WWE Monday Night RAW #1194 – 11.04.2016
Arena: Staples Center (Ostatnie RAW w tej arenie – WWE Monday Night RAW #1139; 23.03.2015)
Miasto: Los Angeles w stanie Kalifornia (Ostatnie PPV w tym mieście – WWE Hell In A Cell 2015)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się w nocy z 11 na 12 kwietnia (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down.pl (kanały 1-3). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Payback: 3 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na RAW zapowiadani oficjalnie przez WWE.com są: Roman Reigns, Dean Ambrose, Bray Wyatt, Chris Jericho, AJ Styles i Kevin Owens
WWE poinformowało na twitterze, że ze względu na wielkie poparcie, Shane McMahon będzie ponownie prowadził dzisiejszy epizod WWE RAW.
 
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
 • Czy Styles będzie w stanie przejąć pas WWE World Heavyweight od Reignsa? – Styles jest gotowy ze swoim wyzwaniem, jednak czy będzie chciał odebrać tytuł WWE, który należy do Romana Reignsa, już w Los Angeles?
 • Czy Shane McMahon poprowadzi nam kolejne dobre RAW? – Czy Vince dając szanse Shane’owi popełnił błąd i teraz fani zrobią wszystko, by to młodszy McMahon dalej prowadził RAW? Jak sukces Shane’a odbierze The Authority?
 • Co Dr. Phil zaplanował na RAW? – Co się stanie, gdy jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości TV odwiedzi WWE Universe?
 • Czy Dudley Boyz są ?Sawft?? – Czy Bubba Ray & D-Von zrobią odwet na Enzo Amore i Colinie Cassadym, kiedy ci będą się tego najmniej spodziewać? Czy może doświadczony tag team naprawdę przestraszył się tego, na co stać “nowych”?
 • Czy Goldust jest gotowy na zbliżenie? – R-Truth znów chce pomagać Goldustowi, który tym razem chce ponownie robić karierę w Hollywood. Czy to oznacza, że pomysł na Golden Truth znów wrócił?
 • Czy Wyatt Family przypieczętuje los The League of Nations? – Obie frakcje będą teraz mocno walczyć o pozycję i tu nawet obecność Dr. Phila nie pomoże w odnalezieniu sposobu na uspokojenie sytuacji.
 • Czy Natalya zmiecie Charlotte z jej piedestału? – “Królowa serc” niewątpliwie będzie miała swoje ustalone cele na drogę do tytułu WWE Women’s na Raw.
Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
 • Według F4Wonline.com Doc Gallows i Karl Anderson mają być obecni w Los Angeles, jednak nie oznacza to, iż dwójka ta może zadebiutować w WWE, gdyż tak jak większość z Was wie byli oni także obecni w Dallas tydzień temu podczas RAW oraz w Houston na tapingach Smackdown jednak nie pojawili się na samym show.
 • Po RAW na WWE Network wyemitowany zostanie nowy epizod “Edge & Christian Show”. • THE VIGILANTE STING

  powinno być ,,powtórkę natomiast jak zwykle około 7:00 ? 9:00 na fight-poland.” 😉
  A najczęściej pojawia się 7:30-7:40

 • Wojciech Grzegorz Kubiak

  ,,Czy rywalem Miz’a będzie pojawiający się ponownie Cody Rhodes?”

  • Dean AmbrosePL

   Jest na to szansa

 • Konrad Sobieszek

  https://twitter.com/WWE/status/719540568460763137

  Taa… To tyle jeśli chodzi o sens walki z Takerem.

  • Kamil10

   Jakby chociaż był segment, że np: Taker w podziękowaniu za walke, pomaga Shanowi czy coś, atakuje Vinca, porywa, cokolwiek. Ale to WWE.

   • Konrad Sobieszek

    I jeszcze ten wpis, że przez niezwykłą reakcję publiki na RAW po WM prowadzone przez Shane’a… Jakoś tytułu Romanowi to nie zabrało, a reakcja była znacznie większa.

    • DemonBálor

     Swoją drogą parę osób wspomniało o tym że Vince powiedział “one match, one night and opponent of my choosing”. Ale bullshit całej stypulacji to wychodzi już uszami. Natomiast najpiękniejsze jest to że publika wprost wielbi Shane’na. Gość wraca po paru latach i dostaje pop godny zwycięstwa w ME WM. Nie dziwię się że postanowił zostać. Niech to prowadzecie RAW trwa. Shane sie dobrze bawi, widac ze mu sie chce. Trzymam kciuki że może jednak zobaczymy w tym może następnym roku nowego charimana.

     • Konrad Sobieszek

      Może. Chyba już bardziej porąbanego człowieka od Vince’a na szczycie nie ma. Ktokolwiek niech to od niego przyjmie, a wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie.

     • Dean AmbrosePL

      Wiesz, Shane teraz taki jest (ja go uwielbiam i teraz nikogo nie obrażam) a później może się zmienić. Kto wie może nie będzie zły a może doskonały.

     • Trypul Babul

      Nie ma żadnego bullshitu. Po prostu Vince dał synowi kontrolę nad jednym RAw, teraz będzie drugie. Jakbyś zauważył nie jest to STAŁA kontrola, a o to walczył na WM.

     • Trypul Babul

      Dziwisz się ? Przecież jego powrót to sensacja. Nikt tego sięnie spodziewał, żadnych przecieków a tu bach!

  • Trypul Babul

   Rany, wszystko wam trzeba tłumaczyć ? Wszystko prowadzi do “wojny” między Authority a Szejnem, która pewnie się zakończy na summerslam, gdzie szejn przejmie całkowitą władzę.

   • Kamil10

    Ta, tylko po co to wszystko było skoro i tak Shane rządzi na raw?

    • Trypul Babul

     Ale dostał dopiero drugie Raw. Nie ma STAŁEJ kontroli, a o taką walczył. To prowadzi, do tego, że Szejn na summerslam zdobędzie pełnie władzy.

     • Kamil10

      Każdy zna charakter Vinca i jeśli Shane się postawił, ale przegrał z nim walkę o władzę to Vince powinien go wyśmiać i wyrzucić, a nie dawać mu kolejną szansę. Bez Sensu.

     • Konrad Sobieszek

      Dostaje drugą szansę, o to się rozchodzi. Wszystko co Vincent mówił przed WM teraz jest nic nie warte. Jak Vince ustalał tą walkę to miało to być ostateczne. Inaczej nie wczulibyśmy się w ten HiaC. A teraz po prostu mówią, że ta walka nie miała w sumie znaczenia. Tu jest problem. Niech się ten Vincent zdecyduje czy kocha jednak tego swojego syna, czy jednak nic dla niego nie znaczy

     • Kamil10

      Dokładnie

     • PM Rock

      Przecież to jest jego syn on go zawsze kochał. Rany to jest aż takie ciężkie do zrozumienia? Vince miał zamiar oddać interes córce gdy nagle po 7 latach pojawił się jego syn, więc Vince się na niego wkurzył i wystawił na próbę( jednak nadal go kochał w końcu to jego syn). Jak pewnie zauważyłeś na Raw po WM Vince powolutku zaczął przechodzić turn. Wszystko to doprowadzi moim zdaniem do walki Shane McMahon/Vince McMahon vs Triple H/Stephanie McMahon na SummerSlam o władzę na Raw.

      “Wszystko co Vincent mówił przed WM teraz jest nic nie warte” – Vince to mówił w gniewie, był w tedy heelem, teraz zaczyna zmieniać nastawienie do swojego syna, więc chyba to jest jasne, że to co mówił przedtem się ma nijak do tego co się teraz dzieje.

      “Jak Vince ustalał tą walkę to miało to być ostateczne”-
      A kto tak powiedział? No może Vince coś tam wspominał, ale przecież to WWE tu wszystko zmienia się z sekundy na sekundę. Moim zdaniem nie było by to zbyt dobre gdyby wszystko było tak logiczne bo w tedy wszystko było by do przewidzenia i szybko by się nudziło.

     • Konrad Sobieszek

      To jest już próba obrony na siłę, wyszukiwanie jedynych sensownych argumentów. Morał z tej historii wyszedłby taki, że ludziom na starość po prostu odwala. Ostatnią rzeczą, którą chce widzieć w wrestlingu są kryzysy ludzi trzeciego wieku.

      “Przecież to jest jego syn on go zawsze kochał”
      Czyli cała podbudowa do WM to był tylko dym w oczy. Wkurzenie za nieobecność syna? Dlatego Vince posunął się do wydziedziczenia? Vincent nazwał go swoją największą porażką i zamiast czerpać przyjemność z pokonania rywala, jak on zawsze miał w zwyczaju, nagle budzą się w nim ludzkie odczucia. Totalnie znikąd, po wygranej wojnie nagle oddaje władze? To się nie trzyma niczego. Nie mam pojęcia dlaczego tyle osób chce bronić tej decyzji. Jeszcze argumenty w stylu “czyli logika storyline’ów jest dla ciebie ważniejsza od pozbycia się Authority?” Dla mnie jest. Bo nieważne kto jest u władzy, dopóki RAW będzie takie jakie jest, a historie nie będą miały sensu, to będzie same old shit.

     • PM Rock

      “Vincent nazwał go swoją największą porażką i zamiast czerpać z tego przyjemność, jak on zawsze miał w zwyczaju, nagle budzą się w nim ludzkie odczucia” A w prawdziwym życiu ojciec to nigdy nie kłóci się z synem? Vince jest jaki jest, ale do cholery Shane to jego syn ! Czy on według ciebie nie może wybaczyć własnemu dziecku? Jeśli tak uważasz to albo masz totalnie zrytą psyche( bez urazy ) albo logika przysłania ci realne spojrzenie na wszytko.

     • Konrad Sobieszek

      “albo logika przysłania ci realne spojrzenie na wszytko.”
      Po pierwsze WTF.

      Po drugie przez całą swoją karierę Vince był kreowany na pozbawionego uczuć sk****ela. Ludzie wręcz zaczęli wierzyć, że taki jest naprawdę. Że najważniejszy dla niego jest jego własny sukces, a rodzinę ma gdzieś. On sobie o niej przypomina tylko jeśli jest to jemu na rękę. Obudzenie się w nim ludzkich uczuć to jest wręcz łamanie kayfabe’u. Tak wiele ludzi lamentuje na temat zniszczenia przez tyle lat postaci Kane’a, że stracił maskę itp itd. Dla mnie to jest dokładnie to samo. Vince stworzył personę, która wywindowała tyle gwiazd praktycznie na sobie. Jeśli teraz nagle się zmienia, to mam wrażenie, że to nie ten sam człowiek. Rozumiem dać shockera, ale w granicach rozsądku. Dałoby się przejęcie Shane’a zrobić bez podobnych bullshitów. W tamtym tygodniu to przeszło. Teraz tak naprawdę nie ma powodu, dlaczego to RAW miałby prowadzić Shane. Teksty typu “słuchanie fanów”, czy “serce Vincenta” są tu po prostu śmieszne, bo całe życie Chairman udowadniał, że fanów ma gdzieś, a serca nie ma. Na tym bazuje jego persona. Zaczynam odnosić wrażenie, że niektórzy tutaj mylą wrestling z prawdziwym życiem…

     • DemonBálor

      Bo to jest kontynuacja tego co się ostatnio wewnątrz WWE dzieje. Dlaczego Authority nie ma ? Dlaczego Hunter nie został wgle wspomniany i jego rewanż tym bardziej ? Vince postanowił się zwrócić do syna..dać mu walkę na WM zrobić z nim feud, Undertaker, wielki pop te sprawy tylko po to żeby móc się odciąć od HHH. Teraz mamy już 2 RAW pod jego “rządami”. Jestem pewien że będzie więcej. I że o Authority usłyszymy dopiero po powrocie Setha..( możliwe że przesadam tutaj ) Balor broniący pasa, brak Bayley czy Joe albo nawet samego Balor Clubu to już są moim zdaniem oznaki że pewne plany które były się posypały. A Vince jest dalej tym samym mającym w dupie fanów chairmanem.. może po prostu nie chce oddać tego wszystkiego Paulovi i córce. Kto wie ?

     • Konrad Sobieszek

      Tylko, że to jest w tym przypadku już łamanie kayfabe 🙂

      Naprawdę dałoby się to w logiczny sposób przetransformować. Mógłby z tego być porządny, solidny storyline. A tak dostajemy po prostu dziwaczny twór.

      Jeśli mieliby na serio włączyć zakulisowe sprawy w storyline, to byłoby to koszmarnie nieetyczne. To tak, jakby scenarzyści serialu zaczęli w odcinkach serialu pisać o swojej pracy i kto uważa się za lepszego scenarzystę. Taki serial mógłby powstać, ale pod warunkiem, że nie odzwierciedlałby zakulisowych prawdziwych spraw.

 • Jacek

  Po pierwsze liczę na Natalyę, po drugie na Enzo i Cassa. Po przejściu na emeryturę Stinga, chyba tylko Enzo i Cass będą mnie trzymali przy WWE i jakimś względnym zainteresowaniu. Finna Balora nie widać na horyzoncie, a divy – Paige i Natalya to trochę mało jak na mój gust. Za Shane’m nigdy nie przepadałem, to rozwiązanie to prawdziwy “cop out” tanie wyjście z sytuacji, trzeba było być odważniejszym na WM.

 • Dean AmbrosePL

  Chciałem przypomnieć że Gallows powraca a nie odchodzi. On był w WWE tylko był Luke Gallows.

 • Trypul Babul

  Kurde, na razie okres do Payback zapowiada się lepiej niż RTW. Widać odświeżenie i już lepiej się ogląda.