WWE Monday Night RAW #1185 – 8.02.2016
KeyArena – Seattle w stanie Waszyngton
Gale komentowali: Michael Cole, Byron Saxton & John Bradshaw Layfield

Promo poświęcone karierze Daniela Bryana.

Show rozpoczyna Stephanie McMahon, w ringu jest stół tak, więc czeka nas podpisanie kontraktu. Steph przypomina main event na FastLane, ale fani chantują Daniel Bryan. Steph odpowiada im, że fani w Seattle zawsze się mylą, zwycięzca walki na FastLane zmierzy się z jej mężem o pas WWE World Heavyweight na WrestleManii. Steph przerywa Dean Ambrose, który chce podpisać kontrakt i przejść do Brocka Lesnara, bo ma z nim niedokończone sprawy. Stephanie przypomina, że ona jest tu szefem i tera przerywa jej Roman Reigns. Stephanie wprowadza Brocka Lesnara, który przychodzi na ring z Paulem Heymanem. Paul oczywiście przedstawia się, ale Steph przerywa mu i dodaje, że każdy wie, kim on jest. Każdy podpisuje kontrakt, Stephanie wychodzi z ringu a Ambrose podchodzi do Lesnara. Brock rzuca Ambrosem w Reignsa, a potem stołem atakuje obydwu, na koniec Lesnar wykonuje F5 i wychodzi z ringu. Nagle na stage’u pojawia się Triple H z pasem WWE World Heavyweight i uśmiecha się do Lesnara.

Singles Match
Dolph Ziggler def. Kevin Owens (Czas walki: 11:03)
Dolph wygrał trzymając się lin, po walce Kevin Owens był zły.

Na backstage’u do The Usos przychodzi The Dudley Boyz. D-Von słyszał o walce Tables na dzisiejszym RAW, ale jeżeli ktoś zasługuje na walkę z The New Day w Tables matchu to właśnie Dudley Boyz. Bubba proponuje, aby oba zespoły połączyły się przeciwko New Day w walce Tables.

Non Title Match
Charlotte (w/Ric Flair) def. Alicia Fox (Czas walki: 5:19)

W ringu jest Miz, więc mamy MizTV. Miz nie jest zadowolony po tym, jak AJ Styles zaatakował go w zeszłym tygodniu. Nagle pojawia się Chris Jericho. Y2J każe się Mizowi zamknąć i zmienia wystrój na Highlight Reel. Chris wita nas na “Raw is Jericho” i przedstawia swojego gościa The Miz. Miz odpowiada, że nie jest gościem, bo to jest show. Jericho dodaje, że czegoś tu brakuje i pojawia się roślina w doniczce ze SmackDown. Y2J chce poruszyć temat zębów Miza, które zostały zniszczone na SmackDown w walce z AJ Stylesem. Miz mówi, że naprawienie zębów kosztowało bardzo dużo i WWE mogło utracić gwiazdę Hollywood. Jericho mówi także, że na SmackDown będzie musiał przypomnieć Stylesowi, że to Y2J jest najlepszy na świecie w tym, co robi. Na stage’u pojawia się AJ Styles a w ringu The Miz atakuje Jericho. Styles atakuje Miza a chwilę potem dochodzi do brawlu między nimi. Miz ponownie się wtrąca i Chris rzuca go w stół komentatorski, a potem nie wraca już do ringu.

Singles Match
Bray Wyatt (w/Braun Strowman, Erick Rowan & Luke Harper) def. Ryback (Czas walki: 6:51)
Po walce The Wyatt Family otacza w ringu Rybacka, a potem atakują go. Po wykonaniu na Rybacku ataków, Bray dodaje Sister Abigail.

Na backstage’u Dean Ambrose nie obchodzi go czy dostanie F5 czy F10, ale chce dostać Lesnara jeszcze dzisiaj. Ambrose nie potrzebuje pomocy Reignsa, który walczył wcześniej z Lesnarem.

Wideo poświęcone karierze Daniela Bryana.

Singles Match
Adam Rose (w/Bo Dallas, Curtis Axel & Heath Slater) def. Titus O’Neil (Czas walki: 3:15)
Przed walką Adam Rose nazwał siebie “The Radical Mongoose”.

Dean Ambrose jest w ringu i mówi, że F5 nie było wcale mocne. Ambrose’a nie można zabić, dlatego zaprasza Lesnara do ringu już teraz. Lesnar nie pojawia się, więc Dean dodaje, że Hunter miał rację tydzień, temu co do Suplex City. Lesnar pojawia się a chwilę potem atakuje go Dean Ambrose. Lesnar przeważa i atakuje Ambrose’a Clotheslinem, ale chwilę potem Dean wraca. Ponownie Clothesline od Lesnara i F5! Brock wychodzi, ale Ambrose chce, aby ten wrócił na ring. Lesnar wraca, ale pojawia się Roman Reigns. Dean wykorzystuje moment i wykonuje Low Blow!

Tag Team Match
The League Of Nations (Alberto Del Rio & Rusev) (w/King Barrett) def. The Lucha Dragons (Kalisto & Sin Cara) (Czas walki: 6:00)

R-Truth jest przy EMP Museum w Seattle, który chce zobaczyc Jimi’ego Hendrix’a. Nagle widzimy Goldusta ubranego jak Hendrix i grający na gitarze. Goldust chce tworzyć Tag Team z R-Truthem i rozwala gitarę. Truth mówi, że Goldust musi mieć w głowie “Purple Haze”.

Singles Match
Tamina (w/Naomi) def. Becky Lynch (Czas walki: 3:40)

Na backstage’u The New Day rozmawia z kimś, kto będzie ich czwartym tag team partnerem w dzisiejszej walce Tables match. Ten ktoś dostaje także róg jednorożca i tym kimś jest … Mark Henry! Henry zgadza się i gra na Francesce 2. Woods bierze puzon i każdy tańczy, tak Henry także.

Eight Man Tag Team Tables Match
The Dudley Boyz (Bubba Ray Dudley & D-Von Dudley) & The Usos (Jey Uso & Jimmy Uso) def. Mark Henry & The New Day (Big E, Kofi Kingston & Xavier Woods) (Czas walki: 7:30)
Po walce Jimmy Uso sprzedaje kontuzje … a D-Von oraz Bubba nagle wykonuje 3D na Jimmy’m na stół! Fani chcą więcej ECW, więc dostają kolejny atak na stół, tym razem Powerbomb z narożnika na Jey’u. Następnie Bubba nazywa Dudley Boyz najlepszym Tag Teamem na całej planecie.

W drodze na ring jest Daniel Bryan, który zostaje przywitany ogromnym popem. Bryan mówi, że gdy zamknął oczy, poczuł okrzyki fanów jak nigdy wcześniej. Bryan dodaje, że nigdy nie zapomni tego, co czuł, jeżeli chodzi o to, dlaczego ściął włosy, to wszystko dla organizacji 4 Kids. Daniel przechodzi do swojej kariery i wspomina, że gdy zaczął trenować miał już trzy kontuzje a teraz po 16 latach miał ich jeszcze więcej. Lekarze stwierdzili, że będzie mógł wrócić i walczyć, Daniel trenował z myślą o powrót do federacji, ale tydzień temu dowiedział się, że jego mózg nie jest w dobrym stanie. Bryan mówi także, że ma rodzinę, a już wkrótce chce mieć dziecko ze swoją żoną. D-Bryan oficjalnie ogłasza zakończenie kariery. Daniel wspomina wyskoki z ringu i mówi, że czuł się wtedy jak Superman. Bryan dziękuje, że mógł spotkać kogoś takiego jak Kane, czy jego mentora William Regal … oraz Connora. Bryan dziękował także, że jego tata mógł zobaczyć go, gdy wszyscy fani chantowali Yes! Bryan jest wdzięczny, że może ogłosił swoje odejście przed grupą ludzi, którzy go kochają. Od jutra Bryan zaczyna nowe życie … ale to jest jutro, a dzisiaj chce poczuć ten jeszcze jeden raz tę energię fanów WWE! Fani chantują Yes, a w drodze na ring jest Brie Bella, która całuje Daniela Bryana. Bryan wychodzi z ringu, aby uściskać swoją matkę oraz siostrę. Tak kończy się ostatnie RAW dla Daniela Bryana jako zawodnika.

 

Po gali na WWE Network została wyświetlona kontynuacja RAW. Na stage’u pojawili się wrestlerzy WWE a Bryan zaczął żegnać się z fanami oraz komentatorami. Na koniec Bryan uściskał się z Vincem McMahonem i poszedł na backstage.

—————–
Zdjęcia: WWE.com • Patrycja Warzecha

  Okej,końcówka RAW sprawiła,że się popłakałam,mimo że za Danielsonem nigdy nie przepadałam…

  • MIKI724

   Zgadzam sie

 • ambrose555

  Raw było naprawde super

 • MIKI724

  Najlepsze Raw jakie ogladałem w życiu. Takiego pozegnania jeszcze w WWE nie widziałem.

 • Konrad Sobieszek

  Jak dla mnie RAW było nudne, oczywiście oprócz końcówki. Wyglądało to tak, jakby wszystkim odechciało się wszystkiego i ogólnie tak trochę bez życia do tego podchodzili. Ale może to tylko moje zdanie.

  Już początkowy segment był jakiś smutny. Stephanie jakoś dziwnie się zachowywała. Jedynie Ambrose coś pokazywał, bo Heymanowi nie dano. Lesnar tradycyjnie – więcej problemów ze stołem niż z przeciwnikami. Ogólnie, to Roman znów wyszedł bardziej na przydupasa, niż na faworyta. Ja rozumiem, że może chcą trochę zbudować pozostałych, no ale bez przesady. Trzeba dbać o jego wizerunek. Fajnie, że już tak nie dominuje, ale dajcie mu coś do roboty, bo równie dobrze, to ta walka mogłaby być między Deanem, a Brockiem.

  Walka Owensa z Zigglerem. Chyba nie trzeba nic dodawać.

  Podczas walki Alicii z Charlotte muszę przyznać, że wysmarkałem nos i przez pół minuty patrzyłem się w chusteczkę, bo wydawało mi się to ciekawsze. Pierwsza godzina nas nie rozpieszczała.

  Za to MizTV/Highlight Reel bardzo mi się podobał. Chrisowi znacznie lepiej poszło na micu z Mizem niż z New Day. Ogólnie świetną parę razem zrobili. Fajny motyw ze zmianą wystroju. Bardzo fajny feud z tego wychodzi. Gdyby tylko AJ mógł się odezwać…

  Bray vs. Ryback… Tak w ogóle to ile razy mogą to same wideo puszczać o Rybacku. W tamtym roku było chyba ze 3 razy puszczone. Po co je puszczać co jakiś czas? Sama walka nie porwała. Wygląda na to, że na FastLane będzie walka tagowa z Wyatt Family w roli głównej.

  Adam wygrywa z Titusem. Tyle jeśli chodzi o dobrą passę Titusa. Fajnie, że Bo wrócił. Kto jak kto, ale on jeszcze jest fajny w tej grupie.

  Segment z Ambrosem i Lesnarem fajny. Nie ma pojęcia co zamierzają osiągnąć robiąc feud w ten sposób. Chcą pokazać możliwość heel turnu Deana? Nie wiem, źle jest bookowany Roman, średnio Ambrose, Lesnar tradycyjnie. Gdyby nie Ambrose i jego teksty oraz zachowanie, to nie wiem jak ten feud by wyglądał. Chyba tag teamowe mecze z Ligą, a Lesnar w domu. Tak w ogóle to mogliby go lepiej używać. Skoro się pojawia, to niech robi coś użytecznego. Low Blow. Serio kreatywni? Nie można wpaść na coś nowego. Nie wiem, mógłby np. wziąć krzesło.

  Rusev i Del Rio pokonują Dragonów. Czemu akurat Kalisto musiał być przypięty? W ten sposób to on nigdy nie zacznie być traktowany poważnie. Zwłaszcza, że jakby Sin Cara został przypięty, to na prawdę nic by się nie stało, a Kalisto by nic nie stracił.

  Pewnie wkrótce już Truth i Goldie zostaną tag partnerami. Już widzę debiut w Kick Offie FasLane z Social Outcast – zapamiętajcie moje słowa. Segment chyba najgorszy do tej pory, mało śmieszny.

  Mecz tagowy z New Day, w dodatku ze stypulacją, jako Main Event to nigdy nie jest coś złego. Fajny segment New Day miało ze stołem. Aż do meczu Dragonów z Ligą myślałem, że to Rusev do nich dołączy, bo Liga jest w jakimś tam sojuszu z New Day. Potem myślałem, że Tyler Breeze. No ale okazało się, że Mark Henry. Fajny segment na zapleczu z nim i Francescą. Wyjście na rampę już mniej. Mimo to fajny moment.

  Serio? Mark opuszcza walkę? Liczyłem na trochę dłuższą walkę. W końcu Main Event. Heel turn Dudleyów w porządku. Oby na Fast Lane Triple Threat po pasy, a potem może Dudleye dostaną jakiś program z Usos na Kick Off Wrestlemanii? W sumie czemu nie. Nie wiem czy jest sens z tymi wszystkimi kontuzjami robić Andre de Giant Memorial Battle Royal. A taki mecz byłby akurat. Dodać do tego jakąś fajną stypulację i git.

  Modlę się, żeby Enzo i Cass zadebiutowali po Fast Lane. Podobno już dziś byli na zapleczu. Wątpię, żeby debiutowali i od razu nie poszli do feudu z New Day. A ich mecz na Wrestlemanii może być jednym z jaśniejszych punktów – no i w końcu pasy Tag Teamowe mogą wrócić do karty głównej, a nie w Kick Offie. Tak na prawdę dla mnie jest to jedyna szansa, właśnie ten program.

  Ech. Ciężko. Ciężko było się nie wzruszyć. Wielka strata, jeden z najlepszych wrestlerów ringowo wszech czasów. Dobrze, że zachowali to na sam koniec. Niesamowity speech. Do końca miałem cichutką nadzieję, że może to nie jest koniec. No ale niestety. Szkoda, że tak to się musiało skończyć, że tyle Dream Matchy nie było dane nam zobaczyć z jego udziałem, jak choćby vs. AJ Styles, vs. Jeff Hardy, vs. Kurt Angle, vs. Owens, czy choćby jeszcze jedna walka z Cesaro, Sethem, czy z Ceną. Jedna z dwóch gwiazd stworzona w tej Erze. I obu już nie ma w WWE.

  PS. A może oceniłem to RAW jako nudne dlatego, że ciężko mi było pogodzić się z odejściem Bryana. Wszystko wydawało mi się podczas oglądania mało istotne…

  • Arek Bujnik

   Pasy TT zawsze były w głównej karcie

   • Konrad Sobieszek

    Nie w tamtym roku. Ani jeszcze rok temu. Wtedy były w Pre-Showach

 • WWE Writer

  Wzruszyłem się… Koniec kariery wrestlera, który przyszedł do WWE równocześnie, kiedy zacząłem oglądać wrestling. Oczywiście jeden z moich ulubieńców.
  Jeden z największych talentów i najbardziej emocjonujących w ringu, do tego człowiek o wielkim sercu… #ThankYouDanielBryan

 • Konstantin

  Jak dla mnie to RAW było ciekawe. Dali duża ilość scenek na backstage a to mi się bardzo podoba. Otwarcie gali wyglądało jakby to było zakończenie. I pewnie tak by było gdyby nie koniec kariery Bryana.Potem znowu walka Ziggler-Owens… Pewnie dadzą to na FastLane.Dopóki dobrze walczą to mogą to robić. Krótka walka div ale z dobrej strony pokazała się Alicia Fox. Fajnie,że teraz są dwa feudy u babek. Feud Banks/Becky-BAD też fajny. I w końcu WWE zrobiła to na co długo czekałem.Wzięli do jednego tag teamu nie lubiące się rywalki. MIZ TV fajne. Miz jak zwykle super robota.Na FL pewnie AJ-Jericho-Miz. Nie spodziewałem się heel turnu Dudleyów. Myślałem prędzej o Uso. Ale fajnie ,że tak zrobili. Brakuje heelowych zespołów.
  Pożegnanie Bryana.. ciężko coś napisać. Nie lubiłem go zbyt bardzo jako tego od YES.Dla mnie najlepszy jego okres to tag tam z Kane i potem rwalizacja z Big Showem i Henrym.Ale szacunek mu się należy.

 • Cezary Sołtysik

  WWWPolska może biografia Danielsona to dobry pomysł na teraz, takie uczczenie jego kariery przez waszą redakcję #ThankYouDanielBryan

 • Nugat14

  Raw 9/10 w porównaniu do poprzedniego, trochę oschle do tego podchodzili, tak jak @konradsobieszek:disqus to opisał. Ale w sumie… pożegnanie Edge było lepsze, więcej emocji i mnie tamto wzruszyło, to niezbyt :/

  • THE VIGILANTE STING

   mi własnie to przypomniało pożegnanie Edga… to była tragedia

 • THE VIGILANTE STING

  jaa cieee szkoda mi Bryana ma jakieś 35 lat i już emerytura, a co do raw to było świetne Lesnar wyszedł dwa razy co się nie zdarza propsyyy, obstawiam walke Y2J vs AJ vs Miz na fastlane, sądze że kalisto straci pas na Fastlane skoro sincara wrócił to wydaje mi się ze wwe zdecyduje się oddac pas Del Rio a wtedy Lucha bedą walczyć na WM o pasy TT w jakiejś walce z drabinami…

 • Makra125PL

  to co tak naprawdę dzieje się brayanowi ??

  • Arek Bujnik

   kontuzja

 • Senek PL

  Jestem chlopakiem 16 letnim i plakalem czy to jest nie normalne? przez ostatni rok bardzo polubialem Bryana nie tylko za wrestling ale tez i za osobowosc, mam nadzieje ze bedzie jeszcze jakas czescia w wwe, fajny jakby byl menedzerem jakiegos zawodnika albo cos w tym stylu…. OMG DANIEL WROC :/ NAJPIERW CM PUNK TERAZ TY jprdl wwe juz nigdy nie bedzie takie same teraz to bedziemy ogladac Reignsow japierdole kurw4 !@!@!@@!

  • THE VIGILANTE STING

   przez ostatni rok??? a co on takiego zrobił tylko zdobył pas IC i nawet żadnego feudu nie bylo…

   • Konrad Sobieszek

    Ale napisał, że przez ostatni rok docenił i polubił go za osobowość i jako człowieka, nie tylko jako wrestlera. Może miał na myśli jego działalność charytatywną, zaangażowanie w życie społeczne oraz książkę, którą napisał.

    • Senek PL

     Konrad dobrze gadasz

 • Arek Bujnik

  Mam 20 lat prawie i też płakałem na mowie Daniela. Naprawdę,bardzo poruszające było to o czym mówił,miejmy nadzieję że zostanie w świecie WWE jako nie wiem..menager chociażby.
  A teraz pozostałe punkty RAW:
  – Segment z podpisaniem kontraktu? No ok,tylko dlaczego 2 tygodnie przed Fastlane?
  – Dalej klasyk RAW Owens vs Ziggler z ciekawym zakończeniem. Czyżby Heel turn Dolpha?
  – Walkę Div zostawię bez komentarza,ot zapychacz
  – Miz Tv/Highlight Reel dobre ale miejmy nadzieję że nie wepchną Miza do walki Y2J z Phenomenalem
  – Wyatt vs Ryback. To co zwykle,wygrywa reprezentant rodziny a reszta po walce obija przegranego. Tylko co to im daje?
  – Rose vs Titus bez komentarza
  – Promo Ambrose’a..podziwiam kreatywnych że decydują się na to by pokazywać Ambrose’a jako chojraka czy jak on sam powiedział że jest “Iron Manem WWE” i wręcz prosi się by Lesnar go załatwił. Powoli też chyba dochodzi moim zdaniem do rozłamu z Romanem,skoro wyraźnie powiedział że nie chce jego pomocy. Zobaczymy co będzie na Fastlane,może to wreszcie czas na Heel Turn Deana?
  – LoN vs Lucha Dragons. Walka głównie po to by wypromować walkę Alberto z Kalisto którą wygra Luchador
  – Tamina vs Becky. No,Tamina zaskakuje 😀 Nie dość że chyba przez same 2 miesiące walczyła więcej niż przez cały zeszły rok to jeszcze wygrała walkę. Ale na Fastlane i tak wygrają Becky i Sasha żeby je promować na WM do Triple Threat z Charlotte i mistrzynią zostanie Sasha
  – 8 man Tag Team Tables Match. Po jaką cholerę tam Mark Henry,on tam nie pasuje do nich. Wolałbym już nawet Darrena Younga chyba. No nic,sądziłem że wygrają mistrzowie a tu proszę,Dudleyz wygrywają mecz i przechodzą heel turn. Mamy chyba rozwiązanie na WM – co najmniej Triple Threat Match albo Multi Tag Team Match,bo może jeszcze dodadzą do niego Luchadorów i może Ascension albo kogoś z NXT,np Enzo i Cassa. Szkoda że Hardyz nie dadzą rady 🙁
  – Promo Daniela oceniłem na początku
  RAW całkiem całkiem,daję 7/10

  • Konrad Sobieszek

   Ja szczerze powiedziawszy liczę, że jeśli Enzo i Cass mają walczyć o pasy na Wrestlemanii, to powinna to być walka 2 vs. 2 z New Day. Myślę, że feud mógłby spokojnie być najlepszym w drodze do Wrestlemanii, no chyba, że Owens dostałby AJ’a lub Samiego

   • Arek Bujnik

    Tylko jeszcze niech będzie Carmella z nimi to będzie przeciwwaga dla Xaviera. Owens podejrzewam że właśnie będzie tak jak mówisz,ale raczej liczę na Samiego,bo sądzę że AJ będzie walczyć z Jericho. Tylko co wtedy dla Deana? Na pewno wiesz że było głośno o tym że to Dean miał walczyć z Y2J o pas IC,podobno na zasadach Street Fight albo Extreme Rules

    • Konrad Sobieszek

     Módlmy się o to, żeby Rock walczył na Wrestlemanii, to i dla Deana coś się znajdzie 😉

     • Arek Bujnik

      Rock? Miejmy nadzieję. Tylko że z Triple H’em ma walczyć Roman a nie widzę nikogo dla Rocka

     • Konrad Sobieszek

      Pojawiły się informacje, że Dean Ambrose został dodany do walki o tytuł pretendenta do WWE World Heavyweight Championship tylko po to, by kreatywni mieli więcej opcji, gdyby The Rock zdecydował się wystąpić na WrestleManii 32.

 • Hunico & Camacho WWE

  Trzech face’ów w evencie fastlane ? Podejrzane . 😉

  • Jeff Hardy

   Lesnar jest heelem przecież

   • Hunico & Camacho WWE

    Raczej nie , nie wygłasza heel’owych prom i gimmick też ma spoko. Powiedział bym nawet że publiczność bardziej reaguje na niego niż na Romka i Ambrose’a .

    • Arek Bujnik

     Zacznijmy od tego że Lesnar wcale nie gada,robi to Heyman xD

     • Hunico & Camacho WWE

      O ja . A więc Heyman nie wygłasza heel’owych prom.

     • XDamian

      Ehh…heelowe proma nie znaczą że ktoś jest heelem…Lesnar jest heelem,atakuje kogo chce,szuka spiny wszędzie i jeszcze Heyman.
      Niedługo może nastąpić jakiś konflikt między Romanem i Deanem bo ostatnio Dean zamiast trafiać w przeciwników to wlatywał w Romka więc może Roman wkońcu nie wytrzyma i na Fastlane będzie prawdziwa jadka między 3 “głównymi” zawodnikami.Ja mam nadzieję że z tego starcia Dean wyjdzie zwycięsko,bo Lesnar marnuję się jako posiadacz pasa,nie walczy itp. a Roman nie nadaje się.Może też stać się coś że nie będzie zwycięzcy i na WM będzie walka HHH vs Dean vs Roman vs Lesnar,to według mnie najlepszy wybór 😀
      A co do Daniela to wwe straciło jednego z najlepszych zawodników w historii,ludzie dziwią się że wwe jest udawane,a co lepiej żeby połowa zawodników miała poważne kontuzję i poodchodzili?I tak walki w wwe mają coraz więcej prawdziwych akcji itp. tylko zwycięstwo jest ułożone.No niestety będzie mi brakowało Daniela,lubiałem go na równi z Cm Punkiem.

     • Kamil

      Roman się nadaje ale jako hell w rękach dyrekcji jak Seth.

 • Jeff

  Mimo, że nie należę do grona fanów Daniela Bryana, było mi dziś bardzo smutno. Bryan prezentował bardzo wysokie umiejętności ringowe, był ciekawą postacią w rosterze WWE. Muszę przyznać, że będzie mi go brakować.
  Co do feudu Dean-Roman-Lesnar, ciekawe jest to, że to właśnie Dean otrzymuje największe baty. Nie zapominajmy, że zazwyczaj ten kto przegrywa na tygodniówkach, ten wygrywa na PPV (nie dotyczy Romana Reignsa i Johna Ceny) Ten low blow był zastanawiający, być może to początek turnu Ambrose’a.
  Ziggler vs Owens numer milion, potwierdza, że Vince ma problemy z głową.
  Turn Dudley Boyz zaskakujący, na WM będziemy mieli starcie New Day vs Dudley Boyz vs Usos, mam nadzieję, że dodadzą tutaj SAWFT. Już widzę te pojedynki mikrofonowe 🙂

 • ambrose555

  Rzadko się zdaża że Miz nie obrywa w MIZ TV

  • Miz’s biggest fan

   Tylko, że tym razem oberwał w Highlight reel 🙂

 • Miz’s biggest fan

  Heel turn Dudley Boy(z/s-sam nie wiem która litera:P) niestety prawdopodobnie new day straci pas na fast lane (niestety z usos’ami) i będziemy mieć walkę na wrestlemanie ehh…

  Miz na Wwe World Heavyweight Championa!!

  • Arek Bujnik

   Z czy S to bez różnicy 😀 Miz? Serio? Bez komentarza. Właśnie nie,Dudleyz pewnie będą walczyć na Fastlane gdzie znowu New Day ich wykiwa a potem na WM multi tag team match albo triple threat co najmniej i Dudleyz mają pasy

   • XDamian

    Dydleyz zmieniają się w heeli,będą mieli pas możę z miesiąc i stracą go

    • Arek Bujnik

     ale na Fastlane na pewno ich nie dostaną. Podejrzewam że na WM dostaną i stracą na SS albo TLC na rzecz SAWFT

 • Konrad Sobieszek

  https://twitter.com/ReneeYoungWWE/status/697122148687609857

  Jeśli ktoś ma problem z rozczytaniem się, to jest napisane “Boobies”

  • Patrycja Warzecha

   Ciekawe,co na to Dean ?