Big Show
Pozycja: 25
Poprzednia pozycja: —
Znaczące doświadczenie pomogło Big Show’owi przeciwko Erickowi Rowanowi na RAW. Po walce Największy Atleta Świata dowiedział się, że będzie potrzebował czegoś więcej niż jego status weterana, aby stawić się The Wyatt Family.
Brie Bella
Pozycja: 24
Poprzednia pozycja: —
Brie Bella tryumfalnie wraca do Power Rankingu poprzez pokonanie mistrzyni Div Charlotte na RAW w non- title matchu. Czy Brie Mode może ruszyć w pościg za tytułem Div?
 
The Dudley Boyz
Pozycja: 23
Poprzednia pozycja: 21
Bubba Ray i D-Von nie zrobili dużo hałasu w tym tygodniu, rzadki wyczyn dla jednego z najbardziej odznaczonego tag teamu w historii WWE. Producenci stołów prawdopodobnie nie są szczęśliwi z powodu nieobecności The Dudley Boyz.
 
Sasha Banks
Pozycja: 22
Poprzednia pozycja: 23
Chociaż nie rozstrzygnęła się debata o to, kto zasługuje na walkę z Charlotte o Tytuł Div, Sasha nauczyła się, że musi mieć oczy otwarte na byłych członków Team B.A.D. Naomi i Taminę oprócz Becky Lynch.
 
Ryback
Pozycja: 21
Poprzednia pozycja: 22
W tym tygodniu The Big Guy zrzucił swój charakterystyczny podkoszulek, aby wyglądać bardziej jak klasyczna gwiazda i natychmiast kończy w okręgu zwycięzców na SmackDown, gdzie pokonał Ericka Rowana. To się nazywa modne oświadczenie.
 
Jack Swagger
Pozycja: 20
Poprzednia pozycja: 20
Były World Heavyweight Champion zabłysnął w singlowej walce na WWE Main Event pokonując Fandango oraz później na WWE Superstars dołączył do Marka Henrego, aby pokonać The Ascension.
 
Chris Jericho
Pozycja: 19
Poprzednia pozycja: 19
Czy niedawna porażka Chrisa z AJ Stylesem była tylko zboczeniem z drogi, czy to może jest znak, że Y2J nie jest najlepszym na świecie w tym, co robi? Jericho wie, że jest tylko jedna droga, aby się tego dowiedzieć. Czego skutkiem było jego wyzwanie Stylesa na SmackDown.
 
Becky Lynch
Pozycja: 18
Poprzednia pozycja: 17
Becky próbuje podbić stawkę o kolejny mecz o tytuł Div z Charlotte. Jedyny problem na drodze to Naomi i Tamina, które zakłóciły konflikt z Sashą Banks na Raw.
 
Neville
Pozycja: 17
Poprzednia pozycja: 14
Człowiek, o którym zapomniała grawitacja utrzymuje słaby profil w tym tygodniu, który zostawił WWE Universe pełne zdumienia co spowodowała jego nieobecność. Może nadal odzyskuje siły po jego niedawnym zderzeniu z AJ Stylesem na SmackDown.
 
Rusev
Pozycja: 16
Poprzednia pozycja: 13
The Bulgarian Brute po prostu nie mógł złapać przerwy w tym tygodniu, pojawiając się na krótko przeciwko Mistrzowi Stanów Zjednoczonych Kalisto na RAW oraz Romanowi Reignsowi i Deanowi Ambrose’owi na Smack Down. Rusev musi być zdruzgotany po jego niedawnej trasie.
 
AJ Styles
Pozycja: 15
Poprzednia pozycja: 18
AJ Styles przeszedł jego, dotychczasowy najtrudniejszy test, poprzez pokonanie byłego mistrza WWE The Miza na SmackDown. Mówiąc, że pokazuje coś słabiej, niż fenomenalnie byłoby nieprawdą.
 
Titus O’Neil
Pozycja: 14
Poprzednia pozycja: 16
Dzień po uwinięciu się z Tylerem Breezem na RAW, Titus O’Neil zjednoczył się znowu z Darrenem Youngiem, a także The Usos po ” million dollar” wysiłek przeciwko The Social Outcasts na WWE Main Event.
 
Alberto Del Rio
Pozycja: 13
Poprzednia pozycja: 10
Na oczach WWE Universe Liga Narodów przyjęła poważny cios na SmackDown, poprzez porażkę Alberta Del Rio oraz Ruseva przeciwko zjednoczonemu Deanowi Ambrose’owi z Romanem Reignsem.
 
Dolph Ziggler
Pozycja: 12
Poprzednia pozycja: 15
Dolph Ziggler z pewnością skradł show na RAW, gdzie zwiększył swojego ducha bojowego poprzez wygraną z Kevinem Owensem. To nadal nie utrzymało go przed poniesieniem mściwego gniewu Owensa na SmackDown.
The Usos
Pozycja: 11
Poprzednia pozycja: 12
Podczas gdy WWE Tag Team Champions The New Day przyciągają uwagę na siebie poprzez skandaliczne zachowanie, The Usos zachwycają swoimi staraniami na RAW oraz WWE Main Event.
 
Kevin Owens
Pozycja: 10
Poprzednia pozycja: 9
Sądząc po jego cierpkich porażkach na RAW oraz SmackDown w tym tygodniu, Kevin Owens może tylko rywalizować w WWE, aby zapewnić byt swojej rodzinie, lecz nie jest dobrym sportowcem, gdy nadchodzą trudne czasy.
Charlotte
Pozycja: 9
Poprzednia pozycja: 11
Mistrzyni Div Charlotte dowiodła swojej dominacji przeciwko Alicii Fox na SmackDown, lecz po doznaniu szokującej porażki z Brie Bella w non-title matchu na Raw jej następny pretendent wykonał krok do przodu?
 
Sheamus
Pozycja: 8
Poprzednia pozycja: 6
Ku wielkiemu rozczarowaniu swoich rywali, Sheamus trzymał się z dala od kwadratowego pierścienia w tym tygodniu. Dobrze wypoczęty Celtycki Wojownik jest bardziej niebezpiecznym Celtyckim Wojownikiem, zwłaszcza gdy swędzi go do rozpoczęcia walki.
The New Day
Pozycja: 7
Poprzednia pozycja: 7
Mistrzowie WWE Tag Team The New Day nadal wyglądają na cierpiących po ich niedawnym spotkaniu z The Rockiem, co może wyjaśniać ich porażka na RAW przeciwko Romanowi Reignsowi i Deanowi Ambrose’owi
 
Kalisto
Pozycja: 6
Poprzednia pozycja: 8
U.S. Champion Kalisto kontynuuje swój wzrost w Power Rankingu, podbudowując poprzez elektryzujące spotkania z Rusevem i Kevinem Owensem odpowiednio na RAW oraz SmackDown. Król Latania jest definitywnie wystrzałowy.
Dean Ambrose
Pozycja: 5
Poprzednia pozycja: 5
Wielką przeszkodę musi oczyścić Dean Ambrose, jeżeli on ma jakiekolwiek nadzieje powodzenia na WWE Fastlane i rozpocząć Road to WrestleMania. Jego walczący rodowód nie potrzebuje przedstawienia się, jak to udowodnił na RAW i SmackDown. Pracuję cały czas nad strategią, aby zatrzymać Brocka Lesnara.
The Wyatt Family
Pozycja: 4
Poprzednia pozycja: 3
Księgi rekordów WWE pokażą, że Erick Rowan przegrał bitwę z Big Showem na RAW oraz Rybackiem na SmackDown, lecz te księgi nie pokażą co The Wyatt Family zrobiło tym szczególnym gwiazdom po każdym meczu, które tworzy tę stajnię bardzo niebezpieczną.
Brock Lesnar
Pozycja: 3
Poprzednia pozycja: 4
Ścieżka Brocka Lesnara po mecz o WWE World Heavyweight Championship na WrestleManii przechodzi przez WWE Fastlane, co oznacza, że musi uporać się pierw z Deanem Ambrosem oraz Romanem Reignsem. The Beast Incarnate rozpoczął realizować swoją strategię na RAW, poprzez uwolnienie swojego bezlitosnego arsenału przeciwko The Lunatic Fringe.
Roman Reigns
Pozycja: 2
Poprzednia pozycja: 2
Roman Reigns może musi przemyśleć rolę Deana Ambrose’a, którą będzie odgrywał w nadchodzącym Triple Threat Matchu na WWE Fastlane. Aby zdobyć swój rematch o pas WWE World Heavyweight na WrestleManii, Reigns musi przejść przez swojego byłego partnera z The Shield, nawet jeżeli ta dwójka udowodniła w tym tygodniu, że nadal tworzą niezłą drużynę.
Triple H
Pozycja: 1
Poprzednia pozycja: 1
Podczas RAW oraz SmackDown, panujący WWE World Heavyweight Champion prawdopodobnie prażył kukurydzę, wziął wygodne krzesło i oglądał rzeź, jaką zgotowało The Authority Romanowi Reignsowi, Deanowi Ambrose’owi i Brockowi Lesnarowi umieszczając ich w Triple Threat Matchu na WWE Fastlane. Kto będzie na tyle odpowiedni, aby rywalizować z Triple H?
Ranking nie jest ustalany przez nasz portal a jedynie tłumaczony z WWE.com. Ranking ustala WWE.com oraz Academy of Wrestling Arts & Sciences (AWAS), jest on tworzony na podstawie zwycięstwa, jakość rywali, momentum, ogólnej dominacji w ringu, jak i wartości niematerialnych. • Lukasz Klich

  poprawcie miejsce 11

 • Konrad Sobieszek

  Niektóre z tych pozycji to żarty. Nie wiem, co sobie w WWE myślą mając takiego Titusa przed AJ Stylesem.

  • Patrycja Warzecha

   samo tłumaczenie nie należy do najlepszych ?

  • murugo

   tak, ten ranking to jakaś kpina….

  • Nugat14

   Kolego, ale Titusa to ty szanuj..

   • Konrad Sobieszek

    Szczerze to do niego nic nie mam, ale trzeba przyznać, że AJ za Titusem jest trochę… dziwne

 • LoboTaker

  Tekst o Rusevie, jak dla mnie, jest chamski. Oni serio muszą go nie lubić za to, że jest z Laną (choć, swoją drogą, są uroczą parą)

  • Konrad Sobieszek

   To jest raczej w drugą stronę. Ogólnie, to raczej Lany nie lubią, a Rusev jest tam przy niej, więc mu się udziela.

   • LoboTaker

    Ogólnie nie lubią tej pary, bo im nie pasuje wygląd “pięknej i bestii”. To jest głupie – już kiedyś Vincent skutecznie rozwalił jedną parkę (Matt Hardy&Lita), a nie powinien tak robić.

    • Konrad Sobieszek

     Z tego co wiem, to wcale Hardy’ego z Litą nie rozwalił tylko sami się rozeszli. Lita i Edge mieli z tego problemy w szatni.

     • LoboTaker

      Ja czytałam, że to było właśnie spowodowane feudem między nimi. Tak mówili także w Too Hot For TV.