Z raportów WWE dotyczących pierwszego kwartału w 2016 roku wynika, że przychody federacji wzrosły o 13% z 151,3 milionów do 171,1 milionów. Kanał YouTube WWE zdobył Diamentowy Przycisk Play od YouTube i dołączył on tym samym do grona kont takich gwiazd jak Tylor Swift czy Justin Bieber. W pierwszym kwartale tego roku odnotowano 1.47 milionów subskrybentów, co stanowi wzrost o 39% w stosunku do pierwszego kwartału 2015 roku. Dzień przed WrestleManią 32 subskrypcje WWE Network posiadało 1.82 milionów osób.

Vince McMahon podczas konferencji telefonicznej potwierdził, że Randy Orton, Bray Wyatt, John Cena & Seth Rollins powrócą do ringu w ciągu najbliższego miesiąca. Vince wspomniał także, że w ostatnim czasie zadebiutowało 13 talentów, a w ciągu 30 dni mają zadebiutować kolejni.

Kilka osób pytało nas o plotki dotyczące Paige i Alberto Del Rio. Według PWInsider Paige i Del Rio rzeczywiście są obecnie ze sobą.

Pojawiły się także plotki dotyczące Lilian Garcia i jej odejścia z federacji. Według byłego writera WWE Courta Bauera, który potwierdził informacje w swoich źródłach w WWE, Lilian albo już pożegnała się z federacją, albo nie przedłuży z nią kontraktu. Garcia na swoim facebooku napisała, że nie została zwolniona z WWE i będzie z powrotem w poniedziałek na RAW. Przez ostatnie dwa tygodnie Lilian spędzała czas ze swoim chorym ojcem, który walczy z rakiem pęcherza i szpiczaka mnogiego. Z powodu złej reakcji na chemioterapię jego stan pogorszył się na te dwa tygodnie.

Blaisdell Arena reklamuje walkę John Cena vs. Shinsuke Nakamura na live event 29 czerwca w Honolulu. Na show reklamowana jest także walka Brock Lesnar vs. Kevin Owens oraz WWE NXT Women’s Champion Asuka vs. WWE Women’s Champion Charlotte.

Swoją drogą na live evencie WWE w Japonii Shinsuke Nakamura zmierzy się z Chrisem Jericho, pierwotnie Nakamura miał zmierzyć się z Brayem Wyattem, ale po kontuzji zawodnika plany zostały zmienione.

AJ Styles został wycofany z weekendowych live eventów WWE. Spekuluje się, że AJ może mieć do czynienia z kontuzją i federacja chce mu dać odpocząć przed walką na Extreme Rules.

Według aktualnych planów WWE Brock Lesnar ma powrócić do federacji w okolicach sierpnia, aby budować walkę na SummerSlam.

Na twitterze Finn Balor po dłuższej rozmowie z Brayem Wyattem zaproponował mu walkę Triple H & Finn Balor vs. The Undertaker & Bray Wyatt na WrestleManii 33. Oczywiście nie bierzcie tego na poważnie, ale co byście powiedzieli na taką walkę?

Triple H podpisał trzyletni kontrakt z WWE jako zawodnik. Oznacza to, że HHH prawdopodobnie pojawi się na WrestleManii 35, a potem podejmie decyzje o dalszej karierze wrestlera.

Adam Rose został aresztowany dzisiaj rano na Florydzie i ostarżony o manipulowanie świadkim oraz o przemoc domową. Według raportu policji Rose i jego żona kłócili się o ślubie, kiedy to Rose rzekomo chwycił ją za twarz i krzyczał na nią. Żona Adama Rose’a zadzwoniła na 911, ale Rose wziął słuchawkę, ale powstrzymać ją. Adam Rose opuścił wczoraj zakład karny. O zwolnienie z aresztu Rose’a prosiła jego żona, która chciała, aby jej mąż był już w domu, bo ich dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca. Prawnik Adama twierdził, że sytuacja, przez którą Rose trafił do więzienia nazwał “bardziej namiętną” niż “agresywną”. Sędzia wspomniał także, że poprzedni taki “namiętny” incydent miał miejsce w marcu, ale przychylił się do prośby żony Rose’a. Sędzia nałożył na zawodnika WWE niską karą w wysokości 1 tysiąca dolarów oraz wizyty u pastora raz w tygodniu, aż do kolejnej daty rozprawy w czerwcu. Poniżej jego mugshot:

Christian został zwolniony z WWE. Aktualnie nie wiadomo jak ma to się do Edge & Christian Show. Według The Wrestling Observer w najbliższym czasie zwolniony ma zostać Ryback oraz Adam Rose (który został zawieszony na czas nieokreślony przez WWE po incydencie z jego żoną).

Ostatnio informowaliśmy, że brat Dolpha Zigglera Donald jest poszukiwany za morderstwo w Cleveland. Donald został zatrzymany w dniu 28 kwietnia, a wczoraj pojawił się w sądzie, gdzie nie przyznał się do morderstwa i porwania weterana Marine Joshua Mascola.

Po zakończeniu SmackDown Sami Zayn tańczył z Cesaro, a potem z Jojo, Byronem Saxtonem i Mauro Ranallo.

Lion Forge Comics oraz Stone Village Productions nawiązali współpracę i będą nagrywali film fabularny o życiu Andre “The Gianta” Roussimoffa na podstawie autoryzowanej biografii Andre the Giant: Closer to Heaven.

Po RAW w Omaha Chris Jericho wziął swoją kurtkę wartą 15 tysięcy dolarów i kontynuował furie. Y2J chciał przeprosin od Deana, ale doprowadziło to do kolejnego Dirty Deeds. Ambrose na koniec wykonał Ric Flair Elbow Drop na kurtkę. Jericho zapowiedział na Instagramie zemstę.

WWE Hall of Famer Mick Foley zachwala na Facebooku debiutującego kilka tygodni temu w głównym rosterze Barona Corbina. Według Micka finisher End Of Days jest jednym z najbardziej imponujących akcji w WWE.

Poniedziałkowy epizod RAW oglądało 3,238 miliony widzów. Jest to spadek o 6% w porównaniu do RAW po Payback, gdzie show oglądało 3,432 miliony widzów.

WWE wydało cztery repliki pasów World Heavyweight z autografem WWE Hall of Famera Stinga za 1200 dolarów.

Przejście Dany Brooke do głównego rosteru oraz kontynuowanie teamu z Emmą było spowodowane kontuzją Naomi i Taminy Snuki.

Damien Sandow, Hornswoggle oraz Zeb Colter pojawią się na evencie GFW vs. WrestlePro 11 czerwca w Kryport. Będzie to ich pierwszy event po odejściu z WWE.

Wszystkie talenty, które będą brały udział w WWE Cruiserweight Classic mają pojawić się w Orlando 20 czerwca. Tego dnia mają odbyć się tapingi w Full Sail University.

The Colons “zadebiutują” w ringu WWE za tydzień na RAW w Greensboro.

Kevin Owens będzie gościem “Off The Top Rope” na ESPN SportsCenter.

Po tym, jak Tyler Breeze pojawił się na kilku eventach NXT pojawiły się plotki o tym, że zawodnik miałby wrócić do rozwojówki. Według F4Wonline.com Tyler zostaje w głównym rosterze.

Były uczestnik Tough Enough oraz obecny zawodnik NXT Patrick Clark miał podczas live eventu w Jacksonville,, Florida koszulkę z WWE Hall of Famerem i kandydatem na prezydenta USA Donaldem Trumpem.

Bardzo ciekawy post Cody’ego Rhodes’a
https://twitter.com/StardustWWE/status/729846995658084353
https://twitter.com/StardustWWE/status/730909613046956033

Nowy wygląd Neville’a (zdjęcie). Swoją drogą zawodnik ma powrócić do WWE w następnym miesiącu.

Na koniec wspomnę, że kurtka Chrisa Jericho, o której była mowa na RAW tak naprawdę jest wiele wiele droższa. W sklepie Jonathan A Logan można kupić ją za 25 tysięcy dolarów.