Aktualnie na WrestleManie 32 zaplanowane jest pojawienie się The Rocka, Steve’a Austina, Micka Foleya oraz Shawna Michaelsa. Według Wrestling Observer Newsletter WWE nie planuje wykorzystania innych osób prócz Shane McMahona. Podobno federacja planuje także debiut na WrestleManii Samiego Zayna. Możliwe, że Sami pojawi się wkrótce na RAW lub SmackDown, ale możliwe też, że WWE chce wrzucić go do głównego rosteru dopiero po WrestleManii. Warto wspomnieć, że Sami jest reklamowany na tournée WWE po WrestleManii w Europie.

WWE ma ogłosić miejsce, w którym odbędzie się WrestleMania 33 w następnym tygodniu. Podobno ma być to The Citrus Bowl w Orlando na Florydzie. Jedno ze źródeł informuje, że w we wtorek ma odbyć się konferencja prasowa z Vincem McMahonem, Johnem Ceną i innymi.

WWE zmieniło nazwę eventu “March to WrestleMania: Live from Toronto” na WWE Roadblock. Main eventem będzie walka Triple H’a z Deanem Ambrosem. Dzisiaj została także ogłoszona walka o pasy Tag Team NXT The Revival z Enzo Amore i Big Cassem oraz pojedynek Brocka Lesnara z Bray’em Wyattem.

WWE opublikowało dane finansowe, z których wynika, że Shane McMahon nie podpisał kontraktu z WWE jako zwykły zawodnik i nie będzie pełnił żadnej funkcji na backstage’u. Shane za jego występy do WrestleManii ma otrzymać 120 tysięcy dolarów.

Poniedziałkowe RAW oglądało 3,724 milionów widzów, jest to spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 3,884 milionów widzów.

Na twitterze Kofiego Kingstona możecie obejrzeć filmy, które potwierdzają, że WWE planuje pojedynek The New Day z League of Nation na WrestleManii.

Dana White w wywiadzie potwierdził, że Vince McMahon chciał z nim walczyć na UFC lub WrestleManii 27. Dana powiedział także, że szanuje Vince’a, ale ten jest już zbyt stary, aby w ogóle walczyć.

WWE ogłosiło, że wraz z Sony Pictures wyda film Surf’s Up 2: WaveMania. W filmie wystąpi Vince McMahon, John Cena, Triple H, Undertaker oraz Paige.

Czwartkowy epizod Total Divas zaliczył kolejny mocny spadek w dół, odcinek oglądało 591 tysięcy widzów. Jest to spadek aż o 24%, poprzedni epizod oglądało 777 tysięcy widzów.

WWE Hall of Famer Kevin Nash zobowiązał się, że po jego śmierci lekarze będą mogli zabrać jego mózg do badań CTE – Chroniczna Encefalopatia Pourazowa.

Według Wrestling Observer Newsletter AJ Styles nie używa już Styles Clasha, ponieważ Vince McMahon zobaczył wideo, na którym Yoshi Tatsu przyjmując ten finisher złamał kark.

Na dzisiejszym NXT zadebiutował Austin Aries. W poniższym exclusive wideo możecie zobaczyć, co działo się chwilę potem.
https://www.youtube.com/watch?v=kpTC7iuM8Ag

WWEShop.com wydało koszulki Tag Teamu Chrisa Jericho i AJ Stylesa – Y2AJ. • Radzio Radiksen

  LoN vs New Day żenada.Styles clash wycofany przez Vinca hm coraz ciekawiej jakoś inne finishery nie bezpieczne nie są usunięte.A co do Austina to podobnie jak Aj nie powinien trafiać do nxt ale do głównego rostera od razu

  • MrShikamaru15

   Idąc tym tropem to Samoa Joe też nie powinien, bo co on gorszy? bo ma masę?

   • Radzio Radiksen

    Samoa nie jest gorszy ale chcieli podnieść poziom nxt a raczej wypromować, a Samoa to trener za razem.To ,że ma masę to + bo może ją wykorzystać, z resztą Samoa ma po wm zadebiutować w głównym rosterze. Jeśli WWE decyduje że ktoś pokroju Austina czy Samoa ma być w nxt to na pewno nie przypadkowo.Ale popatrzmy na to tak Samoa już niedługo bd w głównym rosterze a jego miejsce Austin zajmie, podejrzewam że nxt nie chce obniżać poziomu i Austna w miejsce Samoa dać.

    • Hefajstos

     Wujek Yoda dumny z Ciebie byc!

  • Konrad Sobieszek

   Po prostu AJ Styles był najbardziej rozpoznawalny i szczerze powiedziawszy nawet osoby, które oglądają tylko WWE wiedziały mniej więcej, że AJ Styles jest na tyle dużym nazwiskiem, że może coś zdziałać w WWE bez debiutu w NXT

 • Krzysztof Szczypkowski

  Style Clash wycofany? przecież to, że Joshi złamał wtedy kark to była jego wina..

  • Konrad Sobieszek

   No tak, ale przecież jest szansa, że i w WWE ktoś może być przygłupem i złamać kark na własne życzenie. WWE działa profilaktycznie. Jeśli będą sporadycznie wracać do Styles Clash pry większych walkach to myślę, że ten ruch stanie się czymś w rodzaju Tombstone’a.

 • Hunico & Camacho WWE

  Hm może triple threat match szykują . Bo prócz LoN jest jeszcze Y2AJ dobrze wypromowany .

 • John John

  I dobrze, że Lon będzie walczyć z New Day, ktoś w miarę wypromowany ( obijają i Nevilla i Lucha Luchas ) wiarygodny i nie lubiany podłoży się ulubieńcom na wm. Walka nie powinna wyjść źle, a na Raw po przy genialnej publice Y2AJ wygrywają pasy, bo nie chcę(mimo, że kocham Stylesa) żeby Aj z nim wygrał już teraz. Wolałbym np. rozpad tag teamu przy którejś z kolei obronie pasów, co dopiero wtedy spowodowałoby powrót do feudu.
  Odkąd pojawiły się plotki, że Aj trafi do wwe, można było spekulować – będzie używał Styles Clasha, nie będzie używał? Oprócz Tatsu, który fatalnie zbotchował karki mieli łamane chyba jeszcze Lionheart’owi, a i Strong mi się coś głowie przypomina. Trzy złamane karki vs Vince i jego coraz chorobliwe zachowanie względem kontuzji, zwłaszcza głowy. Mimo wszystko, akcja będzie wykonywana, częściej lub rzadziej. Na szczęście.

 • LoboTaker

  Już się boję, jak będzie wyglądać kolejna animacja z udziałem WWE. Już widziałam 2 poprzednie i momentami czułam zażenowanie.

  • Sheamus fan

   Też oglądałeś Scoobyego?

   • LoboTaker

    No ba! Ja nawet posiadam płytkę z tą animacją, tak samo Flintstone’ów 😀

 • Artur Pieczyński

  Wedlug Wrestlig Observer, Reigns będzie maineventował na co najmniej kolejnych dwóch WM jako baby face… jak długo jeszcze mamy to znosic.

 • Artur Pieczyński

  Wedlug Wrestlig Observer, Reigns będzie maineventował na co najmniej kolejnych dwóch WM jako baby face… jak długo jeszcze mamy to znosic.