Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie na Wrestlera Miesiąca – Czerwiec.

Na SmackDown nie został ogłoszony rywal Brocka Lesnara na SummerSlam. Prawdopodobnie zostanie dodane to do edytowanej wersji SmackDown do telewizji.

Bray Wyatt w ESPN “Off The Top Rope” prowadzonym wyjątkowo przez Todda Grishama powiedział, że na WrestleManii chciałby zmierzyć się z The Rockiem, aby zakończyć ich “feud” z WrestleManii 32.

Zawodnik UFC Roy Nelson w wywiadzie powiedział, że chciałby pojawić się w WWE, ale podobno w umowie z UFC jest coś, co temu ma zapobiec.

Podobno federacja chce rozdzielić The New Day podczas Draftu.

Spekuluje się, że The Wyatt Family wygrają walkę z New Day na Battleground i tym samym zostaną mistrzami Tag Team.

Lana i Rusev w wywiadzie dla BCSN w Ohio ogłosili, że będą mieli dwa wesela, jedno w USA, które odbędzie się 29 lipca, a drugie w Bułgarii 2 września.

Na RAW odbędzie się walka Unted States Championa Ruseva z Zackiem Ryderem oraz pojedynek Sashy Banks z Daną Brooke.

Swoją drogą na SmackDown Zack Ryder zadebiutował z nowym theme songiem.

WWE opublikowało film na temat tego, kto rozpoczął bitwę na jedzenie na RAW.
https://www.youtube.com/watch?v=GoAPm28jf5U

Dzisiaj mało newsów, więc na koniec Brie Bella 😀 • Konrad Sobieszek

  Myślę, że dobrym pomysłem jest, by kończyć newsy zdjęciami wrestlerek 🙂 Chyba nikt się nie obrazi.

  Rozpad New Day podczas draftu jeszcze przeżyję. Nie przeżyłbym, gdyby któryś miał zdradzić.

  Słyszałem plotki, że New Day i Wyatts mają zrobić coś w stylu Total Deletion… Nie mam nic przeciwko, bo walka Hardych do pewnego momentu była bardzo dobra, a sam pomysł takiej walki wydaje mi się świetnym krokiem dla wrestlingu. Szkoda, że TNA musiało to tak spartaczyć z Willowem i tymi retrospekcjami. To już było po prost za dużo.

  • PM Rock

   Tak jak już to kilkukrotnie wcześniej pisałem, New Day to grupa której się NIGDY nie rozdziela, było kilka takich grup w historii i oni są jedną z nich. Oczywiście po rozpadzie Big E pewnie zakręcił by się obok głównego pasa pewnie nawet by go zdobył, Kofi znów byłby królem midcardu a Xavier może zdobył by jakiś pas. Jednak to nie było by już to samo, zniknęła by już magia, co tydzień na tygodniówkach zaczynało by ich coraz bardziej brakować, ale było by już za późno bo New Day było by już rozdzielone. New Day to grupa która musi, powinna istnieć do końca karier członków tej stajni. Nawet jeśli obecnie New Day spuściło trochę z tonu to nie znaczy, że się nie na dają, są do kitu i trzeba ich rozdzielać, przecież tak naprawdę za kilka miesięcy można ich znów sturnować i znów New Day w dawnej wersji powróci. Myślę, że WWE nie powinno podejmować tak pochopnych decyzji. New Day to najlepsza grupa w WWE(Poza Shield którzy są poza konkurencją) być może nawet w ostatniej dekadzie, nie warto niszczyć takiego potencjału.

   • Karol

    EE dwie grupy to tak jak jedno evolution to była grupa 😀

   • Konrad Sobieszek

    Nie ma grup nierozdzielalnych. Chciałbym, żeby New Day trwało jak najdłużej i nie uważam, żeby to był dobry moment by ich rozdzielać. Mimo to każda grupa prędzej czy później musi się rozpaść. Jednak boję się rozpadu New Day przez to, że Kofi powiedział, że po tym jak się rozpadną chyba skończy karierę, a to chcę opóźnić jak najbardziej

    • PM Rock

     Są, nie chodzi mi o to czy były nierozdzielne tylko, że powinny być. Mam tu na myśli Wyatt Family które moim zdaniem także nigdy nie powinno się rozdzielać i trwać cały czas. American Alpha nie jest to stajnia, ale oni także nigdy nie powinni być rozdzieleni. Ze starszych pierwsze z brzegu Demolition, Road Warriors i jeszcze kilka by się znalazło. Według mnie są/były takie grupy które rozdzielać to grzech, bo one po prostu muszą być razem.

     • Konrad Sobieszek

      American Alpha są przeznaczeni do rozdzielenia tak jak Shield. Ale widzę twój punkt. Revival np. nie powinni być rozdzieleni. Wyatt Family nie powinno zniknąć (choć na przykład odejście Harpera jest podobno planowane). Ale New Day nie jest taką grupą.

     • PM Rock

      Ok z Wyattami nie do końca jasno się wyraziłem. Chodzi mi tu o samą stajnie a nie o to by sztywno trzymać w niej wszystkich członków jak w New Day. Odejście Harpera z TWF jest konieczne bo Luke się tam trochę marnuje, ponieważ w Wyatts nie może być dwóch liderów. Jednak całkowite rozłączenie się Wyatts jest głupie ponieważ ta stajnia jest potrzebna w takiej postaci jakiej jest, nawet sam Bray lepiej spisuje się w Rodzince niż kiedy był solowym zawodnikiem.

      Co do Alphy pewnie masz racje, ale według mnie to błąd. Przecież oni wywołują ogromne emocje jako TT. Wiem, że Jordan i Gable mogą zrobić osobno duże kariery, ale zawsze to powtarzam czy tworząc z kimś drużynę nie można zrobić dużej solowej kariery ?

     • Konrad Sobieszek

      Oczywiście, że można. Ale tylko jedna z tych osób ją zrobi, a druga zawsze będzie w cieniu. Tylko jedna osoba w grupie będzie tą topową. Zauważ, że każda frakcja opierająca się na równości nigdy nie zdobyła tytułu światowego. Jedyne frakcje zbierające złoto pod swój dach to te z apodyktycznymi przywódcami. Z tyranami i mistrzami marionetek. New Day nie jest taką frakcją. Wyatt Family jest.

     • PM Rock

      Ale w New Day jedynie Big E ma jakieś tam szanse na światowy tytuł, więc czy warto rozwalać taką stajnie tylko po to żeby Big E dostał jedną lub dwie szanse na tytuł nie koniecznie z pozytywnym zakończeniem ?

     • Konrad Sobieszek

      Tak. Nie teraz, ale nadejdzie taki okres, gdzie będzie warto to zrobić. New Day nieważne jak dobre by było w pewnym momencie zacznie być kulą u nogi i Big E może stracić szansę na karierę Main Eventera. Poza tym zaczną też przeszkadzać innym tag teamom.

     • PM Rock

      Wiadomo, że nadejdzie okres kiedy Big E’ego będzie warto Main Eventować, jednak ja nie widzę przeszkód by Big E był w Main Eventach i nadal walczył z New Day, no ale znając życie i WWE tak się nie stanie.

     • Konrad Sobieszek

      A Kofi i Xavier? Przecież to by było zabójstwo głównie dla ich karier…

     • PM Rock

      Czemu ? Gdy Big E walczyłby o mistrza świata oni mogliby walczyć o tytuł TT albo jakby już znudzili się jako mistrzowie TT to przecież mogliby walczyć o midcardowe pasy. Przecież New Day nie musi być grupą która cały czas walczy o te same cele, pamiętasz jakieś 1,5 roku temu Wyatt Family ? Bray walczył w solowych pojedynkach a Rowan z Harperem walczyli o pasy TT, według mnie tak samo mogliby po jakimś już tam czasie funkcjonować New Day.

     • Konrad Sobieszek

      To by zniszczyło New Day. Na krótką metę to mogłoby działać. Na długą Big E wydawałby się jedynym członkiem New Day który ma znaczenie. Zawsze ktoś traci na tej sytuacji.

   • Tomasz Pisarczyk

    A może przydzielenie ich do różnych brandów to będzie część jakiegoś nowego story.. Mogliby na to negatywnie zareagować, mieć pretensje do Shane’a, Stephanie.. Dążyć do ponownego zjednoczenia..

    Zresztą pewnie plota tak jak Balor Club. Gdyby ich rozdzielili na Drafcie to jak walczyliby na BG z Wyattami? Dodatkowo każde rozwiązanie tej walki przeczyłoby możliwości rozdzielenia tej stajni, bo w przypadku wygranej nadal mieliby pasy TT, więc jak mogliby być w różnych brandach?, a w przypadku przegranej mają rewanż na SummerSlam, więc dalej pozostają grupą.

    Osobiście jestem za ich rozdzieleniem, ale jakiś miesiąc po stracie pasa. Wiecznie wokół niego kręcić się nie będą a patrzenie na New Day w Mid Cardzie byłoby straszne. Zawsze można ich złączyć po jakimś czasie.

    • PM Rock

     Akurat w przypadku wygranej to możliwe, że byli by w osobnych brandach, ponieważ plotki mówiły iż mistrzowie TT będą mogli występować i na SD i na Raw.

    • PM Rock

     Nie takie złączenia często bywają nie udane, często też nie dochodzą do skutku, więc ja jestem za tym by nie rozłączali się nigdy.

   • Mecku

    Mogliby też zrobić coś w stylu DX lub The Shield , że jeden walczy o pas a dwójka o pasy TT :V

  • Xerer

   O co chodzi z tym Total deletion tak dokładniej? 😀

   • Konrad Sobieszek

    To trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć. Stypulacja no DQ na zupełnie innym poziomie.

    • Xerer

     Widziałem filmik z tym, ale myślałem, że to coś dużo głębszego niż stypulacja.

     • Konrad Sobieszek

      Bo to jest coś zupełnie innego. Słowa tego nie opiszą…

     • KarloB1990

      A gdybyś jednak spróbował? 🙂

     • Konrad Sobieszek

      Walka na świeżym powietrzu. Hardy wykorzystali m. in. drzewa, jezioro, ogień itp. Gdyby nie chora końcówka to dałoby się to oglądać. Walka dla kreatywnych ludzi. Samo miejsce powinno dawać dużo możliwości.

     • PM Rock

      No to by było niezłe, mogli by zrobić walkę w tym lesie w którym Wyatts mają te swoje krótkie filmiki.

     • Konrad Sobieszek

      Taki jest plan z tego co czytałem :/

     • PM Rock

      Czemu taka mina ?

     • Konrad Sobieszek

      Bo widziałem mecz Hardych…

     • KarloB1990

      Takie rzeczy tylko w wrestlingu, walka na sztuczne ognie 🙂

      Ale sama walka rzeczywiście – chora…

      Może jeśli zrobią New Day vs. Wyatts wg tej zasady, to wyjdzie lepiej, choć znając WWE okaże się to porażką.

     • Dirty Deeds

      Walka nie najgorsza moim zdaniem, pomysł na pewno ciekawy. Klapa była z końcówką tylko, bo Matt zgarnął pin z niczego… Jeff spadł z tego płonącego znaku na piasek i koniec :/. Kto to wymyślił?

     • PM Rock

      Zapomniałem wczoraj napisać po obejrzeniu. Walka ciekawa i chciałbym zobaczyć Wyatts i New Day w takiej walce, ale realnie patrząc raczej nie ma na to szans. Zakończenie, rzeczywiście mogłoby być lepsze, ale przecież Wyatts i New Day nie musieliby kopiować Hardych i mogliby zrobić lepsze zakończenie walki.

     • KarloB1990

      No to Street (lub bardziej Out Door) Fight pełną gębą 🙂

 • Barbosa

  Nie rozumiem władz WWE. Po jakiego chuja chcą rozdzielać NewDay? Ludzie ich uwielbiają, dobrze się sprzedają, wszystko gra a tu zaraz takie coś ma być… Już widzę Xaviera jak jobbuje na Superstars…Szkoda

  • DemonBálor

   Już na promo do BG było widać jak Kofi leci na Big E i Xaviera ale liczyłem że nic z tego nie będzie

  • John John

   Mi jedynie szkoda tego zamieszania z The Elite, bo to by było genialne, widząc obie drużyny w ringu czy w Japonii, czy USA.

  • Arek Bujnik

   NA RAW przecież było widać co się dzieje. Tylko Xavier widzi zagrożenie ze strony Wyatt’ów a Big E i Kofi to olewają. Chcą pokazać że to tak naprawdę Xavier jest mózgiem New Day i to poniekąd prawda,bo proma zapowiadające New Day zaczęto od właśnie Xaviera

 • konki

  Wyatt Family mistrzami <3 Wreszcie coś zdobędą…

 • Karol

  Brie wygrywa newsy xD

 • MyNameIsWoop

  Wiem że nie w temacie i już długo po tym ale dlaczego wwe zrezygnowało z Balor Clubu

  • Konrad Sobieszek

   Bo im się pewnie plany zmieniły co do Balora. Albo inaczej będą chcieli nazwać Balor Club. Pewnie zostaną już prze The Club… Jakby miał się nazywać Balor Club to by pewnie nie byłoby mowy o tym, żeby ktoś inny niż Balor miał być przywódcą.

 • Dirty Deeds

  Kolejna porażka Wyatta na Wrestlemanii, jestem ciekawy czy on to tak z siebie mówi, czy po prostu idąc do programu ma odgórnie narzucone co mniej więcej ma powiedzieć…?

 • Wojciech Grzegorz Kubiak

  Btw. do prowadzących tą stronę. Czego już nie robicie :

  Zawsze ciut ciekawostka i oddawała mniej więcej wizję osób z zaplecza dot. w jakim miejscu znajduje się dany wrestler/grupa. Kto by np. pomyślał, że Gallows i Anderson są 4 w tym momencie wg. WWE.