Epizod 1 (27/07/16)

Shinsuke Nakamura def. Blake

William Regal ogłosił walkę Shinsuke Nakamura vs. NXT Champion Samoa Joe na “Takeover: Back to Brooklyn”.

Billie Kay def. Santana Garrett

TM-61 def. Adrian Nails & Rob Ryzin

No Way Jose def. Steve Cutler
Po walce Jose powiedział, że Austin to tchórz, a następnym razem skopie mu dupę.

Zawodnik WWE Cruiserweight Classic Kota Ibushi def. Murphy
Prawdopodobnie Dark match

Promo Samoa Joe na temat jego walki z Shinsuke Nakamurą na NXT Takeover. Joe powiedział, że Regal nie ma szacunku do niego i razem muszą omówić walkę z Nakamurą. Regal odpowiedział, iż Samoa nie zaakceptuje walki, to straci tytuł. Joe ostatecznie zgodził się, ale powiedział, że jest to największy błąd Regala. Na koniec Samoa dodał, że jeżeli zobaczy Nakamurę przed Takeover, to Shinsuke nie będzie w stanie walczyć. Na stage’u pojawia się Nakamura, który naśmiewa się z Joe, po czym odchodzi.

Epizod 2 (03/08/16)

Hideo Itami def. Zawodnik CWC Sean Maluta

Asuka def. Aliyah
Przed walką Asuka ustawiło krzesełko przy rampie i zaprosiła Bayley. Po walce Asuka drwiła z Bayley, podczas gdy była mistrzyni Women’s NXT pomagała wyjść Aliyah.

Bobby Roode pojawił się w ringu, gdzie powiedział, że nadszedł czas na niego. Bobby jest tutaj, aby przenieść NXT oraz fanów na następny poziom. Roode nazywa siebie człowiekiem, który będzie na billboardach, który rozwinie tę markę. Wkrótce arenę NXT wypełnią biznesmeni, prezydenci oraz wiceprezesi, a nie przegrani fani jak teraz.

NXT Tag Team Champions Dash & Dawson def. TM-61
Przy ringu byli zawodnicy CWC – Tony Nese, Drew Gulk & Zack Sabre Jr.. Po walce mistrzowie dali promo, iż pokonają każdego, kto pojawi się w ringu. Nagle pojawili się Tommaso Ciampa oraz Johnny Gargano, którzy byli ubrani w koszulki z Pro Wrestling Tees. Po żartach na temat Pokemonów, Johnny i Tommaso chcą walki o pasy NXT Tag Team. Dash i Dawson odmawiają, a face’owie wykonują akcję Tag Teamową. Następnie przypinają Dasha do trzech i podnoszą pasy mistrzowie Tag Team do góry.

Mojo Rawley vs. Chris Atkins – No Contest
Samoa Joe podczas walki zniszczył obydwu. Joe przysięgał, że zniszczy Shinsuke Nakamurę. Następnie Mojo próbował zaatakować Samoa, ale zwycięsko wyszedł Joe.

Epizod 3 (10/08/16)

Podpisanie kontraktu na walkę Bayley z NXT Women’s Champion Asuką. Bayley mówi, że jest gotowa do pokonania Asuki. Asuka wyciąga rękę do Bayley, ale ta odmawia i chce, aby Asuka także podpisała kontrakt. Asuka ponownie wyciąga rękę do Bayley, ale tym razem była mistrzyni NXT odtrąca rękę i odchodzi.

The Authors of Pain def. Adrian Nails & Rob Ryzin
Po walce pojawiło się TM-61, którzy także zostali zniszczeni przez AoP. Następnie przybili American Alpha, którzy oczyścili ring.

Andrade “Cien” Almas def. Angelo Dawkins
Świętowanie Almasa przerwał Bobby Roode, który pogratulował mu … ale nie zwycięstwa, a walki z Roodem na NXT Takeover.

Billie Kay def. Liv Morgan

Johnny Gargano & Tommaso Ciampa def. Tucker Knight & Patrick Clark

Epizod 4 (14/08/16)

Hideo Itami def. Zawodnik CWC Mustafa Ali

Carmella, Liv Morgan & Nikki Glencross def. Daria, Mandy Rose & Alexa Bliss

NXT Champion Samoa Joe def. Mojo Rawley
Po walce pojawia się Nakamura, który ratuje Mojo, podczas gdy Joe wykonywał Cocquina Clutch. Po odejściu Nakamury, Joe wpadł w szał. • Robert Kowalski

  Aha… Czyli to koniec Balora? Ja myślałem że na Back to Brooklyn jeszcze zawalczy, ale pewnie po prostu pokażą go na trybunach w pierwszym rzędzie.

  • Mateusz Skazaniec

   Pytanie po co? Balor od dłuższego czasu zawadzał nxt. Teraz powrócił Itami, pewnie będą inwestować w gości z cwc(wątpię by na jednym kontrakcie się skończyło, nie licząc Tajiriego i kendricka , którzy pewnie zasilą roster podczas draftu) no i jest Roode!
   Nie wiem jakim cudem, ale znów nxt ma zabójczy roster.