Epizod 1 (4/05/16)

Nowy mistrz NXT Champion Samoa Joe otwiera show i mówi o nowej erze. Nagle przerywa mu Eric Young, który mówi, że każdy go zna i on jest tym, co przyniesie duże zmiany. Joe opuszcza ring, ale na koniec mówi, że gdy po raz kolejny będą w tym samym ringu, to Joe zleje dupę Ericowi.

Nia Jax def. Tessa Blanchard

Austin Aries def. Tye Dillinger

Dash & Dawson def. Zack Ryder & Mojo Rawley

No Way Jose def. Noah Kekoah
Jose po walce sprawił, że sędzia Drake Younger tańczył z nim.

Samoa Joe def. Eric Young
Po walce Samoa Joe nie zwolnił dźwigni przez dłuższy czas.

Epizod 2 (11/05/16)

Finn Balor otwiera show, ale przerywa mu Elias Samson, który dostaje heat poziomu Evy Marie, gdy śpiewa piosenkę o Balorze. Samson mówi, że Balor jest niczym bez mistrzostwa NXT. Finn wykonał pele kick oraz wyrzucił z ringu Samsona.

NXT Tag Team Champions Chad Gable & Jason Jordan def. John Skyler & Corey Hollis
The Revival oglądali walkę ze stage’u

Shinsuke Nakamura def. Alex Riley

Alexa Bliss def. Rachael Ellering
Ellering jest córką WWE Hall of Famera Paula Elleringa.

Finn Balor def.Elias Samson.
Balor podczas walki zachowywał się agresywnie, a po walce powiedział, że chce rewanżu. Dodał, że ma obsesje na puncie mistrzostwa NXT i teraz będzie Demonem, który chce wszystkiego, co do niego należy. Pojawia się Joe oraz NXT Generalny Menadżer William Regal, który zakończył brawl i ogłosił walkę Balora z Joe, która odbędzie się 8 czerwca.

Epizod 3 (18/05/16)

NXT Women’s Champion Asuka def. Adrienne Reese

Austin Aries & Shinsuke Nakamura def. Blake & Murphy (w/Alexa Bliss)
Aries chciał zmiany z Nakamurą, ale ten odmówił. Po walce Bliss odeszła od Blake’a, a Blake od Murphy’ego.

Carmella def. Peyton Royce

Johnny Gargano & Tommaso Ciampa def. Danny Birch & Rob Ryzin

Nia Jax def. Bayley

NXT Tag Team Champions American Alpha def. The Revival
Walka wyglądała na non-title match. • Kamil

  Czyli z debiutu balora na playback nici, jeśli ma walkę o pas 8 czerwca. Debiut Erica Younga niezbyt udany. Obstawiam że 8 czerwca będzie fatal 4 way w którym zmierzą się Aries/Young, balor, Nakamura, i Joe, a wygra Nakamura

  • DemonBálor

   Niekoniecznie oznacza to brak debiutu. Kevin Owens zadebiutował na RAW a później i tak miał walkę na Takeover Brooklyn. Zostaje kwestia rozegrania tego właściwie.

   • Kamil

    Może i tak, ale nie sądzę, żeby balor kręcił się jednocześnie wokół mistrzostwa nxt i AJ, czyli wokół mistrzostwa głównego wwe. No chyba, że w nxt będzie tylko demonem, a w głównym rosterze będzie zwykłym balorem.

  • Dean AmbrosePL

   Nie wiadomo czy będzie fatal 4 way.

   • Kamil

    Wiem, ale to byłaby naprawdę genialna walka.

    • DemonBálor

     I Nakamura jako champion ? To jest niesamowita myśl 😀

     • Wojciech Grzegorz Kubiak

      Chyba jeszcze nie było championa homoseksualisty? Nie pamiętam.

    • Dean AmbrosePL

     Tak, a super rozwiązanie to: Aries robi swego finishera pinuje Joe ale Finn go wyrzuca, Joe się wyślizguje z ringu a Nakamura robi kolanko i koniec.

  • kioMsU

   Sądząc po tym co WWE wstawia na swój FP na facebooku myślę że jednak zadebiutuje Balor na Payback i ta walka z Samoa Joe nic mu nie przeszkodzi.
   https://www.facebook.com/wwe/photos/a.63953746442.86152.7175346442/10153725453856443/?type=3&theater
   Jeden z przykładów.
   Zresztą na drugim nagranym odcinku sam Balor zachowywał się już jak Heel więc to może oznaczać że gdy zostanie wyemitowany ten odcinek to Balor już będzie w MR.

   • Kamil

    Też przed chwilą zobaczyłem to zdjęcie na facebooku i pomyślałem, że balor może jednak pojawić się na payback. Rzeczywiście podobnie było z Zaynem i Owensem, którzy walczyli w głównym rosterze i w nxt jednocześnie.

    • Wojciech Grzegorz Kubiak

     No ale sami przyznacie, że raczej pasa NXT nie odzyska, a przegrana z Joe w rewanżu tylko osłabiłaby jego image. Który jest wątpliwy (to moja opinia).

     • kioMsU

      Pasa napewno nie odzyska bo nie wyjdzie wtedy jako Demon, a przynajmniej tak mi się wydaje ponieważ po debiucie samego Balora i jego “Clubu” troszeczkę poczekamy aż znowu pojawi się Demon.

 • Radzio Radiksen

  Wgl gdzie jest typer?

 • Dean AmbrosePL

  Mam pytanie poza tematem: W jakim czasie mniej więcej i czy w ogóle ze sklepu RingsideCollectibles dowożą do Polski? (Ja nie chce kupić figurkę czy inne zabawki tylko replikę pasa)