Na początek przypomnimy, iż są to przewidywania autora, więc nie każdy musi się z nimi zgadzać, oczywiście zachęcamy do komentowania posta, gdzie możecie zamieścić własne prognozy dotyczące gali.

WWE SURVIVOR SERIES 2016
#SURVIVORSERIES

Theme song: “False Alarm” – The Weeknd
Data: Gala odbędzie się w nocy z 20 na 21 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
Miejsce: Air Canada Centre
Miasto: Toronto, Ontario, Kanada
Poprzednia gala: Hell in a Cell 2016 (Gala RAW)
Następna gala: TLC 2016 (Gala SmackDown)
Godzina rozpoczęcia: Pre-show – 23:00; Gala główna – 1:00 na WWE Network oraz beat-down.pl
Wyniki show znajdziecie jutro rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle na fight-poland.
Emisja w polskiej TV (ESC): 4 grudnia o 17:00
Plakat:

1. Singles match o pas Cruiserweight (Jeżeli Kalisto wygra, to dywizja Cruiserweight przychodzi na SmackDown)
The Brian Kendrick (c) vs. Kalisto

Jest to jedna z walk, w której boję się o wynik. Chciałbym zwycięstwa Kendricka i tego, aby dywizja Cruiserweight pozostała na RAW. Niestety ze względu na nowy program WWE (205 live) nagrywanego we wtorek, bardzo prawdopodobne jest, że to Kalisto zostanie nowym mistrzem i zabierze nie tylko pas, ale i całą dywizję na SmackDown. Jeśli chodzi o feud obu zawodników, to nie ma co o nim mówić, ponieważ go po prostu nie było. Sam pomysł na stawkę tego pojedynku jest bardzo dobry. Mamy przecież całą dywizję na szali. Jednak niepodparte to zostało żadnym feudem. Z drugiej strony jestem ciekawy co dywizja Cruiserweight miałaby nam do zaoferowania na SmackDown. Ciężko jest mi wytypować zwycięzcę. Sercem jestem za Kendrickiem, jednak rozum podpowiada mi, że Kalisto zabierze pas na Smackdown i zakończy jakże krótkie panowanie Briana Kendricka.

Faworyt bukmacherów: Kalisto

2. Singles match o pas Interkontynentalny
The Miz (c) vs. Sami Zayn

Uwielbiam Samiego Zayna. Jest to obok Setha Rollinsa mój ulubiony zawodnik. Od początku jego kariery w NXT jestem jego fanem i chciałbym, aby w przyszłości został mistrzem WWE. Tak bardzo, jak lubię Samiego, tak bardzo nie chce, aby został mistrzem IC. Nie chce tego, gdyż wtedy pas IC przejdzie na RAW, a Smackdown zostanie beż żadnego midcardowego pasa. Podobnie jak w walce Kendricka z Kalisto także i tutaj nie mieliśmy żadnego feudu. Dolph Ziggler rzucił jako mistrz IC otwarte wyzwanie dla każdego zawodnika z RAW. Stracił jednak na swój pas na ostatnim SmackDown kosztem The Miza. Jeśli Kalisto wygra z Kendrickiem to zakładam, że Zayn wygra z Mizem i zabierze pas na RAW. Znowu serce podpowiada mi, że wygra Miz, jednak rozum mówi, że Sami w końcu coś wygra. Zdecydowanie bardziej wolałbym opcję z wygraną Miza jakimś kantem i przejście Samiego na SmackDown. Zayn powinien być budowany na takiego underdoga a wygrać pas IC powinien dopiero po jakimś większym feudzie. Po przegranej Stephanie mogłaby go zwolnić. Byłaby to kara za nie wygranie pasa mistrzowskiego. Chciałbym, żeby tak było i będę nadal w to wierzył. Tutaj jednak postawię na bezpieczniejszą opcję i obstawię wygraną Kanadyjczyka.

Faworyt bukmacherów: Sami Zayn

3. Tradycyjna walka eliminacyjna Survivor Series (Walka Kobiet)
Team RAW (Charlotte, Bayley, Nia Jax, Sasha Banks, Alicia Fox) vs. Team SmackDown (Natalya jako trenerka, Nikki Bella, Becky Lynch, Naomi, Alexa Bliss, Carmella)

Stara niepisana wrestlingowa zasada mówi, że ten, kto wygrywa na tygodniówkach, to przegrywa na PPV. Trzymając się tej zasady, należałoby powiedzieć, że to kobiety z czerwonego brandu wygrają. Charlotte, Sasha czy Bayley są bardzo wypromowane, a Nia Jax jest robiona na typowego monster heela. Gdyby drużyna kobiet SmackDown wygrała byłby to bardzo mocny push dla wszystkich zawodniczek z tego brandu. Chciałbym, żeby to właśnie panie z niebieskiej tygodniówki wygrały i podkreśliły, że dywizja kobiet nie kręci się tylko i wyłącznie wokół Charlotte czy Sashy. Wydaje mi się jednak, że ze względu na ostatnie wydarzenia (kobiety w main evencie gali PPV), a także to, że zawodniczki z RAW zostały wyrzucone z ringu podczas segmentu na SmackDown, to właśnie Czerwona Drużyna wyjdzie zwycięsko w celu jeszcze większej promocji kobiecej dywizji na czerwonej tygodniówce.

Faworyt bukmacherów: Team RAW

4. Tradycyjna walka eliminacyjna Survivor Series (Walka Tag Teamów)
Team RAW (The New Day, Cesaro & Sheamus, Gallows & Anderson, Enzo & Cass, The Shining Stars) vs. Team SmackDown (Heath Slater & Rhyno, The Hype Bros, The Usos, American Aplha, Breezango)

Jest to feud, któremu poświęcone zostało zdecydowanie najmniej czasu, jeśli chodzi o tradycyjne pojedynki 5 vs. 5. Obawiam się również o samą walkę. W ringu lub wokół niego będzie dwudziestu zawodników z dziesięciu różnych tag-teamów. Może to spowodować, że walka będzie bardzo chaotyczna. Jako że w pojedynku Pań postawiłem na wygraną teamu RAW, tak tutaj postawię na SmackDown. RAW ma teoretycznie lepsze teamy: bardzo długo panujące New Day, pushowanego ostatnio Sheamusa i Cesaro, odradzające się powoli The Club, czy Enzo i Cassa, których ma czekać duży push. Team SmackDown mają mistrzów w postaci Slatera i Rhyno, perspektywicznych American Aplha czy odradzających się braci Usos. Postawię tutaj na wygraną SmackDown, dlatego, że gdyby znowu wygrało RAW, to wtedy nie byłoby takich emocji w pojedynku mężczyzn, gdyż wiadome by było, że to czerwony brand wygrał 2 z 3 pojedynków. Mój głos leci na teoretycznie słabsze (według mnie) tag- teamy ze Smackdown.

Faworyt bukmacherów: Team RAW


5. Tradycyjna walka eliminacyjna Survivor Series (Walka Mężczyzn)
Team RAW (Kevin Owens, Chirs Jericho, Roman Reigns, Braun Strowman, Seth Rollins) vs. Team SmackDown (AJ Styles, Dean Ambrose, Shane McMahon, Bray Wyatt, Randy Orton)

Pojedynek, na który czekam chyba najbardziej. Oba zespoły są bardzo wyrównane i oba mają duże szanse na zwycięstwo. Smaczku całej tej sytuacji dodaje fakt, że w obu teamach znajdziemy zarówno face?ów jak i heelów. Będzie to stwarzało na pewno napięcia w obydwu drużynach. Po jednej stronie mamy Setha Rollina, który feudował zarówno z Owensem, jak i z Chrisem Jericho. Teraz muszą stanąć po jednej stronie barykady. W teamie RAW mamy również terminatora Romana Reignsa, a także promowanego na prawdziwego destroyera Brauna Strowmana. Drużyna czerwona jak widać jest niezwykle mocna. Po stronie niebieskiego brandu mamy mistrza WWE AJ Stylesa, który toczy feud z Deanem Ambrosem, który również jest w teamie SmackDown. Do tego mamy również Braya Wyatta, który na pewno będzie się jakoś starał wpłynąć na Strowmana i jego zachowanie. Na dokładkę dano nam jeszcze komisarza SmackDown Shane McMahona. Przyznam się szczerze, że jest on dla mnie wielką niewiadomą. Jest non wrestlerem, jednak z drugiej strony walczył z Undertakerem na WrestleManii, a także jest wcześniej wspomnianym komisarzem SmackDown. Niebieski brand do tego może mieć swoją tajną broń w postaci tak bardzo ostatnio lubianego Jamesa Ellswortha. Nie zdziwiłbym się szczerze mówiąc, gdyby James w jakiś pośredni sposób przyczynił się do eliminacji samego nawet Strowmana. Po wydarzeniach z ostatniego RAW bardziej jednak obstawiałbym, że przyczyni się do wyeliminowania Jericho. Jak zostanie zabookowany Shane? Jak wyeliminowany zostanie Braun? Czy w ogóle zostanie wyeliminowany? Czy James Ellsworth będzie tajną bronią SmackDown? Czy Seth i Roman będą potrafili współpracować? Kto wygra tę walkę? Chciałem postawić na wygraną SmackDown, jednak po ostatnich wydarzeniach postawię na zwycięstwo RAW. Dlaczego? Z dwóch, a nawet trzech powodów. Pierwszym jest to, że wydaje mi się, że szefostwo będzie chciało, aby to RAW wyszło zwycięsko z batalii międzybranżowych. Będzie to stanowiło niejako potwierdzenie, że to właśnie czerwona tygodniówka jest tą flagową. Drugim powodem jest The Undertaker i jego ostrzeżenie z ostatniego wtorku. Jeśli team Smackdown przegra będzie miał do czynienia z gniewem Undertakera. To otwiera nam furtkę do feudu Umarlaka z AJ Stylesem czy Ortonem zakończonym na Royal Rumble lub samej WrestleManii. Trzecim powodem jest Roman Reigns. Vince i spółka mogą wpaść na genialny pomysł, aby to Reigns został ostatnim ocalałym z teamu RAW, co mocno by go podbudowało jako kolejnego pretendenta do pasa Universal. Z drugiej jednak strony, ktoś może zdradzić zespół SmackDown, co jednak nie spowoduje przegranej tego brandu. Do tego to team RAW wyszedł zwycięsko z ostatniej potyczki. Bardzo ciężko jest mi tutaj wytypować zwycięzcę. Najchętniej postawiłbym 50 na 50. Wolałbym, aby wygrało SmackDown, jednak wydaje mi się, że zarząd będzie chciał wygrania tego pojedynki przez flagową tygodniówkę, czyli RAW.

Faworyt bukmacherów: Team SmackDown

6. Singles match
Brock Lesnar vs. Bill Goldberg

Mega walka, Fantasy Warfare, pojedynek dwóch destroyerów. The Beast Brock Lesnar kontra Bill Goldberg. Jestem pełen obaw co do tego pojedynku. Pierwszym powodem jest fakt, że walka obu panów na WrestleManii 20 była bardzo słaba. Teraz minęło ponad 12 lat, Goldberg ma prawie pięćdziesiątkę na karku, a Brockowi jak wszyscy widzą, ostatnimi czasy nie bardzo chce się forsować. Po drugie, podczas segmentów na RAW pomiędzy Goldbergiem a Rusevem widać było, że Goldberga dawno nie było w ringu. Prawie się przewrócił atakując Bułgara, potem przy Jackhammerze się zachwiał. Nawet na ostatnim RAW wyrzucając ochroniarza z ringu o mało co sam z niego nie wypadł. Nie stawia to Goldberga w dobrym świetle. Ich feud też do najlepszych nie należał. Powrót Goldberga był zapowiedziany (trzeba jakoś ratingi podnieść). Bill wygłosił niezłe promo, ale to tyle. Nawet Heyman nie był porywający w tym feudzie. Nie dostaliśmy brawlu pomiędzy zawodnikami z wiadomych przyczyn. WWE chce wszystko zachować na samą galę PPV. Walka będzie pewnie toczona w wolnym tempie i nie będzie zbytnio spektakularna. Stawiam tutaj na zwycięstwo Brocka Lesnara. Bestia nadal nie zostanie czysto przypięta, dzięki czemu będzie mógł tego dokonać jakiś inny, młody zawodnik, a do tego Bill spełni marzenie synka o tym, aby ten zobaczył tatusia w ringu. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Faworyt bukmacherów: Brock Lesnar

Fot. WWE.com

Więcej o Survivor Series znajdziecie tutaj:
https://wwepolska.pl/survivor-series-2016/ • Casadi

  1. Kalisto
  2. Sami Zayn
  3. RAW
  4. RAW
  5. SD
  6. Goldberg

 • The Waszka

  Są jakieś nagrody za wygranie meczu eliminacyjnego?

  • mykonto96

   Tak, uścisk dłoni Vinca i roczny zapas stołów i krzeseł…

 • Artur Pieczyński

  Co do walki o IC… moim zdaniem wygra Zayn, a tytuł zostanie na SD (innymi słowy Sami wygrywa, robi na złość Stephanie, ściska rękę Daniela Bryana który osobiście gratuluje mu po walce i przechodzi na SmackDown). A man can dream 🙂 No ale zobaczymy, ciężko przewidzieć większość walk tym razem, boję się o pozycje na typerze po tej gali xd

  • Gaduła

   Temu tylko Typer w głowie xD

   • Artur Pieczyński

    Nie zaprzeczam :v

  • THE VIGILANTE STING

   w sumie ja też sie obawiam że spadne w rankingu xd

   • Artur Pieczyński

    Powodzenia xD

 • Gaduła

  Najlepiej aby wygrał Kalisto i Miz w walkach o pas, wtedy by było super moim zdaniem,no ale RAW to flagowe Show więc prawdopodobnie Zayn wygra pas, mimo iż go lubię, to życzę mu dzisiaj wszystkiego najgorszego, reszta akurat mnie jakoś mało obchodzi jeżeli chodzi o booking, bo to jest pewne że Brock wygra walkę i ruszy po niego ktoś z młodszych wrestlerów

  • Szymblok

   a tak ogólnie to gratulacje z okazji 2500 komentarzy;)

   • Gaduła

    Większość to spam, ale dzięki 🙂

   • neon

    Dolicz jeszcze komentarze konta kane i karol, bo te konta to jedna i ta sama osoba

   • Wojtek Kubiak

    Ma gościu wenę. 3 lata krócej niż ja, a zdążył potroić moje wypociny 😀

    • Konrad Sobieszek

     Zaczął jakoś koło podziału na brandy i przez te pół roku wyrobił więcej komentarzy niż ja przez cały rok aktywności na forum i udzielania się pod większością artykułów.

     • Gaduła

      Ogólnie przez 3 lata ślędzę te forum, ale pisanie zacząłem dokładnie przed MITB 🙂

     • Wojtek Kubiak

      W Technikum Rolniczym tylko ograniczają jego potencjał literacki 😀 (Nie jest to atak na samo technikum)

     • Gaduła

      Dzięki za Sarkazm 🙂

 • Szymblok

  Gdybyście mieli dać punkty procentowe na zwycięstwo walki Goldberg – Lesnar – to ile byście dali? Ja G-40% L-60%

  • GrubasArkadiusz

   80% dla Lesnara. Raczej nie dadzą wygrać Goldbergowi, bo ostatnuio wygrał z lesnarem, a ma kontrakt podpisany pewnie na dłuzej, a Goldberg pewnie ostatnia walka.

 • GrubasArkadiusz

  Ja nadal jestem przy opcji, że stanie się coś w stylu, że RAW ktoś z SD nie będzie mógł zawalczyć, pewnie Shane i wejdzie na jego miejsce Taker.

  • Wojtek Kubiak

   Też byłem tego zdania przez ostatnie dwa tygodnie. Pierw przy kontuzji Barona, potem po jego promie. To wygląda, jakby Shane nie mógł kontynuować np. bo dostanie na zapleczu i zamiast niego wyjdzie Undertaker.

 • Lunatic

  Odniosę się tylko do dwóch walk, w których według mnie zwycięzca nie jest pewny. Co nie znaczy, że inne walki mnie nie interesują, bo jest to jedna z niewielu gal, na której nie żadnego zapychacza.

  Po pierwsze, walka o pas IC. Jedni mówią, że wygra Sami, drudzy, że pas zostanie na sd. A ja mówię jak jedni i drudzy. Zayn powinien wygrać przez DQ. Na Raw Steph wkurzona, że nie zdobył tytułu, wyrzuca go z Raw, a na TLC mamy Triple Threat Miz-Sami-Ziggler. Fantasy booking, ale czemu nie?

  Druga walka to starcie panów z obu brandów. Autor podał dwa argumenty za Raw. Co do pierwszego, to uważam, że to zwycięstwo sd pokazałoby, że oni też się liczą. Co do drugiego, to pewnie tak się stanie. Ale czy musi? W teamie sd zostają Orton, Wyatt i na przykład Ambrose. Po stronie Raw zostaje dwóch zawodników. Randy robi RKO na Brayu, eliminując go, a sam wychodzi, mając gdzieś los teamu, pragnąc tylko zemsty na Brayu. Dean zostaje sam i wygrywa, a Taker i tak może się mścić na Ortonie. Fantasy booking po raz drugi, ale po raz drugi: czemu nie?

  • Gaduła

   Też tak sądzę że SD powinno wygrać SS, mężczyźni powinni wygrać z tego powodu że są najbardziej pushowani,a TT powinny wygrać z tego powodu że to dałoby ogromnego kopa dla Tag Teamów z SD, Tag Teamów RAW nie trzeba tak promować jak Tag Teamów SD ponieważ Tag Teamy RAW i tak już są mocne

 • IncarnatioNN

  Brian Kendrick (c) vs Kalisto – wynik raczej wiadomy ( 205 live ) dla kumatych
  The Miz (c) vs Sami Zayn – Zayn wygrywa walke i kuma sie z Bryanem i myk na SD
  Drużyna Kobiet SD vs Kobiet RAW – Myślę że kobiety z SD
  Tag Teamy Team SD vs Team RAW – Tutaj również myślę że SD
  5 vs 5 Traditional Team SD vs Team RAW – RAW przegra a winowajca przegranej feud z undertakerm i stawiam że będzie to Orton
  Goldber vs Lesnar – Wstrzymuje się z wynikiem , moge jedynie powiedzieć że jak dla mnie 50/50

  • THE VIGILANTE STING

   tam chciałeś chyba napisać że SD przegra

   • IncarnatioNN

    ???

    • THE VIGILANTE STING

     juz poprawiłes

 • Sleepka Ambrose

  Nie, nie zabierajcie mi Kendricka tak szybko! Przecież on jest swietnym mistrzem. A Kalisto… miałam szczęscie oglądać tylko końcówkę jego runu z pasem US, ale to wystarczy, żeby powiedzieć, że nie jest z niego najlepszy champ. W ogóle, po odejsciu Rey’a, w WWE brakuje jakiegoś dobrego luchadora, bo Sin Cara już stracony… :/

  • THE VIGILANTE STING

   jakby kalisto wygrał (a stawiam że tak bedzie) to i tak odbędzie sie rematch i wtedy kendrick odzyska pas, przynajmniej tak mi sie wydaje

   • Sleepka Ambrose

    Ale i tak straci już prestiż jako mistrz :/ W sensie Kendrick.

    • THE VIGILANTE STING

     no jo ale tu chodzi tylko o przeniesienie dywizji cruiserów

     • Sleepka Ambrose

      Wiem, ale po prostu szkoda mi Kendricka, bo ja gościa po prostu uwielbiam od pierwszego występu w CWC.
      PS: o, widzę “jo” 😛 Czyżby kujawsko-pomorskie? 😀

     • THE VIGILANTE STING

      nie 😛 pomorskie, koło trójmiasta

     • Sleepka Ambrose

      Na jedno wychodzi, jo zawsze spoko 🙂

     • THE VIGILANTE STING

      no jo xd

  • PM Rock

   Kalisto wygra pas tylko po to by przenieść dywizje na SmackDown.

   • Sleepka Ambrose

    To by było logiczne, ale tak mi szkoda tego Kendricka …

  • Artur Pieczyński

   Na stałe niedługo wraca Metalik, jest też Lince Dorado 🙂 Ale przede wszystkim Metalik, spodziewam się jego feudu z Kalisto o pas. Szkoda Kendricka, ale jeśli WWE ma zamiar wciaż traktowac go jako weterana to raczej na 2 run się nie zanosi, biorąc pod uwagę potencjał innych cruiserów, ale jeśli będzie to niedługo 🙂

   • Sleepka Ambrose

    Ja tam liczę na Lince’a, ale on jest w cruiserach tylko i nie zwojuje całego rosteru, tak, jak Rey 🙁

    • Artur Pieczyński

     Moim zdaniem powinni usunąć te fioletowe liny i “zrównać” cruiserów z resztą rosteru, bo teraz to wygląda trochę bez sensu… O pas mógłby jednak walczyć każdy ważący poniżej 205 lbs, co umożliwiałoby zdobycie cruiserom innych pasów oprócz Cruiserweight Championship.

 • Sleepka Ambrose

  Wie ktoś w ogóle, jak będą komentowane mecze? O ile pamiętam, na SSlam była rotacja. Komentatorzy z Raw komentowali walki z Raw, a grupa z SD te walki z SD. Więc jak będą teraz komentowane te międzybrandowe? W sensie, jaki będzie skład komentatorski?

  • Lunatic

   Orton vs Lesnar komentowali Cole, Mauro i JBL z tego co pamiętam. Tu pewnie po dwóch z każdego brandu: Cole i Graves z Raw, a Ranallo i JBL z sd.

   • Sleepka Ambrose

    Nie, błagam, nie JBL. Nie zniosę tego…

    • PM Rock

     JBL jest dobrym heel’owym komentatorem. Musi przecież być Heel i zwykły komentator. Czyli z RAW Graves i Cole no chyba, że Cole nagle przeszedłby Heel Turn, ale wtedy obowiązki Cole’a musiałby przejąć Saxton a to byłby dopiero dramat. Ze SD tak samo czyli Heel JBL i Mauro jako zwykły komentator.

     • Sleepka Ambrose

      Pewnie masz rację, ale ja po prostu nie mogę zdzierżyć tych wybuchów śmiechu JBL’a…

     • Seba

      Ja sie ciesze ze juz Lawlera nie ma, to byl dopiero dramat.

     • Sleepka Ambrose

      Nawet nie zauważyłam, że go nie ma… 😛 Za bardzo skupiałam się na jadącym po Saxtonie Corey’u,

     • PM Rock

      No chyba żartujesz, Lawler to był świetny, chyba jeden z lepszych w historii heel’owych komentatorów. Jego duet z JR’em to było coś pięknego.

     • Sleepka Ambrose

      Jak on może być heelowy, jak on w pre show zawsze stoi za face’ami?

     • PM Rock

      Był heel’em, nie napisałem, że jest 🙂 Od jakiś kilku lat jest face’em niestety.

     • Sleepka Ambrose

      Kurde, nie oglądam długo, więc nie potrafię sobie go wyobrazić jako heela, teraz wygląda jak taki miły wujcio. Ale w sumie AJ Styles mnie się kojarzy z miłym tatusiem, więc to ja mam jakieś dziwne skojarzenia…

     • PM Rock

      A mi AJ z miłą ciocią 🙂

     • Sleepka Ambrose

      Nooo, te włosy… Wygląda identycznie jak mój tata na studiach, a to było 20 lat temu jakieś… 😛

     • Seba

      Kiedys tak, ale jak w ostatnich latach sluchalem jego piszczenia to glowa zaczynala bolec.

   • Becky Balboa

    Ale to jest walka pomiędzy dwoma zawodnikami RAW,program był prowadzony tylko na czerwonej tygodniówce,więc moim zdaniem tę walkę powinni skomentować komentatorzy z RAW..

    • Lunatic

     Chodziło mi o walki między brandami, bo o to pytał Sleepka Ambrose

     • Sleepka Ambrose

      Jestem dziewczyną 😛

 • Konrad Sobieszek

  Idę o zakład, że w którymś meczu nawiążą do screwjobu. Zapewne będzie to Sami vs. Miz. Tylko, że tym razem Kanadyjczyk się obroni i wyjdzie z tego górą

  • Szymblok

   Czym jest screwjob?

   • Konrad Sobieszek

    Odsyłam do artykułu, który się pojawił na tej stronie dziś. Pomniejsze wyjaśnienie screwjobu jest w punkcie nr 1.

    • Sleepka Ambrose

     Przeczytałam, ale jestem głupia i dalej nie skumałam co to :/

     • PM Rock

      Wystarczy wpisać w google translate 🙂 Screwjob czyli przekręt, Hart został okradziony z pasa WWF na SS w walce z HBK. HBK założył mu bodajże Sharpshooter już nie pamiętam, a Vince który pojawił się wcześniej na arenie kazał zakończyć walkę chociaż Hart nie odklepał.

      Cała sytuacja była konsekwencją tego iż wcześniej Hart jako mistrz WWF stawiał warunki Vince’owi które prezes nie chciał spełnić i dlatego w niegodziwy sposób za jego plecami uknuł intrygę odebrania pasa WWF Hartowi który chwilę po tym wydarzeniu odszedł do największej wtedy konkurencji WCW.

     • Sleepka Ambrose

      Czyli, że wynik tego meczu nie był uzgodniony z Hartem?

     • PM Rock

      Nie

     • Sleepka Ambrose

      No a jak mieliby do tego nawiązać na tej gali?

     • PM Rock

      Zwyczajnie, tak jakby chociaż na Extreme Rules w walce kobiet. Miz zakłada Sharpshooter czy tam F4LL i sędzia przerywa bez poddania się Zayna.

     • Sleepka Ambrose

      No tak, dzięki. Ja jednak sądzę, że Miz wygra przez interwencję Maryse, albo SS.

     • PM Rock

      Jak ich walkę będzie sędziował Charles Robinson to szansa na przekręt wzrasta.

     • Sleepka Ambrose

      To ten blondyn od Natalyi i Charlotte?

     • PM Rock

      Najbardziej kontrowersyjny sędzia w historii, może Scott Armstrong może się z nim równać. https://uploads.disquscdn.com/images/bcea02d26088cae0950727f6f992b20240500903ea65e701b7e3df14067160c3.jpg

     • Sleepka Ambrose

      No ten… jest jedynym, który mi zapadł w pamięć i którego kojarzę, bo zawsze coś odwali 😛

     • Konrad Sobieszek

      Kuba, teraz się nie popisałeś, bo Charles Hebnerowi może pięty lizać, jeśli chodzi o kontrowersyjność 🙂

   • Wojtek Kubiak

    Nie tym co myślisz. Nic z blowjobem.

  • Artur Pieczyński

   Mając Foleya, Shane’a i Bryana jako gm i komisarzy screwjob jest niemożliwy, ewentualnie zrestartują walkę gdy Miz wygra nieczysto. Brakuje jakiegoś porządnego heela wśród gm’ów (bo Stephanie nie wiadomo jak traktować już).

   • Sleepka Ambrose

    Toć Steph to heel ewidentnie. Podobno miała turnować z Sethem, ale jednak nie.

    • Artur Pieczyński

     Wiadomo, że bliżej jej do heela niż do face’a, ale różnie się zachowuje – raz grozi że zwolni każdego, a raz wychwala Foleya czy posługuje się cheap popem. Mówiąc o heelowym GM mam na myśli np Erica Bischoffa, czy nawet Big Johnny’ego. Dla Raw heelowy GM, a dla SD face.

 • Xerer

  Ja się bardzo nastawiam na 5v5 panów ( może trochę za bardzo ). Liczę że walka może oscylować nawet w top 5 roku. Potencjał na dobry wrestling jest, na ciekawe spoty jest, na shocking moments również. Szkoda tylko, że pojedynek nie jest o jakąś stawkę dzięki której cała otoczka wokół tej walki jak i same emocje w walce byłyby bardziej realistyczne.

 • Maciu.max

  Tak po głębszym zastanowieniu, doszedłem do wniosku, że jedyną rozsądną opcją, co do zdrajcy SD, jest Dean. Dostalibyśmy w końcu jego, wyczekiwany przez dużą część ludzi heel turn. A tak poza tym to: bezsensem byłoby znowu dawanie Takerowi Braya; Randy, tu znowu zamieszany byłby Bray, niezależnie od tego czy Randy by się od niego odwrócił, czy też nie, Shane odpada moim zdaniem na samym starcie. I na koniec AJ… I to jest dosyć prawdopodobna opcja, ale tylko wtedy, jeżeli jedyny pojedynek tej dwójki odbył się na Royal Rumble, bo porażka Takera na RR nic mu nie zaszkodzi, a Styles’owi dałaby naprawdę dużo. Ta walka nie będzie miała miejsca na WMce, bo Taker w swojej ostatniej walce po prostu musi wygrać (być może tak uważam, bo jest on moim ulubioną postacią od czasu gdy zacząłem oglądać WWE). Reasumując, feud Deana i Takera mógłby wyjść naprawdę genialnie, podobnie jak ten Deana i Lesnara z tego roku (pomijając ich walkę). No chyba, że Ellsworth :v

  • Wojtek Kubiak

   A widzisz jakiegoś face’a poza Deanem w SD? Oczywiście pomijając mid card.
   Co do feudu, domyślam się, że w ringu Undertaker dałby z Siebie więcej niż Leśniak, z tym, że Dean by zjadł Undertakera na micu, a wątpię, by WWE to pasowało.

   • THE VIGILANTE STING

    john cena

    • Wojtek Kubiak

     On teraz bardziej part timerem jest.. Zresztą Dean odżył po Ellsworth’cie, obstaję więc przy swoim.

     • Gaduła

      Part Timerem który robi lepszą robotę niż Seth Rollins przez większą aktywność w telewizji

     • Sleepka Ambrose

      No bo Cena to produkt eksportowy WWE, wiadomo, że go wszędzie pchają. No chyba każdy kojarzy nazwisko Cena, nawet jeśli skrót WWE nic mu nie mówi.

     • PM Rock

      Ale to ani wina Rollinsa, ani zasługa Ceny. To po prostu przyzwyczajenie starszej widowni do nazwisk i tyle. 20 lat temu też większą robotę robił w WWF Hart, HBK czy Taker niż Austin czy Rock to normalna kolej rzeczy za dwa, trzy lata to się zmieni.

     • Gaduła

      Raczej tak, ale tak czy siak Cena po brand splicie naprawdę mnie do siebie przekonał

     • Artur Pieczyński

      Part timer, który jeśli się pojawia i ma feud to raczej nie z kimś z mid cardu, a ostatnio feudy o główny pas są dość długie, więc spokojnie można go tutaj wepchnąć.

   • Maciu.max

    Zgadzam się z tym, że SD nie ma za dużo face’ów, chociaż tutaj pojawia się pytanie, co planują dla Nakamury, bo jeżeli ma zadebiutować w main rosterze, to mój scenariusz może być prawdopodobny. Oczywiście dla nas to bez sensu, bo potrzebuja wiecej face’ów, sciagaja Nakamurę, ale tylko po to zeby Dean mogl przejsc turn, ale umówmy się, doskonale wiemy, że to dablju :v Jednak nie zgodzę się, co do tego, że Dean zjadłby Takera na micu. Tak btw to ja tu główkuje kto będzie rywalem Takera, a może się pkazać, że nikt nie zdradzi, choć to akurat mało prawdopodobny scenariusz.

    • PM Rock

     SD nie ma face’ów a RAW heel’ów. Ale z biegiem czasu powinni to jakoś wyprostować, żeby w rosterach było w miarę po równo dobrych i złych.

   • Sleepka Ambrose

    AJ też by zjadł Takera na micu, więc chyba nie ma dobrej opcji…

  • Konrad Sobieszek

   Jak Dean przejdzie heel turn, to cała reszta będzie musiała być face’ami 😛

   • Wojtek Kubiak

    Widzę, że nie tylko dla mnie branie pod uwagę jego heel turnu to abstrakcja w tym momencie 😀

    • Konrad Sobieszek

     Po prostu dla mnie biorąc pod uwagę potencjał postaci Deana jego heel turn to powinno być coś wielkiego. Zawsze jako heela sobie go wyobrażałem trochę w stylu Jokera z “Mrocznego rycerza” jednak trochę bardziej sadystycznego. A to już według mnie oznacza, że przy Deanie inni heelowie by byli potulni jak baranki.

     Dlatego tak bardzo czekam na feud heelowego Deana z Ceną. To byłoby jak Joker vs. Batman. Rywalizacja z komiksu opierała się na tym, że Joker nie chciał pokonać Batmana, tylko sprawić, by złamał swoje zasady. Ciężko znaleźć lepszą postać nadającą się na odpowiednika Batmana jak Cena ze swoim “Never Give Up”. Dean jako heel mógłby pokazać swoją bezwzględność, brak empatii i wręcz maniakalny upór. Idealna mieszanka.

     • Wojtek Kubiak

      Ich feud jeszcze nadejdzie. Było to widać w ostatnich spotach AJ/Dean/Cena. No i fakt, że Dean jako chyba pierwszy go przypiął czy tam po jakimś czasie. Nie wiem. Nie zmienia to faktu, że na pewno ma to większy potencjał, niż ostatnio z Lesnarem. Do czego to doszło, że Cena świadczy o dobrym feudzie…

  • Artur Pieczyński

   Z tego co wiem, to Styles ma być tym przez którego przegra SD (mozliwe ze przeszkodzi mu Ellsworth). Taker ma mieć feud ze Stylesem i zdobyć od niego mistrzostwo oraz pojawiać się co tydzień na SD w trakcie ich feudu. Ma być też mistrzem podczas Road to Wrestlemania i walczyć na WM33 z Ceną o pas. Z mniej wiarygodnego zrodla mam tez info ze z Ceną zawalczy w walce Career vs Title (Cena kladzie na szali kariere, a Taker tytuł). W dodatku Styles to jedyna osoba która nie walczyła w ogóle z Takerem, a pojedynek Phenon vs Phenomenal One sprzedaje się już samym tym sloganem.

  • kuba 19/777

   zdrajca jest Corbin

 • Sleepka Ambrose

  Jeszcze jedno, mógłby mi ktos wytłumaczyć o co chodzi z WWF, WCW, ECW? Trochę się w tym orientuję, ale wciąć nie za wiele…

  • Cuk!n!a YT

   sa to ery wwe.

   • Sleepka Ambrose

    No chyba nie. Ery to o ile się nie mylę- Golden, Atittude, Ruthless, PG.

    • PM Rock

     Madison Square Garden/Beggining Era 1963 – 1982
     Golden Era 1982 – 1993
     New Generation Era 1993 -1997
     Attitude Era 1997 – 2002
     Ruthless Aggression Era 2002 – 2008
     Universal Era(PG Era) 2008 – 2013 * oficjalnie do 2014
     Reality Era (niektórzy jej nie uznają, ale jest ona podawana w wielu źródłach) 2013/14 – 2016
     The New Era 2016 –

     Jakbyś chciała 🙂

  • PM Rock

   WWF to dawne WWE, WWF musiało zmienić nazwę ponieważ WWF( World Wide Fund for Nature wytoczyło im proces w sprawie nazwy, i WWF musiało ją zmienić) WCW to organizacja Jim Crocketta i Teda Turnera która powstała w 1988 na bazie NWA a przestała funkcjonować w 2001 roku kiedy WWF(później WWE) ją kupiło. WCW w 1996 przez dużą część roku miało zdecydowanie wyższe ratingi oglądalności TV od WWF, przez co Vince zdecydował o rozpoczęciu Monday Night War i Attitude Ery. ECW to federacja założona przez Paula Heymana i Toda Gordona. Pierwsze historyczne ECW było czymś niezapomnianym co każdy kibić wresltlingu powinien zobaczyć. Walki tam były niezwykle ekstremalne, hardcorowe, miały nie wiele wspólnego z jako takim wrestlingiem który oglądamy dziś w WWE, ale to jakie przynosiły emocje tego nie da się opisać. Dzięki ECW na szerokie wody wypłynęli m.in Mick Foley czy Dudley Boyz. No to tak w skrócie bo już nie chce mi się obszerniej pisać.

 • PM Rock

  TORONTO SCREWJOB !!!