Epizod 1 (15/06/16)

Greg Hamilton powrócił jako ring annoucer.

Show otwiera NXT Champion Samoa Joe, który mówił o “Takeover: The End”. Joe mówił o tym, że nadszedł czas jego dominacji i nie ma wątpliwości, kto jest prawdziwym mistrzem NXT.

The Authors of Pain (w/Paul Ellering) def. Dwóch Jobberów
Walka w wykonaniu AoP była bardzo brutalna i szybka.

Carmella def. Tessa Blanchard

TM61 def. Blake & Murphy

Andrade “Cien” Almas def. Tye Dillinger

Promo Finna Balora na temat tego, jak stał się częścią NXT. Balor pyta się fanów co dalej z Finnem Balorem? Fani zaczeli chantować Balor Club, ale pojawił się Shinsuke Nakamura. Nakamura chce walki z Balorem, bo aby być mistrzem musi pokonać Balora. Finn zgadza się na walkę, która odbędzie się prawdopodobnie na NXT “Takeover: Brooklyn”

Epizod 2 (22/06/16)

Oney Lorcan def. Tye Dillinger

No Way Jose def. Josh Woods
Austin Aries przerwał celebracje Jose. Aries powiedział, że został pokonany, bo nie był w 100% sprawny, ale prawdziwy facet nie ma wymówek. Austin dodał, że dowiedział się od Joe, że w NXT chodzi o zabawę. Obaj tańczą na stole komentatorskim, ale nagle Aries atakuje Jose Rolling Elbow. Potem Aries dodał jeszcze Last Chancery na rampie.

Bayley def. Deonna Purrazzo

Nia Jax quickly def. Liv Morgan

Shinsuke Nakamura def. Murphy

Epizod 3 (29/06/16)

Alexa Bliss def. Carmella

Andrade “Cien” Almas def. Noah Kekoa

Johnny Gargano & Tommaso Ciampa def. Zack Ryder & Mojo Rawley
Ciampa & Gargano zrobili promo, w którym mówią, że teraz to oni powinni walczyć o pasy Tag Team. Przerywa im American Alpha, którzy chcą rewanż. Gable i Jordan obiecują także zemstę na The Authors of Pain, ale pierw chcą walki z The Revival. NXT Generalny Menadżer William Regal pojawił się na stage’u i ogłosił walkę 2 of 3 Falls Match w następnym tygodniu. AoP zaatakowali Alpha, ale Gargano i Ciampa próbowali uratować byłych mistrzów. Authors of Pain ostatecznie zniszczyli także Gargano i Ciampe. Po ataku na stage’u pojawił się Ellering.

NXT Champion Samoa Joe def. Oney Lorcan (Biff Busick) • kioMsU

  Jak dobrze mnie znacie to muszę się wypowiedzieć o ciekawym temacie. ^^
  Jaki to jest bezsens dot. Balora. Gość nie ma nic do udowodnienia w NXT, osiągnął wszystko ale nadal musi mieć jakąś walke czy cuś. Nie rozumiem Huntera czemu tak bardzo blokuje jego awans do MR, w dodatku między Balorem i Nakamurą nie ma żadnego “story” do opowiedzenia więc ten feud wyjdzie niezbyt dobrze. Walka może być dobra, tylko po co? Balor powinien być teraz na końcu linii a nie znowu walczyć o pretendenta. Powinien już dawno być w MR. Gość jest już przez 2 lata w tym NXT i nadal brak dla niego “call up” a taki Apollo Crews który dostał “call up” siedział w tym NXT 8miesięcy co jest dla mnie troszeczkę śmieszne i okazuje taki brak szacunku dla Balora. Zobaczymy co wyjdzie ale jak dla mnie ten Balor jest teraz w NXT więziony siłą.

  • Dominik Redlicki

   Jak by się cieszył gdyby Balor zadebitował i dołączył do The Club.

  • Darek Góra

   może być tak że przejdzie w tym miesiącu do ME a ta jego walka to tylko walka na zakończenie a już wcześniej zadebiutuje, albo pop prostu jego debiut chcą zrobić na SS w końcu najważniejsza gala latai niezły debiut był, a przecież zbliża się draft i obaj mogą trafić do ME a ich walka i tak będzie na nxt takeover , jest kilka możliwości nie koniecznie musi w nxt siedzieć do gali nxt . A taka Bayley co ma do udowodnienia straciła pas już dawno a w ME też nie ma a zasłużyła najbardziej z wszystkich dziewczyn

  • jonathan23

   obstawiam ze Balor pomoze AJowi w wygranej przeciwko Cenie 🙂

  • Rafiki90

   Przede wszystkim, chyba trochę błędnie pojmujesz NXT jako tylko postój na drodze do RAW/SmackDown!. To nie jest tylko rozwojówka. Tutaj można się wykazać. Balor jest świetny, ok, ale myślisz, że jego postać przebije się w MR? Jeśli dołączy do Clubu, to skończy się wychodzenie ala demon. Będzie musiał zapozować z Andersonem i Gallowsem (który zawsze się spóźnia…) na stage’u. Do tego jaki charakter tam pokaże? Ma być podobna akcja jak z AJ Stylesem, czyli heelturn “z dupy”?
   Rola Balora jako mistrza NXT się skończyła. Nie należy mu się walka o pretendenta do pasa. Ale on jej nie potrzebuje. Trzeba pomyśleć trochę szerzej – to Samoa Joe potrzebuje nowego rywala. Może być nim Nakamura, bo jak na razie nie przegrał żadnej walki. Tylko by Nakamura byłpretendentem, musi się czymś wykazać, jest to zwycięstwo nad byłym mistrzem – to jest wystarczający feud dla tych dwóch zawodników. Finn nic nie straci na przegranej, bo niedługo czeka go MR, a Shinsuke będzie bliżej pasa i będziemy mieli bardzo ciekawy feud z Joe.

   • kioMsU

    “Jeśli dołączy do Clubu, to skończy się wychodzenie ala demon”
    To jakim on sposobem w Bullet Clubie wychodził w malunkach itp.? i NXT to jest rozwojówka dla WWE, a przynajmniej oni tak uważają. I tak jego postać przebije się do MR tylko potrzebuję troszeczkę lepszego movesetu który WWE blokuje. Balor miałby świetną okazję do Heelturnu gdyby powrócił Hideo Itami który mógłby stać za jego kontuzją, ale niestety teraz ma Nakamurę. A sam Shinsuke udowodnił że zasługuję na Title Shota pokonując Samiego Zayna i Ariesa. Lepiej było odrazu wplątać Nakamurę do Joe który teraz nie ma co robić, nie ma przeciwnika na Brooklyn (chyba że Nakamura vs Balor będzie np. w lipcu przed Brooklynem). A jeżeli chodzi o jego debiut to nie musi debiutować jako Heel, można go potrzymać do SS (jeżeli teraz by zadebiutował) jako Babyface, bo reakcję zbierze ogromną i dopiero wtedy go zturnować.

  • Kamil Gamoń

   Chyba każdy liczył na Balor Club i feud ze Stylesem a tu dupa

  • Marky

   Prawdopodobnie writerzy nie mają pomysłu w jaki spos?b miałby dołączyć do The Club. Albo co bardziej prawdopodobne mają, ale ten pomysł zarezerwowany jest na Summerslam. Inna sprawa, że Ten Club potrzebowało kogoś innego niż ballor. Wiadomo wszyscy chcą jego, ale brakuje tam kogoś z świetnym mic skillem, a tego ballor nadal ma według mnie średniego. Chyba że zrobią jak teraz z Authors of pain i opr?cz ballora pojawi się jakiś manager w postaci jednego z Hall of famer?w lub po prostu byłych pracownik?w Federacji. Może SCSA? 😉

 • kuba

  moze eric young vs Samoa joe na broklinie bedzie