Pojawiło się kilka spekulacji po powrocie Brocka Lesnara do UFC na jedną walkę, że teraz to jeden z zawodników UFC pojawi się w WWE. Najczęściej mówi się o Rondzie Rousey, która pojawiła się na WrestleManii 31 w segmencie z The Rockiem, Stephanie McMahon oraz Triple H’em. Mówi się też o segmencie z Paige VanZant na SummerSlam, która ostatnio zajęła drugie miejsce w finale programu Tańca z Gwiazdami. Aktualnie nie wiadomo jak daleko zaszły sprawy pomiędzy obiema stronami.

Brock Lesnar w wywiadzie z Paulem Heymanem powiedział, że wraca do UFC, bo chce dokończyć swoje sprawy, ponieważ nie odszedł z federacji na jego warunkach i musi to naprawić.

Dzisiejsze tapingi Main Event i SmackDown odbędą się w Intrust Bank Arena w Wichita, Kansas. Na SmackDown ma odbyć się pojedynek Deana Ambrose’a z Chrisem Jericho oraz Dany Brooke z Becky Lynch. Wyniki jutro na stronie głównej w godzinach 8-10.

Były bramkarz Niemiec Tim Wiese w końcu dołączył do WWE Performance Center gdzie rozpocznie treningi. Tim pojawił się ostatni raz w WWE na live evencie w Niemczech w 2014 roku.

Podczas RAW Stephanie McMahon ogłosiła, że to ona będzie GM’em SmackDown. Aktualnie nie wiadomo czy jest to oficjalne ogłoszenie, czy początek feudu między Stephanie, a Shanem o to, kto będzie rządził na show.

F4Wonline.com podawało informację, iż Bray Wyatt ma zostać dodany do Money in the Bank matchu, ale według ostatnich informacji w walce tej ma być tylko 6 zawodników.

Triple H potwierdził, że NXT “Takeover: Brooklyn” odbędzie się 20 sierpnia w Barclays Center podczas SummerSlam Weekend.

WWE ogłosiło, że za tydzień na RAW w Nowym Orleanie Dean Ambrose będzie gospodarzem The Ambrose Asylum, a jego gośćmi będą Seth Rollins oraz WWE World Heavyweight Champion Roman Reigns.

Po RAW Seth Rollins wraz z Sheamusem zmierzyli się z Johnem Ceną i Romanem Reignsem, walkę wygrał Cena i Reigns.

2K ogłosiło, że WWE 2K17 pojawi się na E3, gdzie zostanie ogłoszonych kilka postaci, które pojawią się w grze. Gospodarzem show będzie Rob Schamberger (znany z serii na YT Canvas 2 Canvas), a dokładnie namaluje on kilku zawodników.

Elias Samson został kontuzjowany na live evencie NXT w Nashville. WWE potwierdziło kontuzję zawodnika na swojej stronie internetowej.

  • Marcin Zawadzki

  Czekam na E3 :3

  • Patryk Woś

   A ja na EC3 😀 , ale to już z innej beczki

 • Piotr Napiórski

  A niech UFC bierze na zawsze tego całego Lesnarka, jak go nienawidziłem tak nienawidzę go dalej 😉

  • Dominik Redlicki

   Co ty masz do Brocka? Spójrz na romka. Brock chodziasz wolał sobie wziąć menadzera co ma dobrego skilla w mikrofonie i potrafi wygłosić w chuj dobre proma a nie tak jak Roman wygłasza jedno i to samo przez wszystkie raw, że on jest Tym Facetem.

   • Piotr Napiórski

    Nie lubię Brocka jako postaci która grzebie wszystkich na swojej drodze. Pojawia się raz na kilka miesięcy po to by kogoś sklepać. Wiem że taki ma kontrakt ale zwyczajnie jako fan mam dosyć robienia z niego niezniszczalnej bestii. No i ciągle te suplexy i suplexy … Romek to inna para kaloszy.

    • Patrycja Warzecha

     Inna para kaloszy, ale nadal gorsza 😉

     • Piotr Napiórski

      Z tego co się orientuje to oficjele znacznie skracają zawodnikom moveset, Reigns to szklana kula o którą dbają, dlatego tak mało pokazuje w ringu, staram się oceniać wrestlera też po gimmicku I sposobie w jakim się prezentuje, nie jestem wobec Romana tak krytyczny jak inni, pewnie z trudem przekonali Vinca by skoczył parę razy ponad górną liną 😀

 • Marky

  Tim Wiese – to tylko chwyt marketingowy, według mnie zakontraktowany tylko by wzbudzić zainteresowanie fan?w piłki i wog?le chyba nawet nie ma plan?w by walczył w ringu. Jak on nawet w Nxt zadebiutuje w TV to będzie sukces. Jakoś dziwnie słychać o nim było tylko w okolicach Mistrzostw Świata w 2014 i akurat teraz zaczyna treningi jak zbliża się Euro. Sorry, ale jeśli gość przez dwa lata nawet nie rozpoczął trening?w to szanse na walki w ringu są według mnie minimalne w tej chwili.