Conor McGregor kontynuuje promowanie UFC 202 poprzez obrażanie WWE, ostatnio podczas Q&A nazwał Johna Cene 40-letnim nieudanym Mr. Olympią i sukinsynem.

WWE ogłosiło, że John Cena zmierzy się Alberto Del Rio na SmackDown. Dodatkowo na niebieskiej gali odbędzie się MizTV z WWE World Championem Deanem Ambrosem i Dolphem Zigglerem.

Według PWInsider dywizja Cruiserweight ma powrócić do federacji w okolicach września. Odnośnie Koty Ibushi federacji nadal planuje podpisać z nim kontrakt NXT. Kota jest zaplanowany na SummerSlam Weekend i prawdopodobnie pojawi się na “Takeover: Back to Brooklyn”.

WWE w środę wyemituje na WWE Network godzinny specjalny odcinek poświęcony NXT “Takeover: Back To Brooklyn”.

WWE nakręcało materiał dla WWE Network o WWE Hall of Famerce Trish Stratus. Trish potwierdziła informacje na swojej stronie i oznajmiła, iż na WWE Network pojawi się WWE 24 poświęcony Rewolucji Kobiet.

Po dzisiejszym RAW na WWE Network wyemitowany zostanie “preview” “Holy Foley” z Coreyem Gravesem, Cathy Kelley, Mickiem Foleyem oraz jego córką Noelle Foley. Cały epizod pierwszy “Holy Foley” zostanie wyemitowany po SummerSlam.

WWE Network potwierdziło, że SummerSlam Kickoff będzie trwał dwie godziny.

Naomi wróciła do ringu WWE na live evencie w Hidalgo. Naomi wraz z Becky Lynch pokonała Natalyę i Summer Rae.

Bill Goldberg będzie w New York City podczas SummerSlam Weekend. Prawdopodobnie zostanie wykorzystany do promocji gry WWE 2K17.

Darren Young zaczął pracować nad swoimi umiejętnościami MMA z Jeffem Huangiem.

WWE Hall of Famer Shawn Michaels jest teraz trenerem w WWE Performance Center. Zastąpił on Terry’ego Taylora, który przeszedł ostatnio operację szyi.

The Bullet Club w Adelaide. • Konrad Sobieszek

  Naomi jako face? Ciekawe.

  Shawn jest trenerem finisherów? Na pewnej stronie czytałem, ze jest trenerem aktorstwa. Poza tym, czy finshery muszą mieć osobnego trenera? Zwykły nie wystarcza?

  Goldberg będzie w NY żeby promować 2k17… Nagle szanse Ortona, minimalne wciąż, ale jednak się pojawiają.

  A Kota to nie miał jeszcze wrócić na trochę do Japonii? Coś mówił, że chce tam jeszcze wygrać jakiś pasek.

  No i tym atakiem na Cenę Conor udowodnił, że albo Dana mu to każe mówić, aby podpromować UFC, albo każe mu to mówić Dana i Vince, zwiastując walkę na WM dla Irlandczyka.

  • Maciu.max

   Konradzie, o co chodziło ci w trzecim akapicie, bo nie rozumiem. ;/

   • Konrad Sobieszek

    Orton wcześniej nie miał praktycznie szans w walce z Lesnarem. Teraz jednak obecność Goldberga… No wydaje się, że walka między nimi może zakończyć się w dość ciekawy sposób. I być może to Orton będzie tym, który wyjdzie z tarczą z SS, choć szanse na to są ciągle bardzo małe. Jednak przynajmniej teraz istnieją.

    • kioMsU

     https://www.facebook.com/thebrocklesnar/videos/1136629089741922/
     To też może zwiastować pojawienie się Goldberga.

     • Karol

      Więc jednak coś zwiastuje skoro filmik usunęli

    • KarloB1990

     Ale że co? Goldberg – Lesnar part 2 po tylu latach? No nie wiem 🙂

     Ale liczę na zwycięstwo Ortona, po cichu (bardzo cichu) sądzę, że decyzje o zwycięstwie Ortona może (nie musi) może też zdecydować mimo wszystko kwas po wpadce dopingowej Lesnara.

     • Konrad Sobieszek

      Gdyby mieli dać komuś czyste zwycięstwo nad Lesnarem po tamtym, to by nie bookowali Orton vs. Lesnar. Bray i tak nie ma nic do roboty, więc to on by pewnie skorzystał, gdyby rzeczywiście chcieli uwalić Bestię. Walka Ortona z Bestią dużego sensu nie ma, więc pewnie służy tylko po to, by zacząć jakąś grubszą historię. I może dać Ortonowi momentum po nieczystym zwycięstwie Bestii – coś, co tylko Takerowi się na razie udało (Rollinsa nie liczę).

      Z perspektywy Lesnara to i nie ma to sensu, ale znając życie, to w 2018 Goldberg będzie czołową postacią na HoF. Tak jak w przypadku Stinga, teraz czeka go ostatni feud. A w kogo celować na miejscu Billa, jak nie w Dominatora. Cały ten stuff tworzony przez 2k17 musi się opłacić.

     • Karol

      O uszy mi się coś tam też obiło że Goldberg może powrócić i coś zrobić, wydaje mi się że na SS może Viper wygrać

  • Artur Pieczyński

   Kota wróci do Japonii, podobnie jak reszta zawodników wróci do swoich federacji ale tylko po to aby podokańczać swoje feudy. Też wyczytałem, że Michael trenerem aktorstwa. Co do Conora to wydaje mi się, że on sam wie co powinien mówić, takie wypowiedzi budują UFC 202 i jego walkę z Diazem, będzie więcej widzów którzy będą chcieli zobaczyć jak to Diaz miażdży McGregora.

   • Konrad Sobieszek

    Napewno Conor musiał dostać przyzwolenie Dany na mówienie takich rzeczy. Przecież Vince i Dana współpracowali ostatnio choćby przy UFC 200, więc wątpię, żeby Conor mógł ot tak sobie nagle cisnąć po WWE. A już na pewno nie dwa razy pod rząd. Nie mówię, że Conor dostał jakiś skrypt, ale pewnie Dana powiedział mu, aby zaczął cisnąć po WWE. Cały światek oburzony, a poczekajcie tylko jak Dana z Vincem zaczną liczyć Hajs.

    • Artur Pieczyński

     To, że Dana wiedział to raczej pewne, ale moim zdaniem Conor raz powiedział to bez wiedzy Dany a później razem stwierdzili, że to pociągną dalej bo reakcja była obiecująca.

 • Artur Pieczyński

  Mam nadzieję, że Ibushi najpierw pójdzie na rok lub półtora do NXT, bo jego angielski praktycznie nie istnieje, o ile Nakamura prócz tego akcentu japońskiego po prostu emanuje charyzmą i mógłby wcześniej iść do MR, o tyle Ibushi potrzebuje aklimatyzacji.
  Co do McGregora to wie co robi – przyciągnie więcej ludzi na UFC 202, którzy będą chcieli zobaczyć jak to Nate Diaz miażdży Notoriousa po czym Ci ludzie będą go chcieli obśmiać na twitterze, w co wątpię, bo McGregor moim zdaniem pokona Diaza, ale to już moja opinia.
  Shawn trenerem aktorstwa, a nie finisherów, przynajmniej wg PWInsider.
  Co do Goldberga to od jakiegoś czasu mam w głowie pomysł, że w trakcie walki Brocka z Randym Brock wykonuje 2/3 F5 i ma kończyć pojedynek, ale nagle muzyka Goldberga i Bill rozprasza Brocka, RKO outta nowhere i Orton wygrywa. Po walce Goldberg wykonuje spear na Brocku i mamy walkę na WM33, która imo nie jest tak złym pomysłem, bo po pierwsze $$$, a po drugie Brock nikogo nie pogrzebie i nie będzie sytuacji jak z Punkiem, gdzie part timer pokonuje aktualną gwiazdę.
  Na internecie krąży też zdjęcie Takera wykonane ostatnio, chodził o lasce…

  • Karol

   Ale staro już wygląda

 • Maciu.max

 • kuba 19/777

  kto jest na lewo od ballora?

  • Karol

   Tama Tonga albo Coody Hall

   • kioMsU

    TAMA TONGA
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    GOŚCIU NIE WYPOWIADAJ SIĘ JAK NIE WIESZ

   • Seba

    Teraz to pojechales

    • Karol

     Myślałem poprostu że to któryś z nich, nie wiedziałem że Hartley w Bullet Clubie jest

  • Konrad Sobieszek

   Hartley Jackson, kolega Balora i Andersona ze szkółki wrestlingowej. Na twitterze ma nick @rightstuff1980