Kilka dni temu spekulowało się czy nazwa NXT “Takeover: The End” (nazwa została zmieniona z Revenge przez Triple Ha) odnosi się do zakończenia feudu między Finnem Balorem, a Samoą Joe czy do zakończenia specjalnych gal Takeover. Na Ticketmaster usunięte zostało show NXT “Takeover: Brooklyn”, ale według najnowszych informacji show zostanie przywrócone, a sama gala odbędzie się 20 sierpnia podczas SummerSlam Weekend.

Według WrestlingInc WWE wspólnie z USA Network podjęło decyzję co do SmackDown na żywo i przemiany w brandy. USA Network nie było podobno zadowolone z ratingów SmackDown.

Skoro mowa o SmackDown to federacja chce, aby SmackDown było równą marką z RAW i bardzo możliwe jest, że główną postacią niebieskiej tygodniówki będzie John Cena.

Seth Rollins powróci na live eventy w nadchodzący weekend. Seth zmierzy się z AJ Stylesem i Romanem Reignsem w Triple Threat matchu w piątek, a sobotę w Fatal-4-Way matchu, gdzie czwartym zawodnikiem będzie Sheamus.

Na live evencie 16 lipca w Madison Square Garden John Cena zmierzy się z AJ Stylesem. Na show zaplanowany jest też Seth Rollins, który zmierzy się z Romanem Reignsem oraz Chris Jericho, który zmierzy się z Deanem Ambrosem w Street Fight matchu.

Sasha Banks, która powróciła już do ringu na ostatnich live eventach powiedziała w wywiadzie dla kanału YouTube WWE, że ma nadzieje, iż będzie w niebieskim brandzie.

Według PWInsider Bray Wyatt ma powrócić do WWE w następnym tygodniu.

Według Wrestling Observer relacje między WWE a Goldbergiem nadal są chwiejne, ale obie strony mogą również zawrzeć umowę na jeszcze jedną walkę w przyszłości.

Program WWE Swerved powróci z sezonem 2 już po najbliższym RAW. Sezon 2 będzie miał 9 odcinków.
https://www.youtube.com/watch?v=i0CVi_mDDLg

Pierwsza walka Cody’ego Rhodesa po zwolnieniu z WWE będzie miała miejsce na Wrestling Under the Stars 27 sierpnia w Wappingers Falls, New York. Jego rywalem będzie Kurt Angle.

Kilka osób dostało swoje koszulki Johna Ceny, które zostały potem zmienione prawdopodobnie ze względu na Pabst Blue Ribbon.

WWE planowało do jesieni wprowadzić American Alpha do WWE, ale obecnie nie wiadomo jak podział na brandy wpłynął na ten pomysł. • Patryk Woś

  Nie rozumiem dlaczego nie dostajemy takich walk na tygodniowkach jak na live eventach, takie triple threaty czy fatal4waye byłyby sto razy lepsze w main evencie niz te pieprzone mecze tag team owe

  • Konrad Sobieszek

   Bo widzowie na takie walki muszą czekać na PPV. Nie puszczą przecież za darmo w telewizji AJ vs. Cena.

   • DemonBálor

    A potem się WWE dziwi że im raiting lecą łeb na szyję.
    Ciekawy jestem ile razy jeszcze się pojawi w ME RAW 6 Men Tag Team Match…

    • Konrad Sobieszek

     Za często, za dużo

    • Jeff Hardy

     Gdyby puszczali takie walki na RAW to też nie byłoby dobre.
     Skończyło by się to tak że ratingi PPV leciałyby ostro w dół. Chciałbyś żeby to wyglądało tak jak w WWE 2K16 że na każdym RAW rywale walczą ze sobą i potem do tego jeszcze na PPV?
     Na Live Eventach też nie powinno być takich walk ale to już całkiem inna bajka.

  • Dean AmbrosePL

   Popieram

  • Sławo95 PL

   ja też popieram już dość mam tych tag temu

  • Arek Bujnik

   To WWE – nie ogarniesz xD

  • FilipSR

   Racja co RAW są tag teamy dali by jakąś dobrą walkę 1 vs 1 lub triple threat match

 • Piotr Napiórski

  Nie mogę się doczekać Wyattów i siostry Abigail 😀

  • THE VIGILANTE STING

   ta siostra Abigail przecież nie jest oficjalnie potwierdzona

 • Arek Bujnik

  Cody vs Kurt? Nice