Marty Jannetty był bardzo zły na Stephanie McMahon po RAW, gdy ta wspomniała o nim w segmencie z Reignsem i Ambrosem na backstage’u. Janetty zasugerował na Facebooku, że nie wszystkie dzieci Steph muszą być Huntera.

Według Wrestling Observer Live Vince McMahon jest bardzo za pomysłem walki Undertakera z Braunem Strowmanem. Pierwotnie to Brock Lesnar miał zmierzyć się z Strowmanem, ale jak widać, plany uległy zmianie.

Poniedziałkowe RAW oglądało 3,383 miliony widzów (rating 2.38), jest to spadek o 17% w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 4,098 milionów widzów (rating 2.45).

Według PWInsider nieobecność Bo Dallasa oraz Braya Wyatta na RAW była spowodowana wizytą z ich dziadkiem WWE Hall of Famerem Robertem “Blackjack” Mulliganem, który został przewieziony do szpitala, a jego stan jest na tyle poważny, że jego rodzina postanowiła opuścić RAW. Według niepotwierdzonych wiadomości WWE Hall of Famer miał kolejny atak serca.

Ostatnio dużo mówiło się o pojawieniu na WrestleManii Batisty w roli specjalnego sędziego walki Romana Reignsa z Triple H’em. Podobno Batista odrzucił taką propozycję i Animal nie chce wracać do WWE na moment, tylko na pewnego rodzaju ostatni run.

25 marca odbędzie się live event WWE w Madison Square Garden, gdzie odbędą się następujące walki:
* Roman Reigns vs. Sheamus (w/WWE World Heavyweight Champion Triple H)
* 30-Minute Iron Man Match: Kevin Owens vs. WWE Intercontinental Champion Dean Ambrose
* Alberto Del Rio vs. WWE United States Champion Kalisto
* Big Show vs. Bray Wyatt
* Walka AJ Stylesa

Według Wrestling Observer Radio słowo “belt” może znowu zostać przywrócone do słownika WWE po tym, jak Stephanie McMahon użyła tego zakazanego przez WWE słowa na RAW.

Według najnowszych informacji Brie Bella zmierzy się z mistrzynią Divas Charlotte 21 lutego na WWE Fastlane.

Swoją drogą skoro mowa o Charlotte to WWE planuje pojedynek mistrzyni Divas z Sashą Banks na WrestleManii. Pod uwagę jest także brana walka Charlotte vs. Becky Lynch vs. Sasha Banks.

Brock Lesnar jest reklamowany na tapingi SmackDown 11 lutego w Memphis.

Finałowy występ AJ Stylesa na scenie niezależnej odbędzie się w piątek dla Georgia Premier Wrestling w Canton. AJ zmierzy się z Coreyem Hollinsem.

John Cena w zeszłym tygodniu odbył na siłowni lekki trening.

Po RAW Brock Lesnar opuścił ring a Ambrosem i Reignsem zajęło się The New Day. Na pomoc babyface’om przybiegł Chris Jericho.

Film dla dorosłych z WWE Hall of Famer Tammy “Sunny” Sytch został już oficjalnie wydany przez Vivid.

Okładka autobiografii WWE Hall of Famera Pata Pattersona.

Shinsuke Nakamura na lotnisku w Japonii.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Divy WWE miały sesje zdjęciową o tematyce Super Bowl.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Okładka DVD Royal Rumble 2016 • Paweł Fiołek

  Czyli mozna byc niemal pewnym ze Kalisto pozostanie mistrzem do WM32

 • Paweł Trojanowski

  A jest coś wiadomo na temat Ortona?

  • Konstantin

   Podobno ma wrócić dopiero w maju lub w czerwcu. Większe szansę na występ na WM mają Cena lub Rollins.

 • Konstantin

  Przed chwilą czytałem o tym,że RR ma wygrać pas na WM i ma mieć go długi czas. Normalnie aż mnie szlak trafia. W ciągu 4 miesięcy zostanie trzy razy mistrzem WWE. Przecież to chore. Widać,że gość przebiję Johna Cene.

  • Kamil

   Ja tam go lubie ale to i tak przesada, ale nie ma co sie dziwic bo to jeden z niewielu postaci nadajacych sie do me wmki. Byloby lepiej gdyby trzymal ten pas jako hell, i przy tym sie rozwinal, bo pewnie by tak bylo.

 • Daleki Wędrowiec

  Szczerze wolałbym obejrzeć ME na WMce The Rock vs Triple H ;]

 • UNLEASHED.The.AnimaI.Batista

  Wierzyłem w ten powrót oby Batista się zdecydował