Oczekuje się, że WWE będzie miało dwóch głównych mistrzów po rozpadzie na brandy. Podczas RAW Dean był nazywany “WWE Champion”, a nie “WWE World Heavyweight Champion.” Została zmieniona również grafika walki Triple Threat na Battleground. Ponadto na stronie WWE w zakładce Battleground (i nie tylko) Dean także jest nazywany tylko “WWE Championem”.

Dzisiejsze tapingi Main Event oraz SmackDown odbędą się w American Airlanes Arena w Miami. Zawodnicy reklamowani na SmackDown to: WWE World Heavyweight Champion Dean Ambrose, Chris Jericho, Sheamus, Cesaro, WWE Intercontinental Champion The Miz oraz WWE United States Champion Rusev. Na niebieskiej gali odbędzie się MizTV z Deanem Ambrosem. Wyniki jutro rano lub koło południa.

Oficjalny theme song WWE Battleground to utwór “This Is War” w wykonaniu The Phantoms.

Według Cagesideseats.com w WWE mówi się, że nadszedł dobry czas na powrót Hulka Hogana do federacji.

Podobno Vince McMahon lubi drużynę Breezango i mają oni nie być podzieleni przez Draft, a wręcz przeciwnie mają stać się bardziej poważnym Tag Teamem.

Po RAW John Cena wrócił na backstage, a The Club oraz Seth zaatakowali Deana Ambrose’a. Na ring przybiegł Big Show, Enzo oraz Big Cass, odbył się 8-man Tag Team match, który wygrali face’owie.

Braya Wyatta na live evencie w Tokio zastąpi Chris Jericho (1 lipca) oraz Kevin Owens (2 lipca). Wyatt miał walczyć z Nakamurą.

Informacja pojawiła się w tamtym tygodniu, ale mi kompletnie zaginęła. WWE zastąpiło PPV “Night of Champions” nazwą “Clash of Champions”.

Paul Heyman zaproponował WWE Hall of Famerowi Donaldowi Trumpowi debatę w UK w następnym miesiącu na temat Brexit’u.

Nowa seria “Total Bellas” z The Bella Twins będzie miała premierę 5 października na kanale E!.

Ryback poinformował na twitterze, że przeszedł operację ucha, nosa i gardła.

Wygląd The Rocka do filmu “Fast 8” • Konrad Sobieszek

  TAAAK! VINCE CHCE PUSHOWAĆ BREEZANGO! Sam nie wierzę w to co czytam, to najlepszy news od kilku miesięcy.

  Jericho vs. Nakamura, Owens vs. Nakamura… Może to dobry czas by skorzystać z tego darmowego miesiąca na Network, jeśli będą jakieś transmisje z tych gal po Japonii…

  • DemonBálor

   Ale Wyatt vs Nakamura to też jest mój Dream Match. Właściwie cały rooster mógłby walczyć z nim na PPV. Nazwijmy to Strong vs All 😛

  • kioMsU

   Niestety nie będzie. ^^

 • Tomasz Pisarczyk

  Ale taki Hogan to ma życie.
  Bądź gwiazdą WWE. Nagraj rasistowskie nagranie i zostań wyrzucony. Zgarnij 70mln odszkodowania. Wróć do WWE.
  A ja po studiach będę robił za 8zl za godzinę.. xD

 • crafciak31

  Mam dziwny pomysł na walkę na BG – dochodzi do double pinu albo czegoś podobnego i każdy ze “zwycięzców” dostaje po mistrzostwie WWE i WHC. Jestem dziwny

 • Jeff Hardy

  Hogan już się przecież pojawił na RAW, na zdjęciu razem ze Steph po śmierci Muhammada Ali’ego

 • PatR

  No to fajnie, że Hogan wróci.

 • Piotr Napiórski

  Breezango do boju 😉