Segment Brocka Lesnara z RAW nie poszedł zgodnie z planem. Heyman próbował otrzymać chanty dla Goldberga, ale większość fanów chantowało dla Lesnara. Według Bryana Alvareza Vince McMahon stracił panowanie nad sobą i kazał włączyć theme song Lesnara, aby zakończyć segment wcześniej.

WWE powitało w WWE Performance Center 9-ciu nowych rekrutów – Alvin Abitz, Theophilus Agbi, Sarah Bridges, Demitrius Bronson, Tom Budgen, Taynara Melo de Carvalho, Victoria Gonzalez, Chris Lindsey, Damian Mackle.

Według Wrestlingnews.co WWE rozważa podpisanie kontraktu na pełny etat z Jamesem Ellsworthem. Koszulki Ellswortha zostały wykonane jako żart, ale federacja była zaskoczona tym, jak duże zainteresowanie jest nimi ze strony fanów.

WWE kontynuuje ankiety na temat indie wrestlingu. W najnowszym WWE Fan Council federacja zapytała się fanów, które z promocji indie oglądają regularnie. Wśród podanych federacji są: Pro Wrestling Guerrilla, CHIKARA, EVOLVE, Dragon Gate USA, Ohio Valley Wrestling, All American Wrestling, Combat Zone Wrestling, Shimmer, Ring of Honor, Full Impact Pro.

Kalisto powrócił do ringu na live evencie WWE w Sioux City, Iowa. Kalisto pokonał Tylera Breeze’a w Singles matchu.

WWE ogłosiło, że po Hell in a Cell odbędzie się “RAW Talk: Hell In a Cell”, będzie to prawdopodobnie coś takiego jak Talking Smack.

Roderick Strong jest zaplanowany na weekendowe live eventy NXT.

Bill Goldberg trenuje z Joshem Barnettem w San Diego. Goldberg powróci do WWE w następny poniedziałek na RAW po Hell in a Cell.

Według Los Angeles Times Randy Orton sprzedał swój dom w St. Charles, Missouri za 775 tysięcy dolarów.

Insane Championship Wrestling ogłosiło, że Finn Balor powróci na ich evencie Fear & Loathing IX 20 listopada w Glasgow. Finn będzie pełnił rolę Special Guest Enforcer’a.

WWE Hall of Famer Blackjack Lanza był obecny na backstage’u RAW.

Według The Observer Josh Bredl ostatnio doznał silnego wstrząsu mózgu.

Rich Swann w RAW Fallout powiedział, że ma nadzieje, iż zwycięstwo z Kendrickiem da mu title shot na pas Cruiserweight.

Roman Reigns w dark matchu RAW pokonał Ruseva.

Wygląda na to, że ochrona konfiskowała plakaty dla Curtisa Axela. Warto dodać, że RAW odbywało się w jego mieście – Minneapolis.

WWE ogłosiło, że theme songiem WWE NXT Dusty Rhodes Tag Team Classic jest remix utworu Common Man Boogie.

Okładka czwartej książki Chrisa Jericho – “No Is a Four-letter Word: How I Failed Spelling but Succeeded in Life” • Kajzer

  Ellsworth na pełny etat? Jeśli mają na niego pomysł… Czemu nie :v

 • Tomasz Pisarczyk

  Ellaworth i pełny etat? Koszmarny pomysł. Dali mu jednorazowy “push”, sprzedał się, ale nie można przesadzić. Wszyscy dobrze wiedzą, że żadna kariera go nie czeka. Może parę tygodni poleci na tym fame’ie a później będą mieli jobbera na pełny etat. Szkoda żeby zajmował miejsce wrestlerom z potencjałem.

  • Gaduła

   Ellsworth 🙂

  • PhenomenalDemon

   Byłbym spokojny o takie nadmierne użycie jego postaci. Co najwyżej pojawi się na RR co da mu pop życia. Ale jakby tak co jakiś czas się pojawił i zrobił mini segment , czemu nie ?

  • Kajzer

   No cóż… Przy brand splicie dałbyś wiarę, że ktokolwiek będzie chantował dla Slatera? Nie wspominając o pasie TT :v
   Jeśli mają pomysł, jak go wprowadzić do brandu (a skoro rozważają, to zakładać można, że mają takowy), to dlaczego nie. Main eventerem raczej nie zostanie w tej dekadzie, cotygodniowo też pewnie nie będzie się pojawiać, ale jobberkę jak najbardziej można mu dać, żeby Apollo nie siedział w niej tak samotnie :v

 • Gaduła

  Ogólnie nawet jak już Heyman szedł do ringu to był mocno zdenerwowany, nie był sobą już na początku