Powtórki gal, gdy będą już dostępne, znajdziecie m.in. na WWENetwork i Fight-Poland.com

Wyniki – Main Event #200 (data nagrania – 02.08.2016, data emisji – 06.08.2016)

Tyler Breeze def. Jey Uso

Zack Ryder & Mojo Rawley def. The Ascension

Wyniki – Superstars #382 (data nagrania 01.08.2016, data emisji – 05.08.2016)

Neville def. Curtis Axel

The Dudley Boyz def. Jack Swagger & Sin Cara

 

Wyniki – NXT (data nagrania – 24.06.2015, data emisji – 03.08.2016)

Hideo Itami def. Zawodnik CWC Sean Maluta

Asuka def. Aliyah
Przed walką Asuka ustawiło krzesełko przy rampie i zaprosiła Bayley. Po walce Asuka drwiła z Bayley, podczas gdy była mistrzyni Women’s NXT pomagała wyjść Aliyah.

Bobby Roode pojawił się w ringu, gdzie powiedział, że nadszedł czas na niego. Bobby jest tutaj, aby przenieść NXT oraz fanów na następny poziom. Roode nazywa siebie człowiekiem, który będzie na billboardach, który rozwinie tę markę. Wkrótce arenę NXT wypełnią biznesmeni, prezydenci oraz wiceprezesi, a nie przegrani fani jak teraz.

NXT Tag Team Champions Dash & Dawson def. TM-61
Przy ringu byli zawodnicy CWC – Tony Nese, Drew Gulk & Zack Sabre Jr.. Po walce mistrzowie dali promo, iż pokonają każdego, kto pojawi się w ringu. Nagle pojawili się Tommaso Ciampa oraz Johnny Gargano, którzy byli ubrani w koszulki z Pro Wrestling Tees. Po żartach na temat Pokemonów, Johnny i Tommaso chcą walki o pasy NXT Tag Team. Dash i Dawson odmawiają, a face’owie wykonują akcję Tag Teamową. Następnie przypinają Dasha do trzech i podnoszą pasy mistrzowie Tag Team do góry.

Wyniki – NXT (data nagrania – 24.06.2015, data emisji – 03.08.2016)

Rich Swann def. Jason Lee
Swann wygrał po Standing 450.

Noam Dar def. Hoho Lun

Jack Gallagher def. Fabian Aichner
Jack wygrał po Corner Dropkick.

Johnny Gargano def. Tomasso Ciampa
Na początku obaj atakowali się tak, aby nie ranić swojego Tag Team partnera. Gargano wygrał po skontrowaniu Armbara w Crucifix Pin. Po walce Tomasso i Johnny przytulili się i zakończono tapingi. • John John

  Jak sobie uświadamiam, że jakiś Ho Ho Lun walczy dalej w CwC, a Ciampa nie, to aż mi niedobrze. Dla mnie walka turnieju. Zacki i inne Koty są stawiani jako faworyci, przeze mnie z resztą też, ale czarny koń w moim mniemaniu to Johny.
  Wszystko przez to, że widzę go jako mistrza w NXT, bo skoro Balor był mistrzem to i on może. Wizerunek demona zastąpi bardzo dobry feud z … Tomasso. Gdy nie będzie już Joe, Nakamury, Ariesa, Itamiego, to temu ostatniemu powinien odebrać pas. Wszystko ładnie można wokół nich zbudować, a o mikrofon nie należy się bać, bo gdy podłożem rywalizacji będzie czy to zdrada, czy zazdrość, emocje same przemówią.
  Z czwartego odcinka cwc bardzo spodobał mi się Aichner, ale nie jest nikim szczególnym, reszta tak jak się spodziewałem.
  Co do NxT: Bobby dostał bardzo dobry Theme Song, charakterystyczny jak dla mnie, a Main Event był moim ziarenkiem dopiero rozrastającego się feudu, ale wątpię , by chciano ich rozdzielić.

  • Konrad Sobieszek

   Ogólnie czwarty odcinek CWC bardzo mi się podobał. Jedynie Noam Dar i Sirva trochę odstawali od reszty pojedynków. Swann dał fajne widowisko. Gallagher doprowadzał swoimi akcjami Bryana do szaleństwa, co było niesamowite do oglądania, a mimo to Aichner miał sporo czasu by błyszczeć. Spodziewałem się zwycięstwa Johnny’ego, aczkolwiek zaskoczyło mnie, w jakim stylu był toczony pojedynek. Nie spodziewałem się takiej dominacji Ciampy i szczerze powiedziawszy, z przebiegu walki to jemu zacząłem bardziej kibicować. Trochę szkoda według mnie, że wszystko zakończył roll-up. Było kilka super momentów w tej walce, jak ten spot z krawędzią na ringu, czy Ciampa, który już zamierzał zniszczyć Gargano, ale w porę się opamiętał. Walka pierwszej rundy, zresztą od samego początku była traktowana zupełnie inaczej. Mieli wspólne promo i wywiad na backu.

   Co do NXT. Powiem tak. Theme Bobby’ego nie jest zły. Może spodziewałem się czegoś bardziej w stylu The Game’a, więc dlatego nie uważam go jeszcze za coś wielkiego. Tak a propos. Plotki nie kłamały. Bobby nawet garnitur miał zapięty tak, jak HHH lubi. Mimika, gesty tonacja głosu… Praktycznie kalka z Paula. Brakuje tylko charakterystycznego nosa.

   • Kane

    I wieku mu brakuje trochę

 • Kane

  Nie rozumiem Dlaczego WWE chce zrobić z Bobiego drugiego HHH, przepraszam ale czy on naprawdę jest aż taki podobny do niego?(Nie spamię)

  • Konrad Sobieszek

   Nie oglądałeś NXT? Odpal sobie jego promo oraz jakiekolwiek promo Triple H’a. Porównaj mimikę, gestykulacje, to jak wypowiada słowa. Porównaj sobie jak obaj noszą garnitur najchętniej.

   • Kane

    Jak znajdę czas to odpalę nxt i porównam

   • Kane

    Przyjrzałem im się bardzo dobrze i masz rację mimika,gestykulacje ,noszenie garnituru, nawet wyglądem są do siebie podobni tylko nosy i kolor oczu inny, tylko theme songu wysłuchać nie mogę bo coś z głośnikami nie tak ,szkoda że nie jest młodszy

 • Wojtek Kubiak

  Kurcze, obejrzałem sobie to CWC i muszę przyznać, że poziom walk przebija RAW i SD 😀 To co oni tam wyprawiają. Taki Ciampa i Gargano i ich walka, żeby tak wyglądały walki na głównych galach, a nie oklepany okrojony moveset dla każdego. 8-12 minut walki i od razu czuć różnicę, a nie cały czas w narożniku i sztuczne nabijanie czasu antenowego. No i o dziwo Bryan (którego się określa jako słabego przy micu) razem z tym drugim komentatorem bardziej się nadają niż ci na RAW i SD 😀 No ale może to dlatego, że bliżej mu do takich Indie niż np. JBL-owi do jakiegokolwiek Wrestlingu.

 • Xerer

  Angle vs Rhodes. Wcpw kontratakuje.