WWF Thursday RAW Thursday
13 luty 1997
Lowell, Massachusetts

Kolejny tydzień z poniedziałkowym? nie nie to Thursday RAW Thursday! Ta gala na pewno przeszła do historii. Powody są dwa, o których poniżej! Czy taka forma podsumowań z Attitude jest lepsza? Pisać!

Na pierwszy rzut oka hala przypomina tą z Nowego Jorku i ECW prawda? Nie, to nie tu !

Wydarzenie dnia: Gala zapisała się w annałach WWE przez wakant pasa WWF przez Shawna Michaelsa. Nie mówcie mi, że tego nie kojarzycie! Segment przeszedł do historii pod nazwą ,,utrata uśmiechu? ? czy coś takiego. Chodzi o sprawę poza kulisową, przynajmniej tak się mówi. HBK nie chciał przejebać z Hartem na WMce, więc do TV poszło, że ma kontuzje i musi oddać pas. Shawn powiedział, że gdzieś stracił uśmiech i chce go na nowo znaleźć. Oddał pas Guerilla Moonsonowi i zrobił rundę honorową wokół ringu żegnając się z fanami. Ludzie ryczeli, rzucali mu się na barki, przytulali. Tak się staje legendą. Czemu nie chciał przegrać? Ego wzięło górę czy miał osobistą spinę z Hartem? Może ktoś o tym doczytał, dajcie znać.


O czym warto pamiętać: Rocky Maivia zdobywa pas IC! CO prawda przez roll up, ale Rocky zdobywa swój pierwszy pas w WWF! Walka z Hunterem Hearst Halmsleyem była naprawdę dobra. Mnóstwo mocarnych akcji, emocje no i zaskakujący wynik. Rocky rozpoczyna drogę po status legendy. Theme song ma na razie podobny do tego, który wszyscy znają, mega ukrócona wersja, ale poczekajmy, jeszcze chwilkę!

Owen i Bulldog zbliżają się ku rozpadowi. Owen znów symulował kontuzje w walce przeciwko Faarooqowi i Crushowi co zdenerwowało Britisha.

Guerilla Moonson ogłosił, że Fatal 4 Way na In Your House 13 będzie o pas WWF.

Austin dostał bardzo dużą reakcję, chyba jedną z większych jak dotąd.

Vader ma na pieńku z Mankindem, Undertakerem, Hartem, Austinem. Vader = Kevin Owens?

Zapomnijmy: The Head Bangers def Aldo Montoya & Bob Holly. Jedyne co było warte odnotowania to Sunny, która zapowiadała walkę.

Mocne momenty: Ogólnie dużo było promocji main eventu kolejnego PPV. Najpierw Taker pokonał Savio Vegę (po walce doszło do brawlu między NoD a Takerem i Ahmedem Johnsonem, który przybiegł na arenę), potem SCSA pokonał Sycho Sida (po walce Bret zaatakował Austina i wygonił z areny by potem brawlować z Sycho Sidem) a na koniec Hart pokonał Vadera (Austin był na balkonie areny i nawet chciał skakać, żeby skonfrontować się z Stevem. Cały Steve.). Promocja pełną parą, lubię to!

Bullshit gali: W zasadzie nic takiego nie było. Wszystko dobrze rozpisane miało ręce i nogi. Z tego, co widzę to nie pojawił się Mankind, to mogę zaliczyć do małego bullshitu czy też rozczarowania.

Podsumowanie: Naprawdę dobra gala, którą warto obejrzeć. Jeszcze raz: pisać ludziska która forma najlepsza na takie podsumowania? Z miesiąca, ta sprzed kilku dni, czy ta powyższa?

Pociąg w kierunku Rosemont zatrzymuje się na ostatnim dużym dworcu. Niektórzy dopiero rozpoczną tutaj swą podróż, inni się przesiądą, a reszta będzie kontynuowała przejażdżkę. Czy na stacji ,,In Your House 13? doszło do jakichś niespodzianek? Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji z tego, co się działo! • Łukasz Kotewicz

  powyższa

 • CM Up

  Dobrze ze już zmieniliście ten błąd gdzie było napisane ze Money in the Bank 16 czerwca 😀

 • Konrad Sobieszek

  Co do Michealsa, to on zawsze miał wielkie ego. Fakt, że miał przegrać ze swoim największym rywalem dodatkowo nie ułatwiał sprawy. Postanowił więc odwalić taką kaszanę i stracić resztki wiarygodności w oczach kolegów poza Kliq. To między innymi przez to Taker groził Michaelsowi przed WM 14.

 • StachuXXX

  Sam nie wiem, jaki sposób przedstawiania tej serii jest dobry, ale jak będziesz tak tygodniówkę po tygodniówce omawiał, to ta seria za 100 lat się nie skończy. :v

  • raczej 5 lat xD Ogólnie jak bede pisał o kazdej tygodniówce to chciałbym aby pojawiało się co trzy dni wiec szybciej zejdzie 🙂

 • Dean AmbrosePL

  Mam pytanie, mam apke wrestling news i zacząłem czytać artykuł o 10 zawodnikach których w promocji pomógł y2j. Czytam nr. 10 i 9 a tu zdjęcie batisty i koniec. Czy to błąd, niedokończenie czy jakaś awaria?

  • Konrad Sobieszek

   Czemu tutaj pytasz?

   • Dean AmbrosePL

    Czy możesz odpowiedzieć na pytanie?
    A w tej aplikacji nie ma komentarzy i mam bugi z chrome na telefonie a nie mogłem kompa bo moja siora zajęła xD

    • Konrad Sobieszek

     Tylko, że ja nie korzystam z tej aplikacji, a ta strona podejrzewam nawet nie jest z nią związana. Zamiast pytać się ludzi, których w ogóle nie dotyczy problem powinieneś napisać do właścicieli lub twórców aplikacji.