WWE oficjalnie nie zdecydowało się jeszcze na main event Hell in a Cell, ale prawdopodobnie będzie to walka Sashy Banks z Charlotte.

WWE początkowo chciało, aby Trish Stratus zmierzyła się z Asuką na “Takeover: Toronto” ze względu na to, iż chcieli użyć Trish, aby Auska zdobyła duży heat po heel turnie. Trish zastąpiona została przez Mickie James, ale nie wiadomo czy plany z Asuką nadal są aktualne.

Kilka dni temu doszło do ataku na główne strony w sieci, w tym WWE Network. Biały Dom i Departament Obrony badają tę sprawę.

Mistrzyni Women’s Becky Lynch powróciła do ringu na sobotnim live evencie w Sioux City, Iowa. Becky wygrała walkę z Alexą Bliss.

Podejrzewano, że Bayley podczas walki z Daną Brooke została kontuzjowana, ale mówi się, że z zawodniczką jest wszystko w porządku.

WWE ogłosiło, że na SmackDown Kane zmierzy się z Brayem Wyattem w No DQ matchu. Na tym samym show odbędzie się walka Deana Ambrose’a z AJ Stylesem, jeżeli Dean wygra, to zostanie pretendentem do pasa WWE World.

Fastlane 2017 odbędzie się 5 marca 2017 roku w BMOP Harris Bradley Center w Milwaukee, Wisconsin.

WWE podpisało kontrakt z nową announcerką NXT Kaylą Becker.

Część dokumentalna DVD Erica Bischoffa z 2016 roku zostanie wyemitowana w najnowszym Beyond The Ring po jutrzejszym RAW.

Według F4Wonline.com Shawn Michaels nie ma zamiaru powracać z emerytury na jego ostatni pojedynek w WWE, ale jak widzieliśmy wszystko w świecie wrestlingu jest możliwe.

Goldust w tym tygodniu świętował swoje 21 lat w WWE.

WWE Hall of Famer Dory Funk był obecny na live evencie NXT w Ocala. Funk wygłosił promo, ale przerwał mu Elias Samson, któremu przerwał babyface’owy Blake (który był wcześniej trenowany przez Funka). • Konrad Sobieszek

  3 godziny temu Vince znów zamieścił ten tweet.

  No i niech będą tym Main Eventem, ja tam się nie obrażę. Skoro szykują na tą walkę takie specjalne atrakcje, że mają nam szczeny opaść to niech już dostaną ten ostatni slot.

  • Kamil10

   Wtedy chyba walka o pas UC będzie w środku karty tak myślę.

   • Diego Lopez

    Albo na początku, seth vs owens w środku gali, a w me kobiety 🙂

  • Artur Pieczyński

   Charlotte chciała wykonać moonsault ze szczytu klatki, ale Vince się na to nie zgodził. Akcja godna main eventu i mimo, że jest to niebezpieczne, to jeśli chcą aby kobieca dywizja była traktowana na równi z męską to uważam, że takie spoty też są potrzbene. Chociaż zastanawiam się jak miałby ten moonsault wyglądać, bo raczej nie wyjdą poza klatkę…

   • Kamil10

    Nie widzę innej opcji niż ze szczytu klatki jeśli faktycznie miałaby skoczyć. Kiedyś napisałem, że nie jestem za tym, żeby skakała, bo jeszcze się jej coś stanie i dalej jestem na nie.

 • Artur Pieczyński

  Elimination Chamber wraca btw

 • Gaduła

  Ciężko będzie z heel turnem Asuki, oj ciężko