WWE Tuesday Night SmackDown #888 – 09.08.2016
Arena: Rabobank Arena (Ostatnie SmackDown w tej arenie – WWE Friday Night SmackDown #731)
Miasto: Bakersfield, California (Ostatnie PPV w tym mieście – —)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się w nocy z 9 na 10 sierpnia (z wtorku na środę); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 4:00. SmackDown obejrzycie między innymi na beat-down.pl (kanały 1-3). Wyniki show znajdziecie w środę na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 7:00 – 10:00 na fight-poland.
SmackDown pozostałe do SummerSlam: 2 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na SmackDown zapowiadani oficjalnie przez WWE.com są: Dean Ambrose, Alberto Del Rio
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
 • Czy Nowa Twarz Strachu będzie nawiedzał pas WWE World? – Mimo tego, iż Ziggler jest jedynym pretendentem, to Wyatt może zmusić Ambrose’a lub Zigglera do współpracy.
 • Czy dochodzi między brandami do spięć? – Po tym, jak Daniel Bryan pojawił się na RAW, aby omówić atak Ortona i Lesnara, WWE Universe zastanawia się, czy Foley pojawi się na SmackDown, aby przedstawić swój punkt widzenia?
 • Czy dywizja Tag Team podniesie się po słowach Bryana w “Talking Smack”? – Daniel potwierdził, iż istnieją rozmowy na temat nowych pasów Tag Team. Kto z dywizji Tag Team będzie mógł zostać nowymi mistrzami? Kto z nich dostanie się na wyżyny?
 • Czy Heath Slater pokona Rhyno i dostanie swoje miejsce w rosterze SmackDown?
 • Dywizja Women’s na SmackDown – próba druga – Po tym jak Eva Marie doznała tajemniczej kontuzji, Becky Lynch była sfrustrowana. Czy tym razem na SmackDown dojdzie do walki?
Inne informacje dotyczące SmackDown oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
 • Reklamowy dark match: WWE World Champion Dean Ambrose vs. Bray Wyatt • Konrad Sobieszek

  Na SmackDown zapowiadani oficjalnie przez WWE.com są: Dean Ambrose, Alberto Del Rio

  I już wiesz, że SD czeka ciężki dzień, jeśli drugą zapowiadaną osobą jest koleś, ktory zazwyczaj na tygodniówkach się nie pojawia. RAW mogliby pokonać w tym tygodniu, ale polowa rosteru jest w Nowej Zelandii. Trzymam kciuki za SD, niech chociaż oni dadzą dobrą rozrywkę w tym tygodniu i nie dadzą się ośmieszyć CWC.

 • Seba

  Ciezko widze to smackdown