Podczas konferencji prasowej WWE na temat WrestleManii 33 w Orlando pojawili się: Vince McMahon, Stephanie McMahon, Roman Reigns, John Cena, WWE World Heavyweight Champion Triple H, WWE Divas Champion Charlotte, WWE Tag Team Champions The New Day, NXT Champion Finn Balor, NXT Women’s Champion Bayley, Ric Flair, Apollo Crews, Baron Corbin, Governor Rick Scott, burmistrz Orlando Buddy Dyer & burmistrz Orange County Teresa Jacobs. Warto wspomnieć, że John Cena ogłosił, że nie będzie gotowy na WrestleManię 32 i nie pojawi się w ringu.

Według Dave’a Meltzera mimo powrotu Samiego Zayna dalej planuje się kilkuosobową walkę o pas Interkontynentalny.

Spekuluje się, że Big Show doznał kontuzji kolana na live evencie WWE w Kalamazoo. Show połączył siły z Zigglerem i razem pokonali Brauna Stwormana i Luke’a Harpera. Pod koniec walki Show źle wylądował na kolanie, a po walce Gigant od razu poszedł na backstage.

Ten sam event odbył się trochę później ze względu na środki bezpieczeństwa, te same, które były na Survivor Series, gdzie mógł mieć miejsce atak terrorystyczny ISIS.

WWE dodało na piątkowy live event WWE w Montrealu pojedynek Sami Zayn vs. Dean Ambrose vs. Kevin Owens. Event ten odbywa się dzień przed WWE Roadblock.

Według PWInsider Karl Anderson oraz Doc Gallows mają zadebiutować w głównym rosterze w okolicach WrestleManii 32.

W najnowszym magazynie od WWE poświęconym WrestleManii 32 w sekcji “Tribute” potwierdzono, że Jacqueline Moore & Stan Hansen zostaną wprowadzeni do WWE Hall of Fame 2016.

Podczas RAW ogłoszono natomiast, że Big Boss Man zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame.

WWE potwierdziło, że Payback odbędzie się 1 maja w Allstate Arena. W maju także odbędzie się Extreme Rules, dokładnie 22 maja w Prudential Center w Newark, New Jersey.

Kolejnym gościem w podcast’cie Stone Colda na WWE Network pojawi się Mick Foley. Podcast odbędzie się 31 marca po SmackDown.

Według Cagesideseats.com Shinsuke Nakamura podpisał kontrakt z WWE na trzy lata.

Shane McMahon wspomniał na RAW, że gdy przejmie federację da szanse innym zawodnikom. Na te słowa odpowiedziała Emma, która napisała, że czeka na szansę od Shane’a.

Oto tweet, który usunął Dolph Ziggler (była o nim mowa na RAW).

Logo WrestleManii 33 – >>>więcej informacji na temat WrestleManii 33<<< • THE VIGILANTE STING

  ja bym widział fatal 4 way match o pas IC KO Zayn Y2J i AJ byłaby to świetna walka i zostaje jeszcze walka o pas US ale tu nie mam żadnego pomysłu 😉

  • Hunico & Camacho WWE

   Sin Cara i nie było by źle 😛

  • Michorzewo Play Games

   O us mógłby neville dolonczyć i ryback.i triple threat. ciekawe co z andre the giant battle royal bo.nie ma mowy o tym narazie

 • Radzio Radiksen

  szczerze bym chciał na miejscu romka zobaczyć bray lub deana przeciwko triplakowi

  • Konrad Sobieszek

   Po prostu mają ciekawszy gimmick. Jest w nich coś czego w Romanie nie ma lub nie daje mu się tego pokazywać. Są nieszablonowi.

   • Radzio Radiksen

    zwłaszcza że Bray i Dean bardziej zasługują na pas niż pan drewniak dupa romana

  • Kamil

   Jak Roman w domu siedzi i sie opierdala to z ich walki nic nie będzie, chyba że ostro trenuje. A jak nie na wmce to na innej gali w tym roku Dean zdobędzie pas na 100%.

   • Radzio Radiksen

    Dean to wariat a Bray nie wiele gorszy z pewnością byli by na pewno ciekawszymi i lepszymi mistrzami

 • CM Up

  Fatal 5 Way na WM 😀 Triple H vs Roman Reigns vs Dean Ambrose vs Brock Lesnar vs Bray Wyatt

  • Łukasz Bączek

   Po wczorajszym Raw też coś takiego wyczuwam

   • Piotrek Pietras Kacprowicz

    Zdecydowanie brakuje mi tam Setha

    • Łukasz Bączek

     Ale niestety kontuzja

 • UNLEASHED.The.AnimaI.Batista

  Szansa dla innych zawodników brzmi ciekawie szczególnie dla 1 talentu którego nie ma z nami od 2 RAW po Payback 2014 🙁 smutne ale prawdziwe

  • Konrad Sobieszek

   Co jak co, ale założę się, że osoby o których wspomniał Shane, które zabierają talentom czas antenowy to przede wszystkim koledzy Triple’a. W tym Batista.