WWE Hall of Famer Kevin Von Erich najprawdopodobniej wprowadzi Michaela “PS” Hayes’a oraz The Fabulous Freebirds do WWE Hall of Fame.

Meksykańska Federacja AAA boryka się ostatnimi czasy z wielkimi problemami z wypłatami dla swoich gwiazd. Rey Mysterio, który ostatni raz występował w grudniu, najprawdopodobniej zakończył współpracę z AAA w związku z brakiem wypłat oraz z dezorganizacją panującą w federacji. Jest jeszcze możliwy powrót Rey’a do AAA, ale tylko jeśli wypłacą winne mu pieniądze, oraz będzie miał wpływ na storyline, w których będzie brał udział. Konnan podczas swojego ostatniego podcastu wspominał, że Rey może pracować w WWE jako part-timer. Niestety, ale Rey nie byłby w stanie powrócić jak Alberto Del Rio na pełen kontrakt. Źródła, które na bieżąco monitorują sytuacje, donoszą, że Rey mógłby mieć problemy z opuszczeniem Lucha Underground, aby powrócić do WWE. Jednakże przyjaciele Rey’a z WWE wierzą, że nie będzie on długo pracował w Lucha Underground i w krótkim czasie zawita ponownie do WWE.

WWE Hall of Famer Tammy “Sunny” Sytch napisała na twitterze o swoim pobycie w szpitalu, do którego trafiła 9 lutego po problemach z trzustką. Sunny w przeszłości miała już problemy z trzustką, które spowodowane były alkoholizmem.

Na live evencie NXT w Jacksonville w walce 6-man Tag Team match między Dawsonem, Dashem & Riddickem Mossonem z Samim Zaynem, Enzo Amorem oraz Cassem doszło do trzech w tym samym czasie Suplexów w ringu. Po walce prawdopodobnie kontuzjowany został Riddick, gdyż sędzia pokazał znak “X”, który oznacza kontuzje. Riddick potrzebował także pomocy podczas opuszczenia ringu.

WWE potwierdziło, że drugi sezon Swerved na WWE Network będzie miał swoją premierę w tym roku.

WWE usunęło pocałunek Rica Flaira z Becky Lynch na Royal Rumble 2016. Możliwe, że zajście to zostało usunięte z powodu krytyki fanów na mediach społecznościowych.

Cameron powróciła do ringu głównego rosteru po kilku miesiącach pobytu w NXT. Cameron na evencie dołączyła do Taminy i Naomi, które przegrały z Sashą Banks, Becky Lynch & Natalyą. Spekuluje się, że Cameron może dołączyć do Teamu B.A.D.

Brock Lesnar po raz pierwszy od marca 2004 pojawi się na tapingach SmackDown. Będzie to ostatnie show przed FastLane.

Oczekuje się, że Sheamus powróci do WWE przed FastLane.

Według PW Torch WWE rozmyślało nawet nad zwolnieniem Titusa O’Neila za jego incydent z Vincem McMahonem na RAW.

W programie “Pawn Stars”, który zadebiutuje 24 lutego, jeden z Hall of Famerów WWE sprzedał swój pierścień. Aktualnie nie wiadomo o kim mowa.

Czwartkowe SmackDown oglądało 2,414 milionów widzów i jest to spadek o 9% w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 2,664 milionów widzów.

Chris Jericho na swoim Twitterze napisał w odpowiedzi na tweet fana, że gdy wygrywa walkę, to niszczy gwiazdy, a gdy przegrywa to jest jobberem.

WWE jest zainteresowane zawodnikiem federacji AAA Garza Jr..

Konto Stephanie McMahon na Instagramie zostało zhakowane. Została zmieniona nazwa profilu na “bro tweets” oraz były udostępniane dziwne i losowe zdjęcia, oraz filmy.

John Cena kontynuuje swoje treningi pomagające powrócić mu do formy po kontuzji ramienia.

Brock Lesnar pokonał Ruseva na live evencie WWE w San Jose w blisko dwie minuty.

WWE Hall of Famer, Bret Hart napisał na swoim Instagramie o operacji raka prostaty:

“Jestem po operacji i teraz czeka mnie długa rekonwalescencja. Chcę podziękować Dr. Hyndmanowi oraz całej obsłudze szpitala Rock View za świetną robotę. Chcę też podziękować całej mojej rodzinie, przyjaciołom i wszystkim moim fanom za wsparcie. Sprawy mają się dobrze i za kilka dni powinienem być w domu. W słowach Vince McMahona, “Od teraz będzie już znacznie lepiej.”

Vince McMahon podczas spotkania z inwestorami dotyczącego IV kwartału pracy WWE został zapytany o obecną falę kontuzji w federacji oraz w jaki sposób zapewnią nam świetną WrestleManie 32:
“Poprzez bycie kreatywnym. Na pewno będziemy mieć świetną WrestleManie. Będzie bardzo interesująca dla fanów, prawie tak samo, jak ubiegłoroczna.”

Gwiazda NXT Baron Corbin był podczas weekendu w trasie z głównym rosterem WWE. Baron pokonał Viktora oraz Fandango w Triple Threat matchu w Fresco.

Na Dallas Comic Con doszło do pewnej sytuacji, w której to Stardust oddał statuetkę Slammy Awards aktorowi Stephenowi Amellowi, a następnie oblał go wodą.
https://www.youtube.com/watch?v=ZUCLMrG-fwM

WWE Diva Rosa Mendes powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – Jordan Elizabeth Schubenski. • Konstantin

  Właśnie zauważyłem wycięty pocałunek Flaira z Becky na Extreme Sports. Tak samo wycięty był fragment z RAW gdy Rock podszedł do fanów.

  • john ślina

   jestem tym zawiedzony obserwowałem (sprawdzałem co poł godziny)RR na extreme tylko dlatego że liczyłem na realistyczne nieprzesadzone izjebane komentarzy szpakowskiego i suprona przy wejsciu tryplaka (typu omg tryplak kto by sie spodziewał- i podnieta jak u fanów ceny)i tym przy flerzeflerze

   • Arek Bujnik

    Borkowskiego*

   • Konstantin

    Co do komentatorów to ja już dawno mówię,że powinni zrobić podział-Supron jest za dobrymi,Borys za złymi. Bo trochę wkurwiające jest już te lizanie dupy Romkowi.

   • THE VIGILANTE STING

    szpakowski XDDD

    • Senek PL

     hahahahhahahah

 • Walkers Jp

  Szkoda,że hakerzy,którzy włamali się na konto Steph nie mieli jakichś jej fotek ( ?° ?? ?°)

 • Konrad Sobieszek

  Będzie wielką stratą odejście Reya do WWE. Tak jak Alberto w Meksyku był mega-gwiazdą, a w WWE będzie najwyżej mid carderem. Poza tym part-time? Szybciej widzę ostatni feud z Kalisto i pierścionek HoF w najbliższym czasie.

  Cameron powinna zostać zwolniona już dawno, bo przy tym to Eva chociaż wygląda. Oby robiła tylko jako tłum w B.A.D, żeby Naomi była traktowana bardziej poważnie i mogę zaakceptować taki stan rzeczy

  • Łukasz Bączek

   Z cameron masz racje

 • Błażej Waldowski

  Chcieli wywalić Titus’a? Bez przesady.

 • LoboTaker

  Czy tylko ja się cieszę, że wraca w tym roku Swerved? 😀

  • Łukasz Bączek

   😀