Newsy: Data Draftu, Dwa PPV w miesiącu?, Zawodnicy w Cruiserweight Classic, Legion of Doom…

Według Ryana Satina z Pro Wrestling Sheet Draft brandów ma odbyć 18 lipca na RAW, ale data ta może się jeszcze zmienić.

Według Prowrestling.net Jerry Lawler, który pojawił się na 38 rocznicy Superman Celebration w Metropolis, Illions powiedział, że WWE zrobi dwa PPV w jednym miesiącu ? jedno dla RAW, a drugie dla SmackDown. Na głównych galach takich jak Royal Rumble, WrestleMania, SummerSlam czy Survivor Series pojawiać będą się oba brandy.

Dzisiejsze tapingi SmackDown odbędą się w Mississippi Coast Coliseum w Biloxi, Mississippi. W main evencie odbędzie się walka Cesaro, Dean Ambrose & Sami Zayn vs. Chris Jericho, Kevin Owens & Alberto Del Rio. Będzie to ostatnie SmackDown przed Money in the Bank.

Sheamus nie będzie obecny na SmackDown z powodu jego wyjazdu do Australii.

Oto cała lista 32 zawodników, którzy wezmą udział w The Cruiserweight Classic. Tapingi zaczynają się 23 czerwca w Full Sail University: Kota Ibushi, Tajiri, Gran Metalik, Zack Sabre Jr., Noam Dar, Da Mack, Zumbi, Clement Petiot, Harv Sihra, Gurv Sihra Fabian Aichner, Brian Kendrick, Rich Swann, Cedric Alexander, Akira Tozawa, Jack Gallagher, Tony Nese, Johnny Gargano, Tommaso Ciampa, Ho Ho Lun, TJ Perkins, Drew Gulak Anthony Bennett, Tyson Dux, Lince Dorado, Sean Malura, Raul Mendoza, Kenneth Johnson, Alejandro Saez, Damien Slater, Ariya Daivari, Jason Lee.

WWE zarejestrowało znak towarowy “Legion of Doom”. Prawdopodobnie będzie on należał do “Authors of Pain”, gdyż ich menadżer Paul Ellering może chcieć przywrócić nazwę teamu Road Warrior.

Bobby Roode, który zadebiutował ostatnio na live evencie NXT, pojawił się jeszcze na evencie w Irlandii Północnej gdzie pokonał Angelo Dawkinsa.

W tym tygodniu David Otunga nie był obecny jako współprowadzący pre-show RAW, gdyż komentował tapingi Superstars. David Otunga powiedział w RAW Fallout, że będzie od teraz komentatorem Superstars oraz Main Event.

Chris Jericho będzie gościem ESPN SportsCenter “Off The Top Rope”.

Po RAW John Cena wraz z Romanem Reignsem pokonali Setha Rollinsa i AJ Stylesa przez DQ po interwencji The Clubu. Po walce Cena & Reigns wykonali na nich swoje finishery.

Pojawia się coraz więcej informacji na temat “nalotu” gwiazd NXT podczas rozłamu na brandy. Mówi się też o powrotach byłych zawodników WWE.

Najbliższe NXT Takeover będzie nosiło nazwę “TakeOver: Back to Brooklyn”.

Były zawodnik WWE Zach Gowen pojawił się na 2016 American Ninja Warrior Indianapolis, gdzie niestety nie udało mu się ukończyć wyzwania.
https://www.youtube.com/watch?v=CJUBwWv3LGg • Konrad Sobieszek

  2 PPV w miesiącu? Zapowiada się tragedia. Jeśli takie Money i The Bank wypełniają perełkami pokroju Sheamo vs. Apollo, to w czarnych barwach widzę pomysł z dwoma PPV. Poza tym, kto wytrzyma taką dawkę wrestlingu na miesiąc?

  • Ranger

   Uhaa to ty szanuj 🙁

   • Konrad Sobieszek

    Szanuję, ale nie zmienia to faktu, że skoro takie mecze jak ten mają miejsce na PPV, to co dopiero będzie, gdy 2 brandy będą miały swoje osobne PPV?

   • Tomasz Pisarczyk

    Dla Uhaa szacunek się należy. Dla Apollo niestety już trochę mniej :/ żałuję tego co z nim zrobili.

  • Nugat14

   We wakacje kazdy wytrzyma 🙂

   • THE VIGILANTE STING

    chyba na odwrót, w czasie szkoły to spoko

   • Jeff Hardy

    Na miesiąc miałbyś ok. 4 razy RAW po 3h i 4 razy SD po 2. Do tego 2 PPV po 3h i mamy już 26h Wrestlingu na miesiąc. Trochę za dużo chyba że ktoś nie pracuje/nie uczy się to może mieć na to czas i ochotę. Pierwszy miesiąc pewnie będzie spoko potem to strasznie zacznie męczyć i nawet WM nie będzie się chciało oglądać.

  • Jeff

   Coś za coś. Będzie większa ilość pasów, mają zostać dodane nowe pasy tag team, oraz nowy główny pas mistrzowski na SmackDown, być może powróci pas Cruiserweight. Potem będzie płacz, że tytuły mistrzowskie są szmacone, jak miało miejsce po tym jak były połączone PPV Raw i SD. Bądźmy dobrej myśli, oddzielne PPV dla brandów były czasem niewypałem, ale i zdarzały się perełki jak No Way Out 2004, kiedy Eddie zdobył tytuł. Obecnie roster jest mocny, mocniejszy niż za czasów pierwszego podziału, można powiedzieć, że najmocniejszy w historii, ale jeszcze mają dojść nowi zawodnicy Balor, Joe, Nakamura, Aries, Roode i inni może ktoś ciekawy powróci. Jestem dobrej myśli i uważam, że nowy brand split wypali, tak jak wypalą 2 PPV w miesiącu. No i nie zapominajmy, że kiedyś w Kick-offie mieliśmy takie perełki jak Hornswoggle vs El Torito, więc Apollo vs Sheamus nie jest takie złe 😉

   • Tomasz Pisarczyk

    Skoro przy takim nawale dobrych zawodników przez ostatnie kilka miesięcy US Title był tak szmacony, to po dodaniu 2/3 nowych ma być radykalna poprawa? Nie sądzę.
    Sama idea rozdzielenia PPV z 4 dla wszystkich mi się podoba. Tylko nie w takiej częstotliwości.

    • Konrad Sobieszek

     Dokładnie.

     Jeśli na przykład RAW by miało 4 swoje PPV, SD 4 swoje PPV no i wielka czwórka, to dla mnie byłoby to bardzo fajne rozwiązanie. Tygodniówki dostałyby trochę świeżych kąsków, bo niemożliwe by było, by ciągnąć feud przez 2 miesiące, więc jakieś mini-feudy dla ważnych osób z finałami rozgrywałyby się na RAW i SD. Takie rozwiązanie rozwiązywałoby dodatkowo wiele pomniejszych kwestii i w sumie nie sprawiało problemów

     • Rafiki90

      Była ciekawa propozycja z dzieleniem się PPV i Networkami. W jednym miesiącu PPV dla RAW i w tym samym Special dla SD. W następnym odwrotnie. Bo czemu tylko jeden brand ma mieć takie Night of Champions? Za rok to ten drugi brand powinien dostać tą galę itp.

     • Konrad Sobieszek

      Night of Champion akurat musiałoby zniknąć, albo być wspólną galą. Tak samo Money in the Bank

     • Rafiki90

      No niestety, tylko cztery wielkie gale mają być wspólne. A tak mi sie podobało to rozstawienie gal w roku…

     • Jeff

      WWE zastrzegło nazwę Clash of Champions, więc może RAW będzie miało NoC, a SD CoC. A co do Mitb zawsze może wrócić na WM.

     • Konrad Sobieszek

      Tylko, że wtedy nie miałoby to sensu. Po co mieć dwie gale, na których mają być bronione wszystkie tytuły, skoro tych tytułów jest jakoś 4 na brand. A nazwa Clash of Champions pewnie będzie w odniesieniu do AJ vs. Cena lub Rollins vs. Reigns

     • PM Rock

      Zgadzam się format 4 + 4 + 4 byłby najlepszy. WM, RR, SSlam, SS + Raw – Hell in a Cell, Payback, Battleground, TLC SmackDown – coś w lutym, Extreme Rules, coś za NoC, coś za MitB. Walka MitB na WM.

  • Jeff Hardy

   Generalnie dość mocno obawiałem się takiej decyzji ze strony WWE. Już teraz PPV mamy za dużo i WWE zwyczajnie zazwyczaj brakuje czasu na należyte rozwinięcie wszystkich feudów. Generalnie na razie wygląda to tak jakby WWE niewiele nauczyło się na ostatnim brand-splicie.

 • ShymonWWE XD

  Znowu ten nieszczęsny Romek. Zapraszam na fanpage na FB “Beka z fanów Romana Reingsa”.

 • The Miz

  Jak myślicie Raw czy Smackdown?

  • Xerer

   tak

 • jonathan23

  Powiedzialby mi ktos co to jest The Cruiserweight Classic? 🙂

 • Curb Stomp

  Dzięki draftowi istnieje szansa na push dla takich perełek jak Neville, Breeze,Cesaro, Zayn czy Dany Brooke lub Becky. Jednak bez minusów się nie obejdzie, oby nie było tak iż dostaniemy Cenę i Reignsa jako głównych mistrzów obu brandów.