WWE potwierdziło, że Brock Lesnar będzie walczył na SummerSlam w Brooklynie. Na jutrzejszym SmackDown ma zostać ogłoszony rywal dla Lesnara. Według PWInsider rywalem Lesnara na być Randy Orton, który ma już niedługo powrócić do ringu. Orton ma zacząć treningi w WWE Performance Center w Orlando w następnym tygodniu.

Dzisiejsze tapingi Main Event oraz SmackDown odbędą się w Huntington Center w Toledo, Ohio. Na show zapowiedziani są: WWE Champion Dean Ambrose, WWE Intercontinental Champion The Miz, AJ Styles, Chris Jericho, Sheamus, Sami Zayn, Alberto Del Rio, Cesaro oraz Kevin Owens. Dodatkowo ma odbyć się powrót Jerry’ego Lawlera.

Vince McMahon nie planuje na chwilę obecną turnować Romana Reignsa na heel’a. Vince chce utrzymać Setha Rollinsa na tej pozycji. Według Mr. McMahona Seth jest jednym z najlepszych złych postaci w historii wrestlingu.

Według Wrestling Observer Radio WWE planuje na SummerSlam zrobić po raz kolejny walkę John Cena vs. AJ Styles.

Wczorajsze RAW było trzecim lub czwartym, na które był reklamowany Shane McMahon, ale mimo to się nie pojawił.

NXT podobno ma wielkie plany co do Hideo Itamiego, który ostatnio powrócił do ringu po ponad rocznej przerwie ze względu na kontuzję.

Po zejściu RAW z anteny John Cena, Enzo Amore oraz Big Cass pokonali The Club. Po walce Cena zaprosił na ring Isaaca, który przeżył raka.

WWE wyda DVD “OMG! ECW’s Top 50 Craziest Moments” 15 listopada. Na płytach znajdą się m.in. wywiady z Tazem, Tommym Dreamerem oraz joelem Gertnerem.

WWE zarejestrowało nazwę “WWE Story Time”, prawdopodobnie będzie to nowa show na WWE Network.

Jimmy Wang Yang był na backstage’u RAW.

Cała zawartość DVD “Brock Lesnar ? Eat. Sleep. Conquer. Repeat.”
http://www.wrestlingdvdnetwork.com/full-match-listing-wwe-brock-lesnar-eat-sleep-conquer-repeat-dvd/118360/

Były zawodnik WWE oraz annoucer Raymond Rougeau w poniższym filmie mówił o tym, że wierzy, iż The Rougeau Brothers zostaną wprowadzeni do WWE Hall of Fame.
https://www.youtube.com/watch?v=lgGXkvzdXGU • Tomasz Pisarczyk

  Nie będzie turnu Romana bo Seth jest dobrym heelem..
  Porażająca logika.

  • Kamil10

   Jakby nie mogli oboje być heelami.

 • Konrad Sobieszek

  Czyli Hideo odbierze pas Joe. Nie mam z tym większych problemów, jak i pokazuje to, że w Kentę jeszcze chcą zainwestować. I fajnie

  • Tomasz Pisarczyk

   To bardzo dobre posunięcie. Jedyny mocny zawodnik, który pozostanie w przypadku masowego debiutu. Później do NxT przyjdą ludzie z CWC i będzie ok.
   Swoją drogą jak Hideo pokona Joe to będzie największy push jaki widziało NxT.

   • Konrad Sobieszek

    Ja lubię osobiście takie historie. Push Bryana wspominam bardzo dobrze, tak samo pushe Guerrero czy Reya. Lubię historie underdogowe. Takie prawdziwe, nie pokroju Romana

    • Karol

     Aż chce się pushu zayna 😀

     • PM Rock

      A może lepiej pushu Rydera 🙂

     • Karol

      zayna wolalbym

 • Xepa

  Oby to był na pewno Randall. Nie mogę doczekać się jego powrotu

 • Artur Józwa

  Oby Randy powrócił jako heel… Jako face nie daje tyle ile jako ten zły, po prosu do niego to nie pasuje. Jestem jego wielkim fanem, od dawna chciałem jego face turnu, ale kiedy to już się stało przestałem się nim jarać i był po prostu nudną postacią. Oprócz feudu z Sethem nie mieli kompletnie na niego pomysłu. Dlatego czekam z niecierpliwością co się wydarzy.

  • Karol

   A 2011 jak facem był naprawde się sprawdził w tej roli w 2015 niebylo pomyslu bo rollins mial na glowie brocka ktory chcial odzyskac pas a dac wtedy pas dla ortona to byloby strzal w kolano 😀

 • Karol

  Mówiłem że orton bo kto inny no pytam kto??

  • Wojciech Grzegorz Kubiak

   Kevin Owens. Nie jestem jego wybitnym fanem, ale chciałbym zobaczyć KO vs Lesnar.

 • Karol

  Co mnie denerwuje że z romka nie chce hela zrobić a robi z rollinsa już styles jest lpeszym hellem niż rollins , rolins jest jak flair ucieczki i brudne zagrywki rollins powinien być już facem bo sie chłop po prostu wypala w roli hella

  • Artur Józwa

   Ale i tak jest o niebo lepiej niż przed kontuzją Setha. Rollins w walkach zachowuje się jak face i jak dla mnie tak może zostać. To nie jest to samo co kiedyś, że uciekał cały czas z ringu i nie chciał walczyć. Rollins się wypada w roli heela ? Przecież jest coraz lepszy w tym co robi. Jego proma są naprawdę dobre, bardzo poprawił się w tym elemencie.

   • Wojciech Grzegorz Kubiak

    ,,To nie jest to samo co kiedyś, że uciekał cały czas z ringu i nie chciał walczyć”. Polecam obejrzeć kilka poprzednich RAW, np. przeczytać dzisiejsze SD 😀

  • Xerer

   Kurwa. Krytykujesz heela bo stosuje brudne zagrywki? To dość dziwne.

  • PM Rock

   Rollins jest świetnym heel’em. Nikt chyba tak nie wkurw… publiczności w ostatnich latach jak Rollins. nawet teraz jak powrócił i publiczność mu cheer’owała to co zrobił Seth ? W dosłownie minute znienawidził do siebie publiczność. Seth obok Ruseva, Owensa, Jericho i Bubby Raya jest najlepszym Heel’em w fedce.

 • Xerer

  Jakby Orton powrócił jako heel… Wyobrażam sobie jak obaj z Brockiem polują na losowe ofiary na zapleczu, w ringu (gdziekolwiek), spuszczają sromotny wpierdol i konkurują kto więcej “upoluje” 😀

  • Patrycja Warzecha

   Chciałabym, żeby Randy powrócił jako heel 🙂 To byłoby coś!