Podczas live eventu NXT w Venice, na Florydzie w ringu zadebiutował Babatunde Aiyegbusi (zawodnik urodzony w Oleśnicy). Babatunde przerwał Bronsonowi Matthews’owi (zawodnik z Tough Enough) heel’owe promo i sam powiedział kilka słów. Po wymianie zdań Aiyegbusi wykonał Body Slam na Matthewsie.

Możliwe, że John Cena będzie nieobecny na dzisiejszym RAW w Detroit. Cena pisał po południu na twitterze, że jest w Kalifornii, gdzie szykuje się do ESPN ESPY Awards, które odbywa się jutro.

Alberto Del Rio podczas wywiadu w Indiach powiedział, że chce zostać jeszcze raz mistrzem WWE, ale także chce zostać mistrzem Interkontynentalnym, aby posiadać wszystkie pasy dla pojedynczego zawodnika. Del Rio stwierdził, że ma na to 3-5 lat, a potem zakończy swoją przygodę z tym sportem.

Według Wrestling Observer Dean Ambrose miał stracić swój pas na Battleground, ale wszystko mogło zostać zmienione po zawieszeniu Romana Reignsa. Nie wyklucza się też w to ingerencji draftu, który odbędzie się na SmackDown na żywo 19 lipca przed Battleground.

Drugim Theme Songiem PPV Battleground jest utwór Skillet – “Feel Invincible”.

Eric Bischoff został zapytany przez fana czy kiedykolwiek Bischoff poprowadzi SmackDown jako GM. Eric odpowiedział, że wszystko może się zdarzyć.

Paul Heyman napisał na twitterze, że nie można zlekceważyć Randy’ego Ortona, który zawsze jest jedno RKO od zwycięstwa.

Brock Lesnar prócz wspomnianego 2,5 miliona dolarów otrzymał również 5 tysięcy dolarów od Reebok’a.

UFC Light Heavyweight Champion Daniel Cormier w wywiadzie dla The Fight Network powiedział, że gdyby był w WWE to uczyniłby Brocka Lesnara jeszcze bardziej nie do pokonania i zatrzymania. Daniel dodał też, że dałby też ponownie pas ze względu na to, co zrobił na UFC 200.

Paul Heyman był wśród publiczności podczas UFC 200.

Trailer filmu “Interrogation” od WWE Studios, w filmie pojawi się Edge oraz Lana.
https://www.youtube.com/watch?v=5X3QDN7XJNA

The Rock otworzył konkurs na promo pro wrestlingu w zeszłym tygodniu na YouTube. Taz wymienił kilka postów z Rockiem, gdzie wspomniał, że miał taki konkurs rok temu. Ostatecznie Rock nagrał wideo, gdzie powiedział, iż nie wiedział o tym, a pomiędzy nimi nie ma żadnej wojny.

Cody Rhodes podczas treningów do swojej roli w serialu Arrow. • Rafiki90

  BA-BA-TUNDE! BA-BA-TUNDE! POLISH POWER xD

  • Wojciech Grzegorz Kubiak

   Bababunde! Babaunde! Baba-coś tam!

 • Darek Góra

  wiadomo kiedy jest premiera tego filmu ?

 • Xerer

  Reebok widzę… sowicie wynagrodził Brocka 😀 ” Według Wrestling Observer Dean Ambrose miał stracić swój pas na Battleground, ale wszystko mogło zostać zmienione po zawieszeniu Romana Reignsa.” Jakby miał link ktoś do tego artykułu to prosiłbym wysłać, bo według tej informacji WWE nie wiedziało (albo nie było pewne) w dniu MiTB, że Roman zostanie zawieszony…

  • Rafiki90

   Było o tym info w którejś poprzedniej wiadomości, że nawet na dzień przed MiTB wiedziano o złych wynikach i stąd strata pasa na rzecz SR, a potem wykorzystanie walizki.

 • Piotr Napiórski

  Del Rio niech w końcu nabierze barwy bo na razie to taki czarno szary zawodnik bez osobowości.