Mike Johnson z PWInsider walka Goldberga z Lesnarem nie obędzie się na Survivor Series, a na Royal Rumble. Według niego walka na RR da Goldbergowi wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się na powrót do ringu i pomoże sprzedać show w Alamodome, która mieści ok. 65 tysięcy widzów.

Nie oczekuje się, że Brock Lesnar pojawi się na najbliższym RAW. Jednakże może pojawić się na RAW w Minneapolis za dwa tygodnie.

Po zejściu RAW z anteny Kevin Owens i Chris Jericho wrócili na ring, gdzie zaatakowali oni Rollinsa. Na pomoc przybiegł Sami Zayn. Rollins nie podziękował Zaynowi za pomoc.

WWE Hall of Famerka Trish Stratus ogłosiła, że jest po raz drugi w ciąży.

Mauro Ranallo został zapytany na twitterze kto według niego powinien być kolejnym rywalem AJ Stylesa. Ranallo odpowiedział takim postem.

WWE poinformowało za pośrednictwem filmiku na YouTube, że John Cena na No Mercy pobił rekord ilości razy bycia w Main Eventach PPV. Cena wystąpił w ME już 68 razy, na drugim miejscu jest Triple H i The Undertaker z ilością 67 main eventów. Dodatkowo po raz pierwszy walka Triple Threat był main eventem, który otwierał PPV.

Według Dave’a Meltzer’a walka Kevina Owensa z Sethem Rollinsem o pas WWE Universal pierwotnie nie miała odbyć się w klatce Hell in a Cell.

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu “Inconceivable” w którym ma wystąpić Eva Marie. Aktualnie nie wiadomo kiedy Eva wróci do TV, ale jej zawieszenie zakończyło się kilka tygodni temu.

WWE zarejestrowało znak towarowy “He Hate Me” do użytku na koszulkach i innym merchandise.

Przejście Luke’a Harpera na SmackDown było spowodowane kontuzją Ericka Rowana.

WWE ogłosiło, że tapingi WWE Tribute to the Troops 2016 odbędą się 13 grudnia w Verizon Center w Washington, DC. Event wyemitowany zostanie 14 grudnia na WWE Network.

Carmella napisała na twitterze, że jeszcze nie skończyła z Nikki Bellą.

Jak widać WWE zamieniło osoby od wywiadów na backstage’u i Charly Caruso pracowała na RAW, a Andrea D’Marco będzie pracował na SmackDown.

Theme song Hell in a Cell to utwór Air Bourne – “Breakin’ Outta Hell”.

Na poniedziałkowym live evencie SmackDown w Reno, Nevada była po raz kolejny mała publiczność. • PhenomenalDemon

  Shinsuke na SD ? Biorę w ciemno, Nakamura idealnie by pasował do feudu z Stylesem no i Ci którzy widzieli ich walki w NJPW wiedzą jakie show potrafią wykręcić 😀

 • darekWWE

  Wiadomo czy Tribute to the Troops będzie dla brandu raw czy sd czy dla obu

  • IncarnatioNN

   Obu jak zawsze zresztą ; jest to show poświecone amerykańskim żołnierzom które tego dnia mogą miła spędzić czas z rodziną przy wrestlingu.

   • darekWWE

    acha dzięki nie wiedziałem

 • Konrad Sobieszek

  Koszulki “He hate me”? Czyli jednak Cesaro i Sheamus w team pobawią się na dłużej

 • Gaduła

  Na Royal Rumble ? to widzę że program będą bardzo długo ciągnąć

  • PhenomenalDemon

   Zaczynają teraz tylko dlatego że wyszło WWE 2K17 gdzie główną atrakcją jest właśnie Brock i Goldberg więc no…muszą się pojawić żeby zrobić szum wokół gry.