Powtórki gal, gdy będą już dostępne, znajdziecie m.in. na WWENetwork i Fight-Poland.com

Wyniki – Main Event #208 (data nagrania – 27.09.2016, data emisji – 29.09.2016)

Dark Match
Jack Swagger def. Aiden English

Singles Match
Apollo Crews def. Tyler Breeze (w/Fandango)

Singles Match
Kane def. Baron Corbin

Wyniki – Superstars #390 (data nagrania 26.09.2016, data emisji – 30.09.2016)

Singles Match
Neville def. Jinder Mahal

Singles Match
Sami Zayn def. Curtis Axel 

Wyniki – NXT (data nagrania – 25.08.2015, data emisji – 28.09.2016)

William Regal ogłosił powrót Dusty Rhodes Tag Team Classic, finał odbędzie się na Takeover: Toronto.

Tye Dillinger def. Angelo Dawkins
Po walce pojawił się Bobby Roode, który chce wygrać Dusty Classic. Tye potrząsa ręką Roode i akceptuje team.

The Ealy Brothers vs. NXT Tag Team Champions The Revival.
Walka nie zaczęła się, gdyż Samoa Joe pojawił się i zniszczył The Ealy Brothers. Joe po ataku dodał, że będzie kontynuował atak, dopóki nie dostanie pasu NXT lub Nakamury.

Ember Moon def. Mandy Rose

The Authors of Pain def. Dwóch lokalnych zawodników
Po walce Paul Ellering przemówił i powiedział, że ból nadchodzi.

NXT Women’s Champion Asuka def. Liv Morgan

Hideo Itami def. Lince Dorado
Po walce Austin Aries atakuje Itamiego, ale chwilę później ucieka. • Maciek Piątek

  Co myślicie o feudzie Wyatt – Miz po No Mercy? Np. Miz traci pas na No Mercy, a Bray pokonuje Ortona. Miz w promo narzeka na buczących fanów, mówi jaki to on wspaniały, niedoceniany, nieszanowany…
  Przerywa Wyatt, który mówi, że ego Miza zgubi go, Bray strąci go do piekła i odbierze mu wszystko, na czym mu zależy. Potem może np. Rowan porwie Maryse. Generalnie chodzi o starcie 2 największych pyszałków/narcyzów na Smackdown z czyimś face turnem w tle(przy takim rozpisaniu feudu turnowałby Miz, ale można to zrobić tak, by turnował Bray). Tak czy inaczej feud może okazać się bardzo interesujący.

  • Marcin Krzus

   A ja uważam, że Wyatt powinien sobie zrobić przerwę od feudowania.
   Jeśli już ma być jakiś feud, to z pompą, bo Bray’a fajnie się ogląda, ale w gruncie rzeczy od jakiegoś czasu byle pierdnięcie na backstage, może być początkiem feudu.
   Mimo wszystko nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego, feudy PG ery po prostu ssą mocno, oczywiście nie wszystkie, ale jednak nie ma porównania do Attitude, czy RA.

 • Konrad Sobieszek

  NXT było bardzo fajne w tym tygodniu.

  Przede wszystkim bardzo się cieszę, że zobaczymy znów tag team tournament. To on zrobił dywizję w NXT rok temu i zamienił American Alpha oraz Revival w wielkie gwiazdy, a także dał momentum Samoa Joe do heel turnu. Jestem jak najbardziej za i na pewno jest to spory powód by zaglądać na żółtą tygodniówkę.

  No właśnie, jeśli chodzi o możliwych finalistów. Jak dla mnie Revival oraz Gargano i Ciampa odpadają na starcie. Na pewno będą zamieszani w swój feud i nie zdziwię się, jesli np. Gargano i Ciampa trafią na Revival w półfinale i wygrają z mistrzami, a potem Championi wywalą ich z tournamentu. Na razie głównie dwa teamy rzucają mi się w oczy i mogą być finalistami całego turnieju. Pierwszy team to Authors of Pain. Na pewno zajdą daleko, bo są do tej pory jeszcze niepokonani. Nie zdziwię się, jeśli ustąpią dopiero w finale, lub ewentualnie wygrają cały ten turniej. Jednak bardzo mocnymi kandydatami są Bobby Roode i Tye Dillinger. Team jakby stworzony dla siebie od początku. Nie wiem, czy Bobby nie zaliczy przypadkiem face turnu. Obaj goście są z Kanady, a gala odbywa się w Toronto, więc jest to według mnie spory dowód na to, że zajdą co najmniej do finału. Może być jednak tak, że odpadną wcześniej i będą ze sobą feudować, lub przegrają w finale i Bobby następne miesiące spędzi na nie dawaniu spokoju Tye’owi. W każdym bądź razie to są dwa moje wczesne picki, ale może pojawi się później jakiś konkretny team, np. Aries i Joe czy Shinsuke/Hideo, ale w to akurat wątpię, bo myślę, że pasek będzie broniony na gali.

  No właśnie, a propos Joe. Bardzo podoba mi się ten storyline. Może to trochę za dużo, ale Joe miałby ze swoimi akcjami większy impakt, gdyby nie atakował jobberów, których wcześniej nie widzieliśmy, tylko jakieś znane twarze, choćby Angelo Dawkins.

  No właśnie, Angelo. Tak na marginesie muszę powiedzieć, że ten jego taunt z “mieszaniem” mnie rozbraja za każdym razem. To jest tak słaby pomysł na taunt, że po prostu mnie śmieszy to niezmiernie. To jest tak złe, że aż dobre.

  Dużym minusem było dla mnie jobbnięcie Liv Morgan. NXT daleko nie zajedzie, jeśli to będzie Asuka i Ember Moon. Muszą pokazywać resztę jako nie jobberki, no chociaż niech będą na poziomie, na którym była Carmella i Bliss i niech nie jobbują w 30 sekund…

  Ogólnie muszę powiedzieć, że obecne 5 feudów, które na ten moment najbardziej mnie interesuje to Cesaro i Sheamus w tagu, Miz vs. Ziggler, Main Eventowa scena SD, Joe vs. Regal i Dusty Rhodes tag team Classic.

  • Gaduła

   Tye odpadnie z Roodem już po pierwszej walce 🙂

   • Konrad Sobieszek

    Dzięki za spoiler, zapomniałem, że jest to nagrywane. Dzięki za s********nie wieczoru.

    • Gaduła

     To nie spoiler, tylko myślę że odpadną po pierwszej walce

    • Rafiki90

     Aż tak ostro?:P Co on Ci napisał?:P

     Ja raczej nie daję szans Tye’owi i Bobby’emu. Jak dla mnie to szybko odpadną, Roode będzie myślał, że to z winy tego drugiego i w Toronto dostaną solo walkę. Chętnie bym jako zwycięzcę widział Dillingera, ale to mało możliwe…

     Było też gdzieś info, że Itami ma wystąpić w turnieju z Ibushim jako partnerem. Ile w tym prawdy, tego nie wiem. W końcu w Toronto powinien walczyć z Ariesem.

     • Maciek Piątek

      Napisał o tapingach NXT sprzed 2 tygodni. Konrad ich widocznie nie czyta i zdenerwował się zaspoilerowaniem turnieju. I może na tym poprzestanę.

 • Gaduła

  Najbardziej czekam na to jak potoczy się dalej feud Nakamury i Joe, jestem tego bardzo ciekawy

 • kuba 19/777

  corbin czysto przegral 😕