Powtórki gal, gdy będą już dostępne, znajdziecie m.in. na WWENetwork i Fight-Poland.com

Wyniki – Main Event #209 (data nagrania – 04.10.2016, data emisji – 06.10.2016)

Singles match
Naomi def. Natalya

Tag Team match
SmackDown Tag Team Champions Rhyno & Heath Slater def. The Ascension

Wyniki – Superstars #391 (data nagrania 03.10.2016, data emisji – 07.10.2016)

Singles Match
Darren Young (w/Bob Backlund) def. Jinder Mahal

Singles Match
Neville def. Curtis Axel

Wyniki – NXT (data nagrania – 25.08.2015, data emisji – 05.10.2016)

Pierwsza runda turnieju Dusty Classic
The Authors of Pain def. The Bollywood Boyz

Rich Swann def. Patrick Clark

Peyton Royce def. Danielle Kamella

Dan Matha był w drodze do ringu, ale zaatakował go Samoa Joe.

Pierwsza runda turnieju Dusty Classic
NXT Tag Team Champions The Revival def. Cedric Alexander & Andrade “Cien” Po walce Andrade zaatakował Cedrica. • Konrad Sobieszek

  NXT naprawdę fajne. Bardzo dobry pomysł ze sturnowaniem Ciena. Widać było, że face’a z niego nie będzie. Może stworzy drużynę z Ariesem? Dwóch gości, którzy mieli być wielkimi nazwiskami a zostali obrzuceni błotem przez fanów. Mają wiele wspólnego.

  Debiut Dana Mathy mnie rozwalił. Toż to jest praktycznie pogrzebanie go jako zawodnika. Zapowiadano go jako chodzącą górę mięśni, a w swoim debiucie (bardzo hype’owanym BTW) został zesquashowany jak jakiś jobber. Nieźle się uśmiałem z tego debiutu, ale w sumie mu współczuję, bo teraz facet będzie miał pod górkę. A może właśnie chodziło o to, by wzbudzić współczucie?

  Peyton i Billie powinny być trzonem drużyny, która odbierze Asuce/Ember Moon pasek. Zróbcie z tych dziewczyn czteroosobową stajnie i niech razem walczą przeciw Asuce. Jak jedna z nich przejmie pasek, to to nie będzie wyglądało tak sztucznie, jak uwalenie solo tak potężnej Asuki. No i uczyni z nich gwiazdy na serio, a nie popierdółki. Potem team może się rozpaść i każda będzie mogła zacząć własną karierę z sukcesami.

  • PhenomenalDemon

   Zastanawia mnie czy Joe trzymają jeszcze w NXT żeby tak jak Balor na Takover przegrał w dobrym stylu i jeszcze bardziej podbudował hype dla Nakamury ? Czy może dlatego że dalej nie udało im się wykreować wiarygodnego contendera ? Swoją drogą Joe widziałbym na SD. Chociażby dlatego że nie mógłby wtedy paść ofiarą ” Make Roman Strong Again”

  • Rafiki90

   W Ciena z Ariesem nie uwierzę, bo ten pierwszy występowałby w pierwszej rundzie dwa razy. Nie fair itp. Z tego będzie walka na TakeOver po prostu. Choć Ci cruserzy są mocno eksploatowani. Walą się na NXT, RAW, a w tamtym tygodniu byli też chyba w Main Event.

   Szkoda mi Dana. to było dla mnie ogromne WTF. W duchu błagałem wszystkie moce czyste i nieczyste, by w trakcie speechu Joe dostał w łeb od tyłu, by chociaż z tego wyniknął jakiś brawl, byle Dan Matha cokolwiek mógł zrobić, zanim ponownie zostanie położony do snu. Wiesz, udowodnić, że tego chłopca nie pozbędziesz się na jeden strzał.

   Wymieniłeś Peyton i Billie, a mówisz o czteroosobowej stajni? Kogo tu jeszcze wliczasz? Żeby do nich dołączyła jeszcze jakaś heelówka, to we trójkę mogłyby się już zająć Asuką, tu się zgadzam. Jest to całkiem dobry pomysł na zdjęcie japonki z piedestału. Nie potrzeba mocnego pretendenta, gdy ma się słabą pretendentkę z dwoma koleżankami za plecami 😉

   • Konrad Sobieszek

    Co do Ciena z Ariesem, to nie mówię, że powinni się stać teamem do turnieju. Po prostu stać się teamem po tym, jaki był na nich hype a jak zostali przyjęci przez publikę. Po prostu podobna historia.