REKRUTACJA ZAMKNIĘTA
NIE OCZEKIWALIŚMY, AŻ TAKIEGO ODZEWU. ZGŁOSIŁO SIĘ DO NAS WIELE OSÓB, AKTUALNIE SPRAWDZAMY UMIEJĘTNOŚCI, A POTEM ZDECYDUJEMY KTO ZASŁUGUJE NA “SZANSĘ”. JEŻELI NIE ZDĄŻYŁEŚ SIĘ ZGŁOSIĆ, POCZEKAJ KILKA DNI, TŁUMACZENIE NIEKTÓRYCH OSÓB BYŁO SŁABE I DLATEGO TEŻ MUSIELIŚMY IM PODZIĘKOWAĆ, A CO ZA TYM IDZIE JEST KILKA WOLNYCH MIEJSC, ALE PIERW MUSIMY POSPRAWDZAĆ INNE OSOBY, KTÓRE SIĘ ZGŁOSIŁY.

OCZYWIŚCIE JEŻELI MACIE JAKIEŚ POMYSŁY NA ARTYKUŁY, NA COŚ NOWEGO ZWIĄZANEGO Z NASZYM PORTAL LUB COKOLWIEK INNEGO, CZEGO SAMI NIE CHCECIE ZROBIĆ ALE UWAŻACIE TO ZA DOBRE, TAKŻE DAJCIE NAM ZNAĆ

SZUKAMY OSÓB DO:

* TŁUMACZENIE POWER RANKINGÓW Z WWE.COM
WYMAGANE:
PODSTAWY ANGIELSKIEGO I UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z TŁUMACZA BĄDŹ NIECO ZAAWANSOWANY ANGIELSKI, POPRAWNA SKŁADNIA ZDAŃ, DOBRY STAŁY KONTAKT (GG, MAIL, FB), BRAK SŁOMIANEGO ZAPAŁU.

* TWORZENIA/TŁUMACZENIA ARTYKUŁÓW (TEMATY MOGĄ BYĆ PODSYŁANE) – NIEAKTUALNE
WYMAGANE:
POMYSŁOWOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ HISTORII WWF/WWE W DUŻYM STOPNIU, POPRAWNA SKŁADNIA ZDAŃ, PODSTAWY ANGIELSKIEGO I UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z TŁUMACZA BĄDŹ NIECO ZAAWANSOWANY ANGIELSKI, OBIEKTYWNOŚĆ, DOBRY KONTAKT (GG, MAIL, FB), BRAK SŁOMIANEGO ZAPAŁU.

* TWORZENIA SWOICH PRZEWIDYWAŃ GAL PPV – NIEAKTUALNE
WYMAGANE:
POMYSŁOWOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ HISTORII WWF/WWE W DUŻYM STOPNIU, POPRAWNA SKŁADNIA ZDAŃ, OBIEKTYWNOŚĆ, DOBRY KONTAKT (GG, MAIL, FB), BRAK SŁOMIANEGO ZAPAŁU.

* POMAGANIE W NEWSACH (OSOBA DOSTAJE OD KILKU DO KILKUDZIESIĘCIU NEWSÓW W ZALEŻNOŚCI OD ICH ILOŚCI DO TŁUMACZENIA) – NIEAKTUALNE
WYMAGANE:
PODSTAWY ANGIELSKIEGO I UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z TŁUMACZA BĄDŹ NIECO ZAAWANSOWANY ANGIELSKI, POPRAWNA SKŁADNIA ZDAŃ, BARDZO DOBRY STAŁY KONTAKT (GG, MAIL, FB), BRAK SŁOMIANEGO ZAPAŁU.

OSOBY, KTÓRE ZGŁOSZĄ SIĘ DO NAS, DOSTANĄ DO ZROBIENIA W DANYM TEMACIE MATERIAŁ (PRZEWIDYWANIA/ARTYKUŁ/POWER RANKING), BĄDŹ CZĘŚĆ DO PRZETŁUMACZENIA (ARTYKUŁ/POWER RANKING/NEWSY).

KONTAKT:
E-mail – wwepolsce@poczta.fm
GG – 20Y2J16 – 43815775
Facebook – Prywatna wiadomość na fanpage: www.facebook.com/WWEPolscePL