Austin Aries został kontuzjowany na wczorajszym live evencie NXT w Fresno, California. Aries otrzymał kick od Shinsuke Nakamury, a chwilę później walka została zatrzymana, ale Austin opuścił arenę na własnych nogach. Mówi się, że Aries może mieć złamaną szczękę.
Samą akcję możecie zobaczyć tutaj – https://twitter.com/i/web/status/791506814202290176 i tutaj – https://twitter.com/McChicken_God/status/791510099256745984/video/1

WWE ogłosiło dzisiaj wyniki finansowe za trzeci kwartał 2016 roku. Możemy się dowiedzieć, że:
Federacja zanotowała średnio 1.458 miliona subskrybentów WWE Network
Przychody z Live Eventów wzrosły o 10% do 28,6 milionów dolarów
Przychody z gal wzrosły o 15% do 105,8 milionów dolarów
Przychody z filmów wzrosły do 2,5 milionów dolarów
*Przychody z WWE Studios wzrosły do 7,7 milionów dolarów

Vince McMahon został zapytany o potencjalną sprzedaż WWE. Vince odpowiedział, że firma jest otwarta na wszystko, bo są ludźmi biznesu.

Możliwe, że Randy Orton nie pojawi się na Survivor Series, gdyż w tym okresie wraz z żoną spodziewają się dziecka. Obecnie Orton nie jest oficjalnie reklamowany na PPV.

Według Cagesideseats.com Randy Orton prawdopodobnie nie dołączy do The Wyatt Family, ale wygląda na to, że planują dla niego heel turn.

Podobno, jeżeli walka kobiet nie będzie kończyła gali Hell in a Cell, to prawdopodobnie będzie rozpoczynała PPV.

Wygląda na to, że to Goldberg będzie główną postacią WWE Hall of Fame 2017.

Poniedziałkowe RAW oglądało 2,819 milionów widzów, jest to spadek o 10% w porównaniu do zeszłego tygodnia, gdzie show oglądało 3,130 milionów widzów.

Wtorkowe SmackDown oglądało 2,127 milionów widzów, jest to spadek o 11,6% w porównaniu do poprzedniego epizodu, który oglądało 2,405 milionów widzów.

Vince McMahon podobno powiedział aktualnym talentom i byłym pracownikom, aby nie odpowiadali na pytania mediów o WWE Hall of Famera i kandydata na prezydenta Donalda Trumpa.

Obecnie nie ma planów, aby Shinsuke Nakamura trafił go głównego rosteru.

WWE oficjalnie ogłosiło walkę Brocka Lesnara z Billem Goldbergiem na Survivor Series.

Triple H ogłosił, że theme songami NXT “Takeover: Toronto” będą utwory Beartooth – “Hated,” Parkway Drive – “Devil’s Calling” i Turnstile – “Comeback For More”. Warto dodać, że Seth Rollins jest wielkim fanem zespołu Parkway Drive.

Triple H i Stephanie McMahon obchodzili wczoraj swoją 13 rocznicę ślubu.

Po tapingach SmackDown Dolph Ziggler pokonał The Miza w walce o pas Interkontynentalny.

Wygląda na to, że WWE zmieniło nazwę Charlotte na Charlotte Flair.

WWE wydało nową koszulkę Braya Wyatta “Illuminate Oblivion” oraz Chrisa Jericho “You Just Made The List”.

The Undertaker wraz ze swoją żoną Michelle McCool oraz rodziną Ultimate Warriora byli obecni na meczu Cleveland Cavaliers vs. New York Knicks.

Goldberg w tym tygodniu trenuje w Affliction Headquarters w Seal City, Jak widać Goldberg wygląda świetnie. • fside90

  Nie mogę się doczekać Goldberg Vs Laser

  • Paffcio

   Kto to Laser? Jakiś nowy zawodnik, czy jobber?

   • Konrad Sobieszek

    No Borka Lasera nie znasz…

  • Kamil10

   Ja bardziej czekam na Hiac 🙂

 • Artur Pieczyński

  Heel turn Ortona? Oj czekam na to bardzo, znacznie lepiej radzi sobie jako heel. A co do akcji z Wyattami to mam nadzieję, że będzie się to bardziej różnić od tego storyline’u z Bryanem. Gdyby Randy przegrał 2 walkę z Brayem, wtedy też to jego dołączenie miałoby większy sens, widać jakby coś chcieli przyspieszać na siłę w tym feudzie. Raw oglądało 2,8 miliona? O ile się nie mylę to jest to lepiej w porównaniu z poprzednimi tygodniami (nie licząc zeszłego), ale raczej wiele osób zrezygnuje po tym co zobaczyli… Ponoć po Hell in a Cell Jericho wraca do studia żeby nagrywać z Fozzy… Raw na tym bardzo straci, lub bardzo zyska. Jego duet z Owensem jest świetny, ale KO jest bardzo źle bookowany jako mistrz, może się to zmieni jakoś po odejściu Chrisa, może oznacza to też jakąś większą szansę dla Samiego który zajmie jego miejsce w upper cardzie? Mogliby też po prostu usunąć Chrisa z live eventów i zostawić go na Raw i PPV, co raczej nie kolidowałoby tak mocno z jego planami.

  • Gaduła

   Tu się moge zgodzić co do Ortona że lepiej się sprawdza jako heel, ale zauważ że niestety jeżeli on przejdzie heel turn to Styles prawdopodobnie przejdzie face turn, mimo iż w TNA był świetnym facem, to jakoś w WWE wolę go jako heela, być może to także problem jeżeli chodzi o face’ów na SmackDown

   • Artur Pieczyński

    Niekoniecznie, możliwe że RR wygra ktoś z Raw, a na SD będzie feud np Styles vs Orton vs Cena. Heel vs heel w WWE się nie zdarza, więc jeśli nie feud zakończony triple threat to pewnie face turn Stylesa. Czytałem jakiś czas temu gdzieś, że Styles za kilka miesięcy zrobi face turn, ale też wolę go jako heela w WWE, chociaż jego mizerność jako face na początku runu w WWE mogła być spowodowana brakiem oswojenia się. No ale zobaczymy.

 • Gaduła

  Taker bez kul, to dobry prognostyk

 • gbh74

  A jak mówiłem ,że Orton może przejść heel turn ,to nikt nie wierzył.

 • Gaduła

  Kiedy typer będzie aktywny?

 • Curb Stomp

  Wątpię w heel turn Ortona, znając życie to dostaniemy podobne story jak z
  Authority, kiedy to Orton przyłączył się do władzy tylko po to by
  wyczekiwać na idealny moment rewanżu na Rollinsie. Teraz może
  być podobnie.