Epizod 1 (25/05/16)

William Regal ogłosił, że Bayley nie jest w stanie walczyć z Asuką w rewanżu o pas NXT Women’s. W dzisiejszym main evencie Carmella zmierzy się z Alexą Bliss i Nią Jax w Triple Threat #1 Contenders matchu.

Johnny Gargano & Tommaso Ciampa def. “TM61” Shane Thorne & Nick Miller

Austin Aries jest w ringu i mówi o tym, że szybko zostanie nowym mistrzem NXT, ale przerywa mu Shinsuke Nakamura, który także chce walki o pas NXT. Regal przerywa i ustala walkę Aries vs. Nakamura na “Takeover: Revenge”.

No Way Jose def. Johnny Vandal
Po walce Jose tańczył z Coreyem Gravesem i Tomem Phillipsem przy stole komentatorskim.

#1 Contender’s Triple Threat
Nia Jax def. Carmella, Alexa Bliss
Po walce Asuka pojawiła się na stage’u i podniosła pas do góry.

Epizod 2 (01/06/16)

Segment Dasha & Dawsona, którzy chcą odzyskać pasy Tag Team od American Alpha. Przerywają im Gargano i Ciampa, którzy mówi, iż Dash i Dawson nie są w stanie pokonać American Alpha. Dawson kazał wracać Gargano i Ciampie tam skąd przybili i odchodzą. Gargano śmieje się, że tak szybko odchodzą od “najlepszych facetów’, The Revival wracają, ale otrzymują po Dropkicku.

Tye Dillinger def. Murphy

Austin Aries def. Elias Samson
Aries po walce chciał coś powiedzieć, ale przerwał mu Nakamura. Aries powiedział, że zmierzą się na Takeover i będzie oficjalnie najlepszym w ringu.

Regal pojawił się w ringu i ogłosił podpisanie kontraktu pomiędzy Nią Jax a Asuką. Nia powiedziała, że nie rozumie, dlaczego każdy boi się Asuki, która nigdy nie walczyła z kimś takim jak ona. Jax podpisuje kontrakt, a Asuka bierze mikrofon i mówi coś po japońsku i podpisuje kontrakt. Nia rzucą ją i mamy w ringu brawl, który kończy się Powerbombem od Jax.

Gargano & Ciampa def. The Revival
Po walce The Revival zaatakowało Gargano i Ciampe, ale na pomoc przybiegli American Alpha.