i nie traktuje swojej kobiety jak przedmiot. Po prostu związek Johna z Nikki jest fałszywy. Maryse dodała, że Nikki musi się obudzić.

Wywiad Renee Young z Randym Ortonem na zapleczu. Orton powiedział, że nikt go nie powstrzyma od pojedynku z Wyattem na WrestleManii.

Po krótkiej przerwie dostajemy Curta Hawkinsa w ringu, który wzywa do siebie Deana Ambrose‘a, aby skończyć to, co Dean zaczął. Dean wszedł na arene i od razu pozbył się problemu o nazwie Curt Hawkins. Dean chciał rozmawiać z Baronem Corbinem. Ten pojawił się na titantronie i oznajmił, że zabierze od Ambrose‘a tytuł Interkontynentalny. Na koniec Dean wykonał Curtowi jeszcze Dirty Deeds

Mojo Rawley ogłosił, iż zawalczy na WrestleManii w Andre the Giant Memorial Battle Royal. Rawleya podczas wywiadu wyśmiał Dolph Ziggler. W międzyczasie pokazywany był także Dean Ambrose, który poszukuje Barona Corbina.

Ambrose wciąż poszukiwał Corbina, jednak to on znalazł Deana, którego zaatakował metalową rurką. Baron nie poprzestawał w atakach, do których użył także wózka widłowego, przygniatając widłami Ambrose’a.

Czas na pierwsze w historii “Blissertation”. Alexa Bliss podczas swojego show miała ogłosić rywalkę na WrestleManie, jednak jak wiadomo, nie chciała z nikim walczyć, a w kolejce ustawiły się już Becky Lynch, Natalya oraz… Mickie James. Daniel Bryan wyszedł i ogłosił, że Alexa zmierzy się z każdą divą z rosteru Smackdown.

Tag Team Match
Alexa Bliss & Mickie James def. Becky Lynch & Natalya (12:40)
Natalya w trakcie pojedynku wykonała na Becky German suplex, a Alexa wykorzystała zdziwienie Mickie i dokonała zmiany przypinając następnie Lynch. Po walce Mickie cieszyła się wraz z Alexą, jednak po chwili zaatakowała mistrzynie w głowę i sama wzniosła tytuł.

Krótkie promo AJ Stylesa w ringu i czas na pojedynek, który wyłoni rywala Braya Wyatta na WrestleManie.

WWE Title #1 Contendership Match
Randy Orton def. AJ Styles (17:42)

Po zejściu Smackdown z anteny, AJ Styles bardzo żywiołowo domagał się wyjaśnień od Shane’a McMahona na zapleczu, dlaczego musiał walczyć o wywalczony już wcześniej pojedynek.

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com