WWE Thursday Night SmackDown #860
Data emisji: 11 lutego 2016, data nagrania: 9 lutego 2016
Moda Center – Porland, Oregon

Chris Jericho vs. AJ Styles – walka zostaje przerwana zanim się rozpoczęła przez Social Outcasts.

AJ Styles & Chris Jericho def. Curtis Axel & Adam Rose
Po walce Jericho wykonał Codebreaker na AJ’u.

Wideo z Danielem Bryanem i jego ogłoszeniem o przejściu na emeryturę.

The Dudley Boyz wychodzą na stage’u ubrani w normalne stroje. Bubba wykonał cios w Daniela Bryana i jego przejście na emeryturę, co doprowadziło do chantów “Yes!”. Bubba oraz D-Von powiedzieli, że nadszedł czas na koniec stołów, bo to nie stoły zdobyły mistrzostwa tylko Dudley Boyz. Bubba także nakazał zabrać wszystkie stoły, które były w arenie.

Segment z Goldust, który dalej próbuje przekonać R-Truth do Tag Teamu.

Sasha Banks def. Naomi
Becky Lynch była przy stole komentatorskim. Podczas walki doszło do sprzeczki między Taminą a Becky.

Promo AJ Stylesa na backstage’u o Chrisie Jericho.

Bray Wyatt wraz z The Wyatt Family pojawili się w ringu. Wyatt mówił o tym, że jest tutaj, aby wyjąć “tytanów” z WWE. Bray zrobił z oczami to, co The Undertaker, podobno promo było bardzo “straszne”.

Wideo Black History Month z The Junkyard Dog’iem

Neville, Sin Cara & WWE United States Champion Kalisto def. Stardust & The Ascension

Kolejne wideo dla Daniela Bryana

Chris Jericho def. AJ Styles
Publiczność była podzielona. W walce Styles skontrował Walls of Jericho na Calf Crusher a Y2J Styles Clash na Codebreaker. SmackDown zakończyło się celebracją Jericho. • Łukasz Bączek

  Zapowiada się przyzwoicie , zobaczę jak będzie po emisji .Ciekawi mnie promo Bray-a i coś czuję że Taker może mieś feud z Wyatem

  • LoboTaker

   Kolejny? Niech Vince da sobie spokój z odgrzewaniem kotletów.

   • Nugat14

    Ale dzis mi pod tym newsem narobiliscie smaka na kotleta ( ?° ?? ?°)

    • LoboTaker

     O ty dowcipnisiu xD

     • Łukasz Bączek

      hahah wiesz co po ostatnich jazdach Vincea mozna spodziewać się wszystkiego , jak ktoś napisał wyżej ,dobre SD pomimo że nie ma gwiazd które są w tourne w Niemczech A Bray z promem jak zawsze propsy , divy też fajnie wpadły i aj z jericho

 • ambrose555

  Taker walczył z Wyatem na ostatniej Wrestlemanii wiec raczej nic z tego nie będzie

 • Trypul Babul

  Aha więc jednak Strowman. No nie wierze….. miał to być zawodnik, którego się nie spodziewamy. Wyatt ? Powtórka z zeszłego roku ?

  Nie chce nic mówić, ale widzę TYLKO trzy możliwości. Żadne Ceny, Stingi, czy Owensy:
  -Taker vs. Strowman
  -Taker vs. Wyatt
  -Taker i Lesnar vs. Wyatt Family, skoro mówi w liczbie mnogiej o “tytanach”, to może być coś na rzeczy.

  • LoboTaker

   To by było istne chamstwo od strony Vince’a. Jak nie Braun to…Braun? Powinien bardziej się słuchać fanów, bo daleko nie zajedzie promowaniem drewien.

  • Arek Bujnik

   Undertaker z Lesnarem jako Tag Team? Nie widzę tego. No i znowu by to był odgrzany kotlet Taker vs Wyatt Family

 • Patrycja Warzecha

  Wow,zero Reignsa na SmackDown? Chyba coś się dzieje z Vincentem ?

 • Kaczy123

  Mówicie że znowu będzie odgrzewany kotlet albo Strowman, a co jak Vince naprawdę nas zaskoczy i jednak zrobi Lesnar & Wyatt vs Wyatt Familly na WM?……….Nie no ja sam nie wierze w to co mówię xDDD on nie wpadł by na tak genialny pomysł xDD

  • LoboTaker

   Czemu rozdzielasz Wyatt’a od rodzinki? o.O

   • THE VIGILANTE STING

    wydaje mi się że on sie pomylił, miało być zamiast wyatta undertaker xD

    • Kaczy123

     Dokładnie miało być Taker, pomyliło mi się xDD

 • Jeff

  Wynik walki AJ’a z Chrisem był spodziewany, otwiera to nam furtkę na 3, ostatnie starcie obu panów zapewne na Fastlane. Mam nadzieję, że na PPV dostaną dużo czasu coś koło 20 min. To może być znakomite starcie

 • THE VIGILANTE STING

  te segmenty goldusta są już nudne na początku było ok ale gdy to się robi na każdej tygodniówce to to jest nużące…

 • Konrad Sobieszek

  Smack Down bardzo fajne nawet bez gwiazd, które pojechały do Niemiec. Dwie walki-perełki to zdecydowanie Main Event oraz walka Naomi i Sashy. Obie by ły bardzo dobre. Jericho i AJ w walce tagowej chcieli pokazać jeden drugiemu, że potrafi lepiej. Tak się powinno bookować walki tagowe z rywalami w jednym teamie.

  Ogłoszenie Dudley Boyz było ciekawe. Samo w sobie nie było zbyt szczególne, ani bardzo pomysłowe, po prostu skupili się na tym, że są “baddest team on the planet”, że wszyscy chcą widzieć stoły, a nie ich itp. Pomysł – najprostszy z możliwych, prawie zalatujący kiczem. Ale to dobrze, bo czasami takie rozwiązania są najlepsze. Teraz może to co będą robić w ringu wejdzie na wyższy poziom niż tylko dojście do 3D. Fajnie.

  Walka div fajna, tylko komentarz męczący, bo Jerry strasznie wkurzał przez jakieś 5 minut ciągle wmawiając Becky, że nie może się uwolnić od przeszłości. Sasha i Naomi pokazały w ringu klasę i mam nadzieję że po Wrestlemanii rywalizacja zostanie wznowiona, żeby zawalczyły o pas.

  Ogólnie muszę przyznać, że WWE zaczęło coraz bardziej ogarniać feudy w mid cardzie. Zupełnie inaczej one teraz wyglądają, niż np. rok temu. Inne są do nich podbudowy i ogólnie odczuwam jakby były znacznie ważniejsze same walki. No i programy nie są nudne – przewidywalne, owszem, ale nie nudne.

  Promo Wyatta z nawiązaniem do mitologii greckiej i porównanie siebie do króla bogów, który zniewoli wszystkich tytanów i upadłych bogów – bardzo fajnie się tej części słuchało. Potem już popadł w rutynę i zaczął truć o apokalipsie, a szkoda. To co można zrobić z Brayem w tym gimmicku jest wręcz niewyobrażalne. Może przy Kane’ie mogli się lepiej popisać, ale wątpię, bo to co Bray może zrobić na micu + historia jaką może opowiedzieć w programie przewyższają wszystko co do tej pory pojawiło się w WWE. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

  Neville i Lucha Dragons vs. Cosmic Wasteland? Zdaje mi się, że oglądałem to we wrześniu i październiku wystarczająco często. Nawet tej samej grafiki a la superbohaterowie użyli. Trochę na odwal się do tego podeszli, a sama walka to był czysty squash. Można spokojnie przewinąć, chyba że ktoś lubi oglądać Kalisto, bo Neville tam był tylko żeby zostać obitym i wykonać Red Arrow.

  No i Main Event – świetne przedstawienie historii przez Y2J’a. Sprytne pokazanie, że rzeczywiście obserwował bardzo uważnie i jednocześnie pokazanie, że to dzięki kontrom udało się Jericho wygrać. Genialnie opowiedziana historia. Teraz AJ musi czymś zaskoczyć, aby wygrać z Chrisem. Nie mogę się doczekać walki na FastLane.

  • Konstantin

   Co do div to mi tak przyszło do głowy,że na Divas Revolution i kontuzji Nikki właściwie wszystkie panie zyskały. No może oprócz Naomi. Tamina może wreszcie się pokazać w TV i nawet czasami wygra. Tak samo ma Alicia Fox. Brie stała się liderem Team Bella. Cała trójka z NXT walczy o pas. Paige wreszcie mogła zacząć walczyć na 100%

   • Konrad Sobieszek

    To prawda, ale teraz mając dwa feudy które coś znaczą i na prawdę fajnie się je ogląda, bo wiadomo w nich o co chodzi, jest najważniejszym krokiem na przód.

    • Jeff Hardy

     Największym problemem div obecnie jest mistrzostwo należące do Charlotte która jest obecnie takim heelowym Reignsem div. Na micu drewno w ringu czasem coś tam potrafi ale też jest bookowana aby wykonać 5 akcji na krzyż.
     Mam nadzieję że na WM dadzą Sashy wygrać ten pas, a Charlotte odsuną gdzieś w cień na jakiś czas po czym powróci jako Face, bo ewidentnie naturalniej jej wychodzi granie tej roli.

    • Jeff Hardy

     Największym problemem div obecnie jest mistrzostwo należące do Charlotte która jest obecnie takim heelowym Reignsem div. Na micu drewno w ringu czasem coś tam potrafi ale też jest bookowana aby wykonać 5 akcji na krzyż.
     Mam nadzieję że na WM dadzą Sashy wygrać ten pas, a Charlotte odsuną gdzieś w cień na jakiś czas po czym powróci jako Face, bo ewidentnie naturalniej jej wychodzi granie tej roli.

     • Konrad Sobieszek

      Czy ja wiem czy to jest problem? Dla mnie osobiście nie. Owszem, dla mnie najlepiej sprawdzała się w NXT jako najbardziej poważana zawodniczka i taki trochę Taker tamtej dywizji pod względem szacunku jaki miała wśród innych. Teraz jej rola może być. Nie jest wspaniała, ale nie powiedziałbym, że to jest największy problem. Po prosu bardzo ją wstrzymują według mnie tym, że cały czas Ric jest przy niej. Nie pozwalają charakterowi się rozwinąć samoistnie

  • Rafiki90

   A moze te nawiazania do tytanow dotycza big showa i rybacka?

   • Konrad Sobieszek

    Bo dotyczą 🙂

    • Rafiki90

     Wybacz, jeszcze nie ogladalem;P