Spekuluje się, że WWE w niedalekiej przyszłości może bardziej wykorzystać Paula Heymana i JBL’a na WWE Network. Podobno istnieje także pomysł, aby przywrócić postacie z ECW takie jak Taz, Tommy Dreamer czy Dudley’owie.

Ze względu na spadek subskrypcji WWE Network, oficjele WWE szukają zmian, jeśli chodzi o harmonogram PPV w przyszłym roku. Według The Wrestling Observer Newsletter w 2017 roku będzie o kilka PPV mniej niż pierwotnie zakładano.

Podczas NXT oficjalnie ogłoszono, że The Authors of Pain zmierzą się z TM-61 w finale NXT Dusty Rhodes Tag Team Classic na NXT: “Takeover: Toronto”. NXT Generalny Menadżer William Regal ogłosił, że WWE Hall of Famer Paul Ellering nie będzie mógł przebywać przy ringu.

The PPG Paints Arena ogłosiło, że na WWE Roadblock Seth Rollins zmierzy się z Chrisem Jericho.

Akira Tozawa zakończył swoją przygodę z Dragon Gate i prawdopodobnie osiedli się w Orlando. Oczekuje się, że będzie miał on dużą rolę w 205 Live.

Linda McMahon pogratulowała na Twitterze WWE Hall of Famerowi Donaldowi Trumpowi zwycięstwa w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Linda była obecna w siedzibie Trumpa.

Wtorkowe SmackDown LIVE oglądało tylko 1.921 milionów widzów, jest to spadek o 12% w porównaniu do zeszłego tygodnia, gdzie show oglądało 2,187 milionów widzów. Warto dodać, że show rywalizowało z wyborami na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

James Ellsworth pojawił się na live evencie WWE w Birmingham. Ellsworth nie walczył, ale pojawił się podczas walki Deana z AJ’em, a po walce wykonał No Chin Music na AJ’u.

Wygląda na to, że WWE może zrobić feud między Big Showem a Braunem Strowmanem. Obaj na live evencie w Oberhausen mieli Bodyslam Challenge, Strowman wygrał konkurs.

WWE pogratulowało Bretowi Hartowi zdobycia “2016 Bob Edwards Award”.

Świętowanie 46-tych urodzin Chrisa Jericho na live evencie w Berlinie. • Gaduła

  Czyli jednak walka o pas US i Universal najprawdopodobniej, co za lipa

  • Kamil10

   Lipa to będzie jak Roman wygra.

   • Xepa

    oczywiste, że nie wygra

    • Lunatic

     Po tym co się działo w wwe w tym roku, to już niczego nie można być pewnym.

     • Xepa

      no, ale nie wierzę w to, że nagle go pogrzebią i jeszcze straci pas na takiej podrzędnej gali

     • IncarnatioNN

      Może pasa nie pogrzebią i znajdą jakieś ciekawe rozwiązanie. To samo było mówienie o BG 2016 ooo podrzędna gala summeslam pobije na luzie , a według mnie Battleground rozjebało jak na podrzędna gale : debiut bayley / Sami Zayn vs Kevin Owens ( dziwne że nie 5 star ) , Walka Rollinsa Reignsa i Ambrosa w dodatku z jednym z najlepszych prom w historii. Myślę że nie powinnismy tak pochopnie tego roadblock oceniać bo może wypaść genialnie.

     • Xerer

      Zastanów się nad tym co porównujesz.

   • Gaduła

    Obojętnie kto wygra, bo jak zunifikują pas US i Universal to będzie lipa

    • Mateusz Skazaniec

     Serio? Każdorazowe zunifikowanie pasa będzie korzyścią.
     Pas un i tak jest tylko nieśmieszną zabawką.

     • Gaduła

      Właśnie lipa, bo po co nowy pas unifikować, to nie lepiej aby promować kobiety i powoli budować historię pasa na Raw…

  • Xepa

   dlaczego lipa?

   CM Punk nie wróci, jest w zbyt złych stosunkach xd

   • Gaduła

    Dlaczego do mnie wyskoczyłeś z CM Punkiem…

 • Casadi

  [*]