Wczoraj odbyły się tapingi NXT na luty oraz marzec. Podczas nagrań epizodu na 2 marca NXT General Manager William Regal poinformował, że NXT podpisało kontakt z Austinem Ariesem, który pojawił się chwile potem. Ariesa zaatakował od tyłu Baron Corbin. W sklepie WWE jest do kupienia koszulka Austina, w której pojawił się w NXT.

Na WhatCulture pojawiła się cała lista osób, które (prawdopodobnie) zostaną wprowadzone do WWE Hall of Fame 2016. Według informacji źródło, które podało informację pracuje w WWE. Do Hall of Fame ma zostać wprowadzony obecny komentator WWE JBL, była mistrzyni Women’s Jacqueline, The Fabulous Freebirds, Charles Wright (a.k.a. The Godfather, Kama, Papa Shango) oraz Regis Philbin (prowadził czasem wywiady w WWF).

Nadal nie oczekuje się, że Royal Rumble match wygra ktoś inny niż Roman Reigns.

Edge podczas wywiadu dla Slam Wrestling powiedział, że Christian ma nadal podpisany kontrakt z WWE.

Wygląda na to, że Sunny przyjęła propozycję zagrania w filmie porno. Na stronie Vivid pojawiło się promo filmu dla dorosłych zatytułowane “Sunny Side Up: In Through the Back Door”. Według TMZ cena jest “większa” niż oryginalne 100 tysięcy dolarów.

Karl Anderson napisał na swoim twitterze, ze “nadchodzi”.

Były główny trener WWE Bill DeMott oglądał tapingi NXT z widowni. Bill zrezygnował z pracy w WWE rok temu po plotkach o jego “dziwnych technikach nauczania”.

Zawodnik z Tough Enough Zamariah “ZZ” Loupe powrócił do treningów w WWE Performance Center w Orlando. Jego kontuzja, która podobno nie ma nic wspólnego z nieporozumieniem w ringu trwała zamiast sześciu tygodni dwa miesiące.

Mauro Ranallo (nowy komentator SmackDown) napisał na twitterze, że nie będzie komentował Royal Rumble.

Cesaro pojawił się we Francji jako gość kanału AB1, gdzie odpowiedział na pytanie dotyczące jego powrotu do ringu. Cesaro powiedział, że nie wie, kiedy może wrócić do ringu, ale przewiduje, że będą to okolice kwietnia. Cesaro pojawi się na nadchodzącym tournée WWE w Europie, zawodnik ma pojawić się jako postać, która nie będzie walczyła.

W dark matchu przed tapingami NXT Manny Andrade (La Sombra) pokonał Richa Swanna.

Daniel Bryan skomentował debiut Austina Ariesa w NXT pisząc na twitterze “to jest niesamowite”.

Premiera filmu Roadhouse z Rondą Rousey została przesunięta, według Forbes istnieje “niewielki promyk nadziei” na pojawienie się zawodniczki UFC na WrestleManii oczywiście w roli “niefizycznej”.

Czwartkowe SmackDown oglądało 2,757 milionów widzów (rating – 1.87) i jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 2,332 milionów widzów (rating – 1.68).

Chris Jericho opublikował na swoim Instagramie mema dotyczącego całej sprawy TNA z AJ Stylesem. Ogólnie sprawa tyczy się tego, iż TNA w ostatnich dniach opublikowało na swojej stronie krótką notkę z informacją, że byli blisko tego, aby AJ powrócił do nich i mieli już nawet umowę słowną, jednak ostatecznie AJ, Doc Gallows i Karl Anderson wycofali się z wszystkiego. Według Dave’a Meltzera informacja TNA jest nieco wyolbrzymiona i zawodnicy ci nie mieli żadnej umowy z TNA.

WWE Tag Team Champions The New Day wydało nową koszulkę poświęconą pamięci “Francesci”.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Czy ci zawodnicy powinni powrócić na Royal Rumble?
https://www.youtube.com/watch?v=WaFTSO6lMY8

WWE Top 10 – Eliminacje gigantów na Royal Rumble
https://www.youtube.com/watch?v=wiZTg8-W_og • Kamil

  życzę reignsowi jak najlepiej ,ale jeśli wygra rr ,pogorszy to jego sytuację ,a vicne myśli pewnie ,że jeśli będzie wszystko wygrywał to będzie super. Czasem sb myślę że vince powinien iść na emeryturę.

 • Jeff
 • Dawid Przysowa

  Czyżby Christian miałby powrócić właśnie na Royal Rumble ? Tak jak Edge napisał że ma nadal podpisany kontrakt

 • Wojtek Zych

  Ja nadal myślę iż jest to podstęp dyrekcji, Royal Roumble nie wygra HHH tylko jako ostatni rozstawiony będzie Seth Rollins i pokona zmęczonego Romana czy Y2J’a, albo też innego zawodnika i rozpocznie się Face Tour Setha.

  • SamuraiGirl

   Seth Rollins jest kontuzjowany także na pewno nie wystąpi na Royal Rumble

   • Konstantin

    A ja myślę,że coś może być na rzeczy z Sethem. Na Slammy był niby o kulach ale na UpUpDown Xaviera była przed tym Slammy i chodził w miarę normalnie

    • Konrad Sobieszek

     A jednak jeszcze wchodzisz na serwis 😀

     • Konstantin

      Po prostu zauważyłem po tytułach że jakichś nowych newsów których bym nie znał nie ma więc wszedłem 🙂

 • SamuraiGirl

  Może RVD wystąpi w Royal Rumble? Fajnie jak by się pokazał

 • Tomasz Działowy

  Kurwa jako ja chcę, żeby Triple H został mistrzem. Nie tylko chodzi mi o wygraną w RR match, ale żeby ogólnie, chociaż jeszcze raz w swojej karierze został.

 • UNLEASHED.The.AnimaI.Batista

  Dobrze że członek Evolution Triple H wygrał