Paul Heyman jest obecnie w Denver, ale nie wiadomo czy zostanie wykorzystany na RAW.

Podobno dwie promocje indie próbują zarezerwować byłą gwiazdę WWE The Boogeymana, ale zostali oni poinformowani, że zawodnik zbliża się do powrotu do WWE.

Emma powróciła do ringu podczas live eventu WWE w Phoenix. Zawodniczka połączyła siły z Nikki Bellą i Naomi, a pokonali oni Alexe Bliss, Carmellę i Natalyę.

Mark Henry być może pojawi się na dzisiejszym RAW. Henry ostatni raz pojawił się 4 lipca w walce Team USA vs. Team Międzynarodowy i 1 sierpnia, gdzie przegrał w Rusevem.

Podczas live eventu WWE w Edmonton, Alberta, Canada karta gali wyglądała inaczej, niż była zapowiadana. Według PWInsider kilka gwiazd opuściło show z powodu złej pogody.

Możliwe, że Goldberg przed walką z Lesnarem dostanie zawodnika z niższej półki.

Podobno WWE miało plany, aby Trish Stratus wystąpiła w kilku walkach w 2017 roku, ale jej ciąża zmieniła plany i dlatego prawdopodobnie Mickie James zmierzy się z Asuką na NXT “Takeover: Toronto”.

Warto na koniec wspomnieć, że Goldberg pojawi się na RAW po 12-letniej przerwie od WWE. • Artur Pieczyński

  Goldberg odbył krótki trening przed Raw, więc możliwe, że dzisiaj już kogoś zesquashuje lub po prostu wda się w jakiś brawl. Z jednej strony szkoda mi, że taki KO i Seth czy AJ z Deanem czy kto tam będzie walczył o pas nie będą main eventować na SS, ale z drugiej strony ten powrót wyjdzie WWE na dobre, spodziewam się wysokiego ratingu Raw dzisiaj. Z pewnością wróci spora ilość fanów, w tym Ci którzy oglądali WCW jeszcze. https://uploads.disquscdn.com/images/8131bfd49023f02e9aad319e7dd02b939a3a1168aeec914a2f2b073a67b0cad6.jpg

  • Xerer

   Żeby tylko KO nie squashował.. hehe

  • PM Rock

   Ta walka nie może być ME, RAW vs SD pojedynek 5 vs 5 to ma być ME a nie jakieś starcie dziadków.

   • Konrad Sobieszek

   • Artur Pieczyński

    Nie widzę tego, zeby Vince bardziej od starcia Borka Lasera z Oldbergiem promowal starcie 5 vs 5 SD vs Raw. Goldberg ponadto wraca po 12 latach i maja mu nie dac main eventu? XD

    • Diego Lopez

     Będzie pewnie tak jak na summerslam (lesnar&orton). Zobaczymy.

 • Dawid Przysowa

  “Możliwe, że Goldberg przed walką z Lesnarem dostanie zawodnika z niższej półki.” Czyżby dziś Strowman dostał godnego przeciwnika ? Mowa oczywiście o Goldbergu 🙂

 • Tomasz Pisarczyk

  “I’m The Boogeyman and I’m coming to get you”
  Tak jest!!