WWE Monday Night RAW #1192 – 28.03.2016
Barclays Center – Brooklyn w stanie Nowy Jork

Gale komentowali: Michael Cole, Byron Saxton & John Bradshaw Layfield

Ostatnie RAW przed WMką rozpoczyna The Undertaker. DeadMan w ringu bierze mikrofon i mówi, że Vince McMahon będzie miał krew swojego syna na swoich rękach. Taker wie, że Shane ma zamiar walczyć o swoje przeznaczenie, ale Hell in a Cell to dom DeadMana. Na WrestleManii Shane będzie spoczywał w spokoju. Here Comes The Money! Shane McMahon pojawia się na stage’u i mówi, że obaj walczą o swoją spuściznę, ale Shane walczy, aby wygrać, a Undertaker, aby nie przegrać. McMahon mówi, że zrobi wszystko, aby przejąć RAW, a jeżeli ma zrobić to pokonując Takera, to zrobi to. Phenom nazywa Shane’a bogatym chłopcem i wspomina swoje dziedzictwo. Shane wchodzi do ringu i mówi, że dziedzictwo Undertakera zmarło dwa lata temu na WrestleManii. Taker odpowiedział mu, że Shane od urodzenia jest suką swojego tatusia. Nagle Shane atakuje Undertakera, ale Deadman kontruje i atakuje o barykadę. Następnie zdejmuje pokrywę ze stołu komentatorskiego i próbuje wykonać Last Ride, ale McMahon kontruje i wykonuje kolejne punche. Potem Shane wyciąga spod ringu monitor i atakuje nim Deadmana, chwile potem Shane patrzy na narożnik … na który wchodzi! Shane O’Mac wykonuje Elbow Drop przy okrzykach “holy s–t”. Shane opuszcza ring, a Phenom nagle podnosi się i wykonuje ruch podcięcia gardła.

The Undertaker emerges and declares this WrestleMania will not be his last.

Singles Match
Zack Ryder def. Chris Jericho (Czas walki: 1:55)
Przed walką pojawił się AJ Styles, który powiedział, że nie odejdzie, dopóki Jericho nie zaakceptuje walki na WrestleManii. Podczas pojedynku AJ rozpraszał Y2J’a chantami Y2Jackass. Po wygranej przez Rydera walce Chris wykonał Codebreaker na Zacku, a potem wykonał kilka punchy, ale Styles przybiegł na ring. Y2J po kilku atakach krzesełkiem w ring post i dalszych chantach Y2Jackass zaakceptował wyzwanie AJ Styles’a i dodał, że będzie to pierwsza oraz ostatnia WMka AJ Stylesa.
The distraction of Styles at ringside allows Ryder to pull off a victory.
The loss infuriates Jericho, who retaliates with a Codebreaker.

Non Title Match
Charlotte (w/Ric Flair) def. Becky Lynch (Czas walki: 6:35)

Na backstage’u Renee Young jest z Vincem McMahonem, Renee pyta Vincenta o Elbow Drop Shane’a. Vince mówi, że nie był zaskoczony i dodaje, że to tylko część tego co zobaczymy na WrestleManii. Nagle podchodzi Shane i mówi, że na WrestleManii przejmie federację … tak jak zrobił to Vince swojemu ojcu.

Tag Team Match
Kane & The Big Show def. The Social Outcasts (Bo Dallas & Curtis Axel) (w/Adam Rose & Heath Slater) via DQ (Czas walki: 0:31)
Podczas walki doszło do brawlu pomiędzy Social Outcasts oraz Kanem i Big Showem. Potem pojawili się Goldust, The Ascension, Jack Swagger, Damien Sandow, R-Truth, Fandango, Darren Young, Mark Henry, Tyler Breeze oraz jeszcze kilku zawodników, którzy wykonali na sobie finishery.

Na ring wchodzi Roman Reigns i Stephanie McMahon. HHH mówi, że za 6 dni, świat będzie oglądać WrestleManię 32 z jednego powodu – pas WWE World Heavyweight. Hunter śmieje się z Reignsa i jego 5 minutowego title run’u. Triple H mówi o swojej obsesji na punkcie bycia mistrzem WWE, władzy i pieniędzy. Na WrestleManii 32 Roman Reigns straci kolejną szansę na zostanie mistrzem WWE. Steph dodaje, że w WrestleManii nie chodzi o rogi jednorożców, walki z drabinami czy bez żadnych zasad, tutaj chodzi o mistrza WWE Triple H’a … nagle pojawia się Roman Reigns, który zostaje zaatakowany przez Huntera. Roman wykonał dwa Uppercut’y (z buczeniem fanów), a Steph po chwili opuściła ring z pasem WWE World Haevyweight.

Singles Match
Kofi Kingston (w/Big E & Xavier Woods) def. Alberto Del Rio (w/King Barrett, Rusev & Sheamus) (Czas walki: 7:35)
Przed walką otrzymaliśmy promo New Day. Po walce pojawił się Jonathan Coachman, który ogłosił, że ESPN SportsCenter będzie na żywo na WrestleMania 32. Coachman wyjął jeszcze pudełko “Booty O’s” i tańczył z New Day.

Segment na backstage’u z Romanem Reignsem. Zanim Renee zadaje pytanie pojawia się Bubba Ray, który zwabia Romana. Nagle Reigns wykonuje Uppercut’a na Bubbie, a potem walczy z D-Vonem. Po chwili od tyłu Triple H atakuje Reignsa, a potem cała trójka atakuje Reignsa. Na koniec HHH wykonuje atak głową o pas WWE World Heavyweight.

Non Title Match
Kalisto def. Konnor (w/Viktor) (Czas walki: 1:50)
Po walce Ryback stanął w ringu przed Kalisto i po chwili odszedł.

W drodze na ring Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem. Heyman przedstawia się i mówi, że za sześć dni zobaczymy w ringu Bestie Brocka Lesnara, osobę na najwyższym poziomie w WWE. Paul mówi także o Ambrosie i jego broniach, ale mimo to już dzisiaj wie kto wygra … i to nie są przewidywania, to jest spoiler! … Przerywa mu Dean Ambrose z wózkiem. Dean jakby nigdy nic przyszedł sobie i zaczął brać rzeczy spod ringu do tego wózka (wśród nich m.in. gaśnica, piła łańcuchowa, kij z cierniem, schody), następnie odjechał.

Singles Match
Emma (w/Lana, Naomi, Summer Rae & Tamina) def. Paige (w/Alicia Fox, Brie Bella & Natalya) (Czas walki: 2:55)
Po walce “Team BAD & Blonde” dominowały w ringu w brawlu, aż nagle pojawiła się Eva Marie (przywitana ogromnym buczeniem), która zaatakowała Lane.

Eva Marie arrives to even the odds for the Total Divas.

Six Man Tag Team Match
Dolph Ziggler, Sami Zayn & Sin Cara def. Kevin Owens, Stardust & The Miz (Czas walki: 21:21)

W drodze na ring po raz kolejny Stephanie McMahon i Triple H. Stephanie mówi, że każdy ma nadzieje na nowych liderów i mistrzów na WrestleManii, ale pas WWE World Heavyweight zostanie, tam gdzie jest. Nagle pojawia się Roman Reigns, którego zaatakował Triple H. Reigns kontruje, a Stephanie woła zawodników z backstage’u. Przybiega League of Nations oraz Dudley Boyz. Hunter atakuje Romana, a nagle przybiegają face’owie w tym bracia Usos. Heel’owie odchodzą, a face’owie powstrzymują Reignsa. Hunter chce dalej walczyć, ale Roman skacze przez liny! Hunter ucieka na stage, po czym unosi pas WWE World Heavyweight.
The Authority heads to the ring to remind Roman Reigns that his dreams will come crashing down at WrestleMania this Sunday.

——————————————
Zdjęcia – WWE.com
Gify – Hiitsmekevin.tumblr.com • pawlo9872

  Powiem tak, publiczność w Brooklynie ma raka i są poważnie opóźnieni w rozwoju, chyba w ogóle się na WWE nie znają, no ale dobra. Z tym ogromny buczeniem dla Evy, to nie przesadzajmy bo i tak było mniejsze niż na wejście Romka 🙂

 • Bolo1005

  czemu Eva Marie została aż tak wybuczana?

  • Konrad Sobieszek

   Bo jest ch**owa.

   • Bolo1005

    Gorsza od Romana ? xD

    • Konrad Sobieszek

     Jedyną osobą z którą możesz porównać Evę jest Cameron, a ta kiedyś chciała przypiąć przeciwniczkę, gdy ta leżała na brzuchu. Roman przy nich to bóg wrestlingu.

     • Xepa

      polecam trochę kultury, bo aż oczy bolą od tego… 🙂

  • THE VIGILANTE STING

   Eva Marie nadaje sie tylko do pornosów

   • Konrad Sobieszek

    Pewnie i tam by botchowała

    • Arek Bujnik

     xDDDDDDDD

 • Hunico & Camacho WWE

  Według mnie Raw dupy nie urywa a już na pewno segment z Dean’em , Eva Marie i śmiesznym battle royal . Shane pokazał się z dużo lepszej strony chociaż z tego narożnika nie doleciał do Undertakera widać było. Po drugie Jericho i Styles już się wypaliło , potrzebuje ta walka stypulacji aby być do obejrzenia a tu nie ma . Becky… Szkoda mi jej bo ciagle jej kibicuje ale już wiadome jest po co została dodana do tej walki , krótko mówiąc aby podłożyć się Sashy. Battle Royal jakaś porażka kreowani są Kane i Big Show . Pewnie Kane zgranie ją . Dalej. New Day poraz trzeci na PPV nie będą bronić tytułów . Szkoda że Vince nie widzi pretendentów do tych pasów. Dean dostał beznadziejny scenariusz , kompletnie nic . Ja widziałem go walczącego jak Punk z nim ale cóż. Przyszły jobber jak nic . Eva Marie . ? Debiut z NXT z turnem ? O ILE Wiem nie ma turn’ów jak się przechodzi do MR . Takich cudów jeszcze nie oglądałem . To jest na siłę wpychanie jej jak Romka do feudow. A Carmella się pytam ? Debiut Sawft jak nic byłby najlepszym rozwiązaniem. Ale cóż .

  • Konrad Sobieszek

   Dean – przyszły jobber? Chyba tak często jest ono używane, że pozapominaliśmy co ono znaczy. Ale w sumie tylko z tym się nie zgadzam.

   • Hunico & Camacho WWE

    Max trafi do mid cardu podkładać się Romkowi .

    • Konrad Sobieszek

     Wątpię, jest zbyt over, żeby wracać do mid cardu. Przegrana z Lesnarem nic mu nie zabierze przecież. To tak jak kiedyś przegranie z Takerem. Czasem to nawet lepiej, bo tworzy się historia.

     • Hunico & Camacho WWE

      Ja tam po cichu liczę na interwencję kogoś z zewnątrz . Nawet Wyatt’ów . Bo z tego co widać nie mają swojej walki i w Battle Royal też nie będzie ich .

     • Konrad Sobieszek

      W co mają interweniować? Bo mogą tak naprawdę w każdy Main Event i by to miało sens. Lesnar, Taker, HHH. Dobre cele, w dodatku Bray wspominał o królu, bestii i kosiarzu, że stracą swoje jestestwo i że wie coś, czego my nie wiemy.

     • Hunico & Camacho WWE

      W końcówkę walki Lesnara z Ambrosem . Atak na bestię Sister Abigal , Dean przypina i dziękuję .

     • Konrad Sobieszek

      To by był bardzo dobry debiut. Pytanie tylko ile mogą zrobić takich finishów na WM, gdzie takie finishe są ekstremalną rzadkością. Ja bardziej obstawiam interwencje kogoś w walkę Shane’a i Takera, a dwóch Main Eventów z trzech nie zakończą w taki sposób.

     • Hunico & Camacho WWE

      Na pewno będzie interwencja The Rocka 🙂

     • Konrad Sobieszek

      Nie wydaje mi się, bo jak dla mnie nie miałoby to większego sensu, a i Roman wyglądałby, jakby sam nie mógł pokonać Trypla. Z drugiej strony ego HHH może mu nie pozwolić na czystą przegraną. Jednak ja obstawiam lekko inny scenariusz co do Main Eventu mianowicie double turn. Patrząc na ostatnie zachowanie na twitterze Romana, czy zachowanie Triple H, który zaczyna mówić jak mu zależy na tym by być champem itd… Wtedy interwencja Rocka pomogłaby w heel turnie, ale Rock też by musiał chyba turnować, a to niemożliwe.

     • Hunico & Camacho WWE

      Chodziło mi ogólnie , że na pewno będzie interwencja Rocka w którąś walkę .

     • Konrad Sobieszek

      Jak uważasz, jak dla mnie to pewnie skończy się na tym, że będzie reklamował Snickersy 😀

     • Hunico & Camacho WWE

      Albo zawalczy w Battle Royal i WYGRA.. statuetkę.. 😀

  • Trypul Babul

   Dean – jobber….. chłopie, teraz to pojechałeś

 • Konstantin

  To takie krótkie podsumowanie. Nie spodziewałem się dużo i w sumie RAW średnie. Najbardziej podobała mi się konfrontacja Shane z Takerem. Gdy Umarlak leżał na tym stole to pomyślałem: Kurwa,on to zrobi!!! I to zrobił 😀 Trochę Elbow Drop nie doleciał ale ciekawe czy któryś z obecnych aktywnych wrestlerów by zrobił taki skok po przekątnej. Na tą walkę czekam najbardziej. Dziwne,że nie było żadnego podpisania kontraktu na walki. To zawsze jakieś urozmaicenie. Jasny punkt gali to na pewno New Day. Bardzo dobre promo przed walką,samo starcie też bardzo fajne(bo w końcu walczył Kofi) a ta La Cucarraca zagrana przez Xaviera mistrzostwo 🙂 I jeszcze malutki fragment z Coachem 🙂 Feud o mistrzostwo tak samo jak rok temu średni. Zresztą ta walka to lepiej żeby nie była ME WM. Są ciekawsze walki. Reszta feudów stała. A jeszcze co do Lesnar-Ambrose. Myślałem,że wyskoczy Stone Cold i powie,że będzie sędzią specjalnym

  • Konrad Sobieszek

   Charles Robinson będzie sędzią Lesnar-Ambrose.

 • THE VIGILANTE STING

  Raw raczej udane chociaż mogło byc lepiej. początek gali po prostu epicki myślałem że shane wejdzie na narożnik i to bedzie tyle a tu takie OMG elbow drop no cóż zobaczymy co bedzie w niedziele. Spodziewałem się mocnego brawlu na tym raw pomiędzy Deanem a Lesnarem ale ten segment też fajnie wyszedł.Nie rozumiem dlaczego Eva Marie? przecież to heel a trafia do drużyny faceów byłem na 100% pewny że 5 divą bedzie nikki a tu taki bullshit. końcówka raw to coś takiego jak brawl Lesnara z Takerem tylko że ten wyszedł troche sztucznie Romek to porażka mam nadzieje że walka bedzie dobra, chciałbym żeby balor club interweniowali w tej walce bo inaczej tego nie widze

 • Arek Bujnik

  Segment Takera z Shanem dobry,ale nadal te punche Shane’a wyglądają słabo. Tak,wiem że 7 lat lub więcej nie walczył,ale widać że na treningach chyba się nie przykłada xd Troche zbotchowany Elbow Drop bo nawet go nie trafił,ale łezka i tak się zakręciła
  Ryder vs Jericho – Serio? To już Jericho nie ma się komu podkładać? Ryder i tak pasa nie zdobędzie a walkę można było potwierdzić w segmencie gdzie AJ tak długo by obijał Jericho aż by sie zgodził (Btw,tylko mi sie zdawało czy blisko było a Jericho by sie popłakał xd ?)
  Charlotte vs Becky – to było tydzień temu chyba. Walka by podpromować walkę,ale znowu za mało “użyta” Sasha. Ale w sumie to możę oznaczać że to właśnie ona zdobędzie pas z czego bardzo się cieszę
  Segment ojca z synem dobry,osobiste pobudki zostały użyte i kto wie,może na WM ten feud się nie skończy?
  Kane & Big Show vs SO – Tydzień temu Kane turn a teraz TT? Fajny brawl pod koniec. Nawet DAMIEN SANDOW tam był 😀 (GJ Quadra Chokeslam xD)
  Segment ze Stephanie i Triple H (Tam jest błąd w pierwszym zdaniu,uwaga dla autora,powinno być segment ze Stephanie i Triple H’em 😉 ) taki sobie. Hunter znowu genialny ale denerwuje to że Stephanie znowu liże mężowi tyłek i tydzień w tydzień gada że jest najlepszy. Znowu scenariusz który chce pokazać że Reigns jest kozakiem i należy mu się cheer za walkę ale kreatywni i Reigns dostają efekt odwrotny xd
  Kofi vs Del Rio – niezła walka. Mam tylko nadzieję że fakt iż New Day wygrywają generalnie na tygodniówkach nie znaczy że stracą pasy na rzecz LoN bo to by było kompletnym pogrzebaniem dywizji TT która i tak jest generalnie mówiąc słaba. Cieszy pojawienie się Coachmana. Ciekawe,może na tym ESPN zadebiutuje jakiś Tag Team z NXT
  Segment Roman,Dudleyz i Hunter – czyli teraz Dudley Boyz mało tego że są heelami to jeszcze sprzymierzyli się z Dyrekcją? Ciekawe..
  Kalisto vs Konnor – Eh,strasznie mi szkoda Ascension. Byli głośno zapowiadani a jobbują każdemu jak leci. Liczyłem na jakiś brawl Rybacka z Kalisto a tu nic. Nie czekam na walkę,ale liczę na wygraną Kalisto i feud z Sin Carą o pas
  Kolejne świetne promo Heymana. Ambrose tym razem przedstawiony jako dziwak. Ot,przyprowadził sobie wózeczek,wziął zabawki i poszedł. Jak raz się cieszę że nic nie było,będzie genialna walka. Uśmiech Lesnara genialny ( “Myślisz że te zabaweczki mnie pokonają dzieciaku?” xd)
  Emma vs Paige – Nie rozumie czemu Emma. I to jeszcze z Summer Rae. Lepiej już chociaż by było z Daną Brooke. WWE SCREWED UNIVERSE! Wszyscy byli przekonani że to Nikki wróci i wejdzie do Team Total Divas. ALE PO JAKĄ CHOLERĘ EVA MARIE? Nie dziwię się że Paige i Brie się nie cieszyły xd
  6 man tag team match – nudna walka. Ale publiczność to serio była jakaś..no..zrąbana. Rozumiem chanty “This is booty” i “New Day Rocks” , ale “CM Punk” czy “RVD”? No błagam…
  Końcowy segment – znowu Romek terminator i odwrotny efekt. Słaby feud,poprzednie przy rozwaleniu twarzy Reignsa i głowy Huntera lepsze. Generalnie feud lepszy od tego sprzed roku ale i tak słaby. Swoją drogą,New Day wyszło w gronie face’ów,widział ktoś?
  Poza segmentem Shane’a z Takerem nie wydarzyło się ZUPEŁNIE NIC WARTEGO UWAGI. Moja ocena RAW 4/10

  • Nawalbrzych

   Co do takego Elbow Dropu to myślę ,że wina leży po stronie Takera ,bo gdyby leżał normalnie to Shane by trafił 😉

   • Konrad Sobieszek

    Sam Shane go tak ustawił, co miał się przesunąć?

    • Nawalbrzych

     Shane go nie ustawiał Taker sam się położył ,więc lepiej gdyby on sam się dykskretnie przesunął nic by się nie stało ,lepiej by to wyglądało niż gdyby Shane go ciągnął za ręce.

     • Konrad Sobieszek

      Chodziło mi o to, że Taker położył się po ataku tym monitorkiem. Jakby mógłby się przesuwać, to raczej tak, by uniknąć ataku… Wolę już to, że Shane nie trafił, niż te właśnie przesunięcia leżących zawodników.

   • Arek Bujnik

    To by do dupy wyglądało jakby mu się podsunął pod nos

 • Pieczar

  Wiecie co by było dobre. Na WM ce powraca Janek pomaga wygrać Shanowi i staje się przez to heelem. Mamy już brawl na następną WMke John vs Taker. Romek powinien wygrać z HHH ale dzięki Sethowi i już mamy ładny początek po wrestlemani

  • Arek Bujnik

   Cena ma wrócić w lipcu. Chyba że to taka zmyłka. A co do Setha..były plotki że ma być reunion The Shield i mają ingerować w walkę Shane’a z Takerem właśnie 😀

   • Hunico & Camacho WWE

    Prędzej Balor Club zadebiutuje i interweniują niż będzie reunion The Shield . Za pięknie by było..

    • Arek Bujnik

     Balor Club jak nie na WM to obowiązkowo na RAW po. Chociaż piękne (albo i zbyt piękne) byłoby debiut Balor Club na WM a na RAW po SAWFT

     • Hunico & Camacho WWE

      +reunion The Shield 😀

     • Arek Bujnik

      Orgazm smartów murowany xD

     • Konrad Sobieszek

      Raczej smarków, bo smarci to by byli zażenowani takim obrotem spraw. Reunion Shield w tym momencie pokazałby, że oni sami są zbyt słabi, by mieć udane singlowe kariery. Poza tym ciężko to by było wyjaśnić czemu znów postanowili się zjednoczyć. Bo jeśli miało by z tego wyjść coś w stylu “Taki był nasz plan od początku”, to by na starcie już zabili całą nadzieje, że czekają nas jakieś dobre lata w wrestlingu.

     • Arek Bujnik

      I całkiem zeszmacenie Ambrose’a jeśli miałby być oryginalny skład

     • Konrad Sobieszek

      Zeszmacenie ich wszystkich tak na prawdę. To tak jakby Evolution miałoby się jednoczyć jeszcze przed tym, jak Batista turnował na Tryplu.

     • Arek Bujnik

      coś w tym jest

    • Trypul Babul

     Po co Ci reunion The Shield….. najpierw robienie z Ambrose’a jobbera, teraz to……

     The Shield owszem powróci, ale za możę za jakieś 7-8 lat, teraz na prawdę nie ma sensu. Zresztą dostaniesz Balor Club, który pewnie zje The Shield pod każdym względem.

     • Hunico & Camacho WWE

      Może przez pierwszy miesiąc potem bedziesz narzekał już na nich .

     • Trypul Babul

      Dlaczego mam na nich narzekać ?

     • Konrad Sobieszek

      Bo to WWE i oni nawet proste rzeczy potrafią spieprzyć

     • Trypul Babul

      Przykro mi nie jestem “smarkiem”, żeby na wszystko z góry narzekać. Ja mam dobrze przeczucia – jak będzie zobaczymy.

     • Konrad Sobieszek

      Tu nie chodzi o bycie czy nie bycie smarkiem, markiem czy smartem. Wszyscy wiemy, że jeśli chcą, to potrafią dać rozrywkę. Problem w tym, że oni tak często zawodzą, że to się stało wręcz punktem wyjścia w myśleniu, co zrobi WWE.

     • Hunico & Camacho WWE

      Dokładnie

   • Pieczar

    Podobno Vince już nie chce powrotu Tarczy

   • Pieczar

    Jedno jest pewne. Będzie interwencja the Rocka

   • Konstantin

    Cena wróci w lipcu ale to na 100%. Podobno będzie mógł wykonać jedną-dwie akcje bez ryzyka

 • Barbosa

  RAW jak i drogę do WM jak i całą WrestleManie można opisać jednym słowem – Tragedia.

  • Trypul Babul

   Błagma powiedz, czy trollujesz, czy jesteś zwykłym “smarkiem” ?

 • Konrad Sobieszek

  https://twitter.com/WWECreative_ish/status/714520215430639617

  Jak dla mnie, to to było straszne. Jeśli najbardziej zaskakującą rzeczą na RAW przed Wrestlemanią jest powrót Evy Marie, to mamy prze***ane.

  Słyszałem o pierwszym segmencie wiele pochwał. Jak dla mnie, to było słabe. Proma obu nic tak na prawdę nie powiedziały. Ogólnie ten feud jest o to, kto jest suką Vince’a. Pięknie. Brawl też był źle rozpisany, albo to Shane był tak słaby. Ten Elbow Drop zawsze fajnie wyglądał w jego wykonaniu , tylko szkoda, że nie trafił. A zaczęło się obiecująco… Na walkę oczywiście czekam, ale raczej żeby zobaczyć jak to rozwiążą. Sama walka mnie nie interesuje zbytnio.
  Zainteresowanie walką na WM: 5/10

  Potem Zack wygrywa z Jericho. Ok, bo Zack ma walczyć o pas, a Jericho o nic, ale te proma między AJ i Y2J są żałosne. Za bardzo starają się nakłonić widownię, aby chantowała to co chcą. Tak nigdzie nie dojdą. Mam nadzieję, że WWE wystartuje ze Stylesem gdzieś po WM. Szkoda by się marnował, a przez te 2 miesiące ten rozwój jest troszeczkę zbyt wolny. Feud z Jericho był świetny, ale do Fastlane.
  Zainteresowanie walką na WM: 6/10 (Możliwa walka gali).

  https://twitter.com/WWECreative_ish/status/714620256308736000
  Charlotte i Becky nie mogły nic pokazać w takim meczu. Feud ogólnie pod koniec drogi wzbudzał małe zainteresowanie, ale na walkę czekam.
  Zainteresowanie walką na WM: 9/10 (Prawdopodobna walka gali).

  Zamieszanie Przy Jobber Battle Royal. Hej, tam był Sandow!
  Zainteresowanie:2/10 (być może będzie jakiś powrót)

  Segmenty z Romanem opiszę na koniec.

  Kofi vs. Alberto to solidne starcie. To był jedyny raz, gdzie publika na serio ożyła. Ten pop dla New Day był wspaniały. Ale gdzie jak gdzie, ale w Brooklynie nie wybuczą już nigdy New Day. Nie po Summerslam i debiucie Francesci.
  BTW to wyjście Coucha było bez sensu… Oprócz celebracji z New Day i podlizaniu się im nie miało to nic wspólnego z nimi, ani z tym meczem. Przez chwilę myślałem, że może dodadzą kogoś do tej walki, żeby było 4 vs. 4. Ale nie…
  Zainteresowanie meczem: 6/10
  Zainteresowanie wejściówką New Day: 10/10

  Kalisto zesquashował Konnora. Serio już nie mógł pokonać kogoś wyżej postawionego, powiedzmy Swaggera? Nieważne. Promo Rybacka średnie/słabe.
  Zainteresowanie: 3/10

  https://twitter.com/WWECreative_ish/status/714632922045620225
  Heyman robi nadal genialną robotę za miciem, choć muszę przyznać, że mocno wkurza mnie to, że nadal musi mówić w kólko to samo. Straszna strata. Z kolei wejście Ambrose’a było bez sensu. Czemu prezenty, które dostał były pod ringiem? Na co było to? Jak dla mnie to było bez sensu.
  Zainteresowanie walką: 7/10 (najbardziej emocjonujący feud, ciekawa stypulacja, Lesnar)

  Walka Emmy i Paige… Old-schoolowo… Walka była tylko przygotowaniem do segmentu, gdzie Lana miała pokazać jak bardzo jest do dupy w ringu, gdzie stała przez jakąś minutę zanim coś się zdecydowała zrobić. Szykuje nam się następne drewno. Ale to nic w porównaniu z tym powrotem, o którym wszyscy będą mówić latami W końcu coś co wstrząsnęło dywizją div. Tak się bookuje double turny – nie dwie zawodniczki tylko cała dywizja. WOW, WWE pokazało swój kunszt, nie sądziłem, że im się uda kiedyś zrobić taką akcję. Myślałem, że Brie płynąca jeszcze na fali Bryana, Paige, która była najlepszą divą do poprzedniego lata oraz Natalya, która miała ostatnio bardzo fajne mecze z Charlotte jak stworzą team, to będzie on face’owy. Do tego po drugiej stronie Summer, Lana, Tamina… całkiem nielubiane divy. Ale naprawdę trzeba przyznać WWE, że jak chcą to potrafią. Już się nie mogę doczekać tej walki.
  Zainteresowanie: 0/10 (dobrze, że to jest w Kick-Offie)

  Sześcioosobowy mecz tagowy. Całkiem dobry pomysł na przebieg tej walki, Owens zawsze odchodził z drużyny w której był, więc przyszedł czas na Zemstę. Nie ma co winić publiczności za chanty. To było nudne ogólnie, bo bądźmy szczerzy. Tylko Sami i Owens obchodzą ludzi w tym feudzie. Plus za pomysł, minus za wykonanie.
  Zainteresowanie: 7/10 (możliwa walka gali)

  No i czas na podsumowanie feudu o pas:

  Pierwsze promo zniszczyło absolutnie. Co za mistrz. Jak my mamy go wybuczeć, skoro tak żywiołowo mówi o swojej pasji, żeby być najlepszym. Bo tak naprawdę, to to promo było o tym, tylko ubrane w heelowe hasełka. Co motywuje Romana? Nie wiemy, wiemy o nim tylko tyle, że Vince go wybrał na Golden Boya. Taki Triple H mówi nam, że on tak bardzo pragnie być championem, że jego obsesja na tym punkcie niszczy kariery młodych talentów. A najlepsze jest to, że to prawda. Heele kłamią? Nie on.
  BTW porównajmy to jak o tym meczu wypowiada się HHH, a jak Stephanie. HHH mówi o tym jak ważmy jest ten tytuł, mówi o swojej pasji, o tym, że jest to marzenie każdego wrestlera. Stephanie natomiast wymieniła 4 mecze i nazwała je gównem (o to mniej więcej chodziło). Niech ona już znika, bo tylko ośmiesza WWE. To przez takie zachowanie wydaje się, że kiedyś było lepiej. Jak teraz nawet dyrekcja mówi nam, że pojedynki i wrestlerzy to gówno, to jak my mamy uważać ich za wiarygodnych przeciwników dla ludzi z Attitude Ery, na przykład?
  Wejście Romana i reakcja tylko mnie rozśmieszyła. To jest tragedia.

  https://twitter.com/WWECreative_ish/status/714628780719878145

  Segment na backu i Roman dostaje oklep od Dudleyów i HHH. W rytm kopnięć Triple H publiczność skanduje YES! YES! YES! Wspaniale.

  Finałowy segment już był niepotrzebny. To już było za dużo Authority. Za dużop gadania i brawli. Walka zapowiada się beznadziejnie. Publiczność wybuczy Romana. Triple H wygrał ze Stingiem w tamtym roku tylko po to, żeby podłożyć się w tym roku Rollinsowi, niestety Rollins doznał kontuzji. Zamiast tego dostaniemy Romana pewnie z pasem, którego nikt nie chce.

  Nie mogę się doczekać
  Zainteresowanie 9/10

  • Trypul Babul

   Walka nie zapowiada się beznadziejnie tylko wynik jak już. Nie wiadomo też, czy WWE postawi ostatecznie na Romana.

   Shane trafił, ledwo, ale trafił. Najlepsza rzecz na tym Raw.

   Nie rozumiem tego fenomenu walki div. Dla mnie same old shit 🙂

   • Arek Bujnik

    No właśnie nie ma żadnego “fenomenu” walki Div,tylko całkiem z****** “Divas Revolution” xd

    • Jeff Hardy

     O ile Divas Revolution w zeszłym roku było kiepskim żartem i failem roku to o tyle po nowym roku czuć że jest już to inna dużo lepsza dywizja div niż była powiedzmy rok temu, kiedy sama AJ ją jako tako trzymała przy życiu

   • Konrad Sobieszek

    Mówiąc o tym, że walka się źle zapowiada miałem raczej na myśli ogólnie przygotowanie gruntu pod nią. Feud itd.

    Mnie ten segment nie porwał. Zwyczajnie nie czuje tej walki. Obchodzi mnie tylko wynik, ewentualnie kto będzie interweniował. Nie rozumiem “fenomenu” tego segmentu 🙂

    A co do walki div. Wiem do czego są one zdolne i dlatego myślę, że dadzą dobre Show.

    • Trypul Babul

     Co jak co akurat do feudu nie powinieneś się przyczepiać. Można nie lubić Reignsa, ale historia trwa od Survivor Series, a takie coś po prostu zasługuje na ME wrestlemani. Do tego dochodzą genialne speeche i brawle.

     • Konrad Sobieszek

      Speeche Triple H’a są ok, brawle wcale nie takie genialne. Totalnie oziębła postać Romana. To, że feud jest tak długi wcale nie oznacza, że jest najlepszy.

     • Konstantin

      Mi to właśnie też się nie podoba, ten feud trwa właściwie od HIAC a tutaj w ogóle tego nie widać. O ile na RR miałem nadzieję,że to może być nawet dobre to na drodze do Wrestlemenii całkowicie zeszło powietrze z tego.

     • Konrad Sobieszek

      Głównie przez to, że wszystko się powtarza, a na dodatek nie wiemy nic o Romanie. Po prostu fani nie widzą powodu żeby go lubić, a znajdują kilka, żeby go nie lubić. Ot cała filozofia.

     • Trypul Babul

      Oczywiście speeche HHH’a, bo Roman tylko statystuje

  • Kamil10

   Brawl był średni, jedyce co było fajne to skok poza liny, całkiem ładnie wyszedł. A co do Romka z pasem to ja go chce ale jako heela 🙂

   • Konrad Sobieszek

    Ja ogólnie nie mam nic przeciwko Romkowi z pasem, tylko historia mi się nie podoba. Roman powoli zaczyna się zmieniać, ale to trochę za późno. WWE musi wypić piwo, które sobie samo nawarzyło.

    • Kamil10

     Moim zdaniem poszli za daleko z jego rangą. Chodzi mi o to ze dal Reignsa z Pasem mało jest wiarygodnych przeciwników. Dla heela troche więcej by się znalazło Nawet w walce na wmce wszyscy na Reignsa stawiają.

     • Konrad Sobieszek

      Wszyscy heelowie po WMce zazwyczaj mało wiarygodnie wyglądają, bo na ogół przegrywają, więc często jest jakiś turn lub powrót, żeby byli contenderzy. Tutaj może być ciężko, bo każdy kto wróci staje się od razu facem, a na Romanie nie można turnować na heela, bo sam jest za bardzo nielubiany. Dlatego myślę, że Roman z WM wyjdzie z pasem i nowym nastawieniem 🙂

     • Kamil10

      Mam nadzieję. Ale beka by była jakby go cherowali jak heela 😀

     • Konrad Sobieszek

      Pewnie tak by się to wszystko skończyło. Ostatnio ciężko w WWE o buczanego heela. Jedyny w PG erze był chyba Rusev. No i Miz jak był w Main Evencie i teraz jako ta gwiazda z Hollywood. A tak to wszyscy heelowie otrzymują mniejszy lub większy cheer.

     • Rafiki90

      Albo nie dostają nic (alvo “you look stupid” :P). Mam nadzieję na zwycięstwo Trypla, najlepiej nieczysto i powolny turn Romana, by go porządnie odnowić. Wiem, że brzmię jak zdarta płyta, ale co ja na to poradzę…? 😛

     • Konrad Sobieszek

      Szkoda, że tak późno odpowiadasz na komentarze, bo czasami nawet nie wiem, że skomentowałeś 🙂

     • Rafiki90

      Nie zawsze od razu sprawdzam newsy:P A jak już sprawdzam, to szukam zwykle Twojego komentarza, zdaje się najlogiczniejszy xD To nie znaczy, że potrzebuję odpowiedzi, także spokojnie 😉

  • Jeff Hardy

   Powiedzmy sobie szczerze tej walki pod względem czysto Wrestlingowym nie uratuje nawet stypulacja. Tu zdecydowanie należy się spodziewać tragedii pod względem techniki, nadrobi zapewne pod względem kilku fajnych spotów. Te punche i w wykonaniu Shane’a to jest istna tragikomedia, Taker też już się zestarzał więc nawet on tej walki nie uratuje.

 • Marek Kozioł

  ja nic nie mam przeciwko Undertakerowi ale jak schane wygra walkę na wrestlmani to będzie ciekawie wiem że pewnie undertaker wygra ale bym chciał żeby schane wygrał na wrestlmani

  • Patrycja Warzecha

   *Shane…

 • Dean AmbrosePL

  “Nagle pojawił się Roman Reigns, który Triple H wyszedł z ringu” Pozdro xD
  A co do RAW to za dużo, za dużo Romka i HHH. Brawl Shane i Taker wyśmienity a divy jak divy. Te najlepsze (Brie. Paige, Natalya) przegrywają z najsłabszymi (Emma, Charlotte itp.) Paige była mistrzyni Div Paige przegrywa z Emmą która nawet NXT Womens nie była. I nie wykopała po kopnięciu Lany, która nigdy nie walczyła. Nareszcie Zack dostał mały push. Powraca na raw i już ma title shota na WM. Teraz pokonuje Y2Jackassa. AJ ma czego chciał i wątpie że to będzie jego ostatnia WMKA.

  • john ślina

   charlott ? nie wiedziałem ze mistrzyni div jest najsłabsza coś nowego

   • john ślina

    PS. odkryłeś ameryke że to nie bedzie ostatnia walka AJ na wm-ce

    • Arek Bujnik

     Jemu chodzi o to że Charlotte to drewno za mikrofonem i ma słaby moveset

     • john ślina

      bo brie albo natalya to napewno super mówczynie które biją na głowę takiego paula a mic skill mają lepszy od setha

     • Arek Bujnik

      Tego nie powiedziałem. Ale mówię TO: Divy NXT >>>>> Divy Main Roster

     • john ślina

      to rozumiem ale poprawmy
      bayley , alexa bliss( od miesiąca) > bella , naomi , tamina
      sasha , becky > nia jax carmella

     • Arek Bujnik

      Co do Sashy to ona zarówno skillem na micu jak i ringowym bije Charlotte,Becky i ogólnie wszystkie divy na pysk. Tylko kreatywni szmacili ją za długo. Przecież prawie rok musiała czekać na jakikolwiek sensowny feud

     • Dean AmbrosePL

      Dobra ealić divy ja oglądam je co 2 tygodnie i koniec tematu. Charlotte jako mistrzyni to najgorsza rzecz w WWE. I do tego tak długi title reign -_-
      Ja kończę dyskusję chyba że ktos mn wku**i na maksa.

     • Arek Bujnik

      Wiadomo że taki Reigns czy Charlotte będą na topie bo mają “plecy” w postaci utytułowanej rodzinki,a takie gwiazdy dobre w ringu czy mic skillu typu Ambrose,Wyatt czy Zayn wyżej niż do upper mid-cardu nie przejdą

     • john ślina

      poprostu mam uczucie że wszyscy sie masturbują na bayley , a będzie tak jak z becky , sashą , charlott , WSZYSCY czekają a jak dostają to narzekają

     • Tomasz Pisarczyk

      Ja proponuję olać te divy w cholerę. Ja tak robię. Nie oglądać segmentów,tylko czytać wyniki. Divy nigdy nie osiągną popularności facetów i są w WWE tylko po to, żeby fajnymi dupami przyciągnąć mężczyzn. Co jakiś czas pojawi się jakaś ciekawsza ale na dłuższą metę nie ma divy, którą chciałbym oglądać.

     • Trypul Babul

      Całkowita prawda 🙂

     • THE VIGILANTE STING

      ja czekam na debiut Noelli Foley 😉

     • Tomasz Pisarczyk

      Po co? Tak jak Brie ciągnie na popularności Bryana tak ona na popularności Micka. Przez miesiąc góra dwa to ją pociągnie.

     • Konrad Sobieszek

      Raczej wątpię, żeby zadebiutowała. Ma prowadzić jakiś problem z Mickiem na WWE Network, a jak już miałaby pracować to jako ktoś w rodzaju Renee Young.

     • Dean AmbrosePL

      Jestem za. A teraz się nie lituje. CHARLOTTE TO HUJOWE GUWNO NIE CHCE JEJ WIDZIEĆ JAKO MISTRZA. JUŻ PRĘDZEJ BYM CHCIAŁ ŻEBY EVA MARIE WYGRAŁA RR ALE NIE SZARLOTKE JAKO MISTRZYNIE. RIC FLAIR JEST ZA STARY I CHUJ MU W DUPE. SASHA WYGRYWA I MA 5-LETNI TITLE REIGN XD

     • Konrad Sobieszek

      Bo Charlotte pokazuje skill tylko wtedy, gdy przeciwniczka też jest dobra w ringu. Zobaczcie jej walkę z Natalyą na Roadblock. Walka gali.

     • Arek Bujnik

      Oglądałem i walka faktycznie dobra. Ale w main rosterze walka div,DOBRA walka zdarza się raz na nie wiem ile

     • Konrad Sobieszek

      Na razie tak, bo na tygodniówkach mają pięć minut, a w pięć minut nigdy dobrej walki się nie zrobi. Poza tym trzeba przyznać, że nawet jeśli divy nie kradną show, to od kiedy Charlotte, Becky i Sasha są w Main Rosterze, to ich walki nie są przerwami na sikanie

     • Arek Bujnik

      No niby nie,ale poziom nie skoczył tak niebotycznie w górę jak zakładali

     • Konrad Sobieszek

      Nie skoczył? Ile czasu na PPV miały Becky i Charlotte. Jaką reakcję zbiera Sasha. Na tygodniówkach to walki są przecież na poziomie facetów. Bo więcej się nie da. Jasne, jeszcze długa droga, ale jestem pewien, że dożyjemy czasów, gdy divy będą Main Eventować RAW, SmackDown oraz pomniejsze PPV

     • Arek Bujnik

      Jasne,nie da się zaprzeczyć że na pewno jest lepiej 😉 Ale zakładali większy sukces,ja zresztą też

     • Konrad Sobieszek

      Możliwe. Dla mnie się udało. Jeszcze tylko wywalić te, które są już zabytkami dawnych er – Belle, Evy Marie itd. Zostawić Sashę, Charlotte, Becky, Bayley, Paige, Naomi, Natalyę i resztę pań z NXT i myślę, że będzie całkiem fajnie

     • Arek Bujnik

      Wywalić jak dla mnie właśnie Naomi. Do tego Taminę,Evę Marie,Brie odejdzie sama,Summer Rae i Emmę. A dać Bayley,Asukę,Alexę Bliss,Carmellę,Nia’ę Jax

     • Konrad Sobieszek

      Emma i Naomi są bardzo dobre i niedoceniane. Emma może nie ma najlepszego gimmicku, ale ringowo jest bardzo solidna. Gdyby nie ona, to na Arrival żadna rewolucja by się nie zaczęła, bo to ona prowadziła Paige przez ten match.
      Naomi jest bardzo dobrą atletką i gdyby nie gimmick i brak zainteresowania ze strony Creative’u mogłaby być nową Jacqueline

     • Dean AmbrosePL

      ONA NIE POKAZUJE SKILLA BO TATUŚ JEJ KU*WA POMAGA. ZAWSZE WYGRYWA DZIEKI TATUSIOWI. NIECH WYWALĄ TEGO FLAIRA BO MNIE TO WKUR**A.

     • john ślina

      może troche szacunku do legendy jaką jest flair

     • Arek Bujnik

      ^ Poniekąd racja właśnie. Za bardzo robią Charlotte pod kopię ojca

     • Konrad Sobieszek

      Wow, nie sądziłem, że jest aż tak efektywna jako heel. Widocznie to był strzał w dziesiątkę z jej heel turnem. Bo przecież po to heele są.

     • Dean AmbrosePL

      Dzięki przynajmniej ktoś mn rozumie.

     • Arek Bujnik

      Po prostu staram się patrzeć racjonalnie 😀 Generalnie to ja nic do Charlotte nie mam w kwestii osoby ale powyższe czynniki niestety..do poprawy,chociaż spróbować. Albo dać mówić tatusiowi

  • Konrad Sobieszek

   Divy, te najlepsze i wymieniasz pierwszą Brie. Z kolei te najgorsze i wymieniasz Charlotte i Emmę, czyli jak dla mnie dwie najlepsze heelowe divy pod względem ringowym. WOW

   • Trypul Babul

    Dobrze mówi, dla mnie każda diva to “same old shit” i naprawdę za wuja nie mogę zrozumieć tego jarania się różowo – włosym koniem, sheamusem płci żeńskiej i babochłopem

    • Konrad Sobieszek

     Co masz na myśli mówiąc Same Old Shit? Bo ten feud, ani ring skill wszystkich trzech to jest powiew świeżości jak na divy.

     • Trypul Babul

      Może, dla Ciebie. Dla mnie to niczym się nie różni od poprzednich lat.

     • Konrad Sobieszek

      Współczuję

     • Trypul Babul

      Ja za to współczuje wam, że jaracie się czymś takim co niczym się nie różni od poprzednich lat.

     • Konrad Sobieszek

      Różni się, tylko nie potrafisz tego dostrzec lub jesteś arogantem

     • Trypul Babul

      Nie jestem arogantem, naprawdę podaj jakieś argumenty, bo nie mogę zrozumieć tej podjarki. Czy feud jakoś się różni od poprzednich lat ? Chyba tylko tym, że dostają więcej czasu…… Poziom walki….. lepiej to przemilczę. Dostaną 7 minut i będziecie mieć swoją walkę gali.

     • Konrad Sobieszek

      Walki to już nie jest chwytanie się za włosy. W końcu divy zaczynają pokazywać, że są wartościowymi zawodnikami. Feudy to nie jest już która miała ładniejszą sukienkę, albo większe piersi, albo inny shit z Total Divas, tylko każda chce pokazać, że jest najlepsza. Storyline’y są proste, ale chwytające. Do tego potrafią tworzyć momenty, których można ze świecą czasem szukać u panów. Warto zwracać na nie uwagę.

   • Dean AmbrosePL

    Ja nie lubie Charlotte. Jakim cudem mogła pokonać Nikki !? A co do walki to ona zawsze ma pomoc od strony tatusia. Ten Ric Flair to mn wkur**a. On zawsze córeczce pomaga. Ona wygrywa przez niego więc nie można stwierdzić czy jest dobra w ringu.

    • Konrad Sobieszek

     Cóż, heel…

     A co do tego jak ona mogła pokonać Nikki… czym sobie Nikki zasłużyła by być uważana za tak silną?

    • john ślina

     a niki wygrywała dzięki cenie na sekstagu

    • Jeff Hardy

     Przecież Nikki nic by nie osiągnęła gdyby nie Jasiu który załatwił jej nawet pobicie rekordu Aj Lee

 • Trypul Babul

  Aha i mam nadzieję, że Szejn to wygra. Tak jak uwielbiam Tejkera i HHH’a jako championa, tak mam dość Authority (HHH w garniaku z żonką – nuuuudyyyyy, jedno i to samo od paru miesięcy). Czas na odświeżenie produktu.

 • Arek Bujnik

  A i swoją drogą to jak widzeliśmy DQ (?) w zeszłym tygodniu na #1 contender do pasa IC to czemu teraz sędzia nie zarządził DQ jak Y2J walnął Rydera kapeluszem JBL’a? 😀

  • Dean AmbrosePL

   Ale to dziwne bo Triple Threaty są bez DQ.

   • Arek Bujnik

    No wiem,to miała być troche pokazana ironia z mojej strony,ale nie moja wina że w internecie tego nie czuć xd

    • Xerer

     Czuć czuć, tylko niektórzy nie czują ;]

 • Trypul Babul

  Co do Balor Clubu. Tak, czekam na nich. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie trzyosobowa stajnia, tylko WWE jeszcze tam dwóch – trzech swoich wrzuci. Jednak i tak nie będę narzekał, ważne, żeby jak najszybciej zobaczyć Gallowsa, Andersona i Balora na RAW !

  • Arek Bujnik

   po co swoich? O.o Ściągać Young Bucks i gitara

   • Konrad Sobieszek

    Elita vs. New Day… jak dla mnie mogliby nawet i przez rok feudować

   • Dean AmbrosePL

    Lepiej Hardy Boys 😀 Przecież Matt już nie jest mistrzem TNA.

    • Arek Bujnik

     TNA się rozpada. Ale Hardyz nie przyjdą bo Jeff ma kontrakt do 2017 :c

     • Trypul Babul

      TNA się nie rozpada, nie bój żaby. Wiadomo roster mają już teraz bardzo mizerny, ale ciągle kontraktują nowych zawodników. Po prostu będą utrzymywać się na tym fatalnym jeśli chodzi o promocję i organizację poziomie, ale nie upadną.

     • Arek Bujnik

      Kontraktują mimo że jest głośno o tym że mają problemy finansowe xd sami sie pogrążają

     • Trypul Babul

      Już takich problemów nie mają jak choćby rok, czy dwa lata temu. Zresztą, nie można wszystkiemu wierzyć, co powiedzą.

      Taki jeden już przepowiadał, że TNA upadnie w 2015.

     • Arek Bujnik

      Cóż,pozostaje tylko czekać że nagle Jeff zmieni zdanie i zechce wrócić,sam tego chcę

   • Trypul Babul

    Po to swoich, że nikogo już z NJPW nie ściągną, przynajmniej na razie. Nakamura, Styles, Anderson, Gallows – mocno osłabiła się japońska federacja i mieliby jeszcze Bucksów oddać ? Teraz nie ma na to szans, może za dwa, trzy lata.

  • OTI 123

   Balor Club mam nadzieję że zadebiutują na WM .Oczywiście tylko i wyłacznie w Hiac . Smarci ze szczęścia by się posikali a po za tym to by wyznaczyło ich przyszłość . Albo jako ludzi dyrekcji albo ludzi Shane’a . Co do tego kogo WWE mogło by tam dać ja osobiście bym widział Zigglera .

 • Wojciech Gregorczyk

  Raw w końcu dobre ale mogło być lepsze:)
  Co do całego Raw nie mam nic do zarzucenia Divy mnie znów zaskakują bo paige dostaje kopniaka i po tym pada 🙁 gdzie logika jedna z lepszych div ostatnich lat pada po zwykłym kopnięciu: szkoda. Fajny brawl Romka z Trypkakiem . Co do Shane’a i DeadMan’a to brawl wyśmienity choć przy stole komentatorskim Shane się troche miotał ale ten łokieć z narożnika majstersztyk. Na szczęście nie bylo dziś Usos’ów 🙂 Y2J się zgadza a myślałem że to rozstrzygnie się dopiero na SD. I to chyba tyle jeszcze kolejne promo myślę już “fejsowych” NewDay które bylo znów bardzo dobre. I walka owensa który ruchał zawsze miza w tag teamie a teraz to miz wyruchał owensa 🙂 a tak btw szkoda mi miza że nie jest wykorzystywany dobrze to samo wyatt oni powinni walczyć o najwyższe wyróżnienia w wwe a teraz co ? Miz jest jobberem a wyatt przegrywa niemal każdy brawl szkoda. Właśnie dlatego nie chciałem łączenia pasów wwe champion i heavyweight champion wg mnie jeszcze pas dodatkowy by się przydał i dwie walizki money in the bank możecie dyskutować nad tym co pisałem 🙂 i zachęcam do dyskusji 😀

  • Trypul Babul

   Tak, łączenie pasów było błędem, przy tak dużym rosterze jak jest teraz, przy fali zawodników ze sceny niezależnej. Niestety już tego chyba nie zmienią.

  • Arek Bujnik

   Dobre? Ciekawe z jakiej strony,ale ja nie oceniam

   • Trypul Babul

    segment Lesnara i Ambrose’a, Tejkera z SZejnem, HHH’a z REignsem, te trzy rzeczy były dobre na tyle, by Raw uznać za dobre.

    “Smarki” będą narzekać na wszystko

    • Konrad Sobieszek

     Lesnara I Ambrose’a był dobry? Jak dla mnie to oprócz Heymana to była strata czasu.

     • Konstantin

      Heyman się niestety powtarza cały czas. Brakuje mu animucji. A Ambrose to słabo wyszedł z tym wózkiem.Dla mnie wyszedł bardziej na złomiarza.

     • Arek Bujnik

      Wiem właśnie,ale fajnie że wrócił do Rejning defending…i do 23-1 😀 Czytałem też jakimś anglojęzycznym portalu że możliwe jest iż Heyman zdradzi Lesnara

     • Konrad Sobieszek

      Tak, też słyszałem, że jest to możliwość, ale jak dla mnie to by nie miało sensu, bo tworzą bardzo dobry duet. Po co niszczyć coś co jest idealne?

     • Arek Bujnik

      Poza tym do kogo miałby iść? Do Ambrose’a? To by nie miało sensu. Chyba że by wziął kogoś “gorszego”,np Neville’a gdy wróci po kontuzji

     • Konrad Sobieszek

      Wszyscy wiemy na przykładzie Cesaro, Rybacka i Curtisa, że Heyman umie pracować tylko z dużymi rybami. A z Ambrosem teoretycznie mógłby stworzyć duet podobny z Punkiem, tylko, że bardziej Rollins by pasował na tą pozycję, gdyż Ambrose nie potrzebuje menadżera, gdyż z tym gimmickiem to mógłby mieć najwyżej kogoś w rodzaju mentora. Heyman nie jest takim typem

     • Arek Bujnik

      Już kandydata spotkał (chyba nie muszę mówić kogo bo widać że jesteś kumaty i myślisz nie tak jak większość :D)

     • Konrad Sobieszek

      Znaczy wydaje mi się, że mogłoby mu się udać z np. Zigglerem czy Mizem, gdyby ci nadal byli wiarygodnymi mid carderami. AJ Styles też byłby bardzo dobrą opcją. Owens mógłby być bardzo ciekawym połączeniem. No i Roman – jako heel

     • PM Rock

      Każdy ma inny gust, według mnie ten segment był bardzo dobry. Na co dzień się ich krytykuje, ale widzicie jaką ciężką robotę mają ludzie z CT. Nas tu jest tylko kilku i każdy ma jakieś inne zdanie, a przecież WWE ogląda miliony i oni muszą trafić do większości.

     • Konrad Sobieszek

      Tak, ale nie rozumiem, po co on był i co miał na celu. Poza tym był mało logiczny (gdzieś tu napisałem dlaczego). Jasne, każdy ma inny gust. Ja tego segmentu po prostu nie zrozumiałem

     • PM Rock

      No jak to, Heyman chwali Bestie jaki to on niezwykły i czego to on nie osiągnął, nawet podaje spoiler z WM. Jednak wszystko przerywa Dean który w ogóle nie zwraca uwagi na Bestię i Heymana lekceważąc go tym i pokazując, że nie boi się go. Dodatkowo na jego oczach kilka metrów od niego zaopatrza się w Barbie, Charlie i schodki które zamierza użyć w walce. To była taka zagrywka psychologiczna ze strony Ambrosa która mi osobiście się podobała.

     • Konrad Sobieszek

      Może rzeczywiście, na pierwszy rzut oka tego nie spostrzegłem. Na swoją obronę dodam, że było to dla mnie RAW po baaardzo lanym Poniedziałku i wyjątkowo nie oglądałem go sam. Mogło to zmienić trochę mój odbiór tego epizodu 🙂

    • Arek Bujnik

     Lesnara z Ambrosem z tego RAW nie licząc znowu świetnego speechu Heymana był najsłabszy w całym feudzie

 • THE VIGILANTE STING

  WOW ile komentarzy, może rekord z raw po fastlane zostanie pobity 😉

  • john ślina

   tam 100 komentów było na koniec dnia a tutaj po 3 h

   • THE VIGILANTE STING

    a w tej chwili tam jest 185 chyba, a tu 117

   • THE VIGILANTE STING

    a w tej chwili tam jest 185 chyba, a tu 117

   • THE VIGILANTE STING

    a w tej chwili tam jest 185 chyba, a tu 117

   • THE VIGILANTE STING

    a w tej chwili tam jest 185 chyba, a tu 117

    • john ślina

     teraz 153 więc tylko 30 zostalo

 • Radzio Radiksen

  Under próbuje wykonać Last Ride hm dziwne coś czuje że to ostatnia wm będzie Undera. Chris Jericho vs Aj Styles walka za pewne będzie na wysokim poziomie aczkolwiek bym wolał zobaczyć pojedynek Styles vs Ambrose. Wydaje mi się, że Charlote straci pas ponieważ tuż przed wm wygrywa walke. Kolejna sprawa Del Rio on nie powinien być w LoN on się tam marnuje, stanowczo z kimś innym powinien toczyć feud np z Mizem albo Sin Carą. Co do Rybacka widać, że za bardzo pewny siebie i ewidentny heel turn się szykuje. No proszę kolejna diva z nxt tzn Emma zaliczy debiut i to chyba najlepszy jaki mogła. mieć bo na wm. Szczerze mi szkoda SO zasługują na jakiś dobry feud a nawet na to żeby ktoś z nich wygrał Memoriał. Stracie tag team miłe, że fejsi wygrali a co do zwycięzcy to nie widzę nikogo innego

  jak Samiego Zayna. Mam w głowie scenariusz taki, że Sami wygrywa pas i nagle rozbrzmiewa muzyka Codyego Rhodsa i wówczas dochodzi do brawlu tych zawodników i całkiem fajny feud się by szykował. Widać, że z Romana na siłę fejsa robią a to błąd albo i nie bo gdyby Roman po zdobyciu pasa przeszedł heel turn. Wówczas mogło by dojść do feudu między Deanem i Romkiem a z czasem by doszedł Rendy i Aj nawet

  • Arek Bujnik

   Teoretycznie od miesięcy wiadomo że pas zdobędzie Sasha 😀
   Emma zalicza re-debiut bo była już w rosterze
   Co do Del Rio to racja,wiadomo jaki kiedyś miał potencjał,a teraz zwyczajnie go szmacą. A Memorial Battle Royal podejrzewam że wygra Strowman

   • Radzio Radiksen

    wybacz nie wiedziałem o jej wcześniejszym debiucie. A co do Del Rio szkoda mi go strasznie

    • Arek Bujnik

     Nie wiedziałeś bo zwyczajnie jej nie pykło i nikt o tym nie pamięta 😀 Skończyła w jobberce i wróciła do NXT

     • Radzio Radiksen

      i tak dostałą fajną szanse ;d

  • Konrad Sobieszek

   Co do Social Outcast to na YT jest filmik Curtisa. Bardzo fajne promo wam powiem:

   • Radzio Radiksen

    życzę mu szczerze aby zdobył statuetkę

   • Xepa

    szkoda że oni muszą na pajacować 😀

    • Konrad Sobieszek

     Pewnie zostaną wywaleni wszyscy na raz prze Big Showa albo innego Henry’ego. Nawet nie wiem, kto to może wygrać. Mam nadzieję, że WWE jakoś zaskoczy

     • Arek Bujnik

      Podejrzewam że wygra Strowman,tak jak pisałem niżej

     • Konrad Sobieszek

      Ach, no tak, zapomniałem, że i Wyatts będą pewnie w tej walce.

    • OTI 123

     Nawet mi ich nie żal . POza Slaterem . No uwielbam tego gościa . Szkoda że zawsze był Jobberem 🙁 .

     • Hunico & Camacho WWE

      Właśnie też go lubię ale nie zawsze , w Nexus miał pasy TT i to dwa razy 🙂

 • John John

  Emma po heel turnie wygląda świetnie. Przypomina mi niektórymi zachowaniami największych męskich heel’ów na przestrzeni lat. Jest piękna, dobrze jej się słucha, jeszcze lepiej ogląda w ringu, jedna z lepiej uzdolnionych technicznie div. Widzę ją z długim runem z pasem. Na ten moment to mój numer jeden wśród kobiet w obecnym rosterze i będę jej kibicował w dojściu do tytułu. Lekki push od kreatywnych i po Wm-ce rządzimy w szatni. Przypomina mi takiego typowego lidera, z Divas Title na ramieniu i ciemnymi okularami, które tylko dodają jej charakteru.
  Eva? Przyszła do zespołu face’owego tylko po to, by ich zdradzić, co innego? Później prowadzi feud z Paige, która ostatnio lekko w cień odepchnięta.
  Raw może być, nic wyjątkowego, ale się nie nudziłem.

  • Konrad Sobieszek

   Ciekawe pomysły. Też właśnie potem zauważyłem filmik z Brie która powiedziała, że nie ufa Evie. A Emma ma genialny potencjal jako heel. Ona może się przemienić w liderkę tej stajni, a potem być jako Triple H dla Evolution. Już sobie wyobrażam feud Alpha Female vs. Boss

   • Arek Bujnik

    Reakcja Paige też była no..niezbyt pozytywna 😀

   • PM Rock

    Czy ja wiem czy Emma pasuje na liderkę? Mi tam bardziej na liderkę pasuje Lana. Jeśli Lana nauczyła by się walczyć to kobieca dywizja wzbogaciła by się o świetnego heela. Takie jest moje zdanie.

    • Konrad Sobieszek

     Znaczy się, dla mnie liderem może być każdy, kogo gimmick na to nie przeszkadza. A nawet jak przeszkadza, to w wyjątkowych okolicznościach taka osoba byłby akceptowalna. Emma ma w swiom poruszaniu się i move-secie coś z bardzo niebezpiecznego heela, w pewnym sensie sadysty. To bardzo dobra baza. Lana ma nieujednolicony charakter. Po burzy związanej z feudem z Summer, Dolphem i Rusevem nie wiem, co po niej się spodziewać. nawet nie wiem jak walczy.

     • PM Rock

      Dlatego napisałem, że jeśli nauczyła by się walczyć. No w innym wypadku raczej odpada, jedna Eva Marie już starczy 🙂

     • Konrad Sobieszek

      Dlatego na razie wyraziłem się o Emmie 🙂 Z reguły nie wyrażam się o rzeczach, o których nie mam pojęcia.

 • OTI 123

  Raw nie było takie złe . Więcej było dobre i… tyle. Shane i Taker – Bardzo dobry segment : zarówno na micu jak i Brawl . Trochę szkoda że Shane lekko zbotchował ten Elbow . Ale tu i tak ważniejszy był sam moment. Styles i jericho – Dobra podbudowa ale mam nadzieję że na WM już to skończą Divas Championship – No w końcu Divy nie są przerwą na siku . Niech Charlotte już to traci bo zaczyna się nudzić . AtGMBR – Byle nie Big Show . Niech wygra to Henry , skończy karierę i tyle. Authority – Tryplak mistrz . Reigns…. Że by nie było Romek naprawdę nie jest złym Wrestlerem , tylko…. czy oni naprawdę myślą zę zbierze pop w Brooklynie?? No gdzie jak gdzie ale tam? Serio WWE (a raczej Vince) ? New Day i LoN – New Day jak zwykle genialni. Walka Kofiego z ADR dobra. Goldb… Ryback i Kalisto – Na WM wygra Lucha i tyle DA vs Beast – brak brawlu tak naprawdę wyszedł na + . Segment choć nielogiczny to dobry . Heyman klasa . Divy- ehh przemilczę . Ale Eve weszła na nowy poziom Botchu . Zbotchować celebracje w ringu . Brawo :> Ic Championship – Walka dobra Nie mogę się doczekać Ladder Matchu . Znowu Authority – Na Micu dobrze Brawl jak to Brawl . Ej ale ten suicide RR wygląda (przynajmniej dla mnie) bardzo dobrze. RAW 7,5/10 . WM zapowiada się na Wm momentów a nie walk … i to mi się Podoba .

  • Kamil10

   Ten skok bardzo dobrze mu wyszedł, był o wiele lepszy technicznie, bo jak robił to za pierwszym razem to tak srednio wyszedł mu.

 • Arek Bujnik

  Pytanie: Czy NXT Takeover:Dallas będzie transmitowane na BD i o której?

  • PM Rock

   Pewnie będzie, Dallas zaczyna się o 4 rano w sobotę naszego czasu.

   • Arek Bujnik

    Bo dziwi mnie troche fakt że nie ma nic w ramówce beatdown więc myślałem że ktoś tutaj wie 😉

 • Lighting.Lopez

  Ciekawe.Raw i juz sie nie umie doczekac wrestlemani walki zapowiadaja sie bardzo ciekawe

 • DemonBálor

  Raw otwiera Shane i Taker. Fajnie się go ogląda w tych promach. Chociaż czuć na kilometr że to był feud zrobiony dosłownie rzutem na taśmę. Kto wie ? Jeśli Shane rzeczywiście ma przejąć władze to sam zaproponował takie rozwiązanie ? ( patrząc na obecny rooster ciężko wymyślić coś innego ) Dwie fantastyczne ringowe persony, które nie raz pokazały że są w stanie wykręcić istną perełkę jeśli chodzi o poziom meczu. Markuje na myśl o tej walce bo poziom feudu może być nic nie wart przy walce w której obydwaj dadzą z siebie wszystko. Czekam oj czekam 😀

  AJ vs. Y2J. Szykuje się dobra walka. Feud był na całkiem dobrym poziomie. Szkoda tylko że tak długo go ciągnęli. Trzymam kciuki żeby AJ dostał po WM jakiegoś title shota.

  U Div przegrana Charlotte jest pewna. W sumie to moim marzeniem byłoby gdyby została w jakiś sposób wykiwana przez Rica. Ha ha . A walka 5 na 5 może być czarnym koniem jeśli zostanie dobrze rozpisana. I jeszcze jedno heelowa Emma miażdży 😀

  Andre….. Poziom tej walki mogą uratować dwie rzeczy. Wygrana Sandowa albo powrót np. Cesaro ( gigantyczny pop gwarantowany )

  Liczę że New Day obronią pasy. Mają genialne proma. Ogląda się ich chyba najlepiej z obecnych tag teamów. No chyba że Dudleys dostaną jakiś sensowny push. Chociaż obicie Romka jak najbardziej na plusie.

  Roman drewniany jak zwykle. Brawl jeszcze dal rade. Jeśli Autorithy utrzyma się po WM to juz nie wiem co można zrobić poza wysłaniem Romana na jakąś 3-4 miesięczną przerwę. Gość powinien odpocząć od tego co dostaje od fanów. I wrócić jako petarda.

  Dean vs. Bestia. To promo trochę…no było jak nie promo. Heyman swoje. Wychodzi Dean,wyjmuje spod ringu rzeczy które dostał w zupełnie innych okolicznościach. No dobra. Niech chociaż dadzą im cały mecz. Bez WF czy innych interwencji.

  Raw 6/10. Bez fajerwerków ale elbow drop Shane’a podnosi o oczko w górę 😀

 • Patrycja Warzecha

  Dzięki temu RAW Wrestlemania nabrała jeszcze większego smaczku,nie mogę się doczekać!?

 • Tomasz Pisarczyk

  Dobra, o RAW chyba napisaliście wszystko i nawet jeszcze więcej. Ale ja mam pytanie z innej beczki.
  Interesuje się WWE, a nie wrestlingiem ogólnym. Także federacje takie jak TNA, RoH, NJPW czy AAA za duża mi nie mówią. Znam je tylko można powiedzieć powierzchownie. A teraz dużo słyszę o Balor Clubie (Bullet Clubie). Mógłby mi ktoś ich przybliżyć? Wiem, że walczyli w Japonii i należą tam Balor, Karl Anderson i Doc Gallows, ale z tego co widzę, było ich więcej w tym AJ i nie wiem jaka tam była sytuacja.

  W związku z przyblizajacym się debiutem tej stajni chciałbym zebrać dużo informacji o nich, bo coś czuje, że zaskarbią sobie moją sympatię.

  • Konrad Sobieszek

   W skrócie: takie połączenie D-X i NWO.

   Więcej możesz poczytać o nich na Wikipedii

 • Błażej Waldowski

  Ludzie, niektórym podobają się jedni wrestlerzy innym drudzy. Może by tak ciągnąć konstruktywną wymianę zdań, zamiast zaczynać się cisnąć? Każdy ma swoje upodobania. Jednym nie podobał się segment z Ambrose, a mi się akurat bardzo podobał. Dla mnie miał to coś co trudno opisać, cieszę się, że nie zaczęli znów się tłuc. Co do Shana i Undertakera to zaskoczyli mnie na duży plus.

 • Walkers Jp

  Roman Regins – Pierwsza kłoda,która nauczyła się skakać.

 • Majkel King

  Najbardziej mnie interesuje walka Shane vs Taker wg mnie powinna konczyc WrestleManie 32 ale coz. Jestem ciekawy kto zainterweniuje w tej walce bo watpie ze Shane czysto wygra ta walke tym bardziej ze jest jasny znak ze powoli Taker konczy i musza mu kogos dac na pozeganie…chcialbym Stinga ale to nierealne jesli nie on to kto Cena ? Stone Cold ?

 • Maciek Piątek

  Rozmyślałem w poniedziałek wieczorem o WM i wymyśliłem takie story z finałem na WM33(oryginalnie było mniej, w międzyczasie trochę dołożyłem).

  Ostatnie RAW przed WM32. Brawl HHH i Romana.Hunter dominuje. Wbija Dean i okłada HHH’a. Pojawia się Lesnar i wykonuje F5 na DA, a HHH Pedigree Romanowi na pas. Nagle F5 dla Tryplaka. Brock podnosi pas, a Heyman zapowiada, że po DA przyjdzie kolej na WWE Championa.
  WM32. Krótko:
  Battle Royal wygrywa… BRAY WYATT(to ważne, ale o tym później)
  Ambrose def. Lesnar
  HHH def. RR, double turn, Roman niszczy Huntera, Roman = heel nr.1 w WWE
  Main Event: Undertaker(po odwróceniu uwagi Shane’a przez Vince’a) def. Shane McMahon, po walce Taker wykonuje Vince’owi Chokeslam oraz Tombstone i wychodzącym z areny DeadManem kończymy Wrestlemanię.
  RAW dzień po:Otwiera HHH o kuli. Opowiada o swoim zwycięstwie, o Vince’ie w szpitalu i już miał zwolnić Takera, gdy wbija Lesnar&Heyman. Na koniec segmentu zostaje ustalona walka na Payback: HHH vs. Lesnar. Rozpoczyna się też trwający do Battleground włącznie feud Roman vs. Dean.
  Payback: RR def. DA
  HHH vs. Brock – No Contest. W trakcie walki gaśnie światło. Po zapaleniu ring otacza Wyatt Family na czele z niewidzianym od Wrestlemanii Brayem, który ma przy sobie statuetkę za wygranie Battle Royalu.WF atakują obydwu kolesi w ringu, na koniec i HHH, i Brock otrzymują Sister Abigail.
  Shane vs. Vince(Przegrany odchodzi z WWE, jeśli Vince przegra, Shane zostaje prezesem), ZWYCIĘZCA – SHANE MCMAHON! OMG! HOLY SHIT!
  Extreme Rules: Extreme Rules Match: Dean def. Roman, po meczu Roman atakuje DA, aż wyprowadza go policja.
  Triple Threat Match o WWE WHChampionship: Bray Wyatt def. HHH and Lesnar.
  NOWY MISTRZ – Bray Wyatt!
  MITB: Dean jest w Ladder Matchu o walizkę, a Roman w Ladder Matchu o pas. Walizkę wygrywa… w sumie nieważne, i tak widziałbym cash-in dopiero po WM33. Pas zostaje u Wyatta.
  Battleground. Wyatt broni pasa, a trzecia i ostatnia walka RR vs. DA jest o miano pretendenta do mistrzostwa wagi ciężkiej. Walkę i cały feud wygrywa Roman.
  Summerslam: Roman def. Bray VIA DQ! Do dyskwalifikacji doprowadza Wyatt Family, które atakuje Bray’a za marginalizowanie ich(Wyatt od MITB coraz więcej mówił o sobie, coraz mniej o swoich pomagierach dając do zrozumienia, że ich nie potrzebuje; na Summerslam przelała się czara goryczy). Bray przechodzi face turn(jak Orton po wygraniu WHC i laniu od Evolution), Roman wk*****ny w c**j, na drodze do Night of Champions pozbywa się po kolei wszystkich członków Wyatt Family(“Na Night Of Champions nikt mi nie przeszkodzi w zdobyciu pasa”).
  HHH vs. STING(!)(Jeśli Tryplak wygra, on i Steph rządzą, a Sting wyp***dala z HoF)
  Zwycięzca – STING! STING! STING!(Wreszcie wygrana na PPV)
  Po walce Stinga atakuje Undertaker, co doprowadza do walki Sting vs. Taker (Ostatnia walka Stingera w karierze)na Survivor Series(w końcu obaj tam debiutowali),a co! Niech ludzie mają to wymarzone starcie wszechczasów(szkoda, że 15-20 lat za późno).
  NOC: RR zdobywa pas(SPOILER:Trzyma go aż do WM33, ale wszystko w swoim czasie). Parę słów o reignie Bray’a z pasem. Ogólnie na plus, 4 miesiące z pasem – nieźle jak na 1. raz.
  HIAC: Roman pokonuje DA w Hell In A Cell Matchu, po walce obija Deana tak, że go zabierają na noszach, RR zbiera heat życia(w końcu DA to face nr 1, przynajmniej pod względem popu). W międzyczasie wrócił SETH ROLLINS(jako face), który a to feudował z HHH’em(MITB & Battleground), a to z Deanem(wygrana na Summerslam i porażka na Night Of Champions), a na HIAC URATOWAŁ DEANA(!) i wygrał brawl z Reignsem.
  Survivor Series:
  Seth def. RR via DQ
  5-on-5 Survivor Series Elimination Tag Team Match: Team Shane’a (Shane, Ziggler, AJ Styles & Lucha Dragons) vs. Team HHH’a(HHH, Dudley Boyz, Sheamus & Owens)(Jeśli Shane przegra, oddaje władzę Authority)
  Zwycięzca – TEAM SHANE’A!(Ziggler eliminuje HHH’a jako ostatniego i zostaje sole survivorem)
  Sting def. Undertaker. Po walce przytulają się(obydwaj uronili kilka łez) i Sting w krótkim promie dziękuje fanom i potwierdza zakończenie kariery. Na stage’u pojawia się cały roster; mają twarze pomalowane jak Stinger. Sting się rozkleja i żegna się z każdym na stage’u(coś jak odejście Bryana, tylko z jeszcze większymi emocjami[emocje jak u Flaira]). Dzień później oficjalne pożegnanie Stinga(jak u Flaira, w końcu Sting to także legenda,równie wielkiego formatu); Sting bez face-paintu!
  TLC: Roman def. Seth
  Royal Rumble: Roman def.Cesaro(szczerze nie mam pomysłu, ew. Orton lub Dolph)
  Royal Rumble Match:
  Nr 28.John Cena
  Nr 29.DEAN AMBROSE(powrót po 3 miesiącach i ataku z Hell In A Cell)
  Nr 30.UNDERTAKER, który eliminuje Cenę i siebie naraz, co doprowadza do ich walki na WM33(Retirement Match DeadMana)
  W ringu zostaje Dean, Seth i Ryback. Ryback eliminuje Setha, a jego Dean.
  ZWYCIĘZCA ROYAL RUMBLE – DEAN AMBROSE.
  Fastlane: Roman wygrywa swoją walkę; Seth def. Ryback i wchodzi do walki Romana z Deanem
  WM33: Undertaker def. John Cena
  HHH vs. Shane McMahon(Zwycięzca bierze wszystko – Przegrany kończy karierę zawodniczą i traci udziały w firmie na rzecz zwycięzcy)
  Wygrywa Shane, po walce Hunter podaje rękę Shane’owi, a potem wykonuje Low Blow i Pedigree.
  Triple Threat Match o WWE World Heavyweight Championship: Dean def. Roman and Seth
  NOWY MISTRZ – DEAN F**KING AMBROSE(wreszcie)
  Po WM: Inwazja NXT pod dowództwem HHH na Main Roster(zakończenie dowolne, jak chcecie) i cash-in walizki na następnej gali PPV po Wrestlemanii. Alternatywne zakończenie: na WM wygrywa Tryplak, a Shane staje na czele Inwazji NXT na główny roster, wtedy Invasion kończy się tak jak w 2001 r. Tag Team Matchem NXT vs. WWE, NXT wygrywa, Tryplak kończy karierę, Shane rządzi i dogaduje się z Authority, że jako najlepszy z McMahonów nie jest mściwy, żądny zemsty,itp.; wtedy Shane rządzi RAW, Steph – Smackdown, Tryplak – NXT, a cała reszta – do ustalenia. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie… aż do następnej wojny o władzę, np. między dziećmi HHH’a i Steph a dziećmi Shane’a.
  KONIEC

  • DemonBálor

   W sumie całkiem ciekawie rozpisane wszystko. Nie trafiłeś w Raw przed WM ale no to zupełnie nie przeszkadza takiemu scenariuszowi. Osobiście tylko wydaje mi się że to Shane wygra już teraz władzę. Była mowa że to tylko jedna noc i może dostać wszystko. A o ile Vince trzyma się naprawdę nieziemsko to raczej powtórki z Wrestlemanii 17 nie dostaniemy..jeśli chodzi o walkę Vince vs. Shane.

   • Maciek Piątek

    Vince by tak kombinował, by nie walczyć. Albo wyglądałoby to jak Sting vs. HHH na WM31: interwencje,może jacyś dodatkowi sędziowie. Tak, aby walka trwała 15-20 minut. Sting vs. HHH to było coś koło 20 minut i to była najdłuższa walka gali z tego co pamiętam.

  • Xerer

   Wszystko pięknie, ale walka o władze w WWE na Payback? :/

   • Maciek Piątek

    Payback – zemsta. Shane mściłby się na ojcu za wyrolowanie na WM-ce i postawiłby sprawę jasno: załatwmy to między sobą.

  • Konrad Sobieszek

   Zmieniłbym tylko troszkę scenariusz z Romanem na początku. Chcę, żeby wygrał ten pas przechodząc turn. Mógłby pokazać swoją gorszą stronę z pasem przez pierwszy miesiąc lub dwa. Dean byłby dla niego na początku lojalny, ale potem postawi swoje zasady ponad toksyczną przyjaźnią i to przez niego Roman straciłby tytuł. Ogólnie nie podoba mi się myśl też zbyt długiego ciągnięcia storyline’u z przejmowaniem władzy. jednak znając życie, to Undertaker wygra, ale program się nie skończy. Więc takie rozwiązanie nawet by mi pasowało. No i to, że Lesnar przegrał, po zapewne mocno krwawej walce, a mimo to on dostaje shota na pas… no nie kupuje tego do końca. No i to, że HHH chce zwolnić Takera mimo, że wygrał walkę… ja wiem, że Vince ucierpiał, ale mógłby jakoś inaczej chcieć ukarać Takera. W końcu Vince wiedział w co się pakował.

   Nie za bardzo mnie też przekonuje rozpoczęcie feudu między Ceną, a Takerem. Ale to tylko szczegół. No i poza tym pomysł z tym, że Wyatt Family zdradza Wyatta, a mimo to przez następny miesiąc Roman dokonuje ich eksterminacji. Poza tym Bray zaczyna wychwalać siebie, więc rodzinka się wkurza, ale podczas ich ataku na Bray to Wyatt przechodzi turn… No raczej wtedy byłoby odwrotnie, ale rozumiem co chcesz osiągnąć. Ja bym raczej pomyślał nad czymś w stylu, że Harper mówi, że Bray już nie słyszy Abigail (nie słyszy jej głosów z zaświatów i przez to zatracił cel i wykorzystuje rodzinę do własnych celów) i knuje spisek przeciw liderowi zostając de facto nowym liderem Wyatt Family. Bray mógłby wtedy powiedzieć, że to prawda, gdyż zrozumiał plany Abigail i teraz wie, że jest jedynym który może je powstrzymać. Coś w tym stylu.

   I to, że Ziggler już trzeci raz w karierze jest ostatnim ocalałym na SSeries… Szkoda tylko, że jako zawodnikowi znów nic by mu to nie dało. Mógłby ktoś nowy zająć to miejsce, choćby Styles.

   I dla mnie troszeczkę za dużo tych walk o władzę. Szczególnie, że ani razu ani Vince, ani HHH nie wygrywają. Ile mogą mieć szans (tu chodzi mi o HHH, bo Vince znika od razu – ok)?

   Wiem, że się czepiam, ale dla mnie to właśnie takie detale są bardzo ważne. Większość pewnie nie uważa ich za istotne, ale według mnie to one właśnie dają nam momenty, które się potem zapamiętuje. Dlatego też w obecnym WWE nie ma ich już tak wiele. Bo już się nie dba o detale.

   • Maciek Piątek

    Ludzie chcą turnu Romana, więc niech go dostaną. Jeśli Roman byłby gorszym heelem niż face’em(w co wątpię), wtedy turnują go z powrotem na Battleground i jako face wygrałby na SS z Wyattem, który i tak mógłby przejść turn po ataku WF. Wtedy mogłoby dojść do walki na NOC: Wyatt,Roman i DA vs Harper/Rowan/Strowman w openerze gali, a potem w walce wieczoru broniłby pasa przeciwko… nie wiem, Owensowi?
    Storyline z przejęciem władzy MUSIAŁBY być rozpisany GENIALNIE by nie znudzić ludzi, choć prawda, walki co 3 miesiące ciągle o to samo praktycznie(Hunter ukazany jako mający obsesję albo tłumaczyłby, że Shane nie zasługuje na to, a Steph(i on)tak), bardzo łatwo to spartolić. Ale i tak bym to tak zostawił.
    Title shot Lesnara wynikłby z ataku z RAW przed WM32 i z segmentu otwierającego RAW po niej. Nie wiem jak, ale pewnie brawl + prowokacje Heymana. Detale, których tak pragniesz, ale o których nie myślałem po prostu. Będzie walka, to będzie. Zresztą jak nie Brock, to kto dla Huntera?
    Oczywiście Taker byłby zwolniony na prośbę Vince’a i Steph. Już Hunter mówi “YOU’RE…FI…” i wtedy wchodzą Brock i Paul. A Taker odchodzi w zapomnienie… do Summerslam.
    “Eksterminacja” 🙂 WF. Cóż, weszli w drogę Romkowi i muszą za to zapłacić. Romek musi być monster heelem, a to, że przy okazji będziemy im współczuć,to… plus. Znikną na jakiś czas, by wrócić i razem z Brayem (i może z Bo Dallasem)utworzyć face’ową WF(po zmianie gimnicku to by mogło wypalić).
    Jeśli chodzi o Survivor Series, to ilu ludzi, tyle zdań. A może w niedalekiej przyszłości rozdzielenie pasów, 1 z nich trafia do Dolpha…; zresztą który inny zawodnik 3 razy zostawał sole survivorem? No może Orton, ale on i tak będzie kiedyś w HOF. Dolph przeszedłby do historii, uważam, że mu się należy.

    • Maciek Piątek

     Zresztą każdy ma swoje fantazje, pragnienia i wizje. Ilu ludzi, tyle opinii. Każdego nie przekonam, ale pokażę, o co mi chodzi.To w sumie moja nie pierwsza, ale pierwsza, którą się podzieliłem.
     PS.Bardzo Cię szanuję za Twoje komentarze. Widać, że wrestling to istotna część Twojego życia.

     • Konrad Sobieszek

      Dziękuję, choć chyba nie do końca chciałem, aby stała się tak istotna. Po prostu jest to jedyne Show, gdzie fani mają tak wiele do powiedzenia. Z kreatywną głową to jest najbardziej niesamowita rozrywka na świecie – wymyślanie scenariuszy i oglądanie tak genialnych zawodników z takimi umiejętnościami, których po człowieku nawet bym się nie spodziewał.

    • Konrad Sobieszek

     Dzięki. Dużo się wyjaśniło 🙂 Nie ze wszystkim się do końca zgadzam. Nadal uważam to za dobry pomysł, szczególnie długi feud między Ambrosem, a Reignsem ciągnący się przez cały rok. Zacząłbym tak jak ja zaproponowałem, a skończyłbym singlowo – bez Rollinsa. Po takiej historii Seth byłby troszeczkę na siłę wrzucony. Wiem, że chodzi o main Event WM-ki. z Triple Threatem Shield. Niewiele trzeba zmienić, żeby Seth tam pasował jak ulał 😉
     Nie do wszystkich pomysłów nadal jestem przekonany, ale ogólnie można by było oglądać 😉

 • iLikeSTARDUST

  Początek RAW gong no o. Taker dobre promo. Wchodzi Here Comes the Money i Shane. Myślę – dostanie wpiernicz. Chwilę później ooo… Last R nie kontra Taker na stole i… zbotchowany elbow drop. Taker wstaje. Chciałem brawlu i wreszcie nastało… wyjście…

  Ryder vs Jericho

  Ja pier… będzie squash ding ding ding I AM PHENOMENAL i już mi się podoba. Miłe zaskoczenie Ryder wygrywa. Na prawdę podoba mi się co raz bardziej jak Heelowy Y2J walczy. On się urodził heelem.

  Charlotte def. Becky

  Po walce dobre T-bone suplexy od Becky.

  SO chcą coś powiedzieć to słucham: WWE Universe. Łeeeeee it’s a Big Show. Potem Big Red Monster. DQ. BR zapowiada się ciekawie zabrakło WF, ale Strowman wszystkich by udusił.

  Authority obsesja tryplaka itp. itd.. Wbija Romek. Dwa podbródkowe. Tryplak się spłakał i poszedł.

  Gdy wchodzi New Day ok wysłucham końcówka ” because, New Day Rocks” miesiąc temu because New Day Sucks. Podziałał Face Turn.

  Przychodzi liga ADR walczy. Kofi zza lin próbuje pele kicku. Kurde naskok koniec.. Nie Kofi pinuje One… Two… Three… Szkoda mi było Alberta.
  Hey new day, the new day. Coachman i BootyO’s. Też bym sobie kupił xD.

  Kalisto… to się musiało tak skończyć. SDS papa Konnor. Nie zdziwiłem się gdy wchodził Ryback.
  Promo dla Lesnara. DA wchodzi z wózkiem moja reakcja… WTF!? Wyciąga przedmioty i idzie. Ja wtedy cisnę bekę.

  TD vs BAD BLONDE
  Liczyłem, że dołączy Nikki.

  6-Man TT
  Stardust i Miz nawet dobry TT. Końcówka Queens Crossbow, Zig Zag i Helluva Kick. One Two Three. Dobra walka.

  Authority v2
  Suicide Dive no nieźle

  RAW 7/10.

 • PM Rock

  I jest Rekord 186 !

 • PM Rock

  A co powiedzieli byście na Double Turn podczas walki Romka z Hunterem? Jednak chodzi mi tu o Turn Romka i Wyatta. Romek zdobył by tytuł i dołączył do dyrekcji, a Wyatt by go zaatakował.

  • Konrad Sobieszek

   Myślałem o Double Turnie już od pewnego czasu. Ale HHH stałby się facem. To nie byłoby trudne wystarczy, że będzie mówił o sukcesie NXT czyli e facto jego brandu. Roman jest już buczany, więc tu też nie ma problemu. Przydałaby się tylko jakaś historia, żeby feud był kontynuowany i miał sens. Nawet mam zarys (być może domyślam się, że niektóre osoby już zaczynam z tym wkurzać, sorry).

   Mianowicie w grę wchodzi zdrada. Dlaczego Stephanie daje tyle szans Romanowi? Dlaczego do walki z Lesnarem dała mu do pomocy Deana? Dlaczego Roman dostał szansę na zdobycie pasa zaraz po tym, jak Hunter został obity przez Romana, i co więcej – wygrał? A co jeśli to wszystko nie jest przypadkiem? Co jeśli za kulisami jest spisek? Problem w tym, że storyline dużo by namieszał w rosterze. I Triple H i Roman zyskali dużo sojuszników i wrogów. Taki Double turn może nie skończyć się na jednym zawodniku. Turnować mogliby też Usos (kuzyni Romana), czy Owens (nawet ma powód, by stanąć po stronie Huntera, a nie Stephanie – to ona dała Ladder Match, a on sam w promie powiedział, że Hunter ma o nim dobre zdanie). To tylko zarys, pomysł wpadł po tym, jak przeczytałem pomysł jakiegoś fana na Reddicie, że Stephanie sypia z Romanem. Od razu wyobraźnia zadziałała 🙂

   • PM Rock

    No ja też mam dość dużą wyobraźnie, ale takie coś mi nawet nie przyszło do głowy (romans).

    • Konrad Sobieszek

     Prawda jest taka, ze każdy pomysł da się przerobić na Wrestling. Najważniejszy, żeby taki storyline tworzył momenty i emocje, które trafiają do publiki. Romans mógłby się przyjąć, zwłaszcza Stephanie jako zła królowa z owładniętym księciem. Taka trochę Balladyna Słowackiego 😀

   • PM Rock

    Myślę, że Turn Romana i Braya byłby naprawdę ciekawy. Wyobraź sobie rywalizacje Braya buntującego się przeciw systemowi z Authority na czele którego stał by mistrz Roman Reigns.

    • Konrad Sobieszek

     Możliwe, ale ja nie lubię randomowych turnów. szczególnie double turnów. Jakby to poprzedzić jakimś fajnym programikiem z double turnem na SSlam, to bardzo chętnie. Ale na WMce jak turnować podwójnie, to Romka i Haitcha

 • PM Rock

  DWIEŚCIE !!!!!!!!!

  • Konrad Sobieszek

   Gdyby nie te komentarze, ile to już komentarzy, to by było tylko 195 komentarzy 😀

   • PM Rock

    Oj tam i tak będzie pewnie ponad 210

    • Konrad Sobieszek

     Jak będziemy o tym rozmawiać to na pewno 😀

     • PM Rock

      To pogadajmy jeszcze przez chwilę 🙂

     • PM Rock

      W sumie jakbyśmy się rozgadali to moglibyśmy dojść do 300 🙂

     • Konrad Sobieszek

      No na pewno. Na RAW po FastLane to ty głównie szalałeś w komentarzach, tutaj jeszcze się nie odpaliłeś na dobre 😀

     • PM Rock

      Po prostu wymieniałem poglądy 🙂 W tedy jakoś ten powrót Shane’a mnie tak pobudził, że do wieczora nie wiedziałem co ze sobą zrobić dlatego tyle moich komentarzy.

     • Konrad Sobieszek

      Ja sam wolę napisać jeden długi komentarz, a potem tylko odpowiadam na to, co inni piszą. Więc moja produktywność w dużej mierze zależy od pozostałych komentujących

     • PM Rock

      Mi jak się chce skomentować Raw czy SD to też tak robię, ale jak zauważę u kogoś ciekawy, dziwny , irytujący, śmieszny komentarz to odpisuje