WWE Monday Night RAW #1224 – 07.11.2016
The SSE Hydro – Glasgow, Szkocja

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves & Byron Saxton

Stephanie McMahon otworzyła RAW i zaprosiła na ring Brauna Strowmana, Chrisa Jericho, WWE Universal Championa Kevina Owensa i WWE United States Championa Romana Reignsa. Stephanie ujawniłą, że piątym członkiem ich zespołu na Survivor Series jest … Seth Rollins, który pojawia się w ringu. Owens mówi, że to chyba jakieś żarty. Stephanie dodała, że ich praca zależy od tej walki. W ringu dochodzi do brawlu, więc Steph ogłosiła, że wszyscy zawodnicy wystąpią w main evencie – Fatal 5 Way Reigns vs. Strowman vs. Rollins vs. Owens vs. Jericho.

Tag Team match
Sin Cara & Rich Swann def. RAW Cruiserweight Champion The Brian Kendrick & Noam Dar
Podczas walki pojawiły się chanty dla debiutującego Noam Dara – “ICW!”. Po walce Kendrick wziął mikrofon i powiedział, że on nie przegrał tej walki, zrobił to Dar. Brian dodał, że Dar nie ma serca i nie ma talentu, a on sam jest najlepszym Cruiserweightem na świecie. Kendrick zaatakował Dara, ale po chwili Noam skontrował i uderzył Kendricka.

Promo walki  Goldberg vs. Brock Lesnar.

Ogłoszona została walka Sami Zayn vs. Rusev. Zwycięzca zmierzy się na Survivor Series z Dolphem Zigglerem o pas Interkontynentalny.

The New Day są w ringu z dudami oraz ubrani w kilt. Xavier zaprezentował Szkockiego kuzyna Francesci II – Agnes. New Day ogłosiło, że na Survivor Series do drużyny RAW w walce drużyn prócz New Day, którzy są kapitanami pojawią się Enzo & Cass, Gallows & Anderson, Golden Truth, Cesaro & Sheamus. Podczas segmentu Big E wymówił promo “Braveheart”.

Tag Team match
Anderson & Gallows def. The New Day

Goldust & R-Truth są na backstage’u i rozmawiają o Survivor Series. Truth mówi, że potrzebują trochę wolnego czasu od siebie.

Owens i Jericho rozmawiają na backstage’u o Survivor Series. Obaj wchodzą do pokoju Brauna Strowmana. Owens próbuje utrzymać wszystko, aby było spokojnie, ale Braun odchodzi …. a Jericho dodaje go do listy.

Tag Team match
The Shining Stars def. The Golden Truth
Zwycięzcy zostaną dodani do walki na Survivor Series.

W ringu jest WWE Women’s Champion Charlotte, która ogłosiła drużynę RAW – Charlotte, Bayley, Nia Jax, Alicia Fox & Sasha Banks. Fani bardzo zagłuszali Charlotte. Bayley próbowała coś powiedzieć, ale fani cały czas chantowali dla Bayley. Na koniec Charlotte powiedziała, że udowodni, iż jest najlepsza i prowadzi to do walki Six-Women Tag Team match.

Six-Women Tag Team match
Bayley, Sasha Banks & Alicia Fox def. Charlotte, Dana Brooke & Nia Jax

Seth Rollins jest na backstage’u z Charly Caruso i mówi, że doszedł do drużyny RAW ze względu na “przyszłe możliwość”. Nagle podchodzi Strowman, który mówi, iż Rollins nie powinien się martwić, gdyż Seth może nie mieć przyszłości.

Singles match
Sami Zayn def. Rusev (w/Lana)
Przed walką Lana pomyliła się i powiedziała, aby Ameryka powitała Ruseva a show odbywało się w Szkocji.

Fatal 5 Way match
Kevin Owens def. Roman Reigns, Braun Strowman, Seth Rollins, Chris Jericho
Kevin otrzymał Superman Punch i upadł na Jericho, który został odliczony przez niego do trzech.

Rollins drops Owens with a Pedigree.Owens pins his best friend Jericho to win!How can these five Superstars coexist on Nov. 20 after beating the heck out of each other?

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com • GM56 Champion

  Rollins będzie piątym członkiem. Na pewno.

  • Diego Lopez

   No wiadomo 🙂 Bo kto inny?

 • Robek95

  Mówisz i masz, Zayn vs Ziggler o tytuł IC na Survivor Series

 • Robek95

  Prędzej się spodziewałbym odwrotnej sytuacji, że Chris zdobywa pin na Owensie.

 • Diego Lopez

  Kevin przypina Jericho, ciekawe do czego to doprowadzi 🙂 🙂

 • Martin Siek

  Nie mam teraz czasu, bo muszę lecieć do pracy, ale powiem tylko krótko: zajebisty Fatal 5 Way! 😉 a zakończenie walki po prostu mistrzowskie. To najbardziej lubię w Raw – zawsze dadzą nam chociaż jedną świetną walkę 😉

  Grubsze podsumowanie po południu.

 • Martin Siek

  Gdy zobaczyłem zapowiedź Raw wczoraj wieczorem pomyślałem sobie ?uuu będzie lipa?. A tu takie miłe zaskoczenie 😉

  Przede wszystkim niemal całe show było poświęcone podbudowie wątków, które są istotne dla SSeries. Nie zapomniano jednak o wpleceniu w to wszystko kilku małych rzeczy, które będą mieć znaczenie po gali PPV. Przede wszystkim znowu Rich Swann przypina i jest murowanym pretendentem po reważnu TJ Perkins ? The Brian Kendrick.

  Kolejna kwestia to przypięcie Charlotte przez Bayley. Wiadomo bowiem, że właśnie po to Charlotte ponownie odzyskała pas kobiet by feudować w wielbicielką przytulasów 😉 Także tu pierwsze kroki zostały już poczynione… Inna sprawa to promo przy ogłoszeniu składu kobiet na SSeries. Już dawno nie widziałem tak zagłuszającej kogoś publiczności. Miny Charlotte były chwilami bezcenne 😉 Ale to też świetnie świadczy o niej, bo takiego chantowania Bayley raczej nie dało się przewidzieć i musiała improwizować 😉

  O Tag Teamach nie pisze, bo wszyscy wiedzą co o nich myślę od draftu, ale warto pochwalić powolne odbudowywanie pozycji The Club.

  Sami Zayn vs Dolph Ziggler to może być najlepsza ringskillowo walka całej gali PPV ? tylko trzeba im dać chociaż te 20 minut. Inna sprawa to czy przypadkiem The Miz i Rusev się w nią nie wmieszają? Bo ja coś czuję, że tak właśnie może się stać (oby nie).

  Segmenty promujące walkę Brocka z Billem jak najbardziej na plus.

  No i na koniec świetny Fatal 5 Way match! Nie dość, że walka emocjonująca i widowiskowa, to jeszcze opowiedziano w niej pewną historię. Najpierw pokazano nam Niszczycielskiego Potwora (Push na Brauna kontynuowany), potem przejęcie kontroli przez dawnych braci z The Shield (zauważcie, że ani razu nawet nie próbowali się zaatakować wzajemnie, a w pewnym momencie próbowali wykonać na Braunie znak rozpoznawczy tamtej stajni PowerBomb), a potem współpracę dwóch najlepszych przyjaciół JeriKO. Walka skończyła się zaskakująco i zabawnie ? po dwóch finisherach od Setha i Romka, Owens leżąc
  przypina leżącego już wcześniej Chrisa. Lepiej bym tego nie wymyślił 😉 Obejrzałem tą walkę drugi raz i tu naprawdę było zero przypadku. Dla takich segmentów warto oglądać Raw.

  Moja ocena 4,5 w skali od 1 do 5 😉

  • Piotras

   W pełni się zgadzam

 • Xerer
 • Lunatic

  Minusem tych walk między brandami jest to, że nie można prowadzić normalnych feudów, tylko trzeba się skupiać na drużynach. I tu Raw ma problem, bo musi wypełnić te 3 godziny. I wiedziałem, że tak będzie i z początku nie chciałem krytykować przydługich segmentów i średnio potrzebnych walk, ale Raw samo podsuwa mi powody do krytyki.

  Sami vs Rusev. Jedyna walka, która miała jakieś znaczenie na całym Raw, a dostała tak mało czasu. A przecież obaj panowie byli w stanie wykręcić świetną, nawet dwudziestominutową walkę. Ja bym nawet dał to w main evencie. Bo czemu nie? Tylko ta walka miała jakąś wagę. Wracając do czasu, to wydaje mi się, że New Day-Club (które oglądaliśmy tysiąc razy, ale co tam dajmy jeszcze raz), kobiety, a nawet Golden Truth-Shining Stars dostało więcej lub tyle samo czasu. No dramat po prostu. Cieszy zwycięstwo Zayna, mam nadzieję, że walka z Dolphem będzie świetna.

  Co do Fatal Five Matchu. Ogłoszenie tej walki przez Steph było jakimś totalnym nieporozumieniem. Za dwa tygodnie walczymy z Smackdown, nie mogę znowu przegrać z bratem, Raw nie może być gorsze, itp. Ale co tam, zamiast budować zespół i pogodzić jego członków, dajmy im się bić między sobą. Cóż za dowódca zespołu. Co do samej walki, to zawierała dużo niespójności. Braun najpierw wstaje po paru sekundach po byciu okładanym kijem, a chwilę później leży przez parę minut na stole. Nie wiem, może drzemkę sobie uciął. Wiecie, taki szybki odpoczynek na drugą cześć walki. Ale lepiej tego nie stosować, bo widzieliśmy jak to się kończy. Inni nie dadzą ci spokojnie zregenerować sił. Końcówka również nie trzymała się kupy. Roman zawsze po Superman Punchu ląduje na nogi, tu się wywrócił i stoczył z ringu. Nie wyglądało to naturalnie.

  Co do segmentów, to tak jak pisałem wyżej, nie będę krytykował ich czasu trwania. W pierwszym segmencie najlepsi byli oczywiście, już tradycyjnie Chris i Kevin. W segmencie teamów prym wiódł Sheamus, a tuż za nim byli Cesaro i Big E. U kobiet na pierwszym miejscu była publiczność, która trochę przegięła z tymi śpiewami. Druga rzecz, to co robi w teamie Alicia? Powinna być Dana i byłoby idealnie, a przede wszystkim sprawiedliwie.

  • Gaduła

   Nie obraź się, ale czasem mam wrażenie że oglądasz show tylko ze względu na feudy, większość dzisiejszych segmentów na RAW były dobre, walki także, feudy tworzą się powoli, bo po co tak od razu, więc trochę moim zdaniem jesteś zbyt krytyczny do tego show, jeszcze dodam że dodanie Alicii to dobry pomysł, bo przynajmniej nie zostanie na lodzie, jak to po drafcie cały czas jest

   • Lunatic

    Nie, nie oglądam show tylko ze względu na feudy, przecież napisałem, że teraz jest okres, w którym mało ich jest, bo większość gwiazd jest w zespołach. Napisałem również, że segmenty były trochę za długie, ale nie krytykowałem tego, bo ciężko jest teraz wypełnić 3 godziny show, z czego wynika, że były dobre. Walki teamów już widzieliśmy w takim składzie, kobiety przyzwoicie, Sami i Rusev dostali za mało czasu, a main event mnie nie zachwycił, a co mi się w nim nie podobało już napisałem. Napisałeś, że jestem zbyt krytyczny do show, mimo że większość spraw napisałeś tak samo jak ja. Co do walk, to akurat wczoraj nie przypadły mi do gustu, zwykle na Raw ich poziom jest wysoki.

    “dodanie Alicii to dobry pomysł, bo przynajmniej nie zostanie na lodzie,tak jak to po drafcie cały czas jest” – tu nie chodzi o to czy ktoś zostanie na lodzi czy nie. Zespoły powinny zawierać najlepszych zawodników, tych co na to zasłużyli. A nie powiesz mi, że Alicia jest obecnie lepsza i bardziej zasługiwała na to niż Dana.

    Nie wiem który raz już Ci to powtarzam: najpierw dokładnie przeczytaj, później to przemyśl i dopiero wtedy zacznij pisać. Inaczej dalej będziesz pisać głupoty.

    • Gaduła

     Ależ cóż to była za głupota, w większości swoich komentarzach pisałeś tylko o feudach, więc takie właśnie odnoszę wrażenie a nie inne, jeżeli to cie uraziło, to cóż,ja na to nic nie poradzę, ale po prostu mam takie wrażenie jak czytam większość twoich recenzji

     • Lunatic

      Natalya po brand splicie odgrywa znikomą rolę na Smackdown, a Naomi bardzo dobrze się prezentuje, ostatnio wygrywała z Alexą, czyli pretendentką do pasa. Serio brak Miza muszę Ci tłumaczyć? Ty oglądasz te tygodniówki? Miza nie ma, bo jest to element jego storyline’u z Bryanem. Ciągle się z niego śmiał, ciągle go obrażał, więc ten go ukarał i nie wziął go do drużyny. No i po części ciąg dalszy feudu z Dolphem, ale to też się łączy z Danielem. No i w grę wchodzi wypowiedź Bryana, w której mówił o tym, że potrzebują ludzi, którzy zawsze są gotowi do walki, a Miz ciągle jej unikał. Dla kogoś kto regularnie ogląda Smackdown to powinno być oczywiste.

     • Gaduła

      Nie trzeba mi tego tłumaczyć, spokojnie, tylko po prostu podkreśliłem że tacy o to lepsi zawodnicy nie są w SS matchu, ja nie miałem na myśli story albo roli jaką odgrywa zawodnik bądź zawodniczka

     • Lunatic

      Ja się nie denerwuję, staram się wytłumaczyć wszystkie wątpliwości. Piszę głównie o feudach, bo tu można się rozpisać, coś przeanalizować. O walkach wspominam, ale faktycznie, raczej mało miejsca im poświęcam.

      Tak na koniec: ja nie jestem żadnym ekspertem od wrestlingu, oglądam wwe zapewne krócej od Ciebie. Nie można traktować moich komentarzy jako coś z czym się trzeba zgadzać, więc Twoje uwagi są cenne. To są po prostu moje opinie, które zawsze staram się podeprzeć argumentami. Po to jest forum, aby przedstawić swoje zdanie i o tym dyskutować. I normalne jest, że się między sobą różnimy, gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali, to nudno by było na tym świecie. Nie obrażam się na żadne uwagi pod moim adresem, bo wiem, że w dziedzinie wrestlingu jestem amatorem. Tak chciałem wszystko wyjaśnić raz a porządnie.

     • Gaduła

      Dziękuję za miłą dyskusję 🙂

     • Lunatic

      Również dziękuję, zawsze jestem do usług jeśli chodzi o kulturalną dyskusję 🙂

   • PM Rock

    Jak rzadko jeśli chodzi o opinie względem Lunatica tym razem się zgadzam. RAW było jednym z lepszych w ostatnich miesiącach, wszystko się kleiło i było tylko kilka minusów które zdarzają się nawet na SmackDown. Na duży plus podbudowa The Club, dużo czasu danego Braunowi który zaczyna być coraz ważniejszą postacią na RAW a także powolna rosnąca pozycja Cruiserweight na RAW.

 • Gaduła

  No nareszcie Noam Dar zadebiutował, co do RAW, to już 3 z rzędu dobre Raw, cieszę się że wreszcie odbudowują Club, oraz fajnie że to Bayley będzie mieć pas do WM prawdopodobnie, ogólnie fajnie że show jest co raz lepsze, oby po SS RAW było takie samo, bo potencjał ma te show

  • PM Rock

   Coś przeczuwam Triple Threat na WM33 – Bayley vs Sasha vs Charlotte.

   • Gaduła

    A ja tylko Sasha vs Bayley, myślę że Charlotte mogą odsunąć od programu w tym czasie, bądź podpushują Danę jej kosztem, bo jak wiemy, Dana ma przejść face turn

    • PM Rock

     14-0, streak, streak, streak 🙂 Charlotte jest niepokonana w indywidualnych walkach na PPV. Myślę, że WWE będzie chciało to wykorzystać by dołożyć jeszcze StarPower’u do walki Kobiet na WM33.

     • Gaduła

      Fajnie by było, ale przeczuwam że streak Charlotte może się skończyć na RoadBlock

     • PM Rock

      Nie, ostatnio czytałem, że WWE nie planowało tego streaku, ale teraz chce zrobić z tego coś większego m.in dlatego Charlotte wygrała na HiaC.

     • Gaduła

      Ja także to wiem, ale ja myślę że jej streak skończy się na RoadBlock, chociaż jak to przedłużą, to będzie bardzo dobre ze strony WWE, przynajmniej dzięki temu utrzymają Charlotte w programie, bo uwielbiam ją oglądać

     • PM Rock

      To było by głupie gdyby skończyli taki streak na………..RoadBloack 🙂 Rozumiem gdyby to się stało na HiaC w końcu to dość ważna gala, jednak RoadBlock, no cóż na takiej gali nie powinno się kończyć takiej serii.

     • Gaduła

      Jezeliby powinni skończyć, to na jakiejś gali z wielkiej czwórki, jak to wspomniałeś, na WM33, no ale mam przeczucie że jednak na RoadBlock skończą tą serię

 • PM Rock

  Powiem szczerze dobry epizod RAW.

  Nie będę jakoś szczegółowo się wypowiadał bo jeszcze nie analizowałem aż tak dokładnie tego odcinka, ale po pierwszym oglądnięciu czerwoni w tym tygodniu zrobili dobre wrażenie.

  Początek bardzo fajny z tym przedstawieniem choć sam wybór zawodników do drużyny mi się nie podoba( nie chodzi mi tylko o RAW, na SmackDown zrobiono to jeszcze gorzej), powinno to się odbywać z jakimś większym pomysłem. Rozumiem dywizje Kobiet na SD i TT na RAW, ale pozostałe drużyny zwłaszcza męskie powinny być tworzone jakoś ciekawiej a nie tak strasznie randomowo. Jednak tak jak napisałem dobry pomysł by zacząć od przedstawienia uczestników RAW. Jednak nie za bardzo rozumiem czemu panowie zaczęli ze sobą walczyć a już w ogóle nie rozumiem czemu Steph wyznaczyła im walkę to było głupie i nie miało żadnych podstaw przecież ona powinna dbać o dobro drużyny o to by RAW team było silne a nie osłabiali się na wzajem. Strasznie dziwna i nie zrozumiała decyzja.

  Niezła walka Cruiserów. Dobry debiut Dara i dosyć ciekawe to spięcie po walce. Może Dar też niedługo dostanie title shoota. Ogólnie dywizja idzie powoli w dobrą stronę. Jeszcze kiedy dołączy 209Live to już myślę, że nie będzie kłopotu z rozkręceniem się tej dywizji.

  New Day pomimo iż często już bywają nudni to potrafią wyskoczyć z takim czymś jak wczoraj na RAW 🙂 Oni jednak są takim niezwykłym ubarwieniem tego całego programu a może i całego WWE. Nawet jeśli stają się już nudni to i tak ogląda się ich z uśmiechem na twarzy. Co do segmentu powiem tak, liczyłem na to, że Club nie będzie chciał walczyć na SS i w zamian za nich zadebiutuje jakiś zespół z NXT, ale jednak WWE idzie na łatwiznę, no cóż szkoda. Co do walki to dobry ruch ze strony RAW i widać, że jednak The Club jest jeszcze w grze. Absolutnie trzeba promować teraz The Club czy Enzo i Cassa bo kiedy New Day oddadzą pasy to kto je ma przejąć? Kto ma być godnym następcą? Na razie nikogo na Raw takiego nie widzę. Ja bym zrobił tak, że New Day odpadają jako pierwsi z SS Matchu i pozostałe drużyny mogą się wtedy wykazać, The Club np. eliminuje 3 drużyny i zostaje w finałowej rozgrywce z AA lub kimś tam innym.

  Świetny seg JeriKO z Braunem. Co dało się zauważyć w tym epizodzie Braun naprawdę ciekawie spisuje się na micu, według mnie Braun to jest prospekt roku.To jak on się poprawił od czasu Wyatt Family to jest coś dużego.

  No seg kobiet jak wyszedł każdy widział i słyszał. Szkoci znani z porywczości i dużego temperamentu postanowili sobie pośpiewać 🙂 Charlotte wybrnęła z tego świetnie, widać że Bayley jeszcze nie do końca umie improwizować bo dało się zauważyć, że nie wiedziała co ma zrobić i tylko jak najszybciej chciała skończyć swoją kwestie. Nie podoba mi się, że to Sasha jest 5 uczestniczką. Po porażce na HiaC powinni jej dać przerwę do końca roku a na 5 miejsce dać Emme. Już za dużo na RAW Sashy, Bayley, Charlotte i Dany, zdecydowanie za dużo akcji dzieje się w okół tej 4.

  Zayn pokonuje Ruseva i szczerze trochę mnie to zdziwiło. Najpierw trochę mnie zdziwiło, że Steph zapowiedziała tę walkę, ale później pomyślałem, że to dobrze bo w końcu to RAW tu się nie dostaje szans tak jak na SD, więc dlaczego miałby to być OC wtedy wszyscy z RAW mieliby szanse, to naprawdę było przemyślane według mnie. Jednak czemu Sami ? Zayn przecież prowadzi jakiś tam feud z Strowmanem a jak przestanie to i tak może pójść na Universal czy US a Rusev skończył z Romanem i pewnie już raczej na razie nie będzie dla niego miejsca przy żadnym tytule, więc dlaczego on nie wygrał? Dziwna decyzja, ale zobaczymy co z tego wyniknie.

  ME – nie rozumiem czemu ta walka w ogóle się odbyła, jakie jest je podłoże, czemu Drużyna z SS walczy ze sobą??? Zupełnie tego nie mogę zrozumieć. Jednak walka oczywiście była dobra, końcówka ciekawa jednak nieprzemyślana według mnie. Co daje to, że Owens przypiął przez przypadek Jericho?Nic, nadal jest to samo, tylko mieliśmy fajne zdarzenie, fajnie to wyglądało i nic więcej. Jericho przecież się nie obrazi na KO za to, że ten go przez przypadek przypiął bo to byłby dopiero bezsens.

  RAW ogólnie dobre, ale miało kilka minusów, błędów, rzeczy których ja nie rozumiem i ciężko mi jakoś logicznie je wytłumaczyć. Jednak mimo wszystko był to dobry odcinek i widać, że klimat SS służy RAW, zobaczymy co będzie po gali “wielkiej 4”.

  Daje notę – 6,2 (drugie najwyżej ocenione RAW po brand splicie)

  (1-2 słabe 2-3 przeciętne 3-4 średnie 4-6 niezłe 6-8 dobre 8-10 bardzo dobre 10-12 świetne +12 fenomenalne)

  • Gaduła

   Nie zgodzę się co do końcówki, bo tutaj WWE dobrze postąpiło, już mamy podłoże do feudu Owens vs Jericho, a co do wygranej Zayna, to może z tego względu że Rusev niedługo ma być fac’em, ale może się mylę co do tego zdania

   • PM Rock

    Jakie podłoże? Karol myśl trochę, że tak już nie ładnie Ci powiem. Owens nieprzytomny pada po Punchu na Jericho i go przypina i co? I to ma być podłożę?

    • Gaduła

     HMMM, w sumie racji w tym jest, fakt to było głupie z mojej strony, no cóż, zobaczymy jak to na SS zrobią, bo coś czuję zdradę

     • Seba

      Podloze by bylo jakby to Jericho przypial Owensa

     • Gaduła

      Jak już napisałem że to było głupie z mej strony to co napisałem o Chrisie i Kevinie 🙂

     • PM Rock

      Rusev jako face ok można spróbować, ale na kogo w takim razie pójdzie na RAW? Na Owensa?

     • Gaduła

      I to jest mankament, jeżeli zrobią z niego face’a, to nie będzie odpowiedniego rywala, no chyba że jakieś powroty, bądź debiuty topowych heelów na RAW nastąpią

  • Kamil10

   Ja zrozumiałem, walkę w ME na zasadzie: jak macie się bić, to zróbcie to teraz, a nie na SS.

   • PM Rock

    To czysty idiotyzm. Jak napisał Lunatic, Steph jako kapitan RAW powinna dbać oto by drużyna była zgodna i w jak najlepszej formie dotrwała do SS.

  • Maciek Piątek

   209Live? Kto to?
   “więc dlaczego miałby to być OC wtedy wszyscy z RAW mieliby szanse” – co to OC?

  • Fizjo terapia

   Bardzo dobre RAW, od kilku tygodni podnoszą poprzeczkę i to jest korzystne dla oglądalności:)
   Najbardziej z tego wszystkiego, podobał mi się Braun i współpraca Setha z Romanem, czuć że The Shield powraca. a Strowman robi co do niego należy, może nie jest super mówcą jak Chris Jericho albo Seth ale gdyby miał być Czempionem kiedyś to Ja dałbym mu Pas, uważam że jeżeli kiedyś Diesel był mistrzem to Braun też by mógł:)
   Co do walki Lesnar vs Goldberg to wiadomo po co jest ten feud – podpromować walkę Sheina z Lesnarem na WM – zwycięzca jest jasny ale to jak się spiszą obaj zawodnicy w ringu będzie procentowało.
   I jeszcze słowo o Sani Zaynie – gdyby zdobył pas interkontynentalny to był by dobry pomysł, ale powiem szczerze że zastanawiam się czemu Ziggler miał by mieć taki krótki RUN?
   Ogólnie Uważam że SSeries wygląda ciekawie i zobaczymy jak to jest rozegrają kreatywni:)

 • PM Rock

  O której i gdzie dziś można zobaczyć SD?

  • Gaduła

   Chyba o godz 20.00, wiem że wczoraj stream był na YT RAW gdzieś o takiej godzinie

   • PM Rock

    Ok dzięki

    • Gaduła

     Proszę Jakubie 🙂

 • Casadi

  Genialne RAW a za tydzień będzie najazd SD, i tego mi brakowało

  • Konrad Sobieszek

   Dokładnie. Shane i Daniel to tylko przykrywka. Jeśli nie skończy się to obrzuceniem teamów z RAW czymś o wątpliwej konsystencji to będę bardzo zawiedziony.

 • Sterling

  Kolejne już RAW, które przyjemnie się oglądało. Jak dla mnie najsłabszy punkt to tag teamy. Słabe to było i tylko Sheamus to ciągnął. No i połowa segmentu to było “shame” na Sheamusa, brawo…
  Segment kobiet i mężczyzn jak i ich walki bardzo dobre.
  Szkoda, że Sami z Rusevem nie dostali tych 5-10 minut dłużej.
  No i nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale mi walka Lesnara i Goldberga wisi, wiadomo kto wygra a sama walka myślę, że nie porwie, ponieważ Lesnar ma ograniczony moveset a Bill jest po prostu stary i dawno nie walczył. Ich feud też ani trochę mnie nie elektryzuje. Szczerze to dużo bardziej chcę zobaczyć Zayna i Dolpha, bo jeśli tylko dostaną trochę czasu, to zrobią dobrą walkę, bo po prostu to potrafią, zrobić coś z niczego. W sumie Rusev też by dał dobrą walkę, ale wygrał Sami.

  • PM Rock

   “No i nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale mi walka Lesnara i Goldberga wisi ” – Nie, nie jest. Ta walka niema w sobie nic oprócz nazwisk zawodników co by do niej przyciągało uwagę. Promocja tej walki ssie po całości, jeśli narzekaliśmy na ME zeszłorocznego SS to powinniśmy to odszczekać tegoroczny będzie jeszcze gorszy.

   Co do reszty wypowiedzi to dziwi mnie, że bardziej Ci się podobał segment kobiet który był w większości improwizowany niż nawet niezły segment Tag Teamów.

   • Sterling

    Może segment kobiet nie był bardzo dobry, ale przez walkę inaczej go odbieram. A w TT nic ciekawego nie było, wg mnie. I odnosi się to też do GoldenTruth, które wepchali bo nic innego nie było.

    • Konrad Sobieszek

     Mi się tagi podobały. Sheamus rzeczywiście grał na Szkotach jak Chopin na fortepianie, ale mi się bardzo podobał Big E z odtworzeniem sceny z “Waleczne Serce”

     • Kamil10

      Big E był świetny 😀

     • Konrad Sobieszek

      Kiedy wykrzyczał “FREEDOM” nie wytrzymałem, a oglądałem RAW na uczelni 😀

     • Kamil10

      To niby było tak głębokie, a zarazem takie śmieszne, że też z tego się śmiałem jak nie wiem co. Na szczęście nikt nie słyszał i nie widział XD

 • Gaduła

  Edge powróci na 900 odc. SmackDown Live, zapowiada się bardzo fajny odcinek SmackDown 🙂

 • Seba

  Co do walki Ziggler vs Zayn: Steph powiedziala, ktokolwiek wygra czy Zayn czy Rusev, IC ma wrocic na RAW. Moze byc tak ze Zayn przegra, Steph go “zwolni” i Zayn wita na SD.

 • Konrad Sobieszek

  Dzisiaj krótko. New Day i Sheamus pozamiatali, a swoje trzy grosze podorzucała reszta z Cesaro na czele. Panie też całkiem fajnie wypadły, choć publika była lekko irytująca z tymi chantami, jednak Sasha idealnie opanowała sytuację. Main Event fajnie się oglądało. Dobrze, że Sami wygrał, szykuje się dobry mecz z Zigglerem. Najważniejsze pytanie to “Czemu Rusev zgolił brodę?”. Fajnie wymyślili, by Dar debiutował dopiero w w Szkocji, tylko Bayley dostała większą reakcję od niego. Szkoda, że przegrał. Dobre RAW.

  • Rafiki90

   Dar wygrał segmentem z Kendrickiem po walce;)

   Co ludzie chantowali przy Bayley?

   • Konrad Sobieszek

    To co zwykle “Hey, hey Bayley, Hu, ha I wanna know, if you’ll be my girl”