Według Dave’a Meltzera niespodziewany powrót Triple H’a i jego atak na Sethie Rollinsie ma być początkiem storyline’u prowadzącego do walki Huntera z Rollinsem na WrestleManii 33, który pierwotnie był planowany w ubiegłym roku, ale przez kontuzje Rollinsa plany zostały zmienione.

Alberto Del Rio po zakończeniu zawieszenia trwającego 30 dni ma nie wrócić do ringu WWE. Według źródeł zbliżonych do sytuacji, Del Rio poinformował WWE za pośrednictwem swojego adwokata o rezygnacji 60 dni temu. Zawodnik prawdopodobnie był sfrustrowany pustymi obietnicami przed powrotem do federacji. Federacja miała podobno obiecać wysoką pozycję w show, ale szybko został wrzucony do feudu Mex-America, a potem League of Nations.

WWE często daję aktualizację dotyczące stanu zdrowia Finna Balora, gdyż chcą utrzymać go na szczycie, aby po powrocie dalej móc go pushować.

Żona Luke’a Gallows’a Amber O’Neal Gallows była niezadowolona z segmentu jej męża oraz Karla Andersona z Daną Brooke. Amber napisała na twitterze, .że “zabije tę sukę”, ale posty zostały szybko usunięte.

Rewanż Randy’ego Ortona z Brockiem Lesnarem na live evencie nie będzie specjalnym wydarzeniem na WWE Network.

Daniel Bryan w Talking Smack powiedział, że Miz miał racje, ponieważ nie miał tyle odwagi, aby zrezygnować i pójść do federacji niezależnych.

Cody Rhodes poinformował, że w WWE Performance Center pojawiła się gablota poświęcona pamięci Dusty’ego Rhodes’a.

Eva Marie zmieniła kolor swoich włosów na czarne. • Karol

  Szkoda mimo wszystko Del Rio, gość chciał jeszcze mieć parę runów z pasem, a federacja zrobiła go w konia, to jest ten sam przypadek co Ryback, widać że WWE nie umie dotrzymać słowa

  • mykonto96

   może i tak ale teraz byłby idealnym przeciwnikiem dla miz na smackdown

   • Karol

    tu się zgodzę, to byłby idealny moment

    • insert91

     Troszkę szkoda Alberto, no ale patrząc racjonalnie przy takiej liczbie zawodników i 2 pasach nie każdemu da się dogodzić.

    • john ślina

     czyja wiem czy idealnym feace turn by go nie ożywił . a feud heel vs heel nie pasuje ( miz po ostatnim promie napewno nie turnuje )

 • Konrad Sobieszek

  A o tym, że Cesaro jest kontuzjowany już nie napisaliście 🙁

  • Kamil nynek

   To storyline.

   • Konrad Sobieszek

    Oby, aczkolwiek to wcale jak story nie wyglądało.

    • PM Rock

     Ale to było story, możesz o tym przeczytać na konkurencyjnym portalu.

    • UNLEASHED.The.AnimaI.Batista

     kogo obchodzi łysy cieszmy sie powrotem najlepszej gwiazdy wszechczasów w dziedzinie wrestlingu w okolicach hell in cell

     • Karol

      Ale Batista też jest łysy….

 • kuba 19/777

  jakby rollins nie miał kontuzji to dużo by to dało sheumusowi

 • Kamil10

  Nie mam pojęcia jak jest z tym Rollinsem. Sam fakt, że Triple H go zaatakował nie oznacza, że stał się facem. Nie wiem jak to się potoczy i w jaki sposób przejdzie face turn.

  • john ślina

   z zasady 1.HEEL ATAKUJE 2.HEELA.

   DRUGI HEEL STAJE SIE FEACEM I FEUDUJĄ proste? proste

   • Kamil10

    No ok, ale chodzi mi bardziej o to co stanie się, że oficjalnie będzie facem, co powie, zrobi itd.

 • Maciek Piątek

  Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy ktoś czyta w moich myślach…
  Po zawieszeniu najpierw Paige, a potem Evy wymyśliłem takie oto story:
  – Po upływie 30 dni Paige i EM wracają jako tag team(obydwie mają czarne włosy), Paige zbiera pop, a Eva – heat (jak zwykle..)
  – Paige zostaje pretendentką do mistrzostwa kobiet Smackdown i, z pomocą Evy Marie, zdobywa pas na Survivor Series. Początkowo Paige nie jest zadowolona ze sposobu w jaki wygrała, ale wtedy następuje powolny… DOUBLE TURN!(TYLKO CZY TO WYPALI?!). Paige coraz częściej kantuje, a EM czuje… zazdrość, wyrzuty sumienia, coś żeby ludzie mieli podstawy do polubienia jej
  – Royal Rumble: Pierwszy poważny rozłam, pomimo tego Brytyjka utrzymuje pas, a po walce atakuje Ewkę.
  – Lutowa gala: Oficjalny double turn. Paige chce zaatakować pasem pretendentkę, Eva już prawie jej go podała, gdy nagle zmienia zdanie i próbuje opuścić arenę. Paige szybko ją zatrzymuje, kłócą się, Eva dostaje w twarz. Gdy Brytyjka próbuje wrócić do ringu, EM łapie ją za nogę i ściąga w dół. Paige uderza twarzą o krawędź ringu, wygrywa przez DQ. Eva obija mistrzynię o ring, stół komentatorski, w ruch idzie krzesło… W końcu Ewkę powstrzymują sędziowie.
  – Smackdown 2 dni później – Eva (brunetka) daje promo o tym, że stworzyła ten tag team by stać się lepszą wrestlerką i osiągneła to, ale Paige ją wykorzystała. Paige nie zasługuje na ten pas. Zasługuje na niego… Eva Marie! EM ściąga czarną perukę pod którą kryją się rude włosy.
  – Wrestlemania 33: Eva Marie def. Paige(c)
  Nowa mistrzyni kobiet – EVA MARIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Plusy:
  + Paige jako mistrzyni
  + Eva jako mistrzyni(niektórzy chcą tego)
  + Potencjalny underdog i potencjalny wyciskacz łez
  Minusy:
  – Nie wiadomo jakie będą reakcje fanów
  – EM jako mistrzyni
  – Ewka może nie być wiarygodna(kwestie aktorskie), a jeśli jej umiejętności nie poprawią się do WM-ki, to albo nie zostanie mistrzynią, albo to będzie jeden z najgorszych title runów; ogólnie zbyt wiele rzeczy może nie wypalić

  • Konrad Sobieszek

   Wspaniały jest drugi plus i drugi minus 🙂

   Paige jest z tego co wiem na Raw…

   • Maciek Piątek

    Szkoda, ale może po zawieszeniu i kontuzji wróci na SD i story gotowe