Dużo mówiło się o tym, że Seth Rollins był na backstage’u Payback w Chicago. Seth nie był obecny na backstage’u podczas gali, większość zdjęć w mediach społecznościowych była zrobionych w 2015 roku. Rollins jest obecnie na planie filmu WWE Studios “Temple” w Nowym Orleanie, oczekuje się, że po zakończeniu zdjęć Seth ma powrócić do federacji.

Stone Cold w “You’re Welcome With Chael Sonnen” powiedział, że jego występ na WrestleManii 32 był prawdopodobnie jego ostatnim w WWE. Austinowi bardzo zależało, aby pojawić się w Dallas, bo tam rozpoczął swoją karierę.

Lekarze stwierdzili wstrząs mózgu Enzo Amore, który podczas walki niefortunnie uderzył głową w matę. Obecnie nie wiadomo ile Enzo będzie pauzował, ale opuścił on już szpital i jest w dobrym nastroju. Według F4Wonline.com wstrząs mózgu był poważny, ale podobno zawodnik był na backstage’u RAW w St. Louis.

Według PWInsider Ryback oraz WWE mają zakończyć już wkrótce współpracę. Ryback podobno został wysłany do domu i będzie nie pojawiał się w TV, z drugiej strony podobno to Ryback poprosił o to, aby nie pojawiał się w TV. Umowa Rybacka z WWE wygasa latem tego roku, a obie strony nie dokonały porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu.

Mike Ozanian z Forbes SportsMoney powiedział, że przeciętna gwiazda WWE zarabia około 500 tysięcy dolarów rocznie.

Dzisiejsze Main Event oraz tapingi SmackDown odbędą się w Spring Center w Kansas City, Missouri. WWE ogłosiło Highlight Reel z Chrisem Jericho na SmackDown, jego gościem będzie Sami Zayn.

Walka Becky Lynch vs. Emma miała odbyć się na Payback, ale ostatecznie prawdopodobnie z powodu braku czasu została usunięta z karty.

Według The New York Post Hulk Hogan pozwie Gawker za zakończenie jego kariery w WWE.

Oryginalny plan co do finału turnieju Tag Team mówił o zwycięstwie Simona Gotcha i Aidena Englisha.

Końcówka “Chicago Screwjob” została ustalona w miniony piątek, zaledwie dwa dni przed PPV. Obecnie nie wiadomo czy sędzia Charles Robinson będzie utrzymany w storyline.

Podczas Battle Royal z RAW było głośno na mediach społecznościowych o Heathie Slaterze, którego zabrakło przy ringu oraz w ringu mimo obecności innych zawodników Social Outcasts – Curtisa Axela i Bo Dallasa. Jak widać na poniższym obrazku Heath oraz Ryback byli zaplanowani na tę walkę.

WWE World Heavyweight Champion Roman Reigns napisał na twitterze, aby AJ Styles nie zadzierał już nigdy więcej z jego rodziną.

Theme song Extreme Rules to utwór “Fire” w wykonaniu PVRIS.

Noam Dar wygrał walkę na Revolution Pro i zakwalifikował się do WWE Global Cruiserweight Series. Poniżej skrót opublikowany przez WWE z walki:

WWE edytowało plakat fana z obrazków z WWE.com podczas walki AJ Stylesa z Romanem Reignsem. Oryginalnie na plakacie było napisane “When it Reigns, It Bores.”

Na backstage’u RAW był obecny WWE Hall of Famer Harley Race. • THE VIGILANTE STING

  Na backstage?u RAW był obecny WWE Hall of Famer Harley Race i jak widzimy nie tylko on ale też Triple H 😉

  • Wojciech Grzegorz Kubiak

   Kurna, zgubiłem się i przypadkiem wpadłem na to forum, no ale odpiszę przy okazji.

   Dobrze, że powiedziałeś, bo nikt by się nie domyślił. Za prawdę obecność Triple H na backstagu jest wydarzeniem.

   • XDamian

    Gościu,sapiesz się z dupy,co ty tu w ogóle robisz?Ja coś ci się nie podoba to byebye

    • Wojciech Grzegorz Kubiak

     Ej, nie płacz. Nie chciałem Cię skrzywdzić. Potem mnie Twoi starsi pozwą o to, że przeze mnie dokonasz samobójstwa. Chociaż domyślam się (po Twym płaczliwym tonie), że nawet tego byś nie umiał porządnie zrobić.

     Co do tego, że się czepiam. No kurwa, może powiesz mi, że jego komentarz był potrzebny.

     • XDamian

      Dziwny wpis jakbyś czuł się kimś w internecie(bo w realu to zapewne strachliwy młodziak),może ty mi wytłumacz po chuj czepiasz się wszystkiego i odgrywasz takiego typowego hejtera z gimby?

     • Wojciech Grzegorz Kubiak

      Wiesz, nie wiem kto tutaj jest strachliwy. Ja nie muszę ukrywać swego imienia/nazwiska/foto. Zapewne nick ,,XDamian” pokazuje jak męski jesteś. Cóż, obawiam się, że jesteś w błędzie, no ale też wiem, że ile bym nie mówił, i tak tego nie zrozumiesz. Jestem na studiach, nie w gimbie. Odróżnij ,,hejt” od nabijania się (sarkazmu). Pozdrawiam.

     • UNLEASHED.The.AnimaI.Batista

      Spokojnie koledzy moim zdaniem obecnośc Huntera jest tam oczywista przecież wkońcu Hunter tam rządzi w sumie nie tylko on ale wedlug mnie zamiast tego dziadka obok Huntera powinnien pojawić się przyszły Hall of famer i były członek Evolution 2 krotny win RR 2005,2014 i 6 krotny WWE WHC

 • Konrad Sobieszek

  Tak teraz do mnie dotarło, że jeśli to był ostatni występ Stone Colda, to Xavier został ostatnim zawodnikiem, który dostał Stunnera. W sumie jest to jakieś wyróżnienie

 • papolws

  “Ryback podobno został wysłany do domu i będzie nie pojawiał się w TV” piekna składnia zdania 😀 o malo nie padłem ze smiechu 😀 ten kto to pisze chyba jesio w podstawowce co ? 😀

  • CM Up

   Proszę cię! Gdybyś musiał tyle pisać też byś popełnił błąd.To pisze człowiek ziomuś a każdy człowiek może się pomylić 😛

   • papolws

    No pewnie tak :p