WWE Hall of Famer Ric Flair podczas SmackDown popełnił botcha i powiedział, że Natalya powinna się zabić. Segment został edytowany ze SmackDown, ale dany moment możecie obejrzeć w linku poniżej:
https://vid.me/gh0J

Po RAW w Hartford Kevin Owens & Chris Jericho zaatakowali Romana Reignsa. Na pomoc przybiegł Dean Ambrose, który wyczyścił ring z Reignsem.

29-letni brat Dolpha Zigglera – Donald Nemeth został oskarżony o umyślne spowodowanie śmierci 24-letniego Josepha Mascola, który został postrzelony 23 stycznia w University Hotel w Cleveland, OH.

Podczas SmackDown doszło do rozłamu The League of Nations, pierwotnie grupa miała zmierzyć się z Wyatt Family, ale po kontuzji Braya Wyatta plany zostały zmienione. Obecnie nie wiadomo co jest planowane dla Sheamusa, Ruseva oraz Del Rio.

Według Bryana Alvareza Bray Wyatt powróci do ringu w ciągu 6-8 tygodni.

Według PWinsider WWE zwolniło Richa Bocchinia, który ostatnio zajmował się komentowaniem NXT oraz SmackDown (zanim został zastąpiony przez Mauro Ranallo). W zeszłym tygodniu Rich zastąpił Renee Young na backstage’u na RAW w Europie.

Według TMZ WWE Hall of Famer Ric Flair doznał urazu głowy podczas pobytu na lotnisku w Bostonie. Według świadków Flair wydawał się być pijany, ale policja zdementowała te plotki.

Menadżer Chyna’y Anthony Anzaldo powiedział w The New Your Daily News, że była mistrzyni Interkontynentalna zmarła po nieumyślnym przedawkowaniu Valium i Zolpidem.

Zack Sabre Jr. & Jack Gallagher zakwalifikowali się do WWE Global Cruiserweight Series podczas PROGRESS Wrestling.

Role ochroniarzy na RAW, którzy wyprowadzili Stephanie McMahon grali wrestlerzy sceny indie Darley Desamot & Travis “Air/Flip” Gordon.

The Citrus Bowl w Orlando (miejsce gdzie odbędzie się WrestleMania 33) nazywa się teraz “Camping World Stadium”.

Poniedziałkowe RAW oglądało 3,128 milionów widzów (rating 2.20), jest to spadek o 6% w porównaniu do zeszłego tygodnia gdzie show oglądało 3,335 milionów widzów (rating 2.32).

Podczas RAW Luke Gallows oraz Karl Anderson mieli napisane na swoich płaszczach “#GB 4 Life”. Płaszcze były podobne do tych, co mieli na gali WrestleKingdom 10, ale mieli tam napis “#BC 4 Life” co oznacza Bullet Club 4 Life. Żona Gallowsa napisała na twitterze, że GB oznacza Good Brothers.

WrestlingDVDNetwork.com opublikowało walki, które pojawią się na DVD “The History of the Hardcore Championship: 24/7”, które wychodzi we wrześniu:
* Mankind vs. Ken Shamrock, RAW 11/9/1998
* Mankind vs. Big Boss Man, Ladder Match na RAW 11/30/1998
* Big Boss Man vs. Al Snow, SummerSlam 1999
* Gerald Brisco vs. Crash Holly, SmackDown 5/18/2000
* Edge vs. Christian vs. Steve Blackman, RAW 10/2/2000
* Bubba Ray Dudley vs. Booker T, RAW 4/8/2002
* Booker T vs. Steven Richards, Insurrextion 2002

Okładka DVD WWE “Living on a Razor’s Edge: The Scott Hall Story”, które wychodzi w lipcu. • Konrad Sobieszek
  • Wojciech Grzegorz Kubiak

   Coś mu się przegrało.

 • Hunico & Camacho WWE

  “Przy okazji warto wspomnieć, że WWE poważnie myśli o tym by powrócić do koncepcji War Games, być może na SummerSlam lub Survivor Series. W takiej walce mogłoby się zmierzyć powracające The Shield z grupą nawiązującą do Bullet Club, prawdopodobnie w składzie: Luke Gallows, Karl Anderson i AJ Styles (lub Finn Balor).” Co wy na to ? Chyba reunion Shield jest nieunikniony .

  • Konrad Sobieszek

   Zrobią wszystko, żeby tylko Roman był cheerowany, nawet pogrzebią logikę i marzenia na Triple Threat przed pierwszym reunionem 🙁

   • Kamil10

    Raczej nie. Teraz chyba myślą o jego heel turnie, w każdym razie każdy prócz Vinca.

 • UNLEASHED.The.AnimaI.Batista

  Biedny Ric Flair 🙁