?See No Evil? to film Gregory’ego Dark’a. Produkcją filmu zajęło się m.in. WWE Studios.

Do opuszczonego hotelu Blackwell przyjeżdża grupa młodych przestępców, który w ramach kary mają go posprzątać. Pilnuje ich policjant (Steven Vidler), który kilka lat wcześniej strzelił prosto w głowę wielkiemu olbrzymowi, ale ten mimo takiego strzału uciekł. Krótko po ich przyjeździe okazuje się, że hotel nie bez przyczyny był opuszczony, grasował w nim właśnie ten sam olbrzym – Jacob Goodnight (Glenn Jacobs). Cała grupa musi zmierzyć się z Goodnight’em, aby przeżyć.

Ten film to pierwszy “horror”, który oglądałem od WWE Studios. Główną rolę grał Kane i w sumie tylko dla tego miałem jakieś chęci, aby go obejrzeć (w sumie polecił mi go jeden z Was).

Postać Goodnight’a była bardzo dobrze odegrana. Brakowało mi jakichś dialogów ze strony Glenn’a (z tego, co pamiętam to prócz krzyków powiedział tylko “no” przy końcu filmu ), ale z drugiej strony ma to jakieś znaczenie dla jego chorej psychicznie postaci. Film, mimo że z 2006 roku jest nawet dobry, dla kogoś, kto nie jest fanem horrorów (dla fanów horroru będzie raczej słabym horrorem). Sam oglądając See No Evil w pewnym momencie aż chciałem powiedzieć “A co on jest ku*wa, Robocop?”.

Czy film Wam polecam? Oczywiście … jeżeli lubicie filmy z psychopatami i z gatunku horrorów. Jak ja oceniam ten film? Mimo tego, że nie jestem fanem horrorów, film mi się podobał (może to sprawa tego, że lubię Kane’a i jakoś bardziej byłem za nim, niż za grupą przestępców). Nawet obejrzałem See No Evil 2, które według mnie było znacznie lepsze niż jedynka (recenzja już wkrótce). Jaka jest wasza opinia? Piszcie!

Poprzednie moje recenzje:
1. 12 Rund 2: Reloaded
2. 12 Rund 3 Lockdown
3. Zapaśnik
4. The Marine 3: Homefront
5. The Marine 4: Moving Target
6. Połączenie • Herirv

  Czekam na recenzję komedii “Kibice do dzieła!” która jest przepakowana gwiazdami WCW a jedną z głównych ról gra DDP.

 • Seba

  Tez widzialem ten film, taki 5/10 mozna obejrzec.

  • Karol

   Więcej akcji niż horroru ale 2 nie oglądałem 😀

 • ChicoMalo

  http://p-h-w.pun.pl/ jak ktos chetny to zapraszam na e feda

 • Karol

  Ostatnio ktoś tu pomysł dawał o podsumowaniu tygodniówek i ogólnej oceny czy moglibyście taki pomysł rozpatrzeć skoro nowa era jest to też można nowe pomysły zapodawać 😀

 • Karol

  Czy jest dłuższa wersja piosenki SD droga moderacjo czy tylko ta 40 sekundowa ?:D

  • Seba

   Wejdz na YT i sobie poszukaj i przestan pisac jakies bezsensowne posty…