Po zakończeniu transmisji RAW na żywo, na WWE Network pojawiła się transmisja z pożegnania Daniela Bryana z fanami. W międzyczasie cały roster pojawił się na stage’u i chantował “Yes” wraz z widownią. Wśród rosteru pojawili się Triple H, Stephanie McMahon oraz Vince McMahon. Michael Cole, JBL oraz Byron Saxton pozostali przy stole komentatorskim i wspominali karierę, oraz osiągnięcia Daniela Bryana. Pod koniec segmentu Bryan wraz z Brie wrócił na rampę, spojrzał w tłum i po raz ostatni wykonał chant “Yes”, potem udał się w stronę backstage, gdzie został jeszcze przytulony przez Vince’a.

Triple H na swoim Twitterze napisał, że walka z Bryanem to był jeden z najlepszych jego momentów na WrestleManii. Hunter dodał, że Bryan zawsze był zawodnikiem na A+.

WWE wyemitowało nowe promo dla publiczności w Seattle. Według informacji WWE podziękowało za udział w show oraz zachęcało do ubierania się jako gwiazdy lub legendy na przyszłe eventy. Jest to interesujące, ponieważ WWE zazwyczaj nie pokazuje fanów ubranych za gwiazdy w TV.

Wczorajszy epizod RAW oglądało 3,726 milionów widzów. Jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 3,383 miliony widzów. Najwięcej osób oglądało pierwszą godzinę RAW 3,907 miliony widzów, drugą 3,905 miliony widzów a ostatnią (gdzie miało miejsce ogłoszenie Daniela Bryana) 3,368 milionów widzów.

Konnan w MLW Radio powiedział, że Rey Mysterio stara się powrócić do WWE, jeżeli dostanie tylko lżejszy harmonogram.

#ThankYouDanielBryan był dzisiaj rano jednym z najbardziej używanych hashtagów.

WWE ogłosiło, że gościem kolejnego podcastu Stone Colda na WWE Network będzie Big Show. Epizod zostanie wyemitowany po najbliższym RAW.

Według The Wrestling Observer emerytura Daniela Bryana była znana prawdopodobnie, gdy ten przeszedł kolejną rundę testów przed Royal Rumble.

Wielu wrestlerów (obecnych czy byłych (w tym CM Punk)), div WWE oraz m.in. federacja ROH pisała o końcu kariery Daniela Bryana na swoim Twitterze.

W tym miesiącu na WWE Network zostanie dodanych 180 godzin WCW Monday Nitro.

Dzisiejsze tapingi Main Event oraz SmackDown odbędą się w Moda Center w Porland, Oregon. Na SmackDown ma odbyć się walka Jericho z AJ Stylesem.

Część ekipy WWE nie będzie obecna na tapingach Smackdown ze względu na trasę po Niemczech. Na eventy u naszych sąsiadów reklamowani są: Dean Ambrose, Roman Reigns, Kevin Owens, Alberto Del Rio, Big Show, Dolph Ziggler, The Usos, The New Day, Rusev, Lana, Ric Flair, Charlotte i Paige.

WWE Hall of Famer Jerry Lawler poinformował na twitterze, że poparł Donalda Trumpa w prawyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych w New Hampshire.

DK Publishing wyda w marcu książkę “Hustle, Loyalty, and Respect: The World of John Cena”, która zawierać będzie około 200 stron wyposażone w walki, rywalizacje oraz inne kluczowe momenty z jego kariery.

Chris Jericho dał jawny znak poparcia dla grupy Social Outcast poprzez założenie T-Shirtu tej grupy podczas wyjścia na stage w trakcie segmentu pożegnania Daniela Bryana.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Nowa koszulka Daniela Bryana “Thank You”

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Nowe Promo WWE Network Collections.
https://www.youtube.com/watch?v=_LYSOXEWbmE

Trening Nikki Belli po kontuzji szyi.
https://www.youtube.com/watch?v=09VZ6Mkwrjc • Konrad Sobieszek

  “WWE wyemitowało nowe promo dla publiczności w Seattle. Według informacji WWE podziękowało za udział w show oraz zachęcało do ubierania się jako gwiazdy lub legendy na przyszłe eventy. Jest to interesujące, ponieważ WWE zazwyczaj nie pokazuje fanów ubranych za gwiazdy w TV.”

  Wow. No nieźle. Rock jednak tym segmentem otworzył oczy w WWE.

  Jericho poparł Social Outcast, a Owens New Day. Ale w przypadku Owensa to nie pierwszy raz.

  Boże, New Day, Dean, Kevin, Roman, Usos, Tyler, Ziggler, Rusev, Alberto, Charlotte… To przecież lepsza część rosteru. Kto będzie na SD? Czekajcie, Sasha, Becky, Dudleys, Aj, Jericho, Miz, Kalisto… I to chyba tyle, bo nie wiem, kto jeszcze ze znaczących osób by tam był. Ciekawe jak to zrobią, bo bez Romana i Deana, albo New Day ciężko będzie o jakieś jasne punkty, nie licząc Jericho vs. Styles
  Ale może oni testują podział rosteru?

  • Łukasz Bączek

   Całkiem możliwe z tym testami rosteru , a też tak tragiczny roster na SD nie został . Nawet z Miza da się coś wyciągnąć , zobaczymy co wyjdzie z tego SD .

 • Konrad Sobieszek

  Zapożyczone z innej strony:

  WWE podobno bardzo martwi się teraz o sprzedaż gadżetów Johna Ceny i Romana Reignsa. Jeśli chodzi o Cenę, to wpływy ze sprzedaży bardzo spadły w porównaniu z rokiem poprzednim, a sprzedaż produktów Reignsa nie zbliża się nawet do ilości, której WWE potrzebuje, by wynagrodzić sobie ostatnie spadki u Ceny. Oficjele przejmują się faktem, że docelowa grupa Johna dorasta i staje się coraz mniej chętna, by kupować jego gadżety, a wśród młodszych fanów spada zainteresowanie nimi. Pojawiły się informacje, że może to nawet doprowadzić do heel turnu Ceny, bo to wysoka liczba sprzedawanych koszulek i różnych akcesoriów miałaby sprawiać, że tak długo był face?em. Mimo wszystko John nadal prowadzi w sprzedaży towarów sygnowanych swoim nazwiskiem, ale oficjele mają ponoć duże nadzieje, że push dla Reignsa poskutkuje, ponieważ nie widzą w rosterze nikogo innego, kto mógłby zapełnić po Cenie lukę pod tym względem.

  • Jeff

   Paradoksalnie sprzedaż akcesoriów Ceny po heel turnie może spać nieznacznie, lub nawet pozostać na stałym poziomie, zmieni się tylko grupa docelowa. Nawet chanty się nie zmienią, tylko Cena sucks będzie chantowane przez dzieciaków, a let’s go Cena przez starszych fanów.
   Gdzieś to już czytałem, ale zacytuję:
   “Najlepszy sposób, aby uczynić Reignsa największym facem w federacji to jego heel turn”
   Właśnie to może po części blokować turn Ceny, będzie bardziej cheerowany niż wybuczany.
   Podobno Cena był gotowy na turn podczas WM 28 podczas walki z Rockiem, ale nie przeszło bo merch.
   Jeśli turn Ceny to tylko taki:

   • Konrad Sobieszek

    Też tak mi się wydaję. Jedyną inną opcją była jego wygrana z Takerem w nieczysty sposób na WM, aby był heelem. Teraz powinni zrobić coś w tym stylu.

    • Jeff

     Taker vs Cena w I quit match! To by było coś! Ani jeden, ani drugi nigdy się nie poddają (zapomnijmy o SummerSlam’15) Jedyne porażki, kiedy Cena i Undertaker były z Kurtem Angle, ponad 10 lat temu.

 • Konrad Sobieszek

  Titus O’neil został zawieszony, za przytrzymanie Vince’a pozdro…

 • Makra125PL

  #ThankYouDanielBryan